skip to Main Content
Pestrec na pečeň

Bezkonkurenčná pomoc pečeni pestrecom

Bioflavonoidy sú kľúčom na reštart pečene a balzamom pre pečeň. Reklamné rady na očistu pečene sú v skutku unikátne. Hlavne také, čo ohúria reklamou o prírode. Všetko je to podložené len teoretickými sľubmi o tom, ako vám daná receptúra, tekutina, alebo prášok, ktorý si zamiešate do vody zachráni vašu pečeň, ale skôr sa to podobá na to, ako vám vytiahnu peniaze z vašej peňaženky.

Ponúkame vám 21 ročné skúsenosti s užívaním pestreca a vieme vám aj poradiť, ako najlepšie plod pestrec využiť, ako sa liekov zbaviť, alebo ako sa im vyhnúť a je to tak jednoduché, že si stačí zapamätať len jedno. Máte pocit hladu? Neotvárajte chladničku, ale dajte si dávku pestreca. Len nie je pestrec, ako pestrec a to sú najčastejšie omyly, lebo pod týmto názvom sa ukrýva veľa odrôd. Tak ako u kukurici, ktorú si kúpite na varenie, ale nejdete si ju odtrhnúť na družstevné pole, lebo tá sa používa na chov dobytka, ale konzumovať sa tiež dá. Ale poďme pekne po poriadku, prečo a ako, ale aj kedy neužívať pestrec.

Držme sa faktov

Fakt je ten, že potrebujeme podporiť tvorbu nových pečeňových buniek, ale nie tak ako sa to len publikuje, ale aj zdôvodniť, ako daný prípravok, alebo tabletka regeneráciu pečene podporí a hlavne čím, lebo to žiaden preparát, alebo tabletka nedokáže, ale iba to čo nájdete ozaj v prírode a v prírodnej forme, pokiaľ daný dar zeme obsahuje bioflavonoidy- to je kľúč k regeneračnému procesu pečene.
Len to musí rásť na kríku, lúke, strome, alebo v zemi, určite nie v krabičke, alebo fľaške. Teda to čo nerastie v prírode, to pečeni nepomôže a to čo neobsahuje bioflavonoidy, to je tak zdĺhavá cesta, že síce sa budete cítiť lepšie, ale regenerácii pečene to nepomôže.

Prečo?

Kľúčom k tomu sú bioflavonoidy a to päť druhov, ktoré obsahuje pestrec mariánsky. Pestrec, ten čo posielame zákazníkom, obsahuje päť druhov bioflavonoidov a tak ich máte pod jednou strechou. Nemusíte si kupovať nič iné, aby vaša pečeň začala fungovať lepšie.
Cez pečeň pretečie 2000 L krvi denne a to aj vtedy, keď nevyvíjate žiadnu aktivitu. U športovcov je to až 3600 l krvi. Samozrejme, pokiaľ máte tú správnu odrodu /dôležité/ a použijete správnu prípravu pestreca, ale aj správne užívanie pestreca. Najlepšie využijete pestrec vtedy, keď ho budete užívať-konzumovať niekedy počas dňa, pri pocite hladu a nebudete z užívania robiť pravidelnosť. Hlad vám pripomenie, že treba si dať dávku pestreca a nie zobrať chladničku útokom. Pozor na odrodu, odrôd je viac, niektoré sa pestujú aj na SK a to hlavne pre chov koní, no niektorí predajcovia vám budú tvrdiť, že má najväčší obsah silymarínu. Aby ste sa o tom presvedčili, je dobré si pozrieť na našich stránkach, čo vlastne silymarín je.

Pri príprave pestreca musíme postupovať metódou drvenia, keď ho pomeliete, pri mletí vznikne teplo, zostane len výživná hodnota pestreca, ale bioflavonoidy už nie, lebo bioflavonoid je látka prchavá, podobne ako antioxidant.
Mletie a zlé skladovanie je zásadná chyba, mletím vniká teplo a teplo, ale i vlhkosť je pre bioflavonoid pohromou.

Veľa našich terajších klientov postupovalo podľa našich pokynov, ale s vlastne zadovážením pestrecom /lebo bol lacný z obchodných reťazcov/ a zistili, že to čo publikujeme, nefunguje. Rozdiel je v tom, že použili inú odrodu-na prípravu čaju, alebo zakúpili mletý pestrec nie drvený, aj keď na obale bolo uvádzané že je drvený. Preto pred kúpou pestreca je dobré, si pozrieť a naštudovať naše články o pestreci, kde nájdete všetky potrebné informácie ale i to, ako niektorí obchodníci menili na obale názov pestrece jemne mletého za drvený, ale posielajú stále ten jemne mletý, len zmenili popis na obale. Tu klik: https://www.pestrec.sk/drveny-pestrec-mariansky-a-cena/ (obrázok je niekoľkonásobne zväčšený).

Drvený pestrec je ozaj drvený vtedy, keď si drv vysypete na biely tanierik a každý kúsok je iný, sú tam kúsky aj s ostrými hranami a od miniatúrnych až po niekoľkonásobne väčšie. Keď už máte pestrec od iného dodávateľa, môžete si ho aspoň porovnať a zbadáte rozdiel.
Skladovanie podrveného pestreca

Skladovanie je dôležité, lebo pred drvením má plod pestreca obsah vlhkosti od 4 do 6 %. Pokiaľ nemáte suchý sklad na celý plod pestreca, tak môže byť až 8 %. Plod pestreca totiž obsahuje olejovinu a bioflavonoidy sa nachádzajú v šupke pestreca. Keď drvený pestrec uzatvoríme do vrecka so zipom, všetka vlhkosť zostane v obale. Z tohto dôvodu ako jediný balíme pestrec tak, ako ho vidíte na obrázku. Takéto balenie je naše a keď ho nájdete v lekárni, alebo v zdravej výžive, môžete si byť istý, že je od nás. Nikto tak pestrec nebalí. Položme si otázku, ako jediný to robíme zle a ostatní keď balia pestrec do rovnakých obalov so zipom to robia dobre? A to aj preto, lebo baliť pestrec tak ako to robíme, je technicky a aj ekonomicky náročnejšie? Kvalita, drvenie, farba, chuť, vôňa a balenie pestreca, ale jeho skladovanie, to všetko signalizuje jeho kvalitu, preto zlý postup už pri kúpe, je nulový účinok. Pestrec ktorý vám pošleme, skladujte pri stálej izbovej teplote, aby ste ho zle neuskladnili napríklad vo vetranej špajze, alebo chladničke, ale našli sa aj takí, čo ho uskladnili v mrazničke.

Kedy sa dá spoľahnúť na 100% na pestrec

 • pri prevencii
 • pri ochorení ako nadváha, podvýživa,
 • stukovatená pečeň, kožné ochorenia, alergie, poruchy trávenia a vyprázdňovania,
 • padanie vlasov, lámanie nechtov, nadmerné potenie, únava, stres, -poruchy spánku, sedavá práca-kamionisti, práca na nočné smeny, -práca v znečistenom prostredí-stavby, autoservis, prašné výrobne, chemické závody, čerpacie stanice na pohonné hmoty.

V prípade že ste sa našli v spomínaných zdravotných komplikáciách, treba začať čím skôr, lebo je len otázkou času, kedy zaklopú na dvere lieky.

