Skip to content

Ako si objednať Pestrec mariánsky

  

org_hodiny

 

 

Dôležité je správne vyplniť formulár, aby adresa doručenia neobsahovala chyby.

Príklad :

 

Pavel Kurtiš

Štefánikova 6

94901 Nitra

Mail: kurtis@kurtis.sk

Tel:   0905 702 390

Zadať počet balíčkov.

 

Je veľmi dôležité, aby telefón a mail boli správne vyplnené , aby  v prípade chybnej objednávky bol možný kontakt s osobou, ktorá objednávku vyplnila.

Pokiaľ je objednávka vyplnená a dolu pod objednávkovým formulárom od kliknete objednať, tak

sa objaví pod slovom objednať správa, či vaša objednávka bola zaevidovaná. Ak áno, viac krát ju ne opakujte, lebo sa duplikuje a niektorý zákazníci si takto zduplikujú objednávku. Samozrejme, že

ak zákazník takúto chybu urobí, riešime to telefonicky, alebo  pošleme len jednu a to tú prvú objednávku. Objednávkový formulár ak vyplníte správne, tak z web stránky  www.zdravapecen.sk

do niekoľkých minút dostanete automatickú odpoveď o zaregistrovaní vašej objednávky, tak ako

ste ju vyplnili. Nakoľko skenujeme vašu adresu, vyplňte ju prosím v takom tvare ako je uvedená

v tomto príspevku na začiatku. Táto adresa je aj adresa odosielateľa E-SHOPU www.zdravapecen.sk.  Balíček pri doručení je označení touto adresou a nálepkou Pestrec mariánsky

ako i sídlom E-SHOPU nasledovne: 

                                                              

                                                                    www.zdravapecen.sk

                                                                           K U R T I S

                                                                Štefánikova 6 NITRA 949 01

 

Na mail ktorý ste uviedli, vám pošleme informáciu o odoslaní objednávky s pokynmi ako užívať

Pestrec + ďalšie informácie. Ak zle zadáte mail, informácie  nedostanete ,vrátia sa späť. Požiadajte ich dodatočne na mail kurtis@kurtis.sk. Z tohoto mailu vám prídu všetky informácie,v akom stave je vaša objednávka a či už bola odoslaná. Po informácii o odoslaní vašej objednávky vám Slovenská pošta prvou triedou doručí objednávku do 48 hodín kdekoľvek na Slovensku.

 

Chyby ktoré pri objednávke robíte :

-vyplňujete formulár iba malými písmenami, meno, priezvisko, mesto, ulica

-mail nezadáte správne

-tel. číslo neúplné, nevieme sa s vami skontaktovať

-viac krát duplikujete objednávku, treba chvíľu počkať a pokiaľ ste správne zadali váš mail,

  informácia o potvrdení do dvoch minút príde automaticky na vami zadaný váš mail .

 

Zákazníkom za správne vyplnenie formuláru vopred ďakujeme:

 

Všeobecne o systéme zdravá pečeň.

