Skip to content

Pestrec reklama a realita

Aby pestrec splnil vaše očakávanie.

/ Nemožné pre niekoho kto nevyskúšal,alebo nemá potrebné informácie./

Dosť bolo pokusov a vyhodených peňazí,začnite tak,aby to malo význam a nestrácali ste čas a peniaze.

Hneď na úvod informácií vám posúvame informáciu o tom,že liečba a prevencia pečene je systém založený na užívaní pestreca a černušky. Preto nás neberte , že máme dva produkty a každý chceme predať samostatne. Systém je založený na očiste-detoxikácii pečene a regenerácii pečene. Tieto dve skutočnosti nemôžete oddeliť, pokiaľ chcete byť úspešní a zregenerovať pečeň. Samozrejme na prevenciu do 40 ky, vám stačí užívať pestrec samostatne. Ale už keď pečeň vykazuje zvýšené krvné a pečeňové hodnoty, bez rozmýšľania zapojte do činnosti i kmín.

Pestrec mariánsky / Silybum mariánum, strieborný bodliak, bodliak mliečny/, prezývaný aj Kristova koruna. 
Na podporu tvorby nových pečeňový buniek,jeho flavonoidy sú pre pečeň nenahraditeľné.

Účinky: https://www.zdravapecen.sk/ako-pomoze-pestrec/

Egyptský čierny kmín/ Nigela Sativa, černuška siata, černucha/ prezývaný zlato faraónov, černuška – ďalej kmín, nám čistí pečeň od toxínov, farbív, konzervantov, stabilizátorov, vedľajších účinkov z liekov, poškodených buniek, tukov a všetkého, čo v našom tele nemá opodstatnenie. Čistí cievy od usadenín, tým znižuje krvný tlak, čistí a spriechodňuje  črevný trakt od povlakov a usadenín, pôsobí antibakteriálne, úspešne si vie poradiť s parazitmi v krvi v črevnom trakte, ale i už etablované v orgánoch tela. Odbúrava poškodené bunky v ich procese delenia, tak je úspešný aj ako prírodná chemoterapia, ale bez vedľajších účinkov. Veľa sa využíva na prevenciu proti onkologickým ochoreniam.

Účinky: https://www.zdravapecen.sk/ucinky-cierneho-kminu/

Pestrec mariánsky – ďalej len pestrec, je neskutočný, špecifický plod a dar zeme, ktorý prezývajú aj všeliek.

Všeliek dostal názov už pred asi 2000 rokmi. Keď bol objavený, tak s ním liečili všetko, lebo netušili, že regeneruje pečeň pomocou flavonoidov, ktoré má uložené vo svojej šupke plodu. Všeliek a pečeň, sú dve spojené nádoby, lebo keď si udržíte pečeň v dobrej kondícii, vaše krvné a pečeňové testy budú v norme, čo znamená zdravý jedinec.

Teda kedysi pred mnohými rokmi netušili, že si vlastne liečia pečeň, fabriku nášho zdravia a o flavonoidoch nemali ani páru, že za tak úspešnou pomocou, akú u pestreca objavili, vlastne sú flavonoidy obsiahnuté v šupke pestreca. Pokiaľ pestrec nebudete mlieť, ale drviť, úspech vašej liečby je istý a to tvrdíme z osobných, ale hlavne zo zákazníckych skúseností.

Veľa našich klientov skôr než sa zoznámili s pestrecom, sa popálili na reklame a objednali  si pestrec s úmyslom pomôcť svojej  pečeni  bez liekov. Áno, dá sa to,ale treba mať naštudované tieto informácie. Pestrec mariánsky je zameraný na podporu regenerácie pečene. Funguje však len vtedy, keď ho dokážete zabudovať do krvi, čo môže trvať aj 30 dní. Všetko závisí od toho, aký je váš počiatočný stav krvných a pečeňových testov, stav cievneho a črevného traktu, ale hlavne stav pečene, či už vykazuje stav poškodenia steatózu-stukovatenie, teda pečeň je upchatá tukmi a toxínmi.