Toto je skúšobný balíček pre začínajúcich:
https://www.pestrec.sk/produkt/drveny-pestrec-mariansky-startovaci-set-3×270-g/

Je to dávka na cca max. mesiac, no za ten čas kým ho skonzumujete, zistíte veľa zmien na trávení, vyprázdňovaní, ustúpi ťažoba, únava a už nebudete o pestreci pochybovať, či to čo publikujeme je pravda, že pestrec je prírodný zázrak už 2000 rokov známi. Na túto tému je veľa odborných štúdií a lekár ktorý má prehľad o tom, čo môže vašej pečeni ozaj pomôcť, vám ho určite odporučí. Je to moja osobná skúsenosť, keď v 40 ke začal už klopať na dvere cholesterol a dnes po 21 rokoch ho konzumujem a udržiavam si tak pečeň vo skvelej forme. To je aj odpoveď na to, či môžete pestrec konzumovať nepretržite. Pritom nič nevynechávam z jedálnička, konzumujem to čo mi chutí, doprajem si pivo, pohár vína, ale už nie som odkázaný na tak veľké porcie jedla a hlavne tak často konzumovať potraviny ako pred 20 rokmi. Je to z dôvodu obsahu výživných látok v pestreci, ale i dobre fungujúca pečeň, ktorá zodpovedá aj za stav črevného traktu. Netreba však zabúdať na starnutie a spomalenie životného štýlu, ale i podaný výkon a spaľovanie energie.

V črevnom trakte / za jeho stav zodpovedá pečeň/ sa cez steny čriev-cez póry ,vstrebávajú látky do krvi a pokiaľ sú zanesené, vaša výživa putuje do toalety, ale tuky sa budú ukladať. Pečeň si vie vyrobiť až 70% tukov, aj keď budete jest celý mesiac len ovsené vločky.

Cesta týrania a hladovanie je cesta zlá. Myslite na to, že potrebujete denný prídel V-vitamínov, M-minerálov ,A- antioxidantov, S- stopové prvky, N- nenasýtené mastné kyseliny-sú veľmi dôležité, lebo bez nich sa nevstrebú niektoré V-vitamíny a M-minerály a tak vlastne vznikajú srdcovocievne a osteoporózne ochorenia.

Pečeň má životnosť výkonu 120 rokov, len ju nesmiete zlikvidovať za 60 rokov, ale starať sa o svoju fabriku zdravia. Pritom stačí tak málo, nájsť si čas, kedy si dám pestrec a netreba ani na to myslieť, lebo mi to pripomenie hlad. Pestrec je zázrak prírody, volajú ho aj všeliek, alebo Kristova koruna preto, lebo dokáže dostať ,alebo udržať pečeň v dobrej kondícii a od pečene je závislá kvalita a čistota krvi- v nej sa hľadajú všetky choroby. Pokiaľ ste pomocou pestreca nedosiahli zlepšenie, nemali ste dobrý pestrec a postupovali ste zle.

Pestrec funguje a pečeň vám bez problémov zregeneruje, treba si však robiť pravidelnú očistu pečene a to min. dva krát do roka na jar a jeseň, minimálne však v trvaní 5 až 7 týždňov, ale po 40 ke už sa o pečeň treba starať permanentne. Stav potravín je už tak prispôsobený stabilizátormi a konzervantami, aby dlho vydržali a to je pre pečeň veľký problém. Denne na ňu útočia vírusy a baktérie, potravinové prímesi, lieky, alkohol, skrátka všetko, čo vkladáme do úst a je to nijako konzervované a dlhodobo skladované. Keď nájdete na pulte v potravinách trvanlivosť 14 dní, treba sa nad tým zamyslieť.

Vždy sa ale držte faktov

Vždy keď niečo idete robiť pre zdravie, nesmiete hneď zareagovať na reklamu, to je zlý začiatok, vyhadzovanie finančných prostriedkov a páchanie škôd na vlastnom tele, treba si to premyslieť a nie hŕ do toho vletieť. Dnes žijeme zvláštnu dobu a čo sa týka nášho zdravia, je to jediné čo môžeme sami rozhodnúť a ovplyvniť. Internet poskytuje veľa dobrých informácii, ale aj veľa nezmyslov.

Jednoduchý príklad

Umývanie riadu je bežná vec, lebo už v rannom veku ste vedeli, že vaša mama umývala riad tak, že použila jar a teplú vodu. Či že keď použijete jar a studenú vodu, tiež sa dopracujete k výsledku, len váš účet za vodu bude päť krát vyšší. No ale nemôžete z hry vypustiť jar, aj keď vám to reklama radí, lebo vám ponúka niečo, čo rozhodne nemôže fungovať, lebo ponúka to, čo neobsahuje biofilavonoidy, ktoré sa nedajú premiestniť, vyťažiť a skladovať mimo plod pestreca, pritom bez týchto bioflavonoidov nikdy nedostanete pečeň do dobrej kondícii, aj keď v reklame tvrdia, že ich tabletka obnovuje pečeňové bunky. Pečeň môžete čistiť aj žihľavou, púpavou, ale i inými prírodnými potravinami, ale nám ide o podporu regeneračného procesu pečene, bez neho vaša pečeň nikdy nebude lepšie pracovať a jednoducho bez bioflavonoidov sa to nedá.

Ako fungujú bioflavonoidy

Vy počas dňa si fixujete do krvi bioflavonoidy, ktoré v nočných hodinách medzi pól nocou a 03,00 hodinou napomáhajú regenerovať pečeň. To je čas, kedy pečeň regeneruje, preto je úplne jedno, kedy si vložíte pestrec do úst počas dňa, len treba pestrec konzumovať na prázdny žalúdok, ideálne je to pri pocite hladu. Pokiaľ by ste pečeň len čistili a nebudete dopravovať do krvi bioflavonoidy, tak sa budete krútiť na jednom mieste ,lebo pečeň od 24 roka života starne a keď máte 50 rokov a ešte stále ste nič s pečeňou nerobili, váš čas užívania tabletiek na tlak a cholesterol už bude klopať na dvere. Pritom naši klienti už vedia, že pomocou pestreca sa zbavili liekov, ktoré aj dlhodobo užívali. Z reklamy, alebo z plánu ktorý ste nezrealizovali, sa nikde neposuniete. Treba dodať i to, že s pestreca sa nepredávkujete, nemá žiadne vedľajšie účinky, je to potravina, ktorá dokáže vašu pečeň dostať do skvelej kondície a vrátiť vás niekoľko rokov výkonnostne späť. Len ho treba papkať, nie variť čaj, alebo kupovať výťažok oleja, alebo tinktúry, lebo neobsahujú to podstatné bioflavonoidy. Nekupujte pestrec po súčiastkach, šetrite peniaze a robte to hneď správne, lebo chovať toaletu je dnes drahý špás.