Nachádzate sa na stránke www.zdravapecen.sk  a duálnej stránke  www.zdravejatra.cz    v BLOGU, kde môžete nájsť veľa informácií,ktoré vám pomôžu pochopiť systém liečby pečene,žlčníka,obličiek, odstrániť zlé krvné a pečeňové testy,ale hlavne postupy čo robiť,aby ste nemuseli nikdy užívať syntetické lieky.Staráme sa o vás,aby ste boli vždy fit,netrpeli únavou,nadváhou či stresom.Učíme našich klientov ako postupovať,aby sa užívania liekov zbavili.Systém je založený na očiste pečene,črevného traktu,ciev o čo sa postará Egyptský kmín -černucha a regeneráciu pečene, ktorú hravo zvládne pestrec. Pestrec obsahuje flavonoidy,ktoré podporujú tvorbu nových pečeňových buniek. Pokiaľ si kúpite tú správnu odrodu,váš zámer sa určite podarí zrealizovať. Pestrec treba užívať medzi jedlami, nabrať na lyžicu priamo do úst a zapiť vodou. Kmín sa môže užívať tesne pred jedlom,alebo po jedle,ale nie spolu s pestrecom. Odstup musí byť min.30 minut a viac. Pestrec musí byť v drvenom stave tak, ako ho posielame.Samotný pestrec užívať je nevýhodné,nakoľko nedokáže odbúrať nežiadúce látky z tela tak ako kmín-černucha a hlavne látky z neho sa cez črevný trak nezabudujú do krvi ,pokiaľ černucha črevný trakt nevyčistí.Užívanie samotného pestreca hlavne prvých päť týždňov je mrhanie financiami,nakoľko až 80% jeho obsahu skončí v toalete.Dokonalé využitie je s podporou černuchy. Užívanie oboch byliniek je jednoduché a bezpečné aj u detí od troch rokov. Veľa našich klientov má prevážne sedavú prácu,alebo pracujú na smeny a to hlavne nočné smeny.Pri takejto práci dochádza k poruchám pečene,čo sa prejaví ťažobou,nadúvanie,pocit plnosti,kŕčmi.Pokiaľ tieto stavy nebudete riešiť a budete odkladať problém,o tri roky môžete očakávať problém so žlčníkom,obličkami,problémy v črevnom trakte,steatóza pečene,vaše krvné a pečeňové testy budú už vysoko nad normou. Okrem toho môžete začať priberať,aj keď už dlhšie konzumujete menej a menej potravín.Nesmiete zabudnúť na to,že pečeň je filter,fabrika nášho zdravia,ale i zásobáreň výživných zložiek,teda akási špajza,kde sa ukladá nadhodnota výživy,aby tieto látky boli pripravené na dodanie do krvi,pokiaľ v krvi poklesnú.Keď je pečeň upchatá  tukmi a toxínmi,tieto zložky neuloží, končia v toalete a vy sa takzvane draho stravujete.
Informácie z našej web stránky sú kopírované a používané na iných stránkach,na ktorých sú ponúkané produkty,ktoré vám zaručene pomôžu.Keď zablúdite na takúto stránku a nedopátrate sa  k sídlu spoločnosti,obchodným podmienkam,majiteľa spoločnosti,ba dokonca na tejto stránke beží čas dokedy si môžete výhodne tovar zakúpiť,tak ste práve s najväčšou pravdepodobnosťou naleteli.V nepriesvitnom obale je ponúkaný tovar vysokej gramáži,za nízku cenu.To čo hľadáte je síce napísané na obale,ale pri užívaní zistíte,že to nefunguje a tak sa pýtate buď mailom,alebo telefonicky,ako by mal pestrec mariánsky fungovať.Prvom rade si treba uvedomiť,že informácie z našej stránky sa nedajú skombinovať a využiť s tovarom zakúpeným z iných stránok.Dôvodom sú odrody pestreca,ktoré neobsahujú flavonoidy,tak že sú určené len ako výživné plody a používajú sa hlavne pri výrobe granúl pre zvieratá. Pestrec mariánsky DRVENÝ /Ostropestrec mariánsky,Silybum mariánum /L/ Strieborný bodliak, ľud.Kristova koruna.
Keď si pozorne prečítate konkurenčné stránky,tak sa dozviete aj to,že na obale majú uvedený plod drvený a v popisoch  túto vetu:  Práve z tohoto dôvodu je mletý plod Pestreca, ktorý ponúkame balený v šikovných vreckách.Keby v skutočnosti pestrec drvili,tak by mletý nespomínali.Zrejme zabudli prepísať.Ďalej z popisu konkurencie: Drvinu v ústach dôkladne požujte a premiešajte so slinami (kvôli rýchlejšiemu stráveniu a distribúcii prospešných látok) a prehltnite.Prosíme vás na našom pestreci neaplikujte požutie,ale len vložiť do úst zapiť vodou a prehltnúť. Máme k tomu niekoľko dôvodov.
Drvený znamená príprava,systém,ako zachovať v pestreci flavonoidy,lebo teplo na 40 st.ich likviduje.Takéto teplo vzniká pri mletí. Pre obsah flavonoidov pestrec kupujete. Konkurencia bežne pestrec melie,ale na obale uvádza,že ho drví,lebo vie,že mletý nepredá,na koľko si dôkladne preštuduje našu stránku a vie,že kvalitou nám nemôže konkurovať,iba cenou.Bohužiaľ na to doplatí hlavne zákazník.Systém zdravá pečeň funguje tak,že sa užíva pestrec a Egyptský kmín v jeden deň súčastne v pomere 2:1. Dve balenia pestreca + jedno balenie kmínu. To je ideálna objednávka,keď chcete vyskúšať to čo publikujeme či je,alebo nie je pravda o účinkoch byliniek ktoré vám pošleme. Pokiaľ tento mini balíček užijete v priebehu 18 až 20 dní,vaše pochybnosti o účinkoch a systéme zdravá pečeň sa rozplynú. Tí čo nás poznajú si objednávajú SET A pre začínajúcich.Je finančne najvýhodnejší.Je na vás,kedy začnete.Treba si však uvedomiť,že veľké zdravotné problémy začínajú malými zdravotnými problémami,ktoré sme zanedbali.Obraz vašej tváre, očí,pokožky,nálady a pocitov,je obrazom vašej pečene.Teda tak ako vyzeráte a cítite sa,to je obraz toho,v akom stave a kondícii je vaša pečeň.Pečeň ovplyvňuje kvalitu a čistotu krvi a krv je palivom nášho života. Nezabudnite na to,že pečeň nebolí.Preto jej málo kto venuje pozornosť.Od 24 roku života starne a z roka na rok stráca na výkone vekom a stavom znečistenia od taxických látok. Pomôžte pečeni zbaviť sa tukov a toxínov,ona vám prinavráti vaše zdravie.

