Skip to content

Ako sa staráte o svoju pečeň?

Upozornenie: Žiadam návštevníkov nášho Blogu,aby nekopírovali obsah Blogu, bez nášho vedomia a súhlasu,za účelom ďalšieho verejného publikovania.Všetky príspevky a texty či fotografie sú výlučne našim duševným vlastníctvom a sú chránené v zmysle autorského zákona číslo 618/203 Z.z.Zákona, autorskom práve a práve súvisiacom s autorským právom.

Ďakujeme za pochopenie.

PEČEŇ      Chránite si vlastné zdravie.

Poškodzovanie pečene si mnohí ľudia spájajú najmä s konzumáciou alkoholu. Pri liečbe pečeni však robia chybu, keď si myslia, že ich pečeň a jej poškodenie je otázkou niekoľkých dní alebo týždňov ,kedy sa napríklad zle stravovali, absolvovali rôzne párty, grilovačky, oslavy spojené s užívaním alkoholu a práve vtedy si poškodili pečeň. Položme si otázku, že ten čo je abstinent a vegetarián, alebo ten kto sa riadi zásadami zdravého životného štýlu má hodnoty krvných testov nad povolenú hranicu. Po oznámení výsledkov a naordinovaní lekára užívať lieky Lagosa alebo Livinorm, sa každý s poškodenou pečeňou začne týmto zdravotným problémom zaoberať a to práve bez systému užíva všetko čo je dostupné, alebo čo mu do poručia známi. Väčšinou to končí len miernim zlepšením stavu a to len z dôvodu prísnejšej životosprávy.Treba sa však pozrieť na podstatu problému. Pečeň sa poškodila až potom, ako si prestala plniť funkciu pečeňová membrána. Pečeňová membrána je filter, ktorý má za úlohu zachytiť v krvi látky ktoré sú škodlivé pre náš organizmus. Poškodené pečeňová membrána túto funkciu neplní na 100% a systémovo prepúšťa tieto škodlivé látky do krvného obehu.

Ako mohlo prísť k tomuto poškodeniu? Stačí ak sme v minulosti pár rokov späť boli na dovolenke v Egypte, Tunise alebo v iných destináciach, kde sme dostali hnačku,kŕče alebo zvracanie. To bol signál toho, že vírus alebo baktéria poškodila pečeňovú membránu, proti ktorej náš organizmus nebol odolný. Väčšinou sme to vyriešili liekom ktorý nám poradil personál hotela. A poradil dobre, lebo za tri až štyri dni hnačka prešla. Ďalej sme tento problém už neriešili.

A práve to je chyba. Po takomto na padnutí, treba detoxikovať pečeň minimálne päť týždňov.

Ako detoxikovať a prečo, to si povieme v ďalšom príspevku.

To isté platí pri týchto príznakoch aj vtedy, keď dostaneme hnačku spojenú s kŕčmi a zvracaním doma, či už z dôvodu napríklad ťažkých kovov, rozpúšťadiel, pesticídov, mikrobiálnych toxínov, konzervačných prísad v potravinách alebo liekov. Často jej škodíme aj my sami, a to zlou životosprávou. Pečeň síce nebolí, ale jej nesprávne fungovanie sa môže prejaviť únavou, nevoľnosťou, nervozitou či kožnými problémami a hlavne sa to prejaví na zvýšených hodnotách krvných testov. V ďalšom blogu sa na tento problém pozrieme bližšie.

Pravidlá užívania: /klik na odkaz/

https://www.zdravapecen.sk/blog/2016/07/31/pestrec-mariansky-pravidla-uzivania/

 

Všeobecne o systéme zdravá pečeň.