Najčastejšie otázky o pestreci

 1. Od koľkých rokov sa môže užívať pestrec.? Bezpečne od troch rokov a dávky sa prispôsobujú váhe. Denná dávka je normovaná na 60kg. Ale nemusíte to počítať presne, nikomu pestrec neublížil, ale je zbytočné sa ním prepchávať, organizmus ho nevyužije.
 2. Ako užívajú pestrec ľudia s vysokým krvným tlakom? Tí čo užívajú lieky na tlak postupujú podľa príbalového letáku bez výnimky a neliečení ľudia začínajú na noc, alebo v čase keď je telo v kľude, aby nepodávali žiaden fyzický výkon.
 3. Ako dlho musím užívať pestrec, aby som sa zbavil stukovatenej pečene? Záleží na tom, v akom stave pečeň je, keď začínate, ale minimálny čas je 3 až 4 mesiace a viac, pokiaľ je už v pečeni uloženého viac tuku.
 4. Za aký čas sa pomocou pestreca viem zbaviť liekov na tlak a cholesterol? To záleží od hodnôt aké máte, ale liekov na cholesterol sa dá zbaviť asi tak za štyri mesiace a na tlak približne asi za toľko mesiacov, koľko rokov lieky na tlak beriete. Najdlhšie to môže trvať aj pri desať ročnom užívaní liekov asi 7až 8 mesiacov.
 5. Ako mám užívať-konzumovať pestrec, keď beriem veľa liekov? Jednoducho. Po užití pestreca sa snažte cca hodinu nič nejesť a ani neužívať lieky, aby bol pestrec v žalúdku sám. Pestrec si dávajte pri pocite hladu a lieky berte tak ako doteraz. Pri veľa liekoch vám pestrec pomôže ušetriť pečeň od vedľajších účinkov liekov, to sú tie ktoré všetky postupne pečeň znefunkčňujú.
 6. Ako užívajú onkologický pacienti pestrec? Tak isto ako tí, čo robia prevenciu, len večer pred dňom chemoterapie končia s užívaním a ďalšie ráno po chemoterapii začínajú s užívaním podľa príbalového letáka.
 7. Keď beriem chemoterapiu v tabletkovej forme? Pestrec užívate s odstupom troch hodín po užití tabletky, ale až pri pocite hladu.
 8. Mám problém s prehĺtaní pestreca. Zapracujte si pestrec do malého množstva buď bieleho jogurtu, alebo detskej výživy a tak to bude bez problémov, ale konzumovať pri pocite hladu.
 9. Aké môže mať pestrec vedľajšie účinky? Nemá žiadne, ale obsahuje malé množstvo histamínu a alergici na histamín môžu mať prvé dni mierne svrbenie pokožky, alebo aj mierne červené fľaky, ktoré po cca týždni úplne ustúpia. Je to reakcia, že pečeň už zistila, že sa niečo deje. Za posledných päť rokov mohli byť jeden dva prípady.
 10. Môže pestrec zapekať? Pokiaľ máte pitný režim aspoň 2,2 L vody denne, tak nie. Každú dávku treba zapiť cca 3 dcl. vody.
 11. Na iných stránkach radia pestrec dobre požuť prečo? Tak to netušíme, lebo to je to najhoršie, čo môžete s našim pestrecom urobiť. Náš pestrec vložte do úst a zapiť vodou na viac krát, aby ste ho nemuseli žuť. Napríklad my ho konzumujeme tak, že si ho priamo z  pohára viac krát nasypeme do úst a zapíjame vodou. Po odbalení balíčka s pestrecom , si ho musíte presypať do pohára s viečkom.
 12. Dočítali sme sa, že rýchlo oxiduje. Urobte si vlastný pokus a zistíte to, čo je rýchlo. Jednu malú lyžičku pestreca vysypte na biely tanierik a tri dni ho nechajte na kuchynskej linke ale tak, aby naň nesvietilo slnko. Po troch dňoch z uzatvoreného pohára pridajte ďalšiu novú lyžičku a porovnajte obe dávky. Zoxidovaný pestrec zmení farbu, ale i chuť. V našom obale ho máte uchovaný tak, aby ste nemuseli na to myslieť, či vám pestrec zoxiduje. Jeden balíček je na 10 až 12 dní maximálne, ale keď hlavne v úvode ním netreba šetriť asi cca päť týždňov, veľmi budete spokojní s jeho pomocou pre vašu pečeň.

Ako pracujeme

V každom balíku aj opakujúcom sa, posielame rozsiahlu brožúrku, ktorá má 12 strán, kde sa dozviete všetko, ako sa môžete zbaviť liekov, alebo ako sa dá žiť život bez liekov aj po šesťdesiatke. To nie sú len frázy, ale realita a dvadsať ročné skúsenosti s užívania. Naši klienti 70 roční s našou brožúrkou postupujú úplne samostatne. Tovar si môžete objednať tu: https://www.pestrec.sk/kupit-pestrec/

Pokiaľ vaša internetová zručnosť nie je až taká, že by ste to zvládli, použite tel. 0907799065 alebo 0905702390 denne do 20.00 h. Pokiaľ máme tel. obsadený, alebo momentálne sa nedovoláte, budeme vás spätne kontaktovať. Objednaný pestrec do 12.00 h. s istotou prinesie kurier GLS na ďalší pracovný deň. Tovar posielame na dobierku. Platba bude možná aj kartou priamo u kuriera, pokiaľ si pestrec nezaplatíte kartou priamo pri objednávke tu: https://www.pestrec.sk/kupit-pestrec/

Takúto platbu kartou priamo na stránke môžete využiť vtedy, keď nechcete čakať kuriera, ktorý vám balíček nechá na dohodnutom mieste, alebo môžete tak zaplatiť tovar napríklad rodičom ako darček.

alebo cez mail kurtis@kurtis.sk kde uvediete adresu a telefón na ktorý nezabudnite.

O nás sa dozviete všetko na tomto webe: www.pestrec.sk
Zdravá pečeň = život bez liekov
Pečeň je vstupná brána k vášmu zdraviu

Ďalšie informácie z webu:
Informácie, ktoré vám pomôžu pri liečbe a prevencii: Dôležité
https://www.webnoviny.sk/existuje-len-jedna-rastlina-ktora-dokaze-zachranit-vasu-pecen-tym-aj-zivot/

Nerobte pokusy na sebe, ale začnite hneď správne a ušetríte. Ale ušetríte aj tak, že budete nakupovať zvýhodnené balenia pre viac členov rodiny.

Pri silne poškodenej pečeni postupujte takto:

Týmito informáciami a našim pestrecom sa určite dopracujete k zdravej pečeni a ten pocit pred a po užívaní pestreca sa nedá ani len popísať. Určite si uložte tento článok, informácie sa vám zídu hneď, alebo o pár mesiacov, ale jedno vieme, že si vás pestrec určite nájde, lebo by nemal chýbať na žiadnom stole v žiadnej domácnosti. Sú len dve cesty s liekmi, alebo bez liekov a bez ich vedľajších účinkov, ktoré vám poškodzujú pečeň. Je len na vás, ktorú cestu si vyberiete. To že má pestrec aj ľudový názov Kristova koruna, nie je náhoda.

Zdravá pečeň…pečeň nebolí a ani tá, čo je v stave steatozy, alebo cirhozy, ale žije sa s ňou ťažko a zle. Pichanie pod pravým rebrom, to sú len následky zlej funkčnosti pečene. Môže sa stať, že tieto informácie nájdete o mesiac či dva aj na iných stránkach, bežne nám ich kopírujú a mierne pozmenia naše informácie, ale vydávajú ich ako zaručene odskúšané a ich.

Stačí sa pritom pozrieť na dátum publikácie.

17. marca 2020 sme publikovali článok s názvom Coronavírus ako sa chrániť?  Nájdete ho tu v Blogu. Posmeškári nás atakovali, že zneužívame pandémiu.