Veľa našich klientov pri surfovaní na internete sa zoznámilo s reklamou, ktorá sľubovala zregenerovať pečeň za dvanásť dní. Ponúkali rôzne produkty, ale efekt nenastal. Pri regenerácii sú totiž potrebné bio flavonoidy. Tie pestrec skladuje v šupke a vznikajú tesne pred dozretím, cca 2 až 3 týždne. Tieto bio flavonoidy majú schopnosť podporovať tvorbu nových pečeňových buniek, čo sa deje v čase regenerácie pečene medzi polnocou a treťou nočnou hodinou. Počas dňa konzumujete pestrec, do krvi sa fixujú flavonoidy a pokiaľ dosiahnete určenú hladinu flavonoidov v krvi, tak vaša pečeň bude veľmi rýchlo napredovať. Čiže, vy vlastne pečeň sponzorujete, pomáhate jej tým, že si počas dňa fixujete päť druhov flavonoidov do krvi , takže oni vlastne medzi polnocou a treťou nočnou hodinou pomáhajú pečeni v jej regeneračnom procese. Úspech je v tom, že pred užívaním pestreca ste tieto flavonoidy nedostávali do krvi, lebo v strave ktorú ste predtým konzumovali, sa tieto bio flavonoidy nevyskytovali. To spôsobí revolúciu vo vašom organizme a váš pocit energie sa vráti o 10 rokov späť. Flavonoid je látka prchavá a už pri teplote 40 st. sa stráca.

Mletím vzniká teplo a preto žuť pestrec neodporúčame, lebo pri žutí vniká trenie, čo spôsobuje pokles flavonoidov. Preto, keď sa pozriete do našej histórie v BLOGU tu: https://www.zdravapecen.sk/blog/ všade upozorňujeme na to, že pestrec sa nemelie, ale drví. Čiže drvený pestrec sa konzumuje priamo do úst, nežuť, len prehltnúť, ideálne na prázdny žalúdok, keď je pocit hladu, počas dňa.

Test kvality pestreca

Na obrázkoch môžete vidieť rôzne odrody a kvalitu pestreca. Pochopiteľne neuvedieme všetky informácie z dôvodu kopírovania a plagiátorstva. Odroda pestreca je dôležitá,aj kukurice na SK sa pestuje viac odrôd,jesť sa dajú všetky, ale kupujeme len jednu odrodu.

 

Obrázok číslo 1

1-1

Pestrec vysokej kvality v drvenom stave pokiaľ ho zakúpite musíte nájsť čierne kúsky nepravidelného tvaru. Jadro je bledohnedé u dozretého i nedozretého pestreca. Pokiaľ si zakúpite pestrec, v ktorom  sa také kúsky nenachádzajú, kúpili ste pestrec, ktorý vám nepomôže.

 

Obrázok číslo 2

2-2

Pestrec je bledší, príliš skoro prebehol jeho zber, favonoidy sú v malom množstve a v drvenom stave sa len zriedka vyskytujú tmavé kúsky.

 

Obrázok číslo 3

3-3

Tu je už vidieť, že zápal plodu je veľmi nízky a zber prebehol v nevhodný čas, pre vás je konzumácia takéhoto plodu nevhodná a pečeň sa vám nepodarí zregenerovať pomocou takéhoto pestreca.

 

Obrázok číslo 4

4-4

Tu už vidíte pestrec, ktorý sa pestuje pre kŕmne účely, hlavne pre kone, ale pridáva sa pre všetky hospodárske zvieratá do krmív. Pokiaľ sa pozriete na obsah a zloženie rôznych krmív pre domáce zvieratá, alebo vašich domácich miláčikov, všade nájdete aký obsah pestreca v balení je. Takýto pestrec sa kosí kombajnom a pestuje sa aj na Slovensku, pri Šamoríne, pod Tatrami, ale i na východnom Slovensku.

