Skip to content

Ako zachovať v Pestreci látku silymarín pri príprave drvením.

Upozornenie: Žiadam návštevníkov nášho Blogu,aby nekopírovali obsah Blogu, bez nášho vedomia a súhlasu,za účelom ďalšieho verejného publikovania.Všetky príspevky a texty či fotografie sú výlučne našim duševným vlastníctvom a sú chránené v zmysle autorského zákona číslo 618/203 Z.z.Zákona, autorskom práve a práve súvisiacom s autorským právom.

Ďakujeme za pochopenie.

V našom E-shope ponúkame plod Pestreca už pripravený na užitie. Zákazníci ,ktorí si u nás Pestrec objednajú, nemusia robiť žiadne úpravy,ale môžu Pestrec priamo užívať a ak dodržia pokyny,ich liečba bude úspešná,aj keď stav ich pečene a krvného obrazu je zlý.
Je podstatné,aký obsah látky silymarín-flavonoidov je ukrytý v plode Pestreca v jeho šupke. Táto látka vzniká pri dozrievaní koncom septembra až do polovice októbra. V tedy klíma v lokalite kde pestrec rastie, nesmie klesať pod 25st.c Teda ak si zadovážime Pestrec pestovaný mimo tieto zóny rovníka,obsah tejto látky je priamo úmerný teplotám v tom čase nachádzajúcich sa v lokalite jeho dozrievania. Pestrec u nás dozreje vizuálne,ale kvalita a obsah flavonoidov je nízka.Je však vhodný na lisovanie za studena , výrobu liekov a taktiež sa pridáva do krmív pre zvieratá.
Ak máte Pestrec kvalitný s obsahom flavonoidov je dôležité, ako ho pripravíte na užívanie. Rady typu rôznych mlynčekov na kávu nie sú vhodné na prípravu Pestreca. Už len z takého dôvodu , že vzniká pri tejto úprave teplo, ktoré poškodzuje flavonoidy, ktoré sú na regeneráciu pečeňovej membrány veľmi dôležité. Zápar a iné úpravy nie sú vhodné, tak že typy ako čaje a vyluhovanie v alkohole,olej či tinktúra nie sú  účinné.
Rozdrvenie v mažiari a podobné pokusy nesplnia vstrebateľnosť a zdravotný prínos v porovnaní cena a efekt užívania pestreca je nízka a neefektívna. Pri  pokusoch o drvenie plodu pestreca keď vzniká teplo, tak sa poškodzujú flavonoidy a potom nesplní zdravotné poslanie zákazníkovi a jeho účinky sú znegované.
Pestrec je liečivá bylina – plod bodliaka, ktorý má úžasné schopnosti pri tvorbe nových pečeňových buniek pri regenerácii pečeni- pečeňovej membrány. Táto má za úlohu zachytiť v krvi látky, ktoré sa vstrebali cez steny čriev, ale pre náš organizmus sú nežiaduce . Pokiaľ je poškodená pečeňová membrána, v krvi kolujú látky ako konzerváty , potravinárske farbivá, toxíny, skrátka voľné radikály. Voľný radikál viaže na seba tuky a spolu s nimi sa usadzuje. Takto poškodená pečeň zvýšene zachytáva tuky a stukovatie – upchá sa.
Pritom by mala slúžiť ako zásobárňa výživových látok, ktoré máme v prebytku, aby v čase núdze dodala tieto látky do krvi.

 

Všeobecne o systéme zdravá pečeň.