28.05.2022 bola vydaná publikácia, ktorá hovorí toto:

https://vysetrenie.zoznam.sk/cl/1003167/2309383/Mali-ste-COVID-pred-niekolkymi-MESIACMI–O-tomto-by-ste-mali-VEDIET–varuju-experti

Ešte jedna informácia na záver

Pestrec je balzam pre pečeň. Ak by ste stroskotali na pustom ostrove, ale máte pestrec a vodu, nemusíte sa obávať smrti od hladu. Pestrec obsahuje zložky ktoré sa v bežnej strave nevyskytujú a tie sú práve pre pečeň balzamom. Vedia to i tí, čo dlhodobo užívajú lieky priamo určené na pečeň, že efekt pestreca je nenahraditeľný a s liekmi len odkladali zdravotný problém, ale nevyriešili ho. Vždy sledujte vedľajšie účinky liekov, tie škodia pečeni.

Je to na vás, čo urobíte…či vystúpite zo svojej komfortnej zóny, začnete dobrovoľne a hneď, alebo až vás pritlačí váš zdravotný stav, ale potom je čas dvojnásobne dlhší, kým dostanete pečeň zase do stavu, kedy vám bude dobre slúžiť. Pečeň nebolí, ale vydáva už prvé signály že sa s ňou niečo deje a to sú prvotné príznaky zlého trávenia a nepravidelného vyprázdňovania. Keď toto zanedbáte, na rade je žlčník a potom už to ide s vaším zdravím dolu kopcom.

Tak čo? S liekmi, alebo bez liekov?

Na našich stránkach nakúpite výhodne, pokiaľ si pozriete výhodné sety jednotlivých balení. Čím väčšie balenie tým nižšia cena. Preto sa oplatí napríklad dávku na jeden mesiac  3 plus 1  za 39,-€ kúpiť pre tri osoby v sete TIP 9x pestrec + 3x kmín za 98,50 a ušetríte, alebo si môžete zakúpiť len pre seba na tri mesiace.

Taktiež môžete objednávať pre viac osôb za veľkoobchodné ceny a s balíkom BIZNIS /16+8/   už veľa našich klientov si slušne privyrobí, lebo nie každý si vie cez internet objednať tovar, hlavne staršie ročníky uvítajú, keď im prinesiete tovar a nemusia sa trápiť s objednávkou na internete.

Na našich stránkach môžete platiť kartou a tak poslať tovar aj na inú adresu rodičom, alebo známym. Tovar posielame tak, že objednávky vybavujeme priebežne a objednávka ktorá príde do 12,00 h. v ten deň odošleme a na druhý deň pokiaľ je pracovný je tovar na vašej adrese.

Toto sú naše stránky s našim tovarom.

www.zdravapecen.sk     www.pestrec.sk     www.vasebylinky.sk

a pre Česko  www.zdravejatra.cz 

Tento článok má 19 komentov

  1. TAKTO POSTUPUJTE PRED KÚPOU A NA PESTREC SI DAJTE POZOR. Skôr než si objednáte pestrec, pozrite sa na stránku či vám ponúka to, čo potrebujete. Na Internete je veľa ponúk a predajcov pestreca. Každý uvádza, že ponúka pestrec mariánsky DRVENÝ, ale v skutočnosti je mletý a to je práve u pestreca najväčší nedostatok, ktorý ho vlastne mletím znehodnotí a vám tak pestrec nepomôže. Taktiež odrody pestreca sú rôzne a aj pestrec z lekárne nemusí byť určený na užívanie takým spôsobom, ako uvádzame my a to už nehovoríme aj o tom, že niektorí kupujú pestrec aj v obchodných reťazcoch /čajové zmesi/ a potom nám vyvolávajú, že s takýmto pestrecom sa nikde nepohli a nepomohol im. Taktiež všetko na voľný predaj v lekárni má takú istú kvalitu ako v inom obchode a to či v zdravej výžive, alebo predaj cez internet. Preto pestrecu z lekárne nedávajte väčšiu hodnotu ako inému, lebo ho máte z lekárne. Do lekárni dodávame pestrec aj my. Preto keď nám voláte že ste kúpili pestrec v lekárni a nefunguje vám, ale nie je od nás, tak sa vás pýtame, ako ho užívate. U toho z lekárne v návode máte napísané, zaliať horúcou vodou. Teplo nad 40st. poškodí BIOFLAVONOIDY a váš pestrec sú vyhodené peniaze. To isté sa stane, keď kúpite mletý. Mletím vzniká teplo a bioflavonoidy sú fuč. Bioflavonoidy sú kľúčom k tomu, aby sa s pečeňou vôbec niečo začalo diať. Pozrite sa na stránku, z ktorej nakupujete či sa venuje pestrecu, alebo len pomocou tohto produktu vás chce dostať na jeho stránku a pestrec používa len ako zámienku. Taktiež si pozrite či sa dá na stránke platiť kartou, teda či tá stránka, alebo spoločnosť čo ju prevádzkuje, má zmluvu s bankov na registráciu terminálu, teda či je pre banku vierohodná. S pestrecom je to tak, že keď kúpite mletý, ktorý sa predáva ako DRVENÝ nepomôže vám, ale obchodník zarobí trojnásobne viac a vy ho nájdete na internete všade, lebo jeho zisky mu dovolia do reklamy investovať ďaleko najviac. Je dobre, keď si pozriete príspevky v komentároch nižšie a to tieto: -👉PEČEŇ KRVNÉ A PEČEŇOVÉ TESTY JEDNODUCHÝ SYSTÉM👍 -👉Čas je neúprosný a pečeň denne prefiltruje a to minimum 2000l krvi…ten čas pracuje proti vám.👉 -👉TOTO VÁM O PESTRECI NEPOVEDALI 👉 -👉PEČEŇ NEBOLÍ👉 -👉Pokiaľ sa pečeň poškodí.👉 Keď si prečítate tieto články, už by ste nemali nakúpiť nevhodný pestrec, ktorý vám nepomôže, ale spôsobí len finančnú stratu. U nás si môžete urobiť objednávku aj cez tel: 0907 799065, alebo 0905702390. Taktiež aj mailom kurtis@kurtis.sk. Reklamácie nemáme, ale v prípade že by vznikla, vybavujeme do 24 hod. Tovar doručujeme cez GLS do 24h pondelok až štvrtok, objednávka do 12:00 h. vám bude dodaná do 24h. Teda čo si vo štvrtok objednáte do 12:00 h. v piatok vám kurier GLS doručí na adresu, ktorú si zadáte. OBJEDNAJTE SI aspoň jeden balíček, aby ste vedeli, ako má pestrec mariánsky DRVENÝ vyzerať, budete prekvapení, čo ste doteraz nerobili správne. Naše balenie si pomýliť nemôžete, nikto takto pestrec nebalí a to sa tiež nižšie dočítate, prečo je nutné pestrec takto baliť.