Zber pestreca

Zber pestreca prebieha koncom septembra a pri tvorbe flavonoidov musí teplota podnebia byť aspoň  20 st. Zberá sa ručne. Pestrec rastie z veľkého základu listov po poschodiach. Má ich priemerne päť a vždy dozrieva najvyššie poschodie ako prvé a preto sa zberá aj ako prvé tak, že sa odštikne vrchná makovička. Podobá sa to na zber čaju v Indii. Potom sa postupne takto postupuje na nižšie poschodia. Pokiaľ by sa to takto nerobilo a postupovali by ste tak, že už keď najvrchnejšie poschodie je zrelé a vy do zberu zapojíte kombajn, to najspodnejšie poschodie je nezrelé, ale aj dve nad ním. Keď dlhšie budete čakať na dozretie pestreca, najvrchnejšie poschodie vypadne a je to pre pestovateľa čistá strata.

Nie je pestrec, ako pestrec

V tomto článku zo dňa  29.7.2016 https://www.zdravapecen.sk/blog/2016/07/29/pestrec-mariansky-nie-pestrec-pestrec/ sme upozorňovali našich čitateľov, aby nekupovali pestrec zlej kvality. Preto na internete nájdete rôzne ceny a napríklad pestrec určený na kŕmne účely sa predáva cca 3 kg asi za 15,50 €. Niektorí obchodníci ho však predávajú podstatne drahšie vám. V článku zo dňa 25.9.2014 https://www.zdravapecen.sk/blog/2014/09/25/novinka-1/ sme vás informovali o tom, čo treba robiť, aby vaša pečeň fungovala správne.

Ako úspešne začať

Toto by mala byť vaša prvá objednávka
https://www.zdravapecen.sk/produkt/set-a/   dá sa platiť kartou
https://www.zdravejatra.cz/obchod/                  dá sa platiť kartou

setA-label2

Je to SET  A  na cca 5 týždňov na www.zdravapecen.sk môžete platiť aj kartou a tak poslať trebárs rodičom či známym ako darček. Tovar si môžete objednať za tých istých podmienok i na týchto stránkach. Sú inovované a prehľadnejšie:
https://www.vasebylinky.sk/obchod/
https://www.pestrec.sk/kupit-pestrec/

Pokiaľ ste nenaleteli na reklamu rôznych preparátov, tabletiek, olejčekov, nápojov a podobných ponúk, ale začnete drveným pestrecom, tak máte vyhrané, lebo pestrec keď začne vo vašom tele pôsobiť, získa si vašu dôveru a z vás sa stane nový človek.

V dnešnej dobe by pestrec nemal chýbať na žiadnom stole v žiadnej rodine. Zdravie máme len jedno a v čase zmien či ekologických, alebo ekonomických, je kľúčom k úspechu. Zanedbanie zdravia je krach osobný, morálny a zdravotný. Upozorňujeme, že žiaden liek, alebo preparát vyrobený človekom nedokáže regenerovať pečeň. Nikto ešte nevyrobil látku, ktorá by to dokázala. Sú kvalitné lieky ktoré dokážu spomaliť poškodzovanie, ale aj lieky, ktoré dokážu zastaviť poškodzovanie pečene, ale u pečeni je dôležité jej regenerácia, obmena novými pečeňovými bunkami a to práve dokáže obsah päť druhov flavonoidov, ktoré pestrec obsahuje, podľa nich bol vyrobený liek na pečeň silymarín. Jeho názov je odvodený od latinského názvu pestreca Silybum marianum. Problém je však vo flavonoidoch, ktoré sú prchavé a v prírodnej forme sa nedajú skladovať, premiestniť doplniť a tak informácia, že liek je výťažok pestreca mariánskeho, je z hľadiska informácie o ich obsahu zavádzajúca a taktiež obsah silymarínu v pestreci. Čistiť pečeň môžete aj žihľavou, alebo púpavou, ale my na to používame z viacerých dôvodov Egyptský kmín pre toto: https://www.zdravapecen.sk/ucinky-cierneho-kminu/