Nachádzate sa na stránke www.zdravapecen.sk  a duálnej stránke  www.zdravejatra.cz    v BLOGU, kde môžete nájsť veľa informácií,ktoré vám pomôžu pochopiť systém liečby pečene,žlčníka,obličiek, odstrániť zlé krvné a pečeňové testy,ale hlavne postupy čo robiť,aby ste nemuseli nikdy užívať syntetické lieky.Staráme sa o vás,aby ste boli vždy fit,netrpeli únavou,nadváhou či stresom.Učíme našich klientov ako postupovať,aby sa užívania liekov zbavili.Systém je založený na očiste pečene,črevného traktu,ciev o čo sa postará Egyptský kmín -černucha a regeneráciu pečene, ktorú hravo zvládne pestrec. Pestrec obsahuje flavonoidy,ktoré podporujú tvorbu nových pečeňových buniek. Pokiaľ si kúpite tú správnu odrodu,váš zámer sa určite podarí zrealizovať. Pestrec treba užívať medzi jedlami, nabrať na lyžicu priamo do úst a zapiť vodou. Kmín sa môže užívať tesne pred jedlom,alebo po jedle,ale nie spolu s pestrecom. Odstup musí byť min.30 minut a viac. Pestrec musí byť v drvenom stave tak, ako ho posielame.Samotný pestrec užívať je nevýhodné,nakoľko nedokáže odbúrať nežiadúce látky z tela tak ako kmín-černucha a hlavne látky z neho sa cez črevný trak nezabudujú do krvi ,pokiaľ černucha črevný trakt nevyčistí.Užívanie samotného pestreca hlavne prvých päť týždňov je mrhanie financiami,nakoľko až 80% jeho obsahu skončí v toalete.Dokonalé využitie je s podporou černuchy. Užívanie oboch byliniek je jednoduché a bezpečné aj u detí od troch rokov. Veľa našich klientov má prevážne sedavú prácu,alebo pracujú na smeny a to hlavne nočné smeny.Pri takejto práci dochádza k poruchám pečene,čo sa prejaví ťažobou,nadúvanie,pocit plnosti,kŕčmi.Pokiaľ tieto stavy nebudete riešiť a budete odkladať problém,o tri roky môžete očakávať problém so žlčníkom,obličkami,problémy v črevnom trakte,steatóza pečene,vaše krvné a pečeňové testy budú už vysoko nad normou. Okrem toho môžete začať priberať,aj keď už dlhšie konzumujete menej a menej potravín.Nesmiete zabudnúť na to,že pečeň je filter,fabrika nášho zdravia,ale i zásobáreň výživných zložiek,teda akási špajza,kde sa ukladá nadhodnota výživy,aby tieto látky boli pripravené na dodanie do krvi,pokiaľ v krvi poklesnú.Keď je pečeň upchatá  tukmi a toxínmi,tieto zložky neuloží, končia v toalete a vy sa takzvane draho stravujete.
Informácie z našej web stránky sú kopírované a používané na iných stránkach,na ktorých sú ponúkané produkty,ktoré vám zaručene pomôžu.Keď zablúdite na takúto stránku a nedopátrate sa  k sídlu spoločnosti,obchodným podmienkam,majiteľa spoločnosti,ba dokonca na tejto stránke beží čas dokedy si môžete výhodne tovar zakúpiť,tak ste práve s najväčšou pravdepodobnosťou naleteli.V nepriesvitnom obale je ponúkaný tovar vysokej gramáži,za nízku cenu.To čo hľadáte je síce napísané na obale,ale pri užívaní zistíte,že to nefunguje a tak sa pýtate buď mailom,alebo telefonicky,ako by mal pestrec mariánsky fungovať.Prvom rade si treba uvedomiť,že informácie z našej stránky sa nedajú skombinovať a využiť s tovarom zakúpeným z iných stránok.Dôvodom sú odrody pestreca,ktoré neobsahujú flavonoidy,tak že sú určené len ako výživné plody a používajú sa hlavne pri výrobe granúl pre zvieratá. Pestrec mariánsky DRVENÝ /Ostropestrec mariánsky,Silybum mariánum /L/ Strieborný bodliak, ľud.Kristova koruna.
Keď si pozorne prečítate konkurenčné stránky,tak sa dozviete aj to,že na obale majú uvedený plod drvený a v popisoch  túto vetu:  Práve z tohoto dôvodu je mletý plod Pestreca, ktorý ponúkame balený v šikovných vreckách.Keby v skutočnosti pestrec drvili,tak by mletý nespomínali.Zrejme zabudli prepísať.Ďalej z popisu konkurencie: Drvinu v ústach dôkladne požujte a premiešajte so slinami (kvôli rýchlejšiemu stráveniu a distribúcii prospešných látok) a prehltnite.Prosíme vás na našom pestreci neaplikujte požutie,ale len vložiť do úst zapiť vodou a prehltnúť. Máme k tomu niekoľko dôvodov.
Drvený znamená príprava,systém,ako zachovať v pestreci flavonoidy,lebo teplo na 40 st.ich likviduje.Takéto teplo vzniká pri mletí. Pre obsah flavonoidov pestrec kupujete. Konkurencia bežne pestrec melie,ale na obale uvádza,že ho drví,lebo vie,že mletý nepredá,na koľko si dôkladne preštuduje našu stránku a vie,že kvalitou nám nemôže konkurovať,iba cenou.Bohužiaľ na to doplatí hlavne zákazník.Systém zdravá pečeň funguje tak,že sa užíva pestrec a Egyptský kmín v jeden deň súčastne v pomere 2:1. Dve balenia pestreca + jedno balenie kmínu. To je ideálna objednávka,keď chcete vyskúšať to čo publikujeme či je,alebo nie je pravda o účinkoch byliniek ktoré vám pošleme. Pokiaľ tento mini balíček užijete v priebehu 18 až 20 dní,vaše pochybnosti o účinkoch a systéme zdravá pečeň sa rozplynú. Tí čo nás poznajú si objednávajú SET A pre začínajúcich.Je finančne najvýhodnejší.Je na vás,kedy začnete.Treba si však uvedomiť,že veľké zdravotné problémy začínajú malými zdravotnými problémami,ktoré sme zanedbali.Obraz vašej tváre, očí,pokožky,nálady a pocitov,je obrazom vašej pečene.Teda tak ako vyzeráte a cítite sa,to je obraz toho,v akom stave a kondícii je vaša pečeň.Pečeň ovplyvňuje kvalitu a čistotu krvi a krv je palivom nášho života. Nezabudnite na to,že pečeň nebolí.Preto jej málo kto venuje pozornosť.Od 24 roku života starne a z roka na rok stráca na výkone vekom a stavom znečistenia od taxických látok. Pomôžte pečeni zbaviť sa tukov a toxínov,ona vám prinavráti vaše zdravie.

