Skip to content

Pestrec mariansky DRVENÝ- príznaky pri užívaní-systém užívania

ZP
Nachádzate sa na stránke www.zdravapecen.sk  a duálnej stránke  www.zdravejatra.cz
Informácie z našej web stránky sú kopírované a používané na iných stránkach,na ktorých sú ponúkané produkty,ktoré vám zaručene pomôžu.Keď zablúdite na takúto stránku a nedopátrate sa  k sídlu spoločnosti,obchodným podmienkam,majiteľa spoločnosti,ba dokonca na tejto stránke beží čas dokedy si môžete výhodne tovar zakúpiť,tak ste práve s najväčšou pravdepodobnosťou naleteli.

Všeobecne o systéme zdravá pečeň.

Nachádzate sa na stránke www.zdravapecen.sk  a duálnej stránke  www.zdravejatra.cz    v BLOGU, kde môžete nájsť veľa informácií,ktoré vám pomôžu pochopiť systém liečby pečene,žlčníka,obličiek, odstrániť zlé krvné a pečeňové testy,ale hlavne postupy čo robiť,aby ste nemuseli nikdy užívať syntetické lieky.Staráme sa o vás,aby ste boli vždy fit,netrpeli únavou,nadváhou či stresom.Učíme našich klientov ako postupovať,aby sa užívania liekov zbavili.Systém je založený na očiste pečene,črevného traktu,ciev o čo sa postará Egyptský kmín -černucha a regeneráciu pečene, ktorú hravo zvládne pestrec. Pestrec obsahuje flavonoidy,ktoré podporujú tvorbu nových pečeňových buniek. Pokiaľ si kúpite tú správnu odrodu,váš zámer sa určite podarí zrealizovať. Pestrec treba užívať medzi jedlami, nabrať na lyžicu priamo do úst a zapiť vodou. Kmín sa môže užívať tesne pred jedlom,alebo po jedle,ale nie spolu s pestrecom. Odstup musí byť min.30 minut a viac. Pestrec musí byť v drvenom stave tak, ako ho posielame.Samotný pestrec užívať je nevýhodné,nakoľko nedokáže odbúrať nežiadúce látky z tela tak ako kmín-černucha a hlavne látky z neho sa cez črevný trak nezabudujú do krvi ,pokiaľ černucha črevný trakt nevyčistí.Užívanie samotného pestreca hlavne prvých päť týždňov je mrhanie financiami,nakoľko až 80% jeho obsahu skončí v toalete.Dokonalé využitie je s podporou černuchy. Užívanie oboch byliniek je jednoduché a bezpečné aj u detí od troch rokov. Veľa našich klientov má prevážne sedavú prácu,alebo pracujú na smeny a to hlavne nočné smeny.Pri takejto práci dochádza k poruchám pečene,čo sa prejaví ťažobou,nadúvanie,pocit plnosti,kŕčmi.Pokiaľ tieto stavy nebudete riešiť a budete odkladať problém,o tri roky môžete očakávať problém so žlčníkom,obličkami,problémy v črevnom trakte,steatóza pečene,vaše krvné a pečeňové testy budú už vysoko nad normou. Okrem toho môžete začať priberať,aj keď už dlhšie konzumujete menej a menej potravín.Nesmiete zabudnúť na to,že pečeň je filter,fabrika nášho zdravia,ale i zásobáreň výživných zložiek,teda akási špajza,kde sa ukladá nadhodnota výživy,aby tieto látky boli pripravené na dodanie do krvi,pokiaľ v krvi poklesnú.Keď je pečeň upchatá  tukmi a toxínmi,tieto zložky neuloží, končia v toalete a vy sa takzvane draho stravujete.
Informácie z našej web stránky sú kopírované a používané na iných stránkach,na ktorých sú ponúkané produkty,ktoré vám zaručene pomôžu.Keď zablúdite na takúto stránku a nedopátrate sa  k sídlu spoločnosti,obchodným podmienkam,majiteľa spoločnosti,ba dokonca na tejto stránke beží čas dokedy si môžete výhodne tovar zakúpiť,tak ste práve s najväčšou pravdepodobnosťou naleteli.V nepriesvitnom obale je ponúkaný tovar vysokej gramáži,za nízku cenu.To čo hľadáte je síce napísané na obale,ale pri užívaní zistíte,že to nefunguje a tak sa pýtate buď mailom,alebo telefonicky,ako by mal pestrec mariánsky fungovať.Prvom rade si treba uvedomiť,že informácie z našej stránky sa nedajú skombinovať a využiť s tovarom zakúpeným z iných stránok.Dôvodom sú odrody pestreca,ktoré neobsahujú flavonoidy,tak že sú určené len ako výživné plody a používajú sa hlavne pri výrobe granúl pre zvieratá. Pestrec mariánsky DRVENÝ /Ostropestrec mariánsky,Silybum mariánum /L/ Strieborný bodliak, ľud.Kristova koruna.
Keď si pozorne prečítate konkurenčné stránky,tak sa dozviete aj to,že na obale majú uvedený plod drvený a v popisoch  túto vetu:  Práve z tohoto dôvodu je mletý plod Pestreca, ktorý ponúkame balený v šikovných vreckách.Keby v skutočnosti pestrec drvili,tak by mletý nespomínali.Zrejme zabudli prepísať.Ďalej z popisu konkurencie: Drvinu v ústach dôkladne požujte a premiešajte so slinami (kvôli rýchlejšiemu stráveniu a distribúcii prospešných látok) a prehltnite.Prosíme vás na našom pestreci neaplikujte požutie,ale len vložiť do úst zapiť vodou a prehltnúť. Máme k tomu niekoľko dôvodov.

 

Drvený znamená príprava,systém,ako zachovať v pestreci flavonoidy,lebo teplo na 40 st.ich likviduje.Takéto teplo vzniká pri mletí. Pre obsah flavonoidov pestrec kupujete. Konkurencia bežne pestrec melie,ale na obale uvádza,že ho drví,lebo vie,že mletý nepredá,na koľko si dôkladne preštuduje našu stránku a vie,že kvalitou nám nemôže konkurovať,iba cenou.Bohužiaľ na to doplatí hlavne zákazník.Systém zdravá pečeň funguje tak,že sa užíva pestrec a Egyptský kmín v jeden deň súčastne v pomere 2:1. Dve balenia pestreca + jedno balenie kmínu. To je ideálna objednávka,keď chcete vyskúšať to čo publikujeme či je,alebo nie je pravda o účinkoch byliniek ktoré vám pošleme. Pokiaľ tento mini balíček užijete v priebehu 18 až 20 dní,vaše pochybnosti o účinkoch a systéme zdravá pečeň sa rozplynú. Tí čo nás poznajú si objednávajú SET A pre začínajúcich.Je finančne najvýhodnejší.Je na vás,kedy začnete.Treba si však uvedomiť,že veľké zdravotné problémy začínajú malými zdravotnými problémami,ktoré sme zanedbali.Obraz vašej tváre, očí,pokožky,nálady a pocitov,je obrazom vašej pečene.Teda tak ako vyzeráte a cítite sa,to je obraz toho,v akom stave a kondícii je vaša pečeň.Pečeň ovplyvňuje kvalitu a čistotu krvi a krv je palivom nášho života. Nezabudnite na to,že pečeň nebolí.Preto jej málo kto venuje pozornosť.Od 24 roku života starne a z roka na rok stráca na výkone vekom a stavom znečistenia od taxických látok. Pomôžte pečeni zbaviť sa tukov a toxínov,ona vám prinavráti vaše zdravie.
Potrebné a ucelené informácie v tomto článku.
Aby ste začali s liečbou pečene správne, je dobré mať tieto informácie.