Informácia, ktorú nezaplatíte:
Veľa našich klientov pred tým,než si objednali pestrec a kmín od nás, minuli toľko finančných prostriedkov, že keby ich použili na kúpu pestreca a kmínu, mohli dať do poriadku pečene celej svojej rodine. Pokiaľ máte doma pestrec a kmín, nič iné nemusíte vymýšľať a vaše zdravie si ustrážite. Keď je ale už zdravie podlomené, treba čím skôr začať, nečakať až na bezvýchodiskový stav, potom to trvá dlho, dokedy vám pečeň začne slúžiť a nie vládnuť.

Myslite na to,že za vašimi zdravotnými problémami je pečeň, ktorá sa poškodila pred niekoľkými rokmi a vy ste to nezachytili včas. Pečeň je totiž fabrika vášho zdravia. Investujte do nej, nečakajte, odklad nie je možný.

Pri kúpe pestreca a regenerácii pečene sa vyvarujte:

Sterilným informáciám u predávajúceho, ktoré filtruje a komentáre sú len samá chvála.

Nenaletieť na informácie, že za 12 dní vaša pečeň bude ok, môže to trvať aj viac ako 6 mesiacov. U zdravého rátajte minimálne tri až štyri mesiace, je to cyklus obnovy.

Použiť odrodu Pestrec mariánsky / Silybum mariánum, strieborný bodliak, bodliak mliečny/, prezývaný aj Kristova koruna.

Nezabudnite na to, že s Egyptským čiernym kmínom / Nigela Sativa, černuška siata, černucha/ prezývaný zlato faraónov, postupujete rýchlejšie a efektívnejšie.

Drvenie nie je mletie, pri mletí vzniká teplo a teplo nad 40 st. flavonoidy likviduje, potom váš pestrec nepôsobí.

Odrody na čaj nie sú vhodné, pokiaľ vám predávajúci radí zaliať horúcou vodou a luhovať. Pestrec sa konzumuje na lyžicu do úst a zapiť vodou.

Odrody z Poľska nie sú vhodné a z Ukrajiny nevhodné – kontaminácia pôdy Černobyľ.

 

Boli sme prví, kto sa začal venovať pečeni,jej  regenerácii a očiste-detoxikácii, pomocou pestreca a kmínu. Naša stránka už bola mnoho krát skopírovaná a kópia konkurenciou doplnená o veľa zavádzajúcich informácií, ako napríklad, aby ste pestrec dobre požuli. Pestrec sa nežuje, len minimálne nutne k tomu, aby ste ho prehltli po zapití vodou. Pokiaľ vám prehltnutie robí problém, zapracujte si pestrec, alebo kmín do detskej výživy.

Pozrite si aj balenie pestreca, všetci ho balia do sáčkov so zipom. Nie je to dobré, hlavne ide o olejovinu a zbytkovú vlhkosť. My ho preto balíme takto.

T-7 OAko si skontrolujete kvalitu pestreca šrvorec

Obrázok skontrolujte kvalitu je niekoľko krát zväčšený. Sme tak nie len ľahko odlišný, ale snažíme sa vám doručiť pestrec vysokej kvality.

Prečo ho iný tak nebalia? Ide o náklady a s tým ale i o kvalitu,ako uchovať flavonoidy, aby vám pestrec pomohol. Zamyslite sa pri kúpe a to nad informáciou, vysoký obsah silymarímu…..je to možné? Stačí, keď si pozriete, čo je látka silymarín a ako sa ľudstvo k nej dopracovalo.

Ako najvýhodnejšie nakupovať

Pri objednávke takýchto kombinácii jednotlivých SETOV je ozaj cena veľmi prijateľná. Tieto kombinácie pestreca a kmínu sú účelové, aby ste postupovali správne.

