Skip to content

Pokyny k užívaniu Pestreca mariánskeho

Upozornenie: Žiadam návštevníkov nášho Blogu,aby nekopírovali obsah Blogu, bez nášho vedomia a súhlasu,za účelom ďalšieho verejného publikovania.Všetky príspevky a texty či fotografie sú výlučne našim duševným vlastníctvom a sú chránené v zmysle autorského zákona číslo 618/203 Z.z.Zákona, autorskom práve a práve súvisiacom s autorským právom.

Ďakujeme za pochopenie.

Pravidlá užívania: /klik na odkaz/

https://www.zdravapecen.sk/blog/2016/07/31/pestrec-mariansky-pravidla-uzivania/

 

Pestrec je balení v celofanových vreckách, bez vzduchu. Po otvorení ho presypte do primerane veľkého pohára. Načaté balenie treba užiť do jedného mesiaca, kvôli oxidácii. Ak ste nový užívateľ, môžete zdvojnásobiť dávky v prvom mesiaci užívania Pestreca.. V začiatku užívania by vám jedno balenie nemalo vydržať viac ako týždeň. Plod Pestreca je pripravený na konzumáciu, neupravujte ho ,užíva sa kopcom čajová lyžička priamo do úst a zapiť vodou min. 3dl. Po užítí min. 30-40 minút nejesť, aby koncentrácia v žalúdku nebola zriedená potravou.

 

Najúčinnejšia dávka je tesne pred spaním, pečeň regeneruje v nočných hodinách. Zápar, vyluhovanie alebo iná úprava Pestrec znehodnocuje, eliminuje látku silymarín, ktorá je v šupke Pestreca. Olej je ochudobnený o dôležité zložky, tak že kúra je zdĺhavá a ne čistí črevný trakt. Pestrec nemá žiadne vedľajšie účinky a pri užití väčšieho množstva než je predpísané nehrozia žiadne vedľajšie účinky, tak že regenerácia pečene- pečeňovej membrány je veľmi bezpečná. Je veľmi silný antioxidant, pomôže aj preventívne. Dodá energiu, detoxikuje organizmus, čistí črevný trakt, zveľaďuje imunitný systém. Má vysokú nutričnú hodnotu, pri užívaní nie je pocit hladu. Zbaví pečeň tuku a následne zregenerovaná pečeňová membrána zbaví krv ne žiaducich látok. Pomocou krvi vyčistíme pľúca a obličky. Počas užívania je úbytok vnútorného tuku a následne úbytok telesnej hmotnosti. U príliš chudých ľudí pomôže upraviť hmotnosť, nakoľko začne fungovať trávenie , pravidelné vylučovanie ,tvorba tráviacich enzýmov , tvorba žlče a v očistenom črevnom trakte sa budú lepšie vstrebávať vitamíny, minerály antioxidanty a stopové prvky. Pestrec obsahuje dostatočné množstvo aj nenasýtených mastných kyselín – ktoré bežne v strave nemáme , pritom sú tak potrebné pre vstrebávanie niektorých vitamínov a minerálov. V krátkom čase sa užívateľ zbaví syndrómu vyhorenia ,ako i migrény, alergií, ženských zdravotných problémov ,kožných ochorení aj akné. Užívateľom sa podstatne zlepší pleť. Je to života budič, ktorý čistí telo i dušu. Vráti vás o niekoľko rokov späť . Tieto riadky ktoré čítate nie sú reklamného charakteru, ale skúsenosti našich klientov s užívaním plodu Pestreca Mariánskeho. Skladujte v sklenenej dóze alebo pohári, aby nebol voľne na vzduchu -oxiduje. Môžete mať pohár alebo dózu na stole,svetlo a bytové teplo ho nepoškodzuje.
V dnešnej dobe je možnosť neobmedzeného cestovania aj do krajín, kde sa vyskytujú vírusy a infekcie proti ktorým sa náš organizmus nevie brániť , Pestrec Mariánsky je ideálne riešenie ako ochrana a prevencia proti týmto baktériám, ktoré môžu priniesť aj návštevníci týchto krajín pri vstupe na naše územie.

Pečeň je vstupná brána k nášmu zdraviu; nebolí a preto jej zlyhávanie zachytíme až pri zvýšených krvných a pečeňových testoch. O výborných účinkoch a regeneračných schopnostiach Pestreca Mariánskeho sa podeľte aj so svojimi známymi a ak budete spokojný, do poručte tento dar zeme aj im.