Systém užívania pestreca a černuchy vás v krátkom čase uistí,že to čo robíte,robíte správne.V priebehu týždňa sa zlepší trávenie a vylučovanie.To je prvý krok k tomu,aby sa začal čistiť črevný trakt od usadenín,ktorých tam môže byť až toľko,že vytvárajú brucho spolu so zväčšenou pečeňou-upchatou tukmi a toxínmi, ale aj vnútorným tukom.To je váš hlavný dôvod, že máte zdravotné problémy.Ak budete trpezlivý a budete užívať pestrec a černuchu tak, že  set A /pre začínajúcich/ užijete v priebehu 4-5 týždňov,urobili ste pokrok a upratali ste to, čo vám spôsobuje,že vaša krv nie je v poriadku.Od nej je odvodené všetko dianie vo vašom organizme.Ak sa vám podarilo zbaviť sa odpadu vo vašom tele,zbaviť pečeň tukov a toxínov,potom môže nastať regenerácia filtra uloženého v pečeni-pečeňová membrána a zregenerovaná pečeňová membrána vám odfiltruje nežiadúce látky z krvi,dostanete krv pod kontrolou a máte vyhrané.Váš zdravotný stav naberie úplne iný rozmer,budete sa lepšie cítiť,ale i lepšie vyzerať.Užívanie je jednoduché a ak v ňom nebudete hľadať systém pravidelnosti, ktorý by vás len zaťažoval,tak zistíte,že nič osožnejšie pre vaše zdravie ste ešte nikdy predtým nerobili.Nezáleží na čase užitia,ale na tom,aby hlavne ak užijete pestrec,váš žalúdok nebol práve plný. U černuchy nie je  až také dôležité koľko jedla je v žalúdku, užívať ju môžete aj za krátky čas po jedle ca 30 min.Je dôležité vedieť,že pestrec musí byť DRVENÝ nie mletý a to je v procese regenerácii pečene to najdôležitejšie.Veľa našich klientov sa už popálilo pri kúpe pestreca a efekt ktorý očakávali nenastal.Uchýlili sa ku kúpe lacného Poľského,alebo Ukrajinského pestreca,ktorý sa hlavne využíva na kŕmne účely pre zvieratá.

Príprava mletím je neprípustná,teplo nad 40 st.ktoré vzniká pri mletí eliminuje flavonoidy a hlavne pre tieto látky ho užívate.Gro obchodníkov z našich informácií pestrec melie,ale na obale uvádza,že je drvený.Na našej web stránke v odseku BLOG sú články,kde sa dozviete ako drvený pestrec má vyzerať.Ak si myslíte,že to zvládnete aj vy a pre kúpu pestreca využijete iného predajcu,využite našu web stránku a dobre si ju prečítajte,či už hlavnú stránku,alebo BLOG,aby vaše informácie boli ucelené a hneď v úvode ste nezačali zle. V článku nie je pestrec ako pestrec sa dozviete viac.

Náš systém vás prekvapí rýchlim zlepšovaním stavu pečene.Jej poškodenie spôsobuje veľa faktorov,ale hlavne to,čo vkladáme do úst,kvalita potravín.Myslíte si, že sa stravujete dobre? Tak si položme otázku,kde by rástli biopotraviny?My sme pred šestnástimi rokmi zvolili postup čistenia pečene,črevného traktu a krvi.  Biopotraviny vás nezachránia,lebo by ste nič iné nerobili,len voľný čas strácali ich nákupom.

Čistá a fungujúca pečeň vám však zabezpečí krv v norme a to je fakt,že nespadnete do systému farmaceutického priemyslu a nestanete sa hltačmi syntetických tabletiek,ktoré sú pre náš organizmus neprijateľné. Ak si chcete zdravotne pomôcť,tak hľadajte pomoc tým,čo rastie na strome,kríku či lúke.Tam však lieky nerastú,nedá sa tam odtrhnúť ani fľaška s olejom,či tinktúrou.

Pečeň je fabrika vášho zdravia,ak je v poriadku,funguje trávenie,vylučovanie,kožné choroby nemáte,ženské problémy nemáte,krv máte v norme,cítite sa skvele,nemáte nadváhu,alebo nie ste príliš chudý,alergie u vás nemajú šancu, žlčníkové problémy nemáte,váš spánok je v poriadku, tak vlastne ste fit. Ak to nie je tak a sužujú vás zdravotné problémy,hľadajte za nimi pečeň,ona je pôvodcom vašich problémov. Začnite tam,kde problém vznikol,nie tam,kde momentálne je. Z našich skúseností vieme,že pečeň je tak dôležitá, ako najdôležitejší filter vo vašom tele.Ak sa poškodí,poškodia sa aj obličky a pľúca.Ozaj prečo sa filtre čistia? Trebárs u auta sa vymieňajú. Pečeň od 24 roku života starne.Ak máte 50 ku váš filter má 26 rokov a vaša starostlivosť o pečeň bola aká? Pozor pečeň nebolí,ale dáva signály zlým trávením, nadúvaním ,ťažobou,nepravidelným vylučovaním,kožnými ochoreniami,ženskými problémami pri menzese,únava a stres,poruchy spánku,to sú sprievodné javy poškodenia pečene.

Stačí ak pracujete na smeny a regeneračný proces pečene narúšate touto činnosťou.

Pečeň regeneruje od pól noci ca do 03,00 hod. Viete ako dlhodobá práca na smeny tento regeneračný proces pečene naruší? No tak,že stukovatie a môžete sa stravovať najlepšie ako viete.Málo kto pozná takzvaný fenomén pečeňového stresu,ale to nie je stres z toho, že nemáte poplatené šeky ale to,že pracuje v stresovom režime a v procese rozkladu potravy robí chyby a tak to začína. Možno vás tento úvod článku nepresvedčil,ale ako je potom možné,že naši klienti sa pomocou nášho systému zdravá pečeň zbalili liekov,hmotnosti,dostali krv do normy? My to tak robíme už dlho a odporúčame vyskúšať náš systém aj vám.

Systém zdravá pečeň je bezpečný,bez vedľajších účinkov,liečite sa zdravou potravinou,nehrozí predávkovanie a to za plnej výživy, bez obmedzovaní len na prísnu diétu. Systém je bezpečný i pre deti od troch rokov.Ak máte informáciu o tom,že pečeň si vie vyrobiť 70% tukov doslova z ničoho, tak takýmto týraním s diétami si len rozladíte metabolizmus a jojo efekt nastane,lebo neodbúrate z tela počet-množstvo tukových buniek,ale ich len zmenšíte,lebo telo sa zbaví iba vody. Pečeň nebolí,to je pre vás najdôležitejšia informácia okrem tých,čo dokáže poškodená napáchať na našom organizme,ak jej nevenujete dostatočnú pozornosť.

Zdravá pečeň = život bez liekov,to je naše heslo,aby ste sa dlho aj v pokročilom veku, tešili dobrej kvality života.

 

 

Pokračujeme ďalšími informáciami.

/Kliknite na odkaz/

 

https://www.zdravapecen.sk/blog/2017/07/23/pestrec-mariansky-skusenosti-rady-system-uzivania-davkovanie/

 

V ČLÁNKU NÁJDETE VŠETKO POTREBNÉ,ABY STE SA DOPRACOVALI K ZDRAVEJ PEČENI A ŽIVOTA BEZ LIKOV.

Predstavujeme vám systém užívania dvoch plodov byliniek pestreca mariánskeho-v DRVENOM stave a Egyptského čierneho kmínu-černuchy ,pomocou ktorých sa v krátkom čase dopracujete k zdravej pečeni,čo znamená život bez liekov. Pestrec a černucha sú kľúčom k zdravej pečeni.

Černucha je upratovačka vášho tela a pestrec je budovateľ vašej zdravej pečene. Keď ich budete užívať súčasne,čas kedy vaša pečeň bude opäť fit,bude podstatne kratší,ako pri užívaní samotného pestreca.

Pestrec je zameraný viac na regeneráciu a na detoxikáciu je skvelá černucha.

Ste na našej webovej stránke www.zdravapecen.sk  a www.zdravejatra.cz  , na lište hore môžete priamo vstúpiť z tohoto článku do obchodu a nakupovať. Taktiež môžete ďalšie informácie nájsť na www.pestrec.sk

Tu v obchode https://www.zdravapecen.sk/obchod/  si môžete objednať ľubovolné množstvo balení pestreca a černuchy.

Systém funguje najlepšie tak,že na dve balenia pestreca, treba užiť jedno balenie černuchy.

Keď pestrec a černuchu v tomto pomere užijete v priebehu 18 dní,už vám bude náš systém zdravá pečeň pomáhať tak,že vaše pochybnosti sa rozplynú.

Zákazníci ktorí nás poznajú,vedia že máme aj výhodné balenia pestreca a černuchy a využívajú sety A,B,C,D v ktorých sú balenia naviac. Kombináciou týchto setov sa dostanete na cenu balení výrazne nižšiu.