Od troch balení poštovné neplatíte, ani pri objednávke dvoch balení kmínu. Využite výhodné sety, alebo ich rôzne kombinácie, aby vaša objednávka bola nad 60,-€ ,v takomto balení si nájdete tri balenia grátis, ktoré neplatíte. Príklad cenovo výhodných kombinácii, z ktorých uvádzame len niektoré ako príklad, ale môžete si vytvoriť vlastné kombinácie a tak sa dopracovať k čo najnižšej cene.

Set A= 5 x pestrec + 2 x kmín za 58,-€

Set B=3 x pestrec 2 x kmín za 49,-€

Set C =1 x pestrec + 3 x kmín =46,50 -€

Set D=6 x pestrec za 45,-€

Set A + 1 pestrec…………..vám pošleme 7 x pestrec + 2 x kmín

Set A + 1 kmín……………..vám pošleme 6 x pestrec + 3 x kmín

2 x Set A ………… ………..vám pošleme 12 x pestrec + 4 x kmín

2 x Set B…………………….vám pošleme  8 x pestrec  +4 x kmín /dobrá ponuka/

2 x Set C…………………….vám pošleme  3 x pestrec + 6 x kmín

2 x Set D…………………….vám pošleme 14 x pestrec

Set A + Set C ……………….vám pošleme 7 x pestrec  + 5 x kmín

Set A + Set B………………vám pošleme   8 x pestrec + 4 x kmín

Set A + Set D………………vám pošleme  12 x pestrec +2 x kmín

Set B + Set C………………vám pošleme   5 x pestrec  + 5 x kmín

Set B + Set D……………….vám pošleme  10 x pestrec + 2 x kmín

Set D + Set C……………….vám pošleme   8 x pestrec + 3 x kmín

 

  • Pri obj.  4 x kmín…………..vám pošleme   3 x pestrec + 4 x kmín
  • Taktiež môžete využiť akciu na každých 5 balení, jedno grátis.
  • Pri každej objednávke nad každých 60,-€ + balíček grátis.
  • Keď bude objednávka 120,-€ tak + 2 baličky grátis a grátis vám pošleme aj balenia čo obsahujú jednotlivé sety.
  • Nakupujte pre viacerých členov rodiny, alebo  známych  a ušetrite až 40 % ceny.

Tieto výhodné ceny sú  nad stavené  pre, obchodníkov, ktorí ich využívajú a nakupujú vo väčších množstvách na ďalší predaj. Úspešne však s nami spolupracujú aj naši distribútori, ktorí tak objednávajú tovar pre svoje okolie a známych, ktorí si nevedia objednávku urobiť cez internet. Pokiaľ by ste sa chceli stať naším distribútorom a zásobovať vaše okolie, vytvoriť si svoju klientelu, kontaktujte nás, pokiaľ  by ste si chceli robiť väčšie objednávky. Vybudujte si aj vy vlastnú klientelu a pomôžte tým, ktorí to potrebujú, ale hlavne na prevenciu a ochranu pečene.

Ku každej objednávke pribalíme informačnú brožúrku, kde sa dozviete všetko podstatné, ako bylinky užívať, všetko o pestreci a kmíne-černucha, ale nájdete tam  i rady a skúsenosti naše osobné a skúsenosti našich klientov.

Pečeň ovplyvňuje kvalitu a čistotu krvi

Od krvi záleží všetko čo sa vo vašom tele deje. Upchatá  pečeň toxínmi a tukmi sa správa ako plný filter vo vysávači, keď ho vyčistíte lepšie vám slúži. Zrazu zistíte, že sa lepšie cítite, lebo vaša pečeň lepšie pracuje. Myslite na to, že cez pečeň pretečie za 24 hod. 2000 litrov krvi a to len pri sedení v kancelárii. Pokiaľ športujete môže to byť až 3600 l krvi.

Oplatí sa pečeň čistiť?

Informácie máte, ostatné už bude len vo vašich rukách. V prípade ďalších informácií nás kontaktujte na mail: kurtis@kurtis.sk alebo telefónom.