 1. IDEÁLNY A JEDNODUCHÝ POSTUP… ako najlepšie využijete pestrec na odbúranie tuku a toxínov z pečeni, vnútorného a podkožného tuku. Táto informácia o pestreci je overená vlastnými skúsenosťami a skúsenosťami našich klientov už 22 rokov. Pestrec nemá žiadne obmedzenia, okrem jedného a to, že musí byť v žalúdku aspoň hodinu sám. Zle užívajú pestrec tí klienti, ktorí ráno vstanú a do žalúdku v zhone dajú dávku pestreca. Prečo? Žalúdok ráno nepracuje s výkonom takým, ako pri pocite hladu. No a ešte keď pestrec dobre požujú, ako to publikuje stránka bylinkára, tak úplne zlikvidujú bioflavonoidy, ktoré sú u pestreca kľúčové, teda u nášho, lebo on pestrec melie a my drvíme. Mletím vzniká teplo a žutím tiež a bioflavonoidy sú na teplo chúlostivé a teplo ich eliminuje. Pestrec si môžete zamiešať aj do malého množstva napr. detskej výživy, keď máte problém ho prehltnúť. Pod týmto komentárom je to vysvetlené v nasledujúcom komentáre. PESTREC konzumujte pri pocite hladu a to nasledovne: Ráno bežný postup ako obvykle raňajky atď. Po raňajkách počkajte kým sa dostaví hlad a či to bude o 11:00 alebo 12:30 nie je podstatné, podstatné je, aby žalúdok signalizoval hlad. Vtedy nie obed, nie chladnička, ale dávka pestreca, zapiť vodou a počkať, kým sa hlad obnoví, ale najskôr o hodinu môžete jesť jedlo, aj keď hlad sa ohlásil o 20 min. Hlad po obede môžete cítiť možno o 16:30,alebo neskôr a zopakujete to, čo ste s hladom urobili pred obedom. Tesne pred spaním si môžete dať dávku pestreca a zapiť len potrebným množstvom vody, aby vás v noci nebudila potreba toalety. Tak že toto platí pre klientov do 40 rokov, pokiaľ chcú len prečistiť a zregenerovať pečeň a nemajú okrem miernej nadváhy, alebo nie sú príliš chudý. Keď ste sa nevošli do týchto podmienok, alebo trpíte rôznym ochorením, či už tráviace problémy, problém s vyprázdňovaním, alebo užívate lieky či liečivá potom vaša objednávka len pestreca je na 70 až 80 % plytvanie peniazmi. Váš pestrec skončí v kanalizácii a vy budete čistiť nie pečeň, ale vašu kanalizáciu. Vtedy vaša objednávka musí obsahovať kmín a to na 3 balíčky pestreca, aspoň 1 balíček kmínu. Pokiaľ je podozrenie z onkologického problému, tak pomer je pomer 2:1. Pokiaľ máte už diagnostikovaný onkologický problém, tak je pomer 1:1. Zbytok sa dočítate v článku tu na zdravá pečeň. Tento koment vznikol z dôvodu neustálych telefonátov o tom, čo my publikujeme a inde publikujú. Naša stránka je už viac krát skopírovaná a hlavne bylinkár ju na začiatku zle opísal, preto svoje postupy stále upresňuje podľa našich postupov, len stále neurobil to, aby posielal pestre zákazníkom v drvenom stave, ale ho melie. Najskôr ho jemne mlel, potom ho už drví, ale stále je mletý. Objednajte si a porovnajte náš pestrec, naše postupy a účinky nášho pestreca, potom vám už nebude nič treba vysvetľovať. Taktiež poradiť vám, ako postupovať s pestrecom, ktorý ste nezakúpili na našich stránkach je nemožné, lebo to čo nevidíme, nemáme o tom žiadne informácie a dokonca v popise je zaliať horúcou vodou, tak to by tá rada nemala pre vás žiadnu hodnotu. Písané po lopate preto, lebo aj tak sa nájde klient, ktorý ešte nebude vedieť čo s pestrecom má urobiť. Jednoducho ho treba jesť. Konzumovať pestrec môžu všetci, aj tí čo majú vysoký krvný tlak a iné ochorenia, je to potravina bezpečnejšia ako chleba, ktorý si kúpite v obchode. V balíku dostanete 12 str. brožúru tam to bude tiež popísane. Tu v blogu je viac ako 50 článkov čo, ako a pri akých ochoreniach postupovať.

  1. TAKTO POSTUPUJTE PRED KÚPOU A NA PESTREC SI DAJTE POZOR. Skôr než si objednáte pestrec, pozrite sa na stránku či vám ponúka to, čo potrebujete. Na Internete je veľa ponúk a predajcov pestreca. Každý uvádza, že ponúka pestrec mariánsky DRVENÝ, ale v skutočnosti je mletý a to je práve u pestreca najväčší nedostatok, ktorý ho vlastne mletím znehodnotí a vám tak pestrec nepomôže. Taktiež odrody pestreca sú rôzne a aj pestrec z lekárne nemusí byť určený na užívanie takým spôsobom, ako uvádzame my a to už nehovoríme aj o tom, že niektorí kupujú pestrec aj v obchodných reťazcoch /čajové zmesi/ a potom nám vyvolávajú, že s takýmto pestrecom sa nikde nepohli a nepomohol im. Taktiež všetko na voľný predaj v lekárni má takú istú kvalitu ako v inom obchode a to či v zdravej výžive, alebo predaj cez internet. Preto pestrecu z lekárne nedávajte väčšiu hodnotu ako inému, lebo ho máte z lekárne. Do lekárni dodávame pestrec aj my. Preto keď nám voláte že ste kúpili pestrec v lekárni a nefunguje vám, ale nie je od nás, tak sa vás pýtame, ako ho užívate. U toho z lekárne v návode máte napísané, zaliať horúcou vodou. Teplo nad 40st. poškodí BIOFLAVONOIDY a váš pestrec sú vyhodené peniaze. To isté sa stane, keď kúpite mletý. Mletím vzniká teplo a bioflavonoidy sú fuč. Bioflavonoidy sú kľúčom k tomu, aby sa s pečeňou vôbec niečo začalo diať. Pozrite sa na stránku, z ktorej nakupujete či sa venuje pestrecu, alebo len pomocou tohto produktu vás chce dostať na jeho stránku a pestrec používa len ako zámienku. Taktiež si pozrite či sa dá na stránke platiť kartou, teda či tá stránka, alebo spoločnosť čo ju prevádzkuje, má zmluvu s bankov na registráciu terminálu, teda či je pre banku vierohodná. S pestrecom je to tak, že keď kúpite mletý, ktorý sa predáva ako DRVENÝ nepomôže vám, ale obchodník zarobí trojnásobne viac a vy ho nájdete na internete všade, lebo jeho zisky mu dovolia do reklamy investovať ďaleko najviac. Je dobre, keď si pozriete príspevky v komentároch nižšie a to tieto: -👉PEČEŇ KRVNÉ A PEČEŇOVÉ TESTY JEDNODUCHÝ SYSTÉM👍 -👉Čas je neúprosný a pečeň denne prefiltruje a to minimum 2000l krvi…ten čas pracuje proti vám.👉 -👉TOTO VÁM O PESTRECI NEPOVEDALI 👉 -👉PEČEŇ NEBOLÍ👉 -👉Pokiaľ sa pečeň poškodí.👉 Keď si prečítate tieto články, už by ste nemali nakúpiť nevhodný pestrec, ktorý vám nepomôže, ale spôsobí len finančnú stratu. U nás si môžete urobiť objednávku aj cez tel: 0907 799065, alebo 0905702390. Taktiež aj mailom kurtis@kurtis.sk. Reklamácie nemáme, ale v prípade že by vznikla, vybavujeme do 24 hod. Tovar doručujeme cez GLS do 24h pondelok až štvrtok, objednávka do 12:00 h. vám bude dodaná do 24h. Teda čo si vo štvrtok objednáte do 12:00 h. v piatok vám kurier GLS doručí na adresu, ktorú si zadáte. OBJEDNAJTE SI aspoň jeden balíček, aby ste vedeli, ako má pestrec mariánsky DRVENÝ vyzerať, budete prekvapení, čo ste doteraz nerobili správne. Naše balenie si pomýliť nemôžete, nikto takto pestrec nebalí a to sa tiež nižšie dočítate, prečo je nutné pestrec takto baliť. Bezpečne nakupovať na dobierku, alebo platiť kartou môžete na našej stránke tu: https://www.zdravapecen.sk/obchod/

   Tak to robte a pokiaľ máte aj Egyptský kmín, ten môžete konzumovať- užívať, ale bežne jesť s každým jedlom, ktoré si vyberiete.
   Hlad pestrec, jedlo kmín a po cca 2 až troch mesiacoch sa pýtajte sami seba, či to malo význam.