Pomocou pestreca mariánskeho/musí byť odroda strieborný bodliak/ dokážete odbúrať tuky a toxíny z pečene. Pestrec  je však predurčený na podporu tvorby nových pečeňových buniek. Černucha – Egyptský čierny kmín-vyčistí steny čriev  od povlakov, črevný trak zbaví parazitov a usadenín,v krvi zráža tuky a cukor,likviduje baktérie,čistí steny ciev,znižuje krvný tlak, spriechodní cievy, jeho prednosťou je,že dokáže až na 80% eliminovať možné potencionálne rakovinové bunky.

Ľudovo ho pomenovali zlato faraónov. Pestrec a Černucha sú nerozlučná dvojica pri poruchách trávenia,vylučovania, stukovatenie pečene- steatóza ,odbúranie tukových buniek z tela ich počtu, znižujú cholesterol a cukor v krvi,čo spôsobí úbytok vnútorného a následne podkožného tuku. Pomocou pestreca a černuchy budú vaše krvné testy znova v norme a reálne môžete žiť život bez liekov.

Pestrec a černuchu  užívajte s minimálnym odstupom aspoň 30 min,teda najskôr po 30 min.

Mýlia si ho s obyčajným bodliakom,on je však jedinečný a výnimočný.

                     

ZP štvorecpestrec-z webu drvenýplod-pestrecOBEZITA2-balicky-kminu-270gSchwarzkümmelCIEVYChudnutiaPEČEŇŠanca pre pečeň

 Upozornenie:
Pokiaľ na konkurenčných stránkach nájdete zhodné,alebo podobné informácie,je to z dôvodu kopírovania našej webovej stránky    www.zdravapecen.sk     www.zdravejatra.cz    www.pestrec.sk      Nie sme s touto konkurenciou obchodne a dodávateľsky prepojení. 

Pestrec mariánsky-DRVENÝ Silybum marianum /L/ Strieborný bodliak ľudovo KRISTOVA KORUNA – ospevovaný ako všeliek

PESTREC MARIÁNSKY A EGYPTSKÝ ČIERNY KMÍN / Nigella sativa / ucelené riešenie pre vašu pečeň.

Pozrite toto video, nenechá vás na pochybách.

/Kliknite na odkaz/

 

http://www.ta3.com/embed/20160521-720208E5-0C31-4F0C-8224-26A94D991069.html

 Pravidlá užívania pestreca mariánskeho:

/Kliknite na odkaz/

 

https://www.zdravapecen.sk/blog/2016/07/31/pestrec-mariansky-pravidla-uzivania/


KEĎ NASTANÚ PROBLÉMY S PEČEŇOU.

/Kompletné informácie a postupy, v jednom článku,ako sa dopracovať k zdravej pečeni silou prírody, bez liekov s vedľajšími účinkami./

Treba začať tu – dôležité ! Teplo nad 40 st. /pri mletí/  likviduje látku silymarín /zoskupenie flavonoidov /,takýto pestrec nedokáže regenerovať pečeň. Užívanie pestreca v inej podobe ako napríklad tabletky,olej,čaj,tinktúra neprinesú požadovaný efekt a pečeň sa vám nepodarí zregenerovať.  Je to z dôvodu úpravy plodu pestreca,tým sa neguje látka silymarín. Silymarín-zoskupenie flavonoidov,sa nedá vyťažiť z plodu pestreca a uložiť do kapsulí,či tabletiek.
Užívajte DRVENÝ plod pestreca mariánskeho,nie mletý.Pri mletí vzniká teplo,ktoré neguje látku silymarín,ktorá je podstatná a dôležitá pri obnove pečeňových buniek. Takto pripravený pestrec sa užíva priamo do úst-zapiť vodou /3dcl/ a to niekoľko krát denne,hlavne v úvode liečby pečene.

Väčšinou po prečítaní týchto riadkov, návštevník našej web stránky sa rozhodne zakúpiť Pestrec v lekárni,alebo u konkurencii za nižšiu cenu. Naša cena je tri ceny/gram. Je pochopiteľné,že zákazník hľadá tú najvýhodnejšiu cenu a pritom mu unikajú podstatné fakty. Cena je odvodená od váhy a riešenie zdravotných problémov od toho,aký Pestrec si zakúpite,jeho odroda a obsah flavonoidov/silymarínu/ ,či je určený na priame užitie,alebo čaj.

Nie všetko s názvom Pestrec mariánsky je vhodné užívať na priame užitie.Najdôležitejšia je príprava a kvalita.Ak sa dočítate že je vysoká kvalita , vysoký obsah silymarínu , veríte tomu a zakúpite si ho,tak potom ak vám daný Pestrec nezaberá,nemôžete od nás žiadať odpoveď,prečo nezaberá,keď máme napísané,že sa pomocou nášho pestreca dá dopracovať k zdravej pečeni.

Naša odpoveď môže byť len takáto:

V našom E-shope zakúpite drvený plod Pestreca už pripravený na užitie. Je balený tak, aby neoxidoval. Po otvorení balenia presypte obsah drvy do pohára s viečkom, alebo sklenenej dózy. Máme s drvením skúsenosti a Pestrec dodávame pripravený v takej kvalite , aby splnil vaše očakávania.

Nemôžeme sa vyjadrovať k tovaru,ktorý nebol zakúpený v našom E-shope,nakoľko nemáme informácie,ako bol pripravený, aký Pestrec ste si zakúpili. Je dobre sa obrátiť s dôverou na predajcu,u ktorého ste tovar zakúpili.Veľa našich zákazníkov začínalo zakúpením pestreca v lekárni.Keď však zistili,že pestrec určený na čaj nezaberá,sami sa presvedčili,že odroda a príprava drvením-nie mletím je dôležitá.

Plod pestreca nemá žiadne vedľajšie účinky, liečba je bezpečná a dá sa aplikovať u ľudí od troch rokov života.Športovci si pomocou pestreca upravujú váhu a čistia pečeň od prípravkov na podporu výkonu.
Spolupracujeme aj s chovateľmi domácich miláčikov.Pomohli sme už psom,mačkám,športovým holubom,parkourovému koňovi,ale i papagájovi. Pestrec nepozná hranice v regeneračnej činnosti u všetkého čo má pečeň,ak je správne pripravený a užívate ho v drvenom stave.
Všetko záleží však na tom,v akom stave je vaša pečeň na začiatku užívania oboch bylín.Pri poškodenej pečeni už väčšinou bývajú zdravotné problémy aj so žlčníkom a obličkami,lebo liečbe pečene ste dovtedy nevenovali pozornosť. V takomto prípade musíte počítať s tým,že priebeh liečby pečene bude trvať podstatne dlhšie.
PREČO DRVENÝ?

/Kliknite na odkaz/

https://www.zdravapecen.sk/olej-caj-alebo-drveny-pestrec/
PESTREC MARIÁNSKY – PREČO HO UŽÍVAŤ
https://www.zdravapecen.sk/blog/2016/07/28/pestrec-mariansky-preco-ho-uzivat/

 

Starostlivosť o pečeň je veľmi dôležitá.Je to fabrika vášho zdravia a chemické laboratórium.
Keď sa pečeň poškodí,nezistíme to,lebo nebolí a myslíme si ,že je v poriadku.
Je to však omyl, ktorý v krátkom čase zistíme na krvných, alebo pečeňových testoch. Čo s tým? Užívajte pestrec mariánsky DRVENÝ a Egyptský čierny kmín,vaša pečeň to v krátkom čase ocení.

Čo môžeme dosiahnuť užívaním plodu Pestreca mariánskeho-drveného a Egyptského čierneho kmínu ?

Je to nerozlučná dvojica pri liečbe pečene.Ucelený systém pre liečbu pečene,trávenia,vylučovania,žlčníka,obličiek a pľúc.

/ BEZ VEDĽAJŠÍCH ÚČINKOV /

Týmito riadkami chceme čitateľom tohoto článku podať informáciu o Pestreci mariánskom a jeho skvelých účinkoch, ak ho užívate výhradne / DRVENÝ/ nie mletý a hlavne priamo do úst, bez ďalšej úpravy.Taktiež, ako spolu s Egyptským čiernym kmínom / Černucha / pôsobia a pomáhajú pri liečbe porúch pečene,trávenia a vylučovania.
Našu stránku skopírovalo už veľa predajcov, pokúšajú sa zarobiť na neznalosti zákazníka a popularite plodu Pestreca mariánskeho ,ktorú si na základe objektivity a našich skúseností naozaj zaslúži.
Na internete však pôsobia skupiny,ktoré vyhľadávajú vybudované fungujúce systémy a doslova podvodným spôsobom manipulujú zákazníka.
Zdravá pečeň od začiatku ponúka zákazníkovi DRVENÝ plod pestreca mariánskeho. Mletý Pestrec nedokáže regenerovať pečeň.