Kontakty s poradenstvom, alebo objednávkou cez tel: 0907 799 065 Soňa Kurtišová   0905 702 390 Pavel Kurtiš

Záverečné informácie

Pečeň je orgán,od ktorého sa odvíja absolútne všetko,čo sa v našom tele deje. Pomohli sme už klientom s vážnymi poškodeniami pečene. Pokiaľ nebudete hľadať inú cestu, ale zveríte sa do činnosti pestreca a kmínu, v krátkom čase bude vaše zdravie napredovať a po čase sa zbavíte i liekov, pokiaľ ich užívate na tlak, cholesterol, alebo cukrovku. Hlavne i liekov od bolesti, ktoré už dlhodobo užívate, ale bolesti vás nezbavili. V reklame pred hlavnými správami sú propagované lieky na všetko, ale v skutočnosti ide o iné.

Myslite na to, že syntetické látky v hoci akej podobe sú pre pečeň nepriateľ číslo jedna. Tu teraz čítate náš BLOG, kde je veľa ďalších článkov, venujte im čas a využite tieto informácie. www.zdravapecen.sk/blog/

Pomocou pestreca a kmínu sa dá dopracovať k zdravej pečeni v každom veku, samozrejme úmerne veku. Vždy je však fajn, keď si aj myslíte, že vás sa to netýka, začať s pečeňou pracovať. Čím dlhšie si udržíte pečeň v dobrej kondície, tým dlhšie si udržíte život bez liekov. Naše orgány sú dimenzované na 120 rokov, tak prečo potom umierame skôr? Pečeň zodpovedá za kvalitu a čistotu krvi, filtruje ju a zadržiava v nej nežiadúce látky. Denne cez pečeňovú membránu / je to filter uložený v pečeni, vyzerá asi prirovnanie ako žalúzie na oknách/ pretečie od 2000 l až po 3600 l krvi a to podľa činnosti, akú vykonávate. U tých čo profesionálne športujú, je to 3600 až 3800 l krvi. Teda našou aktivitou sa zvyšuje aj prietok. Krv je palivo nášho života a vždy sa zdravotné problémy odhaľujú v krvi,pri krvných a pečeňových testov.

Pokiaľ už vykazujú krvné a pečeňové testy zvýšené hodnoty, nečakajte, je už najvyšší čas sa intenzívne venovať pečeni, aj keď sa cítite fajn. Pečeň už sa začína chovať ako kvapkajúci vodovod. Sem tam prepustí kvapku vody,ale inštalatéra ešte nevoláte. Keď však podložíte misku pod batériu, budete v šoku, koľko kvapiek zachytíte do nej. Čo však by vás prekvapilo viac, keby ste to pre počítali na rok. Pri prvých príznakoch s trávením, problémy s vyprázdnovaním, ťažobou, únavou, stresom, kožnými ochoreniami, padanie vlasov, lámanie nechtov, praskanie kože, alergie, ženské problémy, obezita, podváha, vysoký a nízky tlak, cukrovka, svrbenie kože, enormne sa zhoršuje zrak, dýchavičnosť, za tým vždy hľadajte pečeň. V začiatkoch ešte krvné a pečeňové testy nič nenaznačujú, ale steatóza pečene-stukovatenie je už na ceste.

*Pozor streatóza je už dvihnutý prst poškodenia pečene.

Zastavte poškodzovanie pečene, ona sa poškodzuje systémovo od 24 roka života-jednoducho starne. Chová sa totiž ako vysávač, ktorý permanentne beží. Na plný výkon ide vždy, keď niečo vložíte do úst. Osvojte si heslo, ktorého sa držíme my, zdravá pečeň=život bez liekov.

Dá sa to pomocou pestreca a kmínu a to bez vedľajších účinkov. Pečeň nebolí… o jej stave funkčnosti neviete, ale viete, či ste fit, alebo sa u vás prejavujú už spomínané zdravotné problémy. Pokiaľ máte sedavú prácu,alebo chodíte do nočných smien, prípadne už po 40 ke, starajte sa o pečeň,radíme dobre, vyhnete sa liekom a zdravotným problémom.