 

Upozornenie: Žiadam návštevníkov nášho Blogu,aby nekopírovali obsah Blogu, bez nášho vedomia a súhlasu,za účelom ďalšieho verejného publikovania.Všetky príspevky a texty či fotografie sú výlučne našim duševným vlastníctvom a sú chránené v zmysle autorského zákona číslo 618/203 Z.z.Zákona, autorskom práve a práve súvisiacom s autorským právom.

Ďakujeme za pochopenie.

Informácie o systéme prípravy Pestreca nepodávame,nakoľko tieto sú z našej web stránky kopírované a používané na konkurenčných stránkach. Je to hlavne na webe bylinkára,ktorý nám skopíroval stránku tak, že si ju zákazníci mýlia a systémovo nám vykráda web.Nepodávame ani informácie o našich dodavateľoch,či obchodných partneroch. Taktiež sa nemôžeme vyjadrovať k tovaru,ktorý nebol zakúpený v našom E-shope.

 

 

Tento článok má 4 komentov

    1. Určite áno,posielame Pestrec mariánsky zatiaľ do 12 štátov EU,poštovné je asi 13€.

      Zdravá peceň = život bez liekov

  1. Dobrý deň!
    Užívam pestrec asi týždeň a neviem si to vysvetliť, lebo mám strašnú chuť do jedenia. A to má vôbec neteší, pretože potrebujem schudnúť a nie pribrať. Čím to je?

    1. Začína proces trávenia,tvorba žlče,detoxikácia črevného traktu a tým pádom sa s pravidelní aj vylučovanie a ustúpi nadúvanie.Odmastí sa pečeň,odbúra sa vnútorný tuk,zníži sa cholesterol a pokiaľ si upravíte stravu a budete jesť 5 krát denne ale malé porcie,tak sa zrýchli metabolizmus a začnete v krátkom čase chudnúť. Okrem toho má Pestrec aj vysokú nutričnú hodnotu,takže užívateľa aj nasýti a pocit hladu ustúpi.Chce to tri až štyri týždne aby sa tento proces zladil a výsledky boli hmatateľné.Treba si uvedomiť,že tukové zásoby sa hromadili dlhší čas a na odstránenie tukov tiež treba čas.Pritom výsledky v krvi ktoré sa zabudujú môžeme očakávať až po mesiaci užívania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top