Nachádzate sa na stránke www.zdravapecen.sk  a duálnej stránke  www.zdravejatra.cz    v BLOGU, kde môžete nájsť veľa informácií,ktoré vám pomôžu pochopiť systém liečby pečene,žlčníka,obličiek, odstrániť zlé krvné a pečeňové testy,ale hlavne postupy čo robiť,aby ste nemuseli nikdy užívať syntetické lieky.Staráme sa o vás,aby ste boli vždy fit,netrpeli únavou,nadváhou či stresom.Učíme našich klientov ako postupovať,aby sa užívania liekov zbavili.Systém je založený na očiste pečene,črevného traktu,ciev o čo sa postará Egyptský kmín -černucha a regeneráciu pečene, ktorú hravo zvládne pestrec. Pestrec obsahuje flavonoidy,ktoré podporujú tvorbu nových pečeňových buniek. Pokiaľ si kúpite tú správnu odrodu,váš zámer sa určite podarí zrealizovať. Pestrec treba užívať medzi jedlami, nabrať na lyžicu priamo do úst a zapiť vodou. Kmín sa môže užívať tesne pred jedlom,alebo po jedle,ale nie spolu s pestrecom. Odstup musí byť min.30 minut a viac. Pestrec musí byť v drvenom stave tak, ako ho posielame.Samotný pestrec užívať je nevýhodné,nakoľko nedokáže odbúrať nežiadúce látky z tela tak ako kmín-černucha a hlavne látky z neho sa cez črevný trak nezabudujú do krvi ,pokiaľ černucha črevný trakt nevyčistí.Užívanie samotného pestreca hlavne prvých päť týždňov je mrhanie financiami,nakoľko až 80% jeho obsahu skončí v toalete.Dokonalé využitie je s podporou černuchy. Užívanie oboch byliniek je jednoduché a bezpečné aj u detí od troch rokov. Veľa našich klientov má prevážne sedavú prácu,alebo pracujú na smeny a to hlavne nočné smeny.Pri takejto práci dochádza k poruchám pečene,čo sa prejaví ťažobou,nadúvanie,pocit plnosti,kŕčmi.Pokiaľ tieto stavy nebudete riešiť a budete odkladať problém,o tri roky môžete očakávať problém so žlčníkom,obličkami,problémy v črevnom trakte,steatóza pečene,vaše krvné a pečeňové testy budú už vysoko nad normou. Okrem toho môžete začať priberať,aj keď už dlhšie konzumujete menej a menej potravín.Nesmiete zabudnúť na to,že pečeň je filter,fabrika nášho zdravia,ale i zásobáreň výživných zložiek,teda akási špajza,kde sa ukladá nadhodnota výživy,aby tieto látky boli pripravené na dodanie do krvi,pokiaľ v krvi poklesnú.Keď je pečeň upchatá  tukmi a toxínmi,tieto zložky neuloží, končia v toalete a vy sa takzvane draho stravujete.
Informácie z našej web stránky sú kopírované a používané na iných stránkach,na ktorých sú ponúkané produkty,ktoré vám zaručene pomôžu.Keď zablúdite na takúto stránku a nedopátrate sa  k sídlu spoločnosti,obchodným podmienkam,majiteľa spoločnosti,ba dokonca na tejto stránke beží čas dokedy si môžete výhodne tovar zakúpiť,tak ste práve s najväčšou pravdepodobnosťou naleteli.V nepriesvitnom obale je ponúkaný tovar vysokej gramáži,za nízku cenu.To čo hľadáte je síce napísané na obale,ale pri užívaní zistíte,že to nefunguje a tak sa pýtate buď mailom,alebo telefonicky,ako by mal pestrec mariánsky fungovať.Prvom rade si treba uvedomiť,že informácie z našej stránky sa nedajú skombinovať a využiť s tovarom zakúpeným z iných stránok.Dôvodom sú odrody pestreca,ktoré neobsahujú flavonoidy,tak že sú určené len ako výživné plody a používajú sa hlavne pri výrobe granúl pre zvieratá. Pestrec mariánsky DRVENÝ /Ostropestrec mariánsky,Silybum mariánum /L/ Strieborný bodliak, ľud.Kristova koruna.
Keď si pozorne prečítate konkurenčné stránky,tak sa dozviete aj to,že na obale majú uvedený plod drvený a v popisoch  túto vetu:  Práve z tohoto dôvodu je mletý plod Pestreca, ktorý ponúkame balený v šikovných vreckách.Keby v skutočnosti pestrec drvili,tak by mletý nespomínali.Zrejme zabudli prepísať.Ďalej z popisu konkurencie: Drvinu v ústach dôkladne požujte a premiešajte so slinami (kvôli rýchlejšiemu stráveniu a distribúcii prospešných látok) a prehltnite.Prosíme vás na našom pestreci neaplikujte požutie,ale len vložiť do úst zapiť vodou a prehltnúť. Máme k tomu niekoľko dôvodov.
Drvený znamená príprava,systém,ako zachovať v pestreci flavonoidy,lebo teplo na 40 st.ich likviduje.Takéto teplo vzniká pri mletí. Pre obsah flavonoidov pestrec kupujete. Konkurencia bežne pestrec melie,ale na obale uvádza,že ho drví,lebo vie,že mletý nepredá,na koľko si dôkladne preštuduje našu stránku a vie,že kvalitou nám nemôže konkurovať,iba cenou.Bohužiaľ na to doplatí hlavne zákazník.Systém zdravá pečeň funguje tak,že sa užíva pestrec a Egyptský kmín v jeden deň súčastne v pomere 2:1. Dve balenia pestreca + jedno balenie kmínu. To je ideálna objednávka,keď chcete vyskúšať to čo publikujeme či je,alebo nie je pravda o účinkoch byliniek ktoré vám pošleme. Pokiaľ tento mini balíček užijete v priebehu 18 až 20 dní,vaše pochybnosti o účinkoch a systéme zdravá pečeň sa rozplynú. Tí čo nás poznajú si objednávajú SET A pre začínajúcich.Je finančne najvýhodnejší.Je na vás,kedy začnete.Treba si však uvedomiť,že veľké zdravotné problémy začínajú malými zdravotnými problémami,ktoré sme zanedbali.Obraz vašej tváre, očí,pokožky,nálady a pocitov,je obrazom vašej pečene.Teda tak ako vyzeráte a cítite sa,to je obraz toho,v akom stave a kondícii je vaša pečeň.Pečeň ovplyvňuje kvalitu a čistotu krvi a krv je palivom nášho života. Nezabudnite na to,že pečeň nebolí.Preto jej málo kto venuje pozornosť.Od 24 roku života starne a z roka na rok stráca na výkone vekom a stavom znečistenia od taxických látok. Pomôžte pečeni zbaviť sa tukov a toxínov,ona vám prinavráti vaše zdravie.

