Skip to content

Pestrec mariansky DRVENÝ – Steatóza pečene

Upozornenie: Žiadam návštevníkov nášho Blogu,aby nekopírovali obsah Blogu, bez nášho vedomia a súhlasu,za účelom ďalšieho verejného publikovania.Všetky príspevky a texty či fotografie sú výlučne našim duševným vlastníctvom a sú chránené v zmysle autorského zákona číslo 618/203 Z.z.Zákona, autorskom práve a práve súvisiacom s autorským právom.

Ďakujeme za pochopenie.

P2     Steatóza,alebo stukovatenie pečene. Upchatá pečeň tukmi.

Jav posledných rokov zlých stravovacích návykov, stres a životné prostredie. Znie to ako fráza, ktorá je ale realitou. Čistiť a odmastiť pečeň je úloha každodenná. Tak ako čistíme vodovodný perlátor od vodného kameňa. Len v tomto prípade nahradíme ocot Pestrecom mariánskym. Treba ho však správne užívať.
Najdôležitejšie je užívať Pestrec mariánsky tak, ako ho príroda vytvorila, žiadne čaje, žiadne tabletky, teda neupravený, ale v prírodnom stave, rozdrvený na veľkosť piesku , priamo do úst a zapiť 3dl.vody.
Správne použitie je kľúč k tomu, aby aj správne fungoval.
Pečeň je vstupná brána k vášmu zdraviu a všetky zdravotné problémy začínajú v nej. Pečeň nebolí, tak že zistíte neskoro, že niečo nie je v poriadku. Krvné a pečeňové testy síce odhalia stav v akej sa pečeň nachádza, ale syntetická liečba je väčšinou až do konca života.
V prírode je sila a Pestrec ju má. Je to bezpečná voľba nemá žiadne vedľajšie účinky . Okrem toho, že dokáže dať do poriadku pečeň, a vyčistí krv, zbaví ju cholesterolu, ktorý je tichý zabijak, vyčistí črevný trakt, čo je hlavne dôležité z hľadiska imunitného systému. Aj s vaším autom, pokiaľ idete do servisu, tak vám po určitých odjazdených kilometroch menia filtre a olej. U ľudí je filter pečeň a olej krv. Výmena je zložitá u ľudí preto musíme regenerovať pečeňové bunky pečeňovej membrány , tá vyčistí krv a pomocou krvi vyčistí pľúca a obličky.
Zdravá pečeň je kľúčom pre vaše zdravie.
Pestrec funguje nasledovne:
Po užívaní 4 až 5 krát denne jedna čajová lyžička priamo do úst a zapiť 3dl.vody do troch až piatich dní začne fungovať trávenie, pravidelné vylučovanie, čo je dôležité, tvorba žlče. Do troch týždňov
organizmus pookreje prílev energie, únava je minulosťou, migrény tiež a hlavne sa budete cítiť neskutočne ako znovuzrodený. Po piatich až ôsmich týždňoch sa zvýšené hodnoty v krvi stabilizujú do normy.
Pestrec je veľmi silný antioxidant.

Po dvoch mesiacoch už budete rozmýšľať nad aktivitami, ktoré ste už dávno zabalili.

A hlavne sa zbavíte všetkých liekov, budete sa cítiť super a ďakovať Pestrecu , ktorý sa nadarmo ľudovo neprezýva Kristova koruna.
Pestrec je mechanik, ktorý vám opraví pečeň, ktorá je kľúčom k vášmu zdraviu.

 

Všeobecne o systéme zdravá pečeň.