Tí predajcovia čo mletý Pestrec ponúkali,zmenili názov na drvený,ale dodávajú ho klientom mletý,ktorým sa nedá regeneračný proces  spustiť.

Tu sa o tom môžete presvedčiť:
/kliknite na odkaz/

 

https://www.zdravapecen.sk/blog/2016/03/20/co-o-pestreci-treba-vediet-pred-pred-vlozenim-do-ust/

 

Niektoré E shopy skopírovali našu webovú stránku http://www.zdravapecen.sk a použili naše informácie ako ich dlhoročné skúsenosti, aby zmiatli zákazníka. Webové stránky sa podobnú až tak, že si ju zákazník môže ľahko pomýliť.

Paradoxom je,že predajca opísané informácie od nás posúva zákazníkovi ako jeho dlhoročné skúsenosti,pritom pôsobí na trhu len pól roka. Aby ste sa vyvarovali chýb, hneď na začiatku treba vedieť o pestreci to,
že nie je Pestrec ako Pestrec a nie všetko s názvom Pestrec na obale tovaru, je vhodné na priame užitie.

Je viac odrôd pestreca a aj černuchy. A hlavne Pestrec sa využíva celý, listy,byľ aj koreň na čaje.Tie však slúžia na rôzne iné ochorenia.

Čo treba vedieť na začiatku o  pestreci.
Nemeľte ho.
Mletý od drveného ľahko rozpoznáte.Mletý je na rovnaké veľkosti a DRVENÝ je na rôzne veľkosti.
Má to aj svoj význam pri rozklade zložiek pestreca v žalúdku.

Ak máte Pestrec kvalitný s obsahom silymarínu / z krajín Španielsko,Grécko,Bulharsko,Egypt,India,Sýria / je dôležité, ako ho pripravíte na užívanie.
Rady typu rôznych mlynčekov na kávu nie sú vhodné na prípravu Pestreca. Hlavne z dôvodu , že pri mletí vzniká teplo, ktoré poškodzuje látku silymarín, /zoskupenie flavonoidov /, ktorá je na regeneráciu pečeňovej membrány veľmi dôležitá.Teplota nad 40 st. neguje látku silymatín. Preto zápar a úpravy mletím nie sú vhodné.
Plod pestreca -odroda strieborného bodliaka, má úžasné schopnosti pri tvorbe nových pečeňových buniek, regenerácii pečeni, ale hlavne pečeňovej membrány.
Tá má za úlohu zachytiť v krvi látky, ktoré sa vstrebali cez steny čriev do krvi , ale pre náš organizmus sú nežiaduce. Pokiaľ je poškodená pečeňová membrána, v krvi kolujú látky ako konzerváty ,stabilizátory, potravinárske farbivá, skrátka voľné radikály. Voľný radikál viaže na seba

tuky a spolu s nimi sa usadzuje v pečeni. Takto poškodená pečeň zachytáva tuky a stukovatie – upchá sa tukmi, zväčší svoj objem. / Steatóza /

Pritom by mala slúžiť ako zásobník -špajza výživových látok, ktoré máme v prebytku, aby v čase núdze dodala tieto látky do krvi.
Vložením Pestreca mariánskeho do úst začína proces toho, že sme po dlhom čase začali myslieť aj na náš najdôležitejší filter v tele.
V žalúdku sa rozloží a dáva signál k tvorbe tráviacich enzýmov a tvorbe žlče. Potom prechádza do čriev, ktoré pomocou Černuchy systémovo čistíme, aby sa mohli obsiahnuté látky rozložené v žalúdku vstrebať cez steny čriev do krvi . Ako postupuje cez črevný trakt spolu s Černuchou,čistí a regeneruje črevný trakt , teda akýsi peeling črevných stien. / V prvých dňoch bude stolica zapáchať/
Asi do týždňa až 10 dní od začiatku užívania dokáže spravidelniť vylučovanie, čo je veľmi dôležité z hľadiska hnilobných procesov, ktoré poškodzujú steny čriev. Aby sme rýchlejšie vyčistili črevný trakt, používame preto Egyptský čierny kmín / Černuchu / ,ktorý odstráni parazity a povlaky zo stien čriev.

Černuchu ocenia aj chovatelia domácich miláčikov ktorých pravidelne odčervujú, ale seba nie.
Černucha hlavne pomáha aj onkologickým pacientom,dokáže až na 80% úspešne likvidovať možné potencionálne rakovinové bunky.Využíva sa pri alternatívnej liečbe nádorových ochorení,ale aj ako prevencia proti vzniku tohoto ochorenia.
Užíva sa aj počas chemoterapie.

Pestrec sa deň pred chemoterapiou musí vysadiť a začať užívať ho môžete znova až deň po ukončení podania chemoterapie. Pestrec je silný antioxidat,chráni bunky ktoré chemoterapia má likvidovať.
Rýchlosť účinkov Pestreca je podmienená čistotou črevného traktu.Povlaky na stenách čriev sú nežiadúce,vtedy sa črevá chovajú ako kanalizačné potrubie ,lebo cez steny čriev neprúdia výživné látky do krvi a užívanie pestreca je u klienta bez efektu.Je to len finančný prínos pre predajcu.
Z tohoto dôvodu máme na našej webovej stránke túto informáciu:

Ak užívate Pestrec mariánsky a Egyptský čierny kmín súčasne, čas detoxikácie a regenerácie sa skráti asi o polovicu. Je to z dôvodu skvelých detoxikačných účinkov Egyptského čierneho kmínu.

Pravidlá užívania:

/Kliknite na odkaz/

 

https://www.zdravapecen.sk/blog/2016/07/31/pestrec-mariansky-pravidla-uzivania/

 

Pestrec mariánsky-DRVENÝ Silybum marianum /L/ Strieborný bodliak ľudovo KRISTOVA KORUNA – ospevovaný ako všeliek

PESTREC MARIÁNSKY A EGYPTSKÝ ČIERNY KMÍN / Nigella sativa / ucelené riešenie pre vašu pečeň.

Ak užívate Pestrec mariánsky a Egyptský čierny kmín súčasne, čas detoxikácie a regenerácie sa skráti asi o polovicu. Je to z dôvodu skvelých detoxikačných účinkov Egyptského čierneho kmínu.

/A tým výrazne pri liečbe ušetríte,lebo samotný Pestrec nemá takú schopnosť odstrániť povlaky zo stien čriev,ako Egyptský čierny kmín. /