   1. CHYBY A ZLÉ INFORMÁCIE V ÚVODE UŹIVANIA Čo ako prvé by ste si mali uvedomiť je to, čo kupujete. Mať informáciu o tom, že pestrec je len jeden a iná možnosť nie je, je už chyba hneď na začiatku. Ide o odrodu a prípravu. V tom môže byť až 300% rozdiel v cene. Samozrejme, že keď sa pozeráte na cenu, hneď vás napadne, že s tým najlacnejším dosiahnete to isté. PRÍPRAVA PESTRECA Každý uvádza že vám pošle drvený, ale pošle vám mletý, len mletý na inú veľkosť. Potom môžete na webe nájsť pestrec jemne drvený, tlčený a sušený, jemne mletý atď. Keď chcete vedieť ako má vyzerať drvený, tak si buď objednajte jeden balíček od nás na porovnanie, alebo si pozrite čo publikujeme nižšie v komentároch. Mletý pestrec je pre vás bohu žiaľ nepoužiteľný na to, aby ste s pečeňou vôbec pohli a odbúrali tuky a toxíny z nej. BALENIE A SKLADOVANIE Každý z dodávateľov balí pestrec do rovnakých vreciek, čo je problém, lebo pestrec pred prípravou, obsahuje 6 až 8 % vlhkosti a keď ho uzatvoríte vo vrecku odkiaľ nemá kde tá vlhkosť uniknúť, tak to najcennejšie a to bioflavonoidy z pestreca sú fuč. Pestrec bez bioflavonoidov pre vás je bezcenný a vy len kŕmite vášho dodávateľa. DRVENIE A BALENIE pestreca je dôležité, preto my to robíme takto ako jediný, preto náš pestrec spĺňa tie najvyššie kritériá. AKO MÁ VYZERAŤ DRVENÝ PESTREC Keď vám kuriér prinesie balíček, tak si vysypte na biely tanierik obsah balíčka a pozrite sa či sú tam rôzne nepravidelné kúsky s ostrými hranami, ako keby boli dolámané a to v rôznych veľkostiach , nie pravidelné. MLETÝ PESTREC je skoro rovnako sa podobajúci krupice, alebo maku či piesku. S týmto pestrecom moc vody nenamútite. UŽÍVANIE PESTRECA Rada že ráno na lačno je zlá, žalúdok ešte nepracuje dobre a váš pestrec končí v kanalizácii a ešte vás z neho bude nadúvať a spôsobí vám z neho ťažobu. PESTREC UŽÍVAJTE TAKTO Ráno bežný postup ako obvykle raňajky atď. Po raňajkách počkajte kým sa dostaví hlad a či to bude o 11:00 alebo 12:30 nie je podstatné, podstatné je, aby žalúdok signalizoval hlad. Vtedy nie obed, nie chladnička, ale dávka pestreca, zapiť vodou a počkať, kým sa hlad obnoví, ale najskôr o hodinu môžete jesť jedlo, aj keď hlad sa ohlásil o 20 min. Hlad po obede môžete cítiť možno o 16:30,alebo neskôr a zopakujete to, čo ste s hladom urobili pred obedom. Tesne pred spaním si môžete dať dávku pestreca a zapiť len potrebným množstvom vody, aby vás v noci nebudila potreba toalety. Toto vám stačí, keď si zapamätáte. ĎALŠIA ZLÁ RADA OD KONKURENCIE Pestrec podľa nich by ste mali dobre požuť. Žutím vzniká teplo a teplo nad 40 st. poškodzuje-neguje bioflavonoidy a bez týchto bioflavonoidov váš pestrec nemá hodnotu, preto sa pestrec nemôže ani mlieť. Keď kúpite pomletý, už potom je aj tak jedno, čo s ním budete robiť. ČO VÁM RADÍME Je úplne zbytočné postupovať podľa našich pokynov s iným pestrecom, o tom sa už presvedčili mnohí naši klienti. Kým dôjdete na to čo a ako robiť, aby ste si pomohli s pestrecom, tak miniete veľa finančných prostriedkov a to bez efektu pre vaše zdravie. TEJTO RADY SA NEDRŽTE Na internete vám ponúkajú pestrecový čaj, tinktúru, olej a rôzne tabletky a preparáty od výmyslu sveta. Keď sa hlbšie nad tým zamyslíte, pripadá vám to, ako keď idete kupovať auto. Jeden vám ponúka karosériu, iný kolesa, ďalší motor atď. No vy chcete kúpiť kompletné auto a jazdiť. Preto by ste mali konzumovať pestrec tak, ako ho príroda poskytla, bez úprav, ale ako celok v drvenom stave. PREČO? Preto, lebo najvzácnejšia látka bioflavonoidy, je ukrytá pod šupkou pestreca a tá sa nedá vyťažiť, premiestniť a ani sústrediť do nijakej tabletky, alebo tinktúry či obsahu oleja a už vôbec ju nemáte v zápare, keď si z pestreca uvaríte čaj. Bez bioflavonoidov sa podporiť regeneračný proces nedá. PESTREC A JEHO VYUŽITIE Pestrec je využiteľný v celku a to plod, ktorý vám posielame v drvenom stave, byľ a aj koreň. Každá časť sa používa na iný zdravotný problém. Keď sa budete dobre starať o pečeň, pomocou plodu pestreca a budete mať ozaj drvený plod pestreca, tak váš zdravotný stav sa zo dňa na deň bude meniť k lepšiemu a vy už potom na pestrec drvený nedopustíte a nevynecháte ho z vášho jedálnička. Skúste sa nad tým zamyslieť a odbremeniť sa od kúpy pestreca v obchodných reťazcoch, ale aj v lekárni, lebo lekáreň a jej produkty na voľný predaj sú taký istý obchod, ako sú obchodné reťazce. Už vaše telefonáty o tom, čo ste kde kúpili lacno, ale bez efektu a vašej pečeni to nepomohlo, sú ozaj na zamyslenie, pritom už popri našej komunikácii vám stále tvrdíme, že pestrec a pestrec nie je to isté a prirovnávame to ku kukurici, ktorú si kupujete na varenie na tržnici, ale netrháte tú družstevnú, ktorá sa používa na kŕmenie dobytka a je to tiež kukurica. Tak isto sa pestuje aj pestrec pre chov koní. Čítajte aj ďalšie komentáre…