Nachádzate sa na stránke www.zdravapecen.sk  a duálnej stránke  www.zdravejatra.cz    v BLOGU, kde môžete nájsť veľa informácií,ktoré vám pomôžu pochopiť systém liečby pečene,žlčníka,obličiek, odstrániť zlé krvné a pečeňové testy,ale hlavne postupy čo robiť,aby ste nemuseli nikdy užívať syntetické lieky.Staráme sa o vás,aby ste boli vždy fit,netrpeli únavou,nadváhou či stresom.Učíme našich klientov ako postupovať,aby sa užívania liekov zbavili.Systém je založený na očiste pečene,črevného traktu,ciev o čo sa postará Egyptský kmín -černucha a regeneráciu pečene, ktorú hravo zvládne pestrec. Pestrec obsahuje flavonoidy,ktoré podporujú tvorbu nových pečeňových buniek. Pokiaľ si kúpite tú správnu odrodu,váš zámer sa určite podarí zrealizovať. Pestrec treba užívať medzi jedlami, nabrať na lyžicu priamo do úst a zapiť vodou. Kmín sa môže užívať tesne pred jedlom,alebo po jedle,ale nie spolu s pestrecom. Odstup musí byť min.30 minut a viac. Pestrec musí byť v drvenom stave tak, ako ho posielame.Samotný pestrec užívať je nevýhodné,nakoľko nedokáže odbúrať nežiadúce látky z tela tak ako kmín-černucha a hlavne látky z neho sa cez črevný trak nezabudujú do krvi ,pokiaľ černucha črevný trakt nevyčistí.Užívanie samotného pestreca hlavne prvých päť týždňov je mrhanie financiami,nakoľko až 80% jeho obsahu skončí v toalete.Dokonalé využitie je s podporou černuchy. Užívanie oboch byliniek je jednoduché a bezpečné aj u detí od troch rokov. Veľa našich klientov má prevážne sedavú prácu,alebo pracujú na smeny a to hlavne nočné smeny.Pri takejto práci dochádza k poruchám pečene,čo sa prejaví ťažobou,nadúvanie,pocit plnosti,kŕčmi.Pokiaľ tieto stavy nebudete riešiť a budete odkladať problém,o tri roky môžete očakávať problém so žlčníkom,obličkami,problémy v črevnom trakte,steatóza pečene,vaše krvné a pečeňové testy budú už vysoko nad normou. Okrem toho môžete začať priberať,aj keď už dlhšie konzumujete menej a menej potravín.Nesmiete zabudnúť na to,že pečeň je filter,fabrika nášho zdravia,ale i zásobáreň výživných zložiek,teda akási špajza,kde sa ukladá nadhodnota výživy,aby tieto látky boli pripravené na dodanie do krvi,pokiaľ v krvi poklesnú.Keď je pečeň upchatá  tukmi a toxínmi,tieto zložky neuloží, končia v toalete a vy sa takzvane draho stravujete.
Informácie z našej web stránky sú kopírované a používané na iných stránkach,na ktorých sú ponúkané produkty,ktoré vám zaručene pomôžu.Keď zablúdite na takúto stránku a nedopátrate sa  k sídlu spoločnosti,obchodným podmienkam,majiteľa spoločnosti,ba dokonca na tejto stránke beží čas dokedy si môžete výhodne tovar zakúpiť,tak ste práve s najväčšou pravdepodobnosťou naleteli.V nepriesvitnom obale je ponúkaný tovar vysokej gramáži,za nízku cenu.To čo hľadáte je síce napísané na obale,ale pri užívaní zistíte,že to nefunguje a tak sa pýtate buď mailom,alebo telefonicky,ako by mal pestrec mariánsky fungovať.Prvom rade si treba uvedomiť,že informácie z našej stránky sa nedajú skombinovať a využiť s tovarom zakúpeným z iných stránok.Dôvodom sú odrody pestreca,ktoré neobsahujú flavonoidy,tak že sú určené len ako výživné plody a používajú sa hlavne pri výrobe granúl pre zvieratá. Pestrec mariánsky DRVENÝ /Ostropestrec mariánsky,Silybum mariánum /L/ Strieborný bodliak, ľud.Kristova koruna.
Keď si pozorne prečítate konkurenčné stránky,tak sa dozviete aj to,že na obale majú uvedený plod drvený a v popisoch  túto vetu:  Práve z tohoto dôvodu je mletý plod Pestreca, ktorý ponúkame balený v šikovných vreckách.Keby v skutočnosti pestrec drvili,tak by mletý nespomínali.Zrejme zabudli prepísať.Ďalej z popisu konkurencie: Drvinu v ústach dôkladne požujte a premiešajte so slinami (kvôli rýchlejšiemu stráveniu a distribúcii prospešných látok) a prehltnite.Prosíme vás na našom pestreci neaplikujte požutie,ale len vložiť do úst zapiť vodou a prehltnúť. Máme k tomu niekoľko dôvodov.
Drvený znamená príprava,systém,ako zachovať v pestreci flavonoidy,lebo teplo na 40 st.ich likviduje.Takéto teplo vzniká pri mletí. Pre obsah flavonoidov pestrec kupujete. Konkurencia bežne pestrec melie,ale na obale uvádza,že ho drví,lebo vie,že mletý nepredá,na koľko si dôkladne preštuduje našu stránku a vie,že kvalitou nám nemôže konkurovať,iba cenou.Bohužiaľ na to doplatí hlavne zákazník.Systém zdravá pečeň funguje tak,že sa užíva pestrec a Egyptský kmín v jeden deň súčastne v pomere 2:1. Dve balenia pestreca + jedno balenie kmínu. To je ideálna objednávka,keď chcete vyskúšať to čo publikujeme či je,alebo nie je pravda o účinkoch byliniek ktoré vám pošleme. Pokiaľ tento mini balíček užijete v priebehu 18 až 20 dní,vaše pochybnosti o účinkoch a systéme zdravá pečeň sa rozplynú. Tí čo nás poznajú si objednávajú SET A pre začínajúcich.Je finančne najvýhodnejší.Je na vás,kedy začnete.Treba si však uvedomiť,že veľké zdravotné problémy začínajú malými zdravotnými problémami,ktoré sme zanedbali.Obraz vašej tváre, očí,pokožky,nálady a pocitov,je obrazom vašej pečene.Teda tak ako vyzeráte a cítite sa,to je obraz toho,v akom stave a kondícii je vaša pečeň.Pečeň ovplyvňuje kvalitu a čistotu krvi a krv je palivom nášho života. Nezabudnite na to,že pečeň nebolí.Preto jej málo kto venuje pozornosť.Od 24 roku života starne a z roka na rok stráca na výkone vekom a stavom znečistenia od taxických látok. Pomôžte pečeni zbaviť sa tukov a toxínov,ona vám prinavráti vaše zdravie.