Ako rýchlo si dáte do poriadku črevný trakt,tak rýchlo sa pečeň začne zbavovať prebytočného tuku. Po asi troch týždňoch užívania sa začnete lepšie cítiť, je to z dôvodu čiastočného zbavenia sa nežiaducich látok v krvi, ktoré vyvolávali únavu, migrény, nevoľnosť, alergie , zápalové procesy, ale aj preto, lebo cez očistené steny čriev sa lepšie vstrebávajú látky potrebné pre harmonickú činnosť orgánov. Veľkým prínosom pestreca je obsah nenasýtených mastných kyselín, bez ktorých sa nevstrebú niektoré vitamíny a minerály. Ochudobnená krv o tieto zložky spôsobuje takzvané civilizačné ochorenia. Po asi piatich týždňoch užívania je už vidieť zmeny na očiach a tvári . Tieto zmeny si všimnú hlavne ľudia, ktorých ste dlhšie nestretli. Ale hlavne je to veľmi hmatateľné na krvných a pečeňových testoch. Po piatych týždňoch užívania klesnú hodnoty až o 50% zo zvýšených hodnôt. Napríklad cholesterol z 9 na 7. Ak pokračujete ďalej, po dvoch mesiacoch užívania sú už zmeny ktoré si všimnete aj sami. To že sa budete lepšie cítiť, lepšie vyzerať, je už pre vás samozrejmosťou. Zažívací trakt s vylučovaním synchrónne zabezpečí lepšiu vstrebateľnosť a tým aj výživu. Látky o ktoré ste dlhodobo ochudobňovali svoje telo, lebo steny čriev boli zanesené , teraz prúdia do žíl a dodávajú vám energiu a vitalitu. Vaše palivo života krv, dostáva nový rozmer. Podstatný fakt je ten, že stále prebieha regenerácia pečeňových buniek pečeňovej membrány a jej detoxikácia. Ak je užívateľ trpezlivý, tak sa po troch až piatich mesiacoch užívania dopracujeme relatívne k zdravej pečeni a krvné testy budú v norme. V tomto čase pečeň zmenší svoj objem, v črevnom trakte nebudú prebiehať hnilobné procesy, nebude vás nadúvať a zbavíte sa aj vnútorného tuku, čo si všimnete na veľkosti brucha ,lebo aj pečeň zbavená tukov sa zmenší a začne si plniť svoju funkciu rozklade potravy a pri trávení. O toto sa postará Pestrec, nakoľko má aj vysokú nutričnú hodnotu a pri užívaní nie je pocit hladu. Budete chudnúť, ale za plnej výživy nie metódou rýchleho zhodenia množstva kíl, kedy sa len tuková bunka zmenší, ale zostáva v tele a úbytok vody v tele robí dojem dobrého prípravku na chudnutie. Úlohou Pestreca je regenerácia pečeňových buniek pečeňovej membrány. Ak sa dopracujeme k funkčnej pečeňovej membráne, tak zdravotné problémy typu , steatóza, zlé krvné a pečeňové testy, zväčšená pečeň, zažívacie problémy, problémy so stolicou, kožné ochorenia včetne akné, metastázy na pečeni, stukovatená pečeň, syndróm vyhorenia, únava, migrény, endometrióza, alergie, ale i problémy v črevnom trakte budú minulosťou. Pestrec má nesmierne významný prínos pre náš organizmus, je to silný antioxidant, čo znamená, že spomaľuje starnutie a bráni vzniku civilizačných ochorení. Chráni bunky pred koróziou,čiže oxidáciou.
 /kliknite na odkaz/
https://www.zdravapecen.sk/blog/2016/03/07/pestrec-mariansky-ospevovany-ako-vseliek/

 

ČO PESTREC A ČERNUCHA DOKÁŽE ?

-podporujú obnovu pečeňových buniek
– znižujú cholesterol a cukor v krvi
– zlepšujú trávenie, tvorbu žlče, žlčníkové ochorenia,stimulujú žlčovody k tvorbe žlče
-čistia črevný trakt
– napravujú sliznicu maternice
– sú úspešní v boji s endometriózou
– chránia žily a cievy, odstraňujú kožné choroby a defekty koži.
– detoxikujú a posilňuje pečeň
– úspešne bojujú proti infekčnej mononukleóze
– preukázateľne odstraňujú následky chemoterapie
– pomáhajú proti nízkemu tlaku
– používajú sa pri otravách jedmi najrôznejších druhov, vrátane otravy hubami,alkoholom a drogami
– zbavujú pečeň chemických prímesí a toxických látok z potravín a liekov
– chránia pečeň pred škodlivými účinkami z užívania farmaceutických liekov
– sú obrovským prínosom v boji proti migréne, závrate, depresiám, astme, alergiám, ale aj nevoľnostiam počas cestovania, ale aj na posilnenie imunitného systému.
-proti nádorové účinky silymarínu.
-veľmi veľa sa využívajú na prevenciu, detoxikáciu, regeneráciu, posilnenie organizmu, zbavovanie tela toxínov, detoxikačné kúry.
– majú vysokú nutričnú hodnotu, dopĺňajú do organizmu látky, ktoré v potrave takmer neprijímame.
Je toho naozaj veľa. Každopádne sa nikdy nepreukázali žiadne vedľajšie účinky pri požívaní Pestreca a Černuchy. Sú tak bezpečnou voľbou pre naše zdravie.
Výhodou je pohodlné podávanie, ako aj prakticky bezproblémové z hľadiska účinnosti a tiež požadovanej bezpečnosti.
Najmä pri závažnejších poškodeniach pečene je nevyhnutná dlhodobá aplikácia vyšších dávok.
Pestrec sa užíva DRVENÝ na veľkosť piesku priamo do úst a zapiť tri dcl. vody.
Černucha sa užíva ako plod priamo do úst. Jej plod je vo veľkosti maku.Klienti ktorí majú problém s prehltnúť Pestrec alebo Černuchy,môžu si ju zamiešať do detskej výživy v pomere 1:2. Lyžica pestreca alebo černuchy, ku dvom lyžiciam detskej výživy.

Je treba vedieť, že ak sa dopracujeme k zdravej pečeni a krv bude v norme, tak ona sa postará o regeneráciu a očistu ľadvín a pľúc.Krv je naše palivo života a v akom stave ju máme,tak sa cítime a tak aj vyzeráme.

Keď si osvojíte to,že pri liečbe  použijete to,čo rastie na strome,kríku či lúke,tak máte istotu,že sa liečite prírodou.Tabletky,fľašky s rôznymi medikamentami tam však nerastú.

Dni , týždne a mesiace spomínané v tomto príspevku sú len orientačné a všetko závisí od toho, v akom stave je pečeň a črevný trak na začiatku užívania pestreca a černuchy, ale i od váhy a veku užívateľa.
Tak ako starneme,tak starnú aj naše orgány, ich výkon klesá , preto sa musíme o ne starať lepšie a častejšie.
Ak predajca uvádza,že za 12 týždňov z jeho prípravkom sa dopracujete k zdravej pečeni ,tak svojich klientov klame.Je to nemožné.
Obnova-rekonštrukcia filtra uloženého v pečeni pečeňová membrána to za tak krátky čas nemôže zvládnuť.Ale je to pochopiteľne obchodný trik.
Ak si uvedomíte že:
Pečeň je vstupná brána nášho zdravia, nebolí a preto jej poškodenie zachytíme zväčša až na krvných a pečeňových testoch. Jej výhodou je, že sa dokáže veľmi rýchlo zregenerovať v porovnaní s časom jej dlhodobého poškodzovania.
Poškodenie pečene začalo tým,že sa upchala tukmi.
To znamená, že každému sa poškodila už vtedy,keď začal priberať a meniť veľkosť oblečenia.

Nepísané pravidlo je,že ak sa pečeň poškodzovala päť rokov ,obnova potrvá päť mesiacov.

V dnešnej dobe je možnosť neobmedzeného cestovania aj do krajín, kde sa vyskytujú vírusy,baktérie a infekcie proti ktorým sa náš organizmus nevie brániť.
Zväčša si tieto baktérie z dovolenky prinesieme domov v podobe hnačky.
Hnačka je veľmi nebezpečné ochorenie,po ktorom treba minimálne päť týždňov detoxikovať črevný trakt a zregenerovať pečeň.
Pestrec spolu s Černuchou je ideálne riešenie ako ochrana, prevencia a liečba proti týmto baktériám a vírusom.

Tieto riadky ktoré čítate nie sú reklamného charakteru, ale naše skúsenosti a skúsenosti našich klientov s užívaním plodu Pestreca a Černuchy .
Ľudový názov Pestreca Kristova koruna si plne zaslúži a má svoje opodstatnenie.Už 2000 rokov je známy ako všeliek.
Aj Egyptský čierny kmín – Černucha má svoj ľudový názov-zlato faraónov.
Faraóni si ho cenili viac ako zlato až tak,že si ho dávali do hrobky na poslednú cestu. / Hrobka faraóna Tutanchamóna /

Ďakujeme za spätné väzby našim klientom a teší nás, že sú spokojní zákazníci.
Nové skúsenosti budú priebežne doplnené aj na webe.

PESTREC & ČERNUCHA nerozlučná dvojica spoločnej histórie.

ZDRAVÁ PEČEŇ = ŽIVOT BEZ LIEKOV
Pečeň nebolí,preto jej poškodenie zachytíme príliš neskoro.

Pečeň je vstupná brána nášho zdravia, alebo továreň nášho zdravia.
Jej poškodením začína nezvratný proces priberania,alebo prílišného chudnutia,čo znamená choroby a nalomené zdravie.

Na našich webových stránkach,

 

www.zdravapecen.sk  www.zdravejatra.cz  www.pestrec.sk

nájdete všetky potrebné informácie

Ďalšie doplňujúce informácie môžete nájsť tu:
 
/Kliknite na odkaz/
 https://www.zdravapecen.sk/blog/

Prečítaním blogu nájdete odpovede na všetky otázky spojené s liečbou pečene.

Ak chcete začať, vyberte si SET A pre začínajúcich klientov s ktorým začnete správne a aj finančne výhodne.