V našom E-shope zakúpite drvený plod Pestreca už pripravený na užitie. Je balený tak, aby neoxidoval. Po otvorení balenia presypte obsah drvy do pohára s viečkom alebo sklenenej dózy. Máme s drvením skúsenosti a Pestrec dodávame pripravený v takej kvalite , aby splnil vaše očakávania.

Informácie o systéme prípravy Pestreca nepodávame,nakoľko tieto sú z našej web stránky kopírované a používané na konkurenčných stránkach. Je to hlavne na webe bylinkára,ktorý nám skopíroval stránku tak, že si ju zákazníci mýlia a systémovo nám vykráda web.Nepodávame ani informácie o našich dodavateľoch,či obchodných partneroch. Taktiež sa nemôžeme vyjadrovať k tovaru,ktorý nebol zakúpený v našom E-shope.

Tento článok má 3 komentov

 1. Prosím o vysvetlenie, akým spôsobom vy drvíte pestrec, nakoľko mletie na kávovom mlynčeku, ani drvenie v mažiari nie je vhodné. Ja si myslím, že ideálne je pestrec mariánsky dôkladne rozhrýzť v ústach a premiešať so slinami.

  1. Áno máte úplnú pravdu,ale nie je to také jednoduché Pestrec rozžuť na také malé časti, aby bol dobre vstrebateľný v tenkom čreve,ale určite je to postup dobrý. Lepšie sa zužitkuje, ak dobre rozdrvený Pestrec požujeme v ústach a obalíme slinami,tak pomôžeme k lepšiemu rozloženiu a výťažnosti dôležitých látok.
   Treba si však uvedomiť,že kvalitný Pestrec,ktorý dozrieval v jeho pôvodných podmienkach je problém požuvať,je tvrdý a hlavne starší ľudia to nedokážu.
   Viac informácií k tejto otázke nájdete na našej stránke v BLOGU.

   1. Máme na to svoj overený spôsob,pri ktorom sú dodržané podmienky,aby nedošlo k eliminácii látky Silymarín . Dali sme si v Taliansku vyrobiť drvičku,ktorá má kapacitu drvenia 120 kg za hodinu.
    Pokiaľ sa Vám osvedčil spôsob drviť plod Pestreca na makovom mlynčeku,tak pre Vás je to správne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top