    1. PEČEŇ NEBOLÍ, alebo akých chýb sa dopúšťate v starostlivosti o vaše zdravie. Chyby v živote z nás robia otrokov a míňajú naše peniaze. Ako prvá a tá najväčšia chyba je, že to čo vás začne zdravotne trápiť odložíte na neurčito. No keď už ten zdravotný problém vám začne komplikovať život, začnete chaoticky bez vedomostí robiť pokusy na vlastnom tele. NEROBTE POKUSY NA VLASTNOM TELE. Prvé čo urobíte, že začnete zháňať niečo, čo by vám mohlo pomôcť, čo ste počuli, čítali alebo vám to do poručil niekto známy. A to čo najlacnejšie pochopiteľne. Len že bez vedomostí o tom, ako fungujú procesy v našom tele a ako vznikajú zdravotné problémy, je to doslova páchanie zlého na vaše telo. Potom čakáte zázrak, že sa stane…no nie nestane. Pomíňali ste už veľa finančných prostriedkov kým pochopíte, že z reklamy sa váš zdravotný stav nezlepší. ČO S TÝM ROBIŤ? Keď ste už zanedbali tú ,,otrepanú,, prevenciu, je čas zobrať útokom a začať riešiť skutočne zdravotný problém tam, kde vznikol. Vaše palivo života krv vykazuje zlú kvalitu a vaše krvné a pečeňové testy nie sú v norme, pečeň je v stave steatoza – stukovatená. Čo to znamená. Starší ľudia si pamätajú ako sa kŕmili husi a kačice, aby mali a teraz pozor… VEĽKÚ A MASTNÚ PEČEŇ Keď máte nadváhu a vypuklé brucho, to je signál že vaša pečeň je zväčšená a zväčšili ju tuky a toxíny, ktoré sa v nej usadili. Pečeň ovplyvňuje trávenie a vyprázdňovanie a tak začínajú zdravotné problémy. Keď začiatok poškodenia pečene podceníte a nezvrátite jej zle fungujúci režim, čaká vás život s liekmi a tie budú kopať do pečene ďalej a ďalej. Potešenie je akurát v tom, že lieky nie sú na prvom mieste čo vám poškodzujú pečeň. Ide to asi takto: Vírusy a baktérie, potravinové zložky-farbivá, konzervanty, stabilizátory, lieky, alkohol, no a potom sú to faktory ktoré neviete ovplyvniť, skrátene povedané prostredie v ktorom žijete, čo pijete a dýchate. PEČEŇ ovplyvňuje krv a krv všetko čo sa deje v našom tele. Denne prefiltruje min. 2000l krvi. Je to fabrika vášho zdravia a zdravie máte vo vlastných rukách. Keď sa už v 40 ke nezačnete starať a sponzorovať pečeň, život bez liekov už v 50 ke nebudete poznať. Zámerne som v poškodeniach pečene nespomenul stres, to je faktor ktorý pôsobí aj keď spíte a zvlášť je definovaný pečeňový stres. ČO ROBIŤ a ako využiť tieto informácie? Niektorí čo si ich prečítajú popíšu do komentárov ich nápady, skúsenosti, rady. No fungujú? PRITOM STAČÍ TAK MÁLO. Logicky sa zamyslieť nad tým, čo je možné a nemožné. Možné je to, že si viete vyčistiť pečeň a aj ju zregenerovať. Nemožné je to urobiť látkou, ktorú vyrobil človek. Preto na reklamy zabudnite a hlavne tie, čo bežia pred hlavnými správami. Možné je to, že prírodná látka a to bioflavonoidy, ktoré obsahuje pestrec to dokážu a nie je to výmysel, stačí mať chabé znalosti z biochémie. Pre bioflavonoidy je to tak prirodzená vec, ako keď vy idete umývať riad, že potrebujete jar a teplú vodu a pritom ste sa to nenaučili z reklamy. Pritom netreba hneď obehnúť všetky zdravé výživy, lekárne, supermarkety a hľadať ten najlacnejší, čo nie je ani určený na priamu konzumáciu. Keď budete postupovať podľa našich pokynov, ale s iným pestrecom a neprinesie vám pestrec to čo ste očakávali, chyba nie je v pestreci, ale vo vás. V reťazcoch je najlacnejší a lacný je aj z Poľska či z Ukrajiny, ale vyskúšajte uvidíte. Miniete najskôr finančné prostriedky, poučíte sa a potom už pochopíte, že ste sa mali držať týchto informácií. S pestrecom treba vedieť zaobchádzať, kým sa k vám v našom balíku dostane. Nesmie sa mlieť napríklad, ale mletí je lacnejší tak čo. Že sa mletím stráca najdôležitejšia látka, to nikomu neprekáža. Stačí keď nájdete na obale že ide o pestrec mariánsky a to drvený, ste spokojní. Ako taký drvený vyzerá však nemáte ani šajnu. To je najväčší problém a ďalší je taký, že ho zalievate horúcou vodou, alebo si myslíte, že vám pomôže nijaká jeho časť, olej, tinktúra, pestrecové kapsule, čaje atď. Bohužiaľ nie. Keď pochopíte základnú informáciu, že bioflavonoidy nie sú prenosné, že sa z pestreca nedajú vyťažiť, premiestniť, skladovať v tabletke ani inak. Do vášho žalúdka sa musia dostať iba v drvenom stave, vtedy ste už mysľou začali správne. PESTREC JE NIEČO NESKUTOČNÉ dokáže vás vrátiť do hry, vieme o tom svoje, vieme vám ho poslať aj s 12 stranovou brožúrou kde sa o pestreci dozviete všetko, len to vám aj tak nebude stačiť, lebo ho treba jednoducho PAPKAŤ a to vždy v priebehu dňa, keď na vás zaútočí hlad, prekonáte samých seba, neotvoríte chladničku, ale pohár s pestrecom, šup dve lyžice do úst a zapiť vodou. Tak jednoduché ste nič ešte v živote nerobili. Keď ste už skúšali pestrec a nepomohol, nemali ste taký čo by obsahoval látky už spomínane bioflavonoidy. Na Slovensku sa pestuje kŕmna kukurica ,a kukuricu ktorú si kupujete na varenie je tiež niečo iné. PESTREC BY NEMAL CHÝBAŤ na žiadnom stole, je to nenahraditeľný dar zeme. Ja som začal v 40 ke a v marci bude 22 rokov, čo ho využívam na život bez liekov. Už v 40 ke mi pečeň dávala signály, že pečeň potrebuje pomôcť, lebo od 24 roku života pečeň starne a na rozdiel od nás maká 24 hodín denne a len tri hodiny z toho regeneruje a to medzi pól nocou a treťou hodinou nočnou a vy cez deň tie bioflavonoidy len papkáte.