Tragédiou života je, že starneme príliš rýchlo a chápeme to príliš neskoro.

Tak ako starneme, tak starnú aj naše orgány a majú menší výkon , preto sa musíme o ne starať viac a častejšie.

 

Všeobecne o systéme zdravá pečeň.

Nachádzate sa na stránke www.zdravapecen.sk  a duálnej stránke  www.zdravejatra.cz    v BLOGU, kde môžete nájsť veľa informácií,ktoré vám pomôžu pochopiť systém liečby pečene,žlčníka,obličiek, odstrániť zlé krvné a pečeňové testy,ale hlavne postupy čo robiť,aby ste nemuseli nikdy užívať syntetické lieky.Staráme sa o vás,aby ste boli vždy fit,netrpeli únavou,nadváhou či stresom.Učíme našich klientov ako postupovať,aby sa užívania liekov zbavili.Systém je založený na očiste pečene,črevného traktu,ciev o čo sa postará Egyptský kmín -černucha a regeneráciu pečene, ktorú hravo zvládne pestrec. Pestrec obsahuje flavonoidy,ktoré podporujú tvorbu nových pečeňových buniek. Pokiaľ si kúpite tú správnu odrodu,váš zámer sa určite podarí zrealizovať. Pestrec treba užívať medzi jedlami, nabrať na lyžicu priamo do úst a zapiť vodou. Kmín sa môže užívať tesne pred jedlom,alebo po jedle,ale nie spolu s pestrecom. Odstup musí byť min.30 minut a viac. Pestrec musí byť v drvenom stave tak, ako ho posielame.Samotný pestrec užívať je nevýhodné,nakoľko nedokáže odbúrať nežiadúce látky z tela tak ako kmín-černucha a hlavne látky z neho sa cez črevný trak nezabudujú do krvi ,pokiaľ černucha črevný trakt nevyčistí.Užívanie samotného pestreca hlavne prvých päť týždňov je mrhanie financiami,nakoľko až 80% jeho obsahu skončí v toalete.Dokonalé využitie je s podporou černuchy. Užívanie oboch byliniek je jednoduché a bezpečné aj u detí od troch rokov. Veľa našich klientov má prevážne sedavú prácu,alebo pracujú na smeny a to hlavne nočné smeny.Pri takejto práci dochádza k poruchám pečene,čo sa prejaví ťažobou,nadúvanie,pocit plnosti,kŕčmi.Pokiaľ tieto stavy nebudete riešiť a budete odkladať problém,o tri roky môžete očakávať problém so žlčníkom,obličkami,problémy v črevnom trakte,steatóza pečene,vaše krvné a pečeňové testy budú už vysoko nad normou. Okrem toho môžete začať priberať,aj keď už dlhšie konzumujete menej a menej potravín.Nesmiete zabudnúť na to,že pečeň je filter,fabrika nášho zdravia,ale i zásobáreň výživných zložiek,teda akási špajza,kde sa ukladá nadhodnota výživy,aby tieto látky boli pripravené na dodanie do krvi,pokiaľ v krvi poklesnú.Keď je pečeň upchatá  tukmi a toxínmi,tieto zložky neuloží, končia v toalete a vy sa takzvane draho stravujete.
Informácie z našej web stránky sú kopírované a používané na iných stránkach,na ktorých sú ponúkané produkty,ktoré vám zaručene pomôžu.Keď zablúdite na takúto stránku a nedopátrate sa  k sídlu spoločnosti,obchodným podmienkam,majiteľa spoločnosti,ba dokonca na tejto stránke beží čas dokedy si môžete výhodne tovar zakúpiť,tak ste práve s najväčšou pravdepodobnosťou naleteli.V nepriesvitnom obale je ponúkaný tovar vysokej gramáži,za nízku cenu.To čo hľadáte je síce napísané na obale,ale pri užívaní zistíte,že to nefunguje a tak sa pýtate buď mailom,alebo telefonicky,ako by mal pestrec mariánsky fungovať.Prvom rade si treba uvedomiť,že informácie z našej stránky sa nedajú skombinovať a využiť s tovarom zakúpeným z iných stránok.Dôvodom sú odrody pestreca,ktoré neobsahujú flavonoidy,tak že sú určené len ako výživné plody a používajú sa hlavne pri výrobe granúl pre zvieratá. Pestrec mariánsky DRVENÝ /Ostropestrec mariánsky,Silybum mariánum /L/ Strieborný bodliak, ľud.Kristova koruna.
Keď si pozorne prečítate konkurenčné stránky,tak sa dozviete aj to,že na obale majú uvedený plod drvený a v popisoch  túto vetu:  Práve z tohoto dôvodu je mletý plod Pestreca, ktorý ponúkame balený v šikovných vreckách.Keby v skutočnosti pestrec drvili,tak by mletý nespomínali.Zrejme zabudli prepísať.Ďalej z popisu konkurencie: Drvinu v ústach dôkladne požujte a premiešajte so slinami (kvôli rýchlejšiemu stráveniu a distribúcii prospešných látok) a prehltnite.Prosíme vás na našom pestreci neaplikujte požutie,ale len vložiť do úst zapiť vodou a prehltnúť. Máme k tomu niekoľko dôvodov.
Drvený znamená príprava,systém,ako zachovať v pestreci flavonoidy,lebo teplo na 40 st.ich likviduje.Takéto teplo vzniká pri mletí. Pre obsah flavonoidov pestrec kupujete. Konkurencia bežne pestrec melie,ale na obale uvádza,že ho drví,lebo vie,že mletý nepredá,na koľko si dôkladne preštuduje našu stránku a vie,že kvalitou nám nemôže konkurovať,iba cenou.Bohužiaľ na to doplatí hlavne zákazník.Systém zdravá pečeň funguje tak,že sa užíva pestrec a Egyptský kmín v jeden deň súčastne v pomere 2:1. Dve balenia pestreca + jedno balenie kmínu. To je ideálna objednávka,keď chcete vyskúšať to čo publikujeme či je,alebo nie je pravda o účinkoch byliniek ktoré vám pošleme. Pokiaľ tento mini balíček užijete v priebehu 18 až 20 dní,vaše pochybnosti o účinkoch a systéme zdravá pečeň sa rozplynú. Tí čo nás poznajú si objednávajú SET A pre začínajúcich.Je finančne najvýhodnejší.Je na vás,kedy začnete.Treba si však uvedomiť,že veľké zdravotné problémy začínajú malými zdravotnými problémami,ktoré sme zanedbali.Obraz vašej tváre, očí,pokožky,nálady a pocitov,je obrazom vašej pečene.Teda tak ako vyzeráte a cítite sa,to je obraz toho,v akom stave a kondícii je vaša pečeň.Pečeň ovplyvňuje kvalitu a čistotu krvi a krv je palivom nášho života. Nezabudnite na to,že pečeň nebolí.Preto jej málo kto venuje pozornosť.Od 24 roku života starne a z roka na rok stráca na výkone vekom a stavom znečistenia od taxických látok. Pomôžte pečeni zbaviť sa tukov a toxínov,ona vám prinavráti vaše zdravie.