V našom E-shope zakúpite drvený plod Pestreca už pripravený na užitie. Je balený tak, aby neoxidoval. Po otvorení balenia presypte obsah drvy do pohára s viečkom alebo sklenenej dózy. Máme s drvením skúsenosti a Pestrec dodávame pripravený v takej kvalite , aby splnil vaše očakávania.

Informácie o systéme prípravy Pestreca nepodávame,nakoľko tieto sú z našej web stránky kopírované a používané na konkurenčných stránkach. Je to hlavne na webe bylinkára,ktorý nám skopíroval stránku tak, že si ju zákazníci mýlia a systémovo nám vykráda web.Nepodávame ani informácie o našich dodavateľoch,či obchodných partneroch. Taktiež sa nemôžeme vyjadrovať k tovaru,ktorý nebol zakúpený v našom E-shope.

Tento článok má 2 komentov

 1. Dobry den, pred dvoma tyzdnami som si u vas od vasej manzelky kupil 2 balicky. uzivam podla doporucenia (pociatocne castejsie uzivanie) uz pred uzivanim cca 1 a pol mesiaca som zmenil stravu, vylucil zivocisne a umele tuky, orientujem sa na nizkotucne maso, morske ryby, cerstvu listovu a plodovu zeleninu, obilne vlocky namiesto peciva, nizkotucny biely jogurt (nie zahustovany), vylucil sacharozu a psenicnu muku v akejklvek forme, jedine knacke brot. po zmeneni stravy sa coskoro dostavil vyrazny pocit zlepsenia vyprazdnovanania sa s pravidelnou stolicou – takou ako ma byt u zdraveho cloveka. Stravovanie so zmenil po USG vysetreni na preventivnej zdrav prehliadke (mam 54 rokov a netrpim ziadnymi ochoreniami ani obezitou, takmer ziaden alkohol,) kde bola zistena zvacsena pecen – steatoza ale s dobrymi vysledkami hepatalnych testov (predpokladam ze je to nasleok prekonanej leptospirozy v 23 roku mojho zivota a mozno aj, ako uvazdzate – nasledok hnackoveho ochorenia v Egypte). akonahle som zacal uzivat pestrec zmenilo sa mi travenie: neprijemne nafukovanie brucha, „grganie“, pocit nasytenosti, nepravidlena stolica, redšia. Dodrziavam pokyn vasej manzelky – vylucil som ciste mlieko.
  Otazka c 1: su tieto prejavy po zacati uzivania pestreca bezne a a ak ano tak po akom case ustanu?
  Otazka c.2: Uvadzate, ze vami dodavany pestrec je baleny tak aby neoxidoval. preco potom doporucujete ho presypat do uzatvaratelnej nadoby? V takomto pripade zakazdym pri uzivani takuto nadobku otvorim a umoznim pristup „noveho“ vzduchu. nie je lepsie penechat pestrec v originalnom baleni ked po odobrati lyzickou s odoberiem len z vrchnej vrstvy a po uzavreti balenia viem vzduch vytlacit vdaka materialu originalneho balenia, uzatvaram gumickami aby sa balenie neotvorilo.
  dakujem vam vopred za vasu odpoved.
  KM

  1. Presypať do primerane veľkej nádoby preto,lebo sáčok sa môže častým otváraním poškodiť,ale ak ho ponecháte v sáčku a budete ho dávať do gumičky je to tak tiež dobre. Oxiduje voľne sypaný a ak chcete vedieť ako rýchlo,tak za lyžičku nasypte na biely papier alebo misku a keď zožltne až do hneda tak je zoxidovaný.Ale v pohári s viečkom do úplného užitia jedného balenia bude určite nepoškodený.Môžete Pestrec presypať aj do dvoch menších pohárov od detskej výživy a otvárať budete len jeden.
   V prvej fáze užívania je v prevahe detoxikácia nad regeneráciou,tak že zmena stolice je pochopiteľná.Ďalej intenzívnejšie potenie a častejšie močenie.Po piatich týždňoch sa začnú látky zabudovať do krvi a prevažuje regenerácia pečene-pečeňovej membrány.V tom čase sa zbaví pečeň tukov a začne si plniť svoju funkciu. Po troch mesiacoch už je vidieť výrazné zlepšenie zdravotného stavu a krvného obrazu.
   Telo sa zbavuje toxínov najviac cez kožu,lebo sa potíme 24 hod,potom močom a stolicou a v prvej fáze to môže užívateľ na sebe spozorovať. Pestrec nemá žiadne vedľajšie účinky a pre je kúra detoxikačná a regeneračná bezpečná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top