 

https://www.zdravapecen.sk/produkt/set-a/

Pred objednávkou je dobre vedieť :
https://www.zdravapecen.sk/blog/2016/04/26/informacie-a-pred-objednavkou/

V našej ponuke je Pestrec už pripravený na priame užitie. Cena za 270 g balenie je 9,-€.Pri rôznych akciách ktoré máme v podobe SETOV sa však viete dopracovať k podstatne nižšej sume.
OBJEDNAJTE SI SETY v ktorých dostanete vždy naviac jedno balenie Pestreca alebo Černuchy.

SET – A https://www.zdravapecen.sk/produkt/set-a/ – ideálne pre začínajúcich +2 bal. grátis
SET – B https://www.zdravapecen.sk/produkt/set-b/ – druhý mesiac + 1 bal.grrátis
SET – C https://www.zdravapecen.sk/produkt/set-c/ – zameraný na detox + 1 bal. grátis
SET – D https://www.zdravapecen.sk/produkt/set-d/ – rodinné balenie pre dvoch + jedno bal.grátis
Ak si chcete vytvoriť vlastnú objednávku,tak ju môžete urobiť priamo tu:
/kliknite na odkaz/
 https://www.zdravapecen.sk/obchod/

Žite život bez liekov ZDRAVÁ PEČEŇ / Dá sa to /
Súčasné užívanie drveného plodu pestreca a černuchy už pomohlo tisícom zákazníkov.Môžete sa nimi stať aj vy.Nenechajte čakať vašu pečeň dlho.

Zdravá pečeň vás znova vráti do hry!

Šanca pre pečeň

Po začatí užívania plodu Pestreca nastanú v organizme určité zmeny. Tieto zmeny môžeme na sebe spozorovať a to potenie vo väčšej miere,častejšie močenie a aj zmena stolice.Je to pochopiteľné,nakoľko v prvej fáze sa telo zbavuje toxínov.Koža je náš najväčší orgán a cez kožu odchádza veľa toxínov z tela, lebo sa potíme 24 hodín.Moč a stolica / v začiatku užívania Pestreca môže zapáchať viac / sú ďalšie cesty ktorými sa zbavujeme nežiadúcich látok z tela. Ak užívanie Pestreca skombinujeme so saunou-suchou a v zápätí studeným kúpeľom ,veľmi tento proces urýchlime. Po piatich týždňoch začne prevažovať regenerácia nad detoxikáciou. Tvorba nových pečeňových buniek a zlepšenie krvného obrazu.Telo sa vyčistí od nežiadúcich látok a bude to už aj viditeľné na tvári. Treba však ešte dokončiť regeneračný proces.Druhá fáza užívania je už pre klientov veľmi prijateľná,nakoľko už vidia výsledok a rapídne zlepšenie zdravotného stavu. Dobre sa cítiť a dobre vyzerať sa znáša pochopiteľne lepšie. Niektoré klientky ktoré užívali Pestrec kvôli endometrióze, po vyliečení zostali naďalej verné plodu Pestreca ,lebo počas užívania sa im veľmi vylepšila pleť.  Naša pleť  pochopiteľne je obraz našej pečene.

Majme na pamäti to,že tak ako starneme od  24. roku  života,tak starnú aj naše orgány a majú  slabší výkon. Zlom nastáva po  40 ke  a 50 ke  a hlavne po 50 ke  treba brať väčší ohľad na naše orgány a hlavne pečeň. Zdravá pečeň=život bez liekov. V nej začínajú zdravotné problémy,ona je zodpovedná za kvalitu  našej krvi ,nášho paliva.

V našej ponuke je Pestrec už pripravený na priame užitie. Cena za 270g balenie je 9,-€.Pri rôznych akciách ktoré máme v podobe SETOV sa však viete dopracovať k podstatne nižšej sume.

OBJEDNAJTE SI SETY v ktorých dostanete vždy naviac  balenie Pestreca alebo Černuchy.

Žite život bez liekov   ZDRAVÁ PEČEŇ   / Dá sa to /

Pečeň je to vstupná brána nášho zdravia. 

Preventívnym užívaním týchto dvoch byliniek sa vyhnete užívaniu liekov.

Tragédiou života je,že starneme príliš rýchlo a chápeme to príliš neskoro. / Benjamin Franklin /

V našom E-shope zakúpite drvený plod Pestreca už pripravený na užitie. Je balený tak, aby neoxidoval. Po otvorení balenia presypte obsah drvy do pohára s viečkom, alebo sklenenej dózy. Máme s drvením skúsenosti a Pestrec dodávame pripravený v takej kvalite , aby splnil vaše očakávania.

Informácie o systéme prípravy Pestreca nepodávame,nakoľko tieto sú z našej web stránky kopírované a používané na konkurenčných stránkach. Je to hlavne na webe bylinkára,ktorý nám skopíroval stránku tak, že si ju zákazníci mýlia a systémovo nám vykráda web. My Pestrec drvíme a bylinkár melie,v tom je veľmi podstatný rozdiel. Nepodávame ani informácie o našich dodavateľoch,či obchodných partneroch. Taktiež sa nemôžeme vyjadrovať k tovaru,ktorý nebol zakúpený v našom E-shope.

Tento článok má 49 komentov

 1. Dobrý deň,

  môže užívať Pestrec aj dieťa, ktoré má 6 rokov? Váži 40 kg… A máme veľké problémy s atopickým ekzémom.

  Ďakujem za odpoveď.

  1. Áno bezpečne môže s užívaním začať od troch rokov. Kožné choroby sú odrazom zlej funkčnosti pečene.Treba detoxikovať a regenerovať pečeň-pečeňovú membránu a dostať pod kontrolu krvný obraz,aby v krvi nekolovali nežiadúce látky,ktoré vyvolávajú tieto kožné problémy. Pestrec by mal dosiahnú výrazné zlepšenie zdravotného stavu asi za tri až štyri mesiace a poruchy koži odstrániť.Tak to fungovalo v iných prípadoch.Je to dlhší proces správneho užívania plodu Pestreca mariánskeho. Pečeň je vstupná brána nášho zdravia.

 2. Dobrý deň,
  pomôže užívanie pestreca aj pri zvýšenej tvorbe inzulínu v tele? Alebo na túto diagnozu treba iný produkt?
  Ďakujem za odpoveď

  1. Plod Pestreca je na poruchy činnosti pečene a Váš problém s tým súvisí. Dáv Vám do pozornosti, ČIERNY KMÍN – NIGELLA SATIVA ľudovo Černucha – zlato faraónov – Egyptský čierny kmín.
   Je možné ho už u nás objednať, 270 g balenie za 15,5 -€ , v kombinácii s Pestrecom je to veľmi dobré riešenie.

 3. Mám mierne stukovatelu pečeň a vysoky cholesterol!
  Chcem sa vyliečiť, ale nechcem liečbu liekmi !
  Kupila som si olej s pestreca mariánskeho!
  Prosím poradte mi, či je moja voľba dobrá na môj zdravotný stav !
  Alebo čo mám užívať,, neviem sa vyznať v mnohých ponukách!
  Ďakujem

  1. Pestrec mariánsky treba užívať komplexne,tak ako ho príroda poskytuje. Silymarín je obsiahnutí v šupke plodu a tá sa za studena nedá lisovať.Olej je výživný,ale Vašu situáciu nevyrieši. Dá sa to dosiahnuť užívaním plodu Pestreca mariánskeho v drvenom stave,tak ako je v našej ponuke.

 4. Dobrý deň, chcela by som vedieť, či môžem užívať pestrec spolu s vilcacorou (tobolky) alebo andrografisom (tiež tobolky), ktoré súvisia s liečbou boreliózy. A tiež by som rada vedela, či je možné pestrec užívať dlhodobo, ďakujem za odpoveď, Barbora.

  1. Plod Pestreca v drvenom stave je možné užívať s inými liekmi,ba práve je nutné pri užívaní liekov hlavne syntetických udržiavať pečeň v dobrej kondícii,lebo lieky ju poškodzujú.Taktiež pri infekčných ochoreniach. Pestrec sa užíva aj ako prevencia,aby k takýmto ochoreniam neprišlo.Pri Borelióze by som určite doporučil Pestrec užívať a to dlhodobo,lebo záťaž pri tejto liečbe na pečeň je extrémny.
   Plod Pestreca je dobré užívať aj kvôli jeho vysokej nutričnej hodnote a nenasýteným mastným kyselinám,ktoré sa takmer v potrave nevyskytujú, ale bez nich sa nevstrebávajú niektoré dôležité vitamíny a minerály.Je dobré ho kombinovať s Černuchou,tá dopĺňa Pestrec a naviac dokáže likvidovať baktérie,čistiť krv a steny ciev,zvyšuje imunitný systém a obsahuje látky,ktoré dokážu eliminovať rakovinové bunky.
   Pečeň je vstupná brána nášho zdravia.