V našom E-shope zakúpite drvený plod Pestreca už pripravený na užitie. Je balený tak, aby neoxidoval. Po otvorení balenia presypte obsah drvy do pohára s viečkom alebo sklenenej dózy. Máme s drvením skúsenosti a Pestrec dodávame pripravený v takej kvalite , aby splnil vaše očakávania.

Informácie o systéme prípravy Pestreca nepodávame,nakoľko tieto sú z našej web stránky kopírované a používané na konkurenčných stránkach. Je to hlavne na webe bylinkára,ktorý nám skopíroval stránku tak, že si ju zákazníci mýlia a systémovo nám vykráda web.Nepodávame ani informácie o našich dodavateľoch,či obchodných partneroch. Taktiež sa nemôžeme vyjadrovať k tovaru,ktorý nebol zakúpený v našom E-shope.

Tento článok má 2 komentov

  1. Dobry den, chcem sa spytat preco sa pestrec neodporuca uzivat v tehotenstve a pri dojceni ked uvadzate same pozitiva, ziadne vedlajsie ucinky. Dakujem.

    1. Pestrec nemá žiadne vedľajšie účinky,ale pre plod v tehotenstve a pri dojčení nie je vhodný,pre niektoré látky ako napríklad silymarín , ktoré obsahuje. Užívať ho môžu deti od troch rokov bezpečne,ale nie pri vývoji plodu a stimulovaní ešte len tvoriacej sa pečeni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top