Tak čo, ako cestou sa vyberiete?

Pečeň,žlčník,obličky,krvné a pečeňové testy 4x4

 

Ochorenia pečene: 

Podceňovanie týchto informácií sa nevypláca,vždy a za každých okolností nie je

problém tam,kde ho hľadáte vy,ale vždy začnite pečeňou,aby ste si prinavrátili

to najcennejšie čo máte.Podceňovanie funkcie pečene,časom prináša zvýšenú

investíciu a starostlivosť o ňu. Pomôžte jej, ona vám to niekoľko násobne vráti.

 

1a4eaac4997f9738e0c2949a6ef248d7zdravie-očí-slepá-škvrna-300x225brucho-bolest-zaludok-clanokWhemor1

Hemeroidyochorenia_9ochorenia_11Ochorenia kože

KožaTlakBRUCHOendometrioza-clanok-3c3755c287-750x520

BRUCHOOBEZITACIEVAhepatitida5-300x168

Remove-Toxins-from-Your-BodyT-cholesterol-enHD-AR114427107cholesterol-zdravie-clanokW

Takto by mala pečeň vyzerať v najlepšej kondícii, toto je zdravá pečeň.

P1PEČEŇ

Takto sa poškodí pri steatóze.

 P2zdravá-pečeň-a-poškodená-pečeň-ilustrácia

Takto pri zápale.

P3

Toto už je dramatické cirhóza pečene a postupnosť poškodzovania od zápalu po cirhózu.

P4cirroz-pecheni-stadii68

Pestrec & černucha je to,čo je riešenie,ako zvrátiť poškodenie pečene a obnoviť jej bunky a funkčnosť.

Bez pečene fabriky zdravia to nejde.

Šanca pre pečeňunnamed (2)488540661_b5282273facce95cdbaa3bd24f0b0108

Neosvojte si tento životný štýl.

3250Hérakleitos1-300x300

Ale tento.

NAJLEPŠÍ LEKÁR

Prečo?

zamyslenieZP- STÁRNUTÍ

To však nie je riešenie.

čaj

Riešenie je tu.

T-5 O

Tieto bylinky vás znova vrátia do hry,odskúšané osobne 19 rokov. Nič iné pre zdravie už nemusíte nakupovať,žiadne doplnky výživy, tak ušetríte veľa za ,že nebudete kupovať syntetické-vyrobené drahé prípravky,ktoré síce deklarujú,že sú na prírodnej báze, ale spôsobujú len drahé močenie a čistú finančnú stratu.

Pestrec a kmín sa konzumuje,

Lyžica

na lyžicu – polievkovú do úst a zapiť vodou,nie čaj,nie olej nie extrakt, ale drvený,nie mletý,na lyžicu šup do úst a zapiť vodou. Ideálne je pestrec užívať keď sa objavia príznaky hladu, neotvorte chladničku,ale pohár s pestrecom a papkajte ho. Pokiaľ prvých päť týždňov nebudete s pestrecom a kmínom šetriť, vaše očakávania budú dvojnásobné. Pokiaľ sme vás motivovali,nemusíte z nadšenia hneď nakúpiť veľa balíčkov. Keď chcete len vyskúšať,či sú tieto informácie opodstatnené,objednajte si dávku na 22 dní je to skúšobný set a pohodlne si ju môžete objednať tu:

https://www.vasebylinky.sk/obchod/drveny-pestrec-mariansky-a-cierny-kmin-skusobny-set/

Po užití a spokojnosti s bylinkami si môžete objednať cenovo výhodnejšie balenie tu:

https://www.vasebylinky.sk/obchod/drveny-pestrec-mariansky-a-cierny-kmin-top-set/ 

Vždy sa však snažte na dve až tri balenia pestreca, objednať jedno balenie kmínu.

Tento článok má 0 komentov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top