Ako pestrec pomáha pri regenerácii pečene

Ako pestrec pomáha pri regenerácii pečene

Trvanie a priebeh regenerácie pečene s pestrecom mariánskym

1

Regenerácia a peeling

Na začiatku procesu regenerácie sa pestrec rozloží v žalúdku. Počas rozkladu sa spustí tvorba tráviacich enzýmov a pečeň spustí tvorbu žlče. Následne pestrec prechádza do čriev, kde sa obsiahnuté látky vstrebú do krvi. Tak, ako postupuje črevným traktom, čistí a regeneruje črevný trakt, teda vykonáva akýsi peeling črevných stien. Upozorňujeme na skutočnosť, že v prvých dňoch bude stolica výraznejšie zapáchať.

timeline-right

2

Spravidelnenie vylučovania

Asi do 7 – 10 dní od začiatku užívania dokáže spravidelniť vylučovanie, čo je veľmi dôležité z hľadiska hnilobných procesov, ktoré poškodzujú steny čriev. V tomto čase už sa pečeň začína zbavovať prebytočného tuku.

4

Pokles hladiny cholesterolu

Po približne piatich týždňoch užívania sú už výraznejšie badateľné zmeny na očiach a tvári. Tie si možno vy pri pravidelnom pohľade do zrkadla nevšimnete, ale všimnú si to ľudia, ktorých ste dlhšie nestretli. Čo je však najpodstatnejšie, účinky sa odzrkadlia najmä na krvných a pečeňových testoch. Po piatich týždňoch užívania klesnú hodnoty až o 50 %. Napríklad taký cholesterol – LDL z 9 na 7.

timeline-left

3

Zbavenie sa nežiadúcich látok

Po asi troch týždňoch užívania začnete badať pozitívne účinky bylinky. A to z dôvodu čiastočného zbavenia sa nežiaducich látok v krvi, ktoré vyvolávali únavu, migrény, nevoľnosť, alergie a zápalové procesy. Rovnako aj už očistené steny čriev začnú lepšie vstrebávať látky potrebné na harmonickú činnosť orgánov.

5

Regenerácia pečeňových buniek

Ak budete v kúre pokračovať ďalej, po dvoch mesiacoch si zmeny na tele všimnete aj sami. Samozrejmosťou je, že sa budete lepšie cítiť a lepšie vyzerať. Zažívací trakt s vylučovaním synchrónne zabezpečí lepšiu vstrebateľnosť, a tým aj výživu. Látky, o ktoré bolo vaše telo dlhodobo ochudobňované, teraz prúdia do žíl a dodávajú vám energiu i vitalitu. Stále prebieha regenerácia pečeňových buniek pečeňovej membrány a jej detoxikácia.

timeline-right

6

Zdravá pečeň

Tri mesiace používania vás privedú relatívne k zdravej pečeni a vaše krvné testy budú v norme. V tomto čase pečeň zmenší svoj objem, v črevnom trakte nebudú prebiehať hnilobné procesy, nebude vás nadúvať a zbavíte sa aj vnútorného tuku. Redukciu tuku si všimnete na veľkosti brucha, keďže aj pečeň zbavená tukov sa zmenší. Pestrec je teda ideálna voľba aj pri chudnutí. Keďže má vysokú nutričnú hodnotu, pri jeho užívaní nepociťujete hlad. Budete síce chudnúť, ale svoj jedálniček nemusíte striktne obmieňať.

Uvádzané trvanie vychádza zo zvyčajného procesu. Avšak je len orientačné. Všetko závisí od toho, v akom stave je vaša pečeň na začiatku užívania.

plod-pestrec

Všetko o úžívaní Pestreca

Po užití do 1 hodiny sa neodporúča piť mlieko, alkoholické nápoje a konzumovať dráždivé jedlá. Pestrec sa neodporúča užívať ženám počas tehotenstva a pri kojení, taktiež ani ľuďom s vysokým krvným tlakom. Skladujte ho v sklenej nádobe primerane veľkej obsahu – veľmi rýchlo totiž oxiduje.

Pri užití väčšieho množstva, ako je predpísané, nie sú známe žiadne vedľajšie účinky ani žiadne zdravotné problémy.
Pestrec mariánsky neobsahuje žiadne škodlivé látky pre pečeň, je veľmi bezpečnou voľbou na jej liečbu a, samozrejme, aj prevenciu. Pre efektívnu účinnosť pestreca mariánskeho je ideálne užívať ho ako ucelenú kúru, a to pravidelne niekoľko týždňov alebo mesiacov.

  • 2x denne aspoň 40 – 60 minút pred jedlom (aby koncentrácia v žalúdku nebola zriedená potravou)

  • 2x polievkovú lyžicu zapiť 3 dcl vody

  • Najúčinnejšia dávka je tesne pred spaním

  • Pri užití väčšieho množstva ako je predpísané nehrozia žiadne zdravotné problémy

  • Na začiatku kúry je potrebné dávku zdvojnásobiť z dôvodu naštartovania systému trávenia a vylučovania

  • Po od balení presypte obsah vrecka do primerane veľkého pohára s viečkom, aby ste zabránili oxidácii

  • Jedno balenie vám vydrží asi 10 – 12 dní.

  • Plody pestreca mariánskeho sa užívajú v drvenej forme vo veľkosti maku priamo tak, ako ho príroda poskytla, bez ďalších dodatočných úprav.

  • Najmä pri závažnejších poškodeniach pečene je nevyhnutné dlhodobé užívanie vyšších dávok.

Hovoria o Pestreci

Presvedčte sa o priaznivých účinkoch Pestreca mariánskeho sami

OBJEDNAŤ PESTREC MARIÁNSKY