 5. Dobry den,citala som ze pestrec zvysuje tlak,je vhodne ho uzivat ak niekto berie lieky na vysoky tlak,ale pritom ma aj zle pecenove testy?ak ano,ake je davkovanie?dakujem

  1. Pestrec zvyšuje spodný tlak, tak že kto máva závrate, alebo bolesti hlavy ocení jeho možnosti. Ale pokiaľ dvihne spodný tlak zo 70 na 80,tak horný dvihne o 50 % tejto hodnoty. Teda ak máte tlak horný 130,pri užití Pestreca bude ca 135. Ten kto má vysoký krvný tlak, tak s užívaním Pestreca začína na noc, tesne pred spaním, keď je telo v kľude. Po dvoch týždňoch pridá večernú dávku o 18,00 a podľa stavu ako užívanie Pestreca bude pôsobiť, pridá obednú dávku a nakoniec rannú. Pestrec mariánsky detodikuje a regeneruje pečeň- pečeňovú membránu a tá následne upraví všetky hodnoty krvného obrazu do normy tak, že zachytí všetky nežiaduce látky ktoré kolujú v krvi a vylúči ich z tela močom, potom a stolicou.
   Treba myslieť na to, že plod Pestreca nemá žiadne vedľajšie účinky a pri užití väčšieho množstva ako je predpísané, nehrozia žiadne zdravotné problémy.

 6. Dobrý deň, rada by som sa mala tiež jeden dotaz. Na túto stránku som sa dostala náhodou, a keďže v súčasnej dobe sa na rady lekárov nedá spoľahnúť, hľadáme riešenia niekde inde. Aj mne zistili stukovatelú pečeň, liečim sa na štítnu žľazu, beriem lieky na tlak a a na riedenie krvi. No liekov požehnane. Okrem toho trpím nadváhou, a dole to vôbec nedokážem dať. Samozrejme ako mnoho iných aj ja som sa dostala cez net k možnostiam ako si pomôcť. Začala som užívať olej z pestrecu mariánskeho. No ako tak čítam som teraz v pochybnostiach, či to vôbec bude mať nejaký efekt. Beriem ho ráno nalačno. Môžete mi prosím poradiť? ďakujem.

  1. Zvolili ste nesprávny postup, plod Pestreca treba užívať tak,ako to uvádzame na našej stránke.Postup je veľmi dôležitý.Inak plod Pestreca neprinesie požadovaný efekt. Presvedčilo sa už o tom veľa našich klientov.Olej váš problém nevyrieši.

 7. Dobrý deň,
  práve mám za sebou 1,5 mesiaca, čo som začal očistu hrubého čreva, budem pokračovať ešte dva týždne. Vyšli zo mňa hrôzostrašné veci, mohol by som to ukončiť aj teraz, ale potiahnem ešte 2 týždne, nech zavŕšim dva mesiace. Pred cca 7-8 dňami som začal užívať prasličku roľnú (sypanú), pripravujem si čaj – moje telo je zavodnené, spuchnutá tvár, hlbšie a tmavé kruhy pod očami a tiež prípravok Forfemina na odvodnenie. Výsledky sú už viditeľné, opuchy pomaly miznú, kruhy tiež, košele na mne začínajú visieť a posúvam opasok 🙂 Rád by som sa Vás touto cestou spýtal, či je možné nasadiť si olej s pestreca mariánskeho o také 3-4 dni na očistu pečene a odstránenie toxínov a tiež súbežne pokračovať s odvodňovaním a ukončením očisty čriev (črevá ešte cca dva týždne a odvodnenie zhruba tiež tak dva týždne). Zároveň by som sa ešte rád informoval na spôsob užívania, nakoľko pred cca 4 mesiacmi mi bola zistená mierna hypertenzia (tlak mávam od 130 do 140 na 90, tep 80-90 a zhruba podobné hodnoty mávam aj teraz, nejakú viditeľnú úpravu na tlaku som zatiaľ nepostrehol). Tiež si pravidelne odšťavujem štavy v rôznych pomeroch ako zeler, petržlen, mrkva, cvikla, červená kapusta, jablká. Cítim sa neporovnateľne lepšie ako pred dvoma, troma mesiacmi (prílev energie, zmeny v tvári, na postave a pod.). A výrazne som tiež upravil pitný režim – namiesto 3-4 dvojdecových pohárov za deň dnes pijem 12-15 pohárov 🙂 Ďakujem za Vašu odpoveď/radu. S pozdravom Tomáš E.

  1. Po telefonickom rozhovore sme sa dohodli na osobnom stretnutí,nakoľko ste z Nitry. Riešenie tohoto problému si vyžaduje osobitný prístup a výhodou je i to, že bývate v sídle nášho pôsobenia.

 8. Dobrý deń,
  začala som uživať liek Lagosa, ktorá obsahuje plod ostropestreca marianskeho. Tým,že trpim trombocytopatiou,nemá na to tento liek na to vplyv.Bojím sa,aby som nezačala krvacať z nosa. Ďakujem.

  1. Nemôžme sa vyjadrovať k Lagose,nakoľko sa syntetickými liečivami nezaoberáme.Ponúkame silymarín v prírodnej forme, prírodný je niekoľko násobne účinnejší ako syntetický. Plod Pestreca má 2000 ročnú históriu.

 9. Pekný deň!
  Človek čo naozaj potrebuje, dostane. Tak som sa aj ja dostala na túto stránku. Prosím o radu, ako pestrec užívať. Moje zdravotné problemy sa prejavujú najmä v noci, od 23 až do 3 hodiny ráno, ked pracujú žlčník a následne pečeň. V tomto čase mávam veľmi zlý spánok, ale aj tlaky v pravom boku. Myslím, že užívanie pestreca by mi mohlo pomôcť. V posledných pár týždňoch mávam aj bolesti hlavy za očami, mám okuliare. Toto asi tiež súvisí s pečeňou. Prosím, akým spôsobom môžem pestrec užívať. . Možno by som si k tomu mala pridať aj čierny kmín. Dakujem!

  1. Pošlite mi do mailu tel.číslo,potrebujem sa na túto tému s vami porozprávať a ujasniť si niektoré príznaky,ktoré ste v otázke spomínala.

 10. Dobrý deň,

  nevedela som že, pestrec treba užívať najlepšie drvený, zakúpila som si tobolky silymarínu,urobila som chyby, alebo budú fungovať aj
  tie.
  Teda aspoň pokial si nezadovážim drvený.Mám ich využívať?

  ďakujem za odpoveď

 11. dobrý deň,
  náhodou som sa dostala na túto stránku. Prosím o radu, ako pestrec užívať. Manželovi zistili stukovatelú pečeň 2st. a ja mám zvýšený cholesterol a problémy s trávením (nafukovanie, pálenie žáhy, ..)
  Viete mi poradiť kde pestrec kúpiť a následne ako užívať – mne a manželovi.
  Ďakujem

 12. Dobrý deň, začala som uživat pestrec a chcela by som sa spýtat ,či môže užívanie suvisieť s nafukovaním . Podobny problém ma aj mama ,ktorá ho začala uživať už je to 3 týždeň a začala mať aj problem pri vyprázdňovani. Ďakuje m za odpoveď

  1. Nemôžeme sa vyjadrovať k Pestrecu ktorý užívate,nakoľko ste ho nezakúpila v našom E-shope. Pestrec by mal fungovať práve tak,že vás v prvej fáze /asi 10 dní od začiatku užívania/ zbaví týchto problémov.Je však možné,ak je po mletý na jemný prášok,čím sa eliminuje silymarín,nakoľko mletím vzniká teplo,môže absentácia tejto látky spôsobovať tieto stavy.Ďalej môže takto pripravený Pestrec spôsobovať i nadúvanie,nakoľko sa látky z neho neuvoľňujú postupne a jemný prášok nečistí steny črevného traktu. Pestrec s nízkym obsahom silymarínu sa môže využívať na lisovanie za studena,alebo na prímes do granúl pre výživu zvierat.Preto nie je olej a tinktúra vhodná na regeneráciu pečeňovej membrány, ale dokáže to len pestrec v drvenom stave,nie mletý.
   Je dobré,ak si zákazník pred objednávkou prečíta tieto informácie: https://www.zdravapecen.sk/precitajte-pred-objednavkou/