V našom E-shope zakúpite drvený plod Pestreca už pripravený na užitie. Je balený tak, aby neoxidoval. Po otvorení balenia presypte obsah drvy do pohára s viečkom alebo sklenenej dózy. Máme s drvením skúsenosti a Pestrec dodávame pripravený v takej kvalite , aby splnil vaše očakávania.

Informácie o systéme prípravy Pestreca nepodávame,nakoľko tieto sú z našej web stránky kopírované a používané na konkurenčných stránkach. Je to hlavne na webe bylinkára,ktorý nám skopíroval stránku tak, že si ju zákazníci mýlia a systémovo nám vykráda web.Nepodávame ani informácie o našich dodavateľoch,či obchodných partneroch. Taktiež sa nemôžeme vyjadrovať k tovaru,ktorý nebol zakúpený v našom E-shope.

Tento článok má 5 komentov

 1. Dobrý deň, ďakujem za Vašu stránku, za prehľadné a zrozumiteľné informácie.
  Mala by som záujem o oba výrobky (pestrec aj kmín). Prosím Vás o informáciu ako ich užívať, či postupne, alebo naraz.
  Ďakujem. Všetko dobré.

  1. Je dobré užívať plod Pestreca a Čierny kmín súčasne s odstupom asi 30 min. Obe majú podobné poslanie a špecifické zameranie.Dodávame zákazníkom dar prírody so zameraním na pečeň. Pestrec a Černucha sú známe už viac ako 2000 rokov a toľko aj pomáhajú ľudom.

 2. Dobrý deň,
  je potrebné užívať drvený plod Pestreca 4-5 x denne po dobu 5 až 8 týždňov? Alebo neskôr stačí napr. 3x denne?

  1. Päť týždňov je nutné z hľadiska detoxikácie a po piatich týždňoch trikrát denne päť týždňov a neskôr len na noc. Ale čo je zaujímavé,že Pestrec má vysokú nutričnú hodnotu a zákazníci ho užívajú častejšie i ďalej. Neskôr im jedno balenie vydrží asi 20 až 30 dní.Je to určite lepšie na prevenciu a vitalitu ,ako syntetické prípravky ktoré sa tvária že sú prírodné na báze vitamínov,minerál,antioxidantov,stopových prvkov a nenasýtených mastných kyselín. Pestrec toto všetko obsahuje.

 3. Dobrý deň. Mám niekoľko otázok.
  Mám zvýšený cholesterol – 6,2. Internistka mi zvýšila dávku Atorvastatínu z 10 na 20 mg. Ktosi mi povedal, že statíny všeobecne sú veľké svinstvo na pečeň. Pečeňové testy mám dlhodobo mierne zvýšené, ale iba niektoré hodnoty, asi 3 zo všetkých, taktiež zvýšené Triglyceridy. Neviem, či by mi váš Pestrec pomohol dostať sa na normálne hodnoty pečeňových testov a cholesterolu.
  Ale dosť sa toho bojím, keďže vraj zvyšuje tlak, a ja sa liečim práve na vysoký TK, mám práve ten spodný zvýšený (130/90-100). Beriem od tlaku Prenessu a Rilmex.
  Taktiež som nenašiel odpoveď na otázku, či Pestrec nebude spôsobovať hnačky, lebo ja mám aj diagnózu Dráždivé hr. črevo (Colon iritabile).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top