   Olej, tinktúra, rôzne iné esencie a výluhy z plodu Pestreca neslúžia na regeneráciu pečene-pečeňovej membrány.Bez toho, aby sme zregenerovali pečeňovú membránu,sa nedopracujeme k zdravej pečeni.Inými cestami dokážeme upraviť krvné a pečeňové testy,stabilizovať cholesterol ,ale všetky tieto syntetické preparáty sa stávajú po 1/2 roku užívania pre pečeň návykové a pečeň bez nich nebude vedieť pracovať.
   Zdravá pečeň život bez liekov – je to reálne!
   Stav pečene a jej funkčnosť je veľmi dôležitá. Jej stav je obrazom toho,ako sa cítime a ako vyzeráme. Neskoro zachytíme jej poruchu,lebo nebolí a pomalé priberanie a dýchavičnosť neprichádza z večera do rána. Je to už signál uloženého vnútorného tuku a zväčšenej pečene.
   Pečeň je vstupná brána nášho zdravia.

   V našom E-shope zakúpite drvený plod Pestreca a Černuchu, sú už pripravené na užitie. Pestrec je balený tak, aby neoxidoval . Po otvorení balenia presypte obsah drvy do pohára s viečkom alebo sklenenej dózy. Máme s drvením skúsenosti a Pestrec dodávame pripravený v takej kvalite , aby splnil vaše očakávania.
   Pestrec mariánsky / Silybum marianum/ strieborný bodliak-Kristova koruna, to je šanca pre vašu pečeň.

 13. Moje problémy so zažívaním začali v januári tohto roku. Bolesť v pravom boku, pocity nafukovania, mastná stolica,zvýšené amylázy nad hraničnú hodnotu, následne hospitalizácia. Pri vyšetreniach, sono, GFS, CT zistené drobné erózie žalúdka, gastritída, stukovatelá pečeň, pankreas bez nálezu. Vylúčený helicobacter aj celiakia. Keďže bolesti stále pretrvávali a preniesli sa aj na ľavý bok absolvoval som MRCP a MR vyšetrenie. Pankreas OK, žlčník OK, stukovatelá pečeň, drobný hemangióm. Chcem sa poradiť, či užívanie pestrecu by mohlo zmierniť ťažkosti s nafukovaním, resp. bolestivé pocity. O účinku na regeneráciu pečene samozrejme nepochybujem. Ďakujem za odpoveď

 14. Dobrý deň, môžem užívať pestrec od Vás aj keď som tesne po liečbe helicobaktera (nemám ešte kontrolné výsledky) a zároveň beriem antikoncepciu?

 15. Dobry den Chcem sa opytat mozem uzivat Pestrec ked mam helikobaktera ktoreho mi este nevilieciki…chcela by som schudnut ale len z brucha,mam poskodenu tvar aj to by som chcela aby sa zmenilo,nafuknute brucho…mohli by ste mi poradit dakujem

  1. Ak ste kúpila plod Pestreca jemne mletý či drvený,nie je vhodný na regeneráciu pečene,ale len ako výživový doplnok.Tento systém sa snažia predajcovia kopírovať a mletý ponúkajú ako drvený:
   Takýto Pestrec môžete použiť a pridať do drení,miešaných nápojov,pridávať do jedla a aj do smoothy.

   Viac informácií o Pestreci nájdete tu:

   https://www.zdravapecen.sk/blog/2015/06/27/poradenstvo-pri-zdravotnych-problemoch-s-pecenou/

   a

   tu:

   https://www.zdravapecen.sk/blog/2015/05/26/precitajte-pred-objednavkou/

   a zostávajúce tu: https://www.zdravapecen.sk/blog/

   S pozdravom Kurtis http://www.zdravapecen.sk http://www.pestrec.sk

   Zdravá peceň = život bez liekov
   Pečeň je vstupná brána k vášmu zdraviu
   viac info. na http://www.zdravapecen.sk v obsahu BLOGU

  1. Pri užívaní liekov pečeň je veľmi zaťažená a lieky sú pre ňu neprirodzené a neprírodné.Pri každom užívaní liekov je nutnosť detoxikovať a regenerovať pečeň súčasne. Ako dočítate sa tu
   :https://www.zdravapecen.sk/blog/2015/06/27/poradenstvo-pri-zdravotnych-problemoch-s-pecenou/

   a v celom obsahu BLOGU tu: https://www.zdravapecen.sk/blog/

   S pozdravom http://www.zdravapecen.sk http://www.pestrec.sk

   Zdravá peceň = život bez liekov
   Pečeň je vstupná brána k vášmu zdraviu
   viac info. na http://www.zdravapecen.sk v obsahu BLOGU

 16. Dobry den, chcela by som sa informovat ci ma vedlajsie ucinky pestrec. Ci ho moze kazdy uzivat. A ci sa pri liecbe nezhorsi stav napriklad pri akne. A taktiez ci dokaze pomoct pri chudnuti?
  Dakujem za odpoved.

 17. Prosím o radu. Ako sa má užívať súbežne pestrec a čierný kmín a či ďalej súbežne užívať lieky na tlak a cholesterol.
  Ďakujem.

 18. Píšete,že vy viete,ako pripraviť ,resp.podrviť,aby bol v čo naj. kvalite a píšete,že plod sa pri mletí zahrieva.Ked si dám do mlynčeka na kávu za lyžicu plodu pestreca,trvá to štyri sekundy a je zomletý,bez toho,aby sa zahrial.A vždy ho mám čerstvý.Vy ponúkate 200gr balenie a tvrdíte,že nemôže oxidovať,lebo má špec.uzáver.Ked ho ale otvorím,vzduch sa tam dostane,takže v momente otvorenia dochádza k oxidácii.Kdežto ja ho po zomletí hned užijem.Píšete o lieku lagosa ako o syntetickom lieku,no liek lagosa je prírodný produkt výťažku pestreca mariánskeho,s obsahom účinnej látky silimarínu 150 mg. v jednej tabletke.Takže žiadna syntetika.Určite pomáhate ľudom aspoň tým,že robíte osvetu,týkajúcej sa danej problematiky,poradenskú činnosť,a predajom pestreca.Nakoľko ale pečeň,choroby s ňou spojené sú tak širokospektrálna problematika,ktorú určite len pestrec a čierny kmín nevyrieši.Keby to tak bolo,verte že by neboli plné hepatologické ambulancie pacientov a problém by sa ľahko vyriešil.žiaľ,realita je iná.

  1. Vážený pán.
   Váš článok ma zaujal už tým,že podávate informácie ľudom o prírodných produktoch typu LAGOSA a ani si neprečítate čo ponúkame v akej gramáži na detoxixáciu a regeneráciu pečene.Pečeň a pečeňová membrána sú dve rozdielne úlohy,o ktorých sa bavíme.Zrejme budete vyzvedať,alebo ste lekár s malými vedomosťami a skúsenosťami. Chcel by som Vám doporučiť návštevu infekčného oddelenia a spôsoby liečby týchto ochorení pečene.Nebolo by asi pre Vás zaujímave vidieť pacientov, ako vyzerajú po odchode z tohoto oddelenia.Budem veľmi rád,ak nebudem musieť Lagosu nikdy použiť na riešenie zdravotných problémov.Nechápem,prečo Vás naša web stránka zaujala,keď hľadáte chyby o ktorých zrejme nie ste v duchu ani sám presvedčený.Bolo by dobré,aby ste ši našiel iného koníčka,lebo na SK máme dosť kritikov,len výsledky za nimi nie sú.
   My máme za sebou výsledky a vy máte kritiku,ktorú Vám nikto neberie.Každý iný konkurent by váš príspevok vymazal.
   Váš komentár ma nikde neposunul,len utvrdil,že je to aj takto možné. Nikto zo zdravej pečeni Vám nič nikdy nenútil a nútiť ani nebude.

   Je chybou,že ste neuviedol meno a ani tel číslo,možno by to pomohlo nám,alebo našim klientom,ak by ste im poskytol vaše fundované skúsenosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top