   2. PEČEŇ KRVNÉ A PEČEŇOVÉ TESTY. 👉 JEDNODUCHÝ SYSTÉM👍
    Toto je náš systém, podľa ktorého keď budete postupovať,tak vaša pečeň, krvné a pečeňové testy budú zase v norme.
    Týmto systémom sa zbavíte steatózy pečene, odbúrate tuky a toxíny z pečene a krvi.
    👍Jednoduché riešenie, jednoduchý systém bez liekov 💊, jednoduché užívanie.😀
    TAKÉTO JEDNODUCHÉ JE UŽÍVANIE:
    Pestrec užívajte niekedy počas dňa pri pocite hladu, nie na LAČNO. Neotvoríte chladničku, ale šup dávka pestreca. Keď sa hlad obnoví, vtedy budete jesť a spolu s jedlom si dáte dávku Egyptského kmína. Nič vo svojom zaužívanom systéme nemeníte, ráno raňajky s raňajkami kmín. Keď sa dostaví hlad pred obedom, vtedy dávka pestreca, po obnovení hladu obed a spolu s obedom kmín.
    Keď sa hlad po obede prihlási zase, znova pestrec a po obnovení hladu kmín. Keď sa hlad neprihlási po dávke pestreca, lebo vás zasýti, tak po hodine od užitia si môžete dať dávku kmína.
    Jednoduché, ale pestrec a kmín treba jednoducho papkať, čítať o tom nestačí.
    No a keď si objednáte 3x pestrec + 1 x kmín, v takomto pomere sa bylinky konzumujú, po užití tohto skúšobného balenia, vám už pestrec a kmín nikto nevyhovorí, že to tak nie je a že tieto bylinky nie sú dobrou voľbou pre vašu pečeň.
    Stačí keď si zapamätáte že pestrec pri pocite hladu a s jedlom kmín, po mesiaci robíte ďalšiu objednávku.
    Snažte sa na tri balenia pestreca, užiť jedno balenie kmína. NEZABUDNITE!
    Hlad pestrec, jedlo kmín a ten príliv energie vás vráti o niekoľko rokov späť, okrem toho, že vaša pečeň si začne plniť svoju funkciu.
    TU https://www.zdravapecen.sk/blog/ v BLOGU sú informácie ako to funguje a koľko času musíte venovať, aby vaša pečeň znova začala čistiť krv od nežiadúcich látok, ktoré vám objavili pri krvných a pečeňových testoch.
    ALE POZOR!!!
    Na internete sú rôzne ponuky, rôznych odrôd či pestreca, ale i kmína. Nenechajte sa zlákať cenou a tým, čo tvrdia…Prečo?
    Články a príspevky to vysvetľujú. Priama objednávka sa dá urobiť aj tu:
    https://www.zdravapecen.sk/obchod/
    Tu nájdete zvýhodnené balenia, za podstatne nižšie ceny.
    Kto váha, pečeň si ho počká… pečeň nebolí, ale kontroluje kvalitu krvi a my fungujeme na krv. Preto sa pečeni hovorí aj fabrika zdravia.
    Neriešte stále len dopady vašich zdravotných problémov…riešte príčiny…za všetkými vašimi problémami je pečeň, vždy začínajte liečbou pečene.
    Nie však liekmi. Tie to nedokážu…Viete prečo? Žiadna látka vyrobená človekom, nedokáže regenerovať pečeň.
    Pečeň je filter, denne prefiltruje 2000l krvi a to len keď ležíte doma na gauči. U vrcholových športovcov je to až 3600l krvi a od krvi sa odvíja aj ich forma.
    No a čo tá vaša forma? Ste spokojní, nechcete to vyskúšať a zistiť, že život nie je o chorobách, keď sa vám preklopí šesťdesiatka.
    Prevencia pestrecom je prevencia záruky, že lieky na tlak a cholesterol, nebudete musieť užívať.
    V balíku si nájdete aj 12 stranovú brožúru a podľa pokynov v nej, to bezproblémovo zvládnu aj seniori.
    V prípade, že nie ste zdatní v objednávaní cez internet, nie je problém.
    Volajte 0907799065 alebo 0905702390 a objednávku vám urobia aj telefonicky.
    Taktiež môžete urobiť objednávku mailom na kurtis@kurtis.sk ale nezabudnite na vaše tel. číslo, lebo tovar posielame cez GLS kuriera aby sa vám dovolal.
    Objednávka do 12:00 hod. je s istotou na ďalší pracovný deň u vás doma.👉🍀

 2. PEČEŇ KRVNÉ A PEČEŇOVÉ TESTY. 👉 JEDNODUCHÝ SYSTÉM👍
  Toto je náš systém, podľa ktorého keď budete postupovať,tak vaša pečeň, krvné a pečeňové testy budú zase v norme.
  Týmto systémom sa zbavíte steatózy pečene, odbúrate tuky a toxíny z pečene a krvi.
  👍Jednoduché riešenie, jednoduchý systém bez liekov 💊, jednoduché užívanie.😀
  TAKÉTO JEDNODUCHÉ JE UŽÍVANIE:
  Pestrec užívajte niekedy počas dňa pri pocite hladu, nie na LAČNO. Neotvoríte chladničku, ale šup dávka pestreca. Keď sa hlad obnoví, vtedy budete jesť a spolu s jedlom si dáte dávku Egyptského kmína. Nič vo svojom zaužívanom systéme nemeníte, ráno raňajky s raňajkami kmín. Keď sa dostaví hlad pred obedom, vtedy dávka pestreca, po obnovení hladu obed a spolu s obedom kmín.
  Keď sa hlad po obede prihlási zase, znova pestrec a po obnovení hladu kmín. Keď sa hlad neprihlási po dávke pestreca, lebo vás zasýti, tak po hodine od užitia si môžete dať dávku kmína.
  Jednoduché, ale pestrec a kmín treba jednoducho papkať, čítať o tom nestačí.
  No a keď si objednáte 3x pestrec + 1 x kmín, v takomto pomere sa bylinky konzumujú, po užití tohto skúšobného balenia, vám už pestrec a kmín nikto nevyhovorí, že to tak nie je a že tieto bylinky nie sú dobrou voľbou pre vašu pečeň.
  Stačí keď si zapamätáte že pestrec pri pocite hladu a s jedlom kmín, po mesiaci robíte ďalšiu objednávku.
  Snažte sa na tri balenia pestreca, užiť jedno balenie kmína. NEZABUDNITE!
  Hlad pestrec, jedlo kmín a ten príliv energie vás vráti o niekoľko rokov späť, okrem toho, že vaša pečeň si začne plniť svoju funkciu.
  TU https://www.zdravapecen.sk/blog/ v BLOGU sú informácie ako to funguje a koľko času musíte venovať, aby vaša pečeň znova začala čistiť krv od nežiadúcich látok, ktoré vám objavili pri krvných a pečeňových testoch.
  ALE POZOR!!!
  Na internete sú rôzne ponuky, rôznych odrôd či pestreca, ale i kmína. Nenechajte sa zlákať cenou a tým, čo tvrdia…Prečo?
  Články a príspevky to vysvetľujú. Priama objednávka sa dá urobiť aj tu:
  https://www.zdravapecen.sk/obchod/
  Tu nájdete zvýhodnené balenia, za podstatne nižšie ceny.
  Kto váha, pečeň si ho počká… pečeň nebolí, ale kontroluje kvalitu krvi a my fungujeme na krv. Preto sa pečeni hovorí aj fabrika zdravia.
  Neriešte stále len dopady vašich zdravotných problémov…riešte príčiny…za všetkými vašimi problémami je pečeň, vždy začínajte liečbou pečene.
  Nie však liekmi. Tie to nedokážu…Viete prečo? Žiadna látka vyrobená človekom, nedokáže regenerovať pečeň.
  Pečeň je filter, denne prefiltruje 2000l krvi a to len keď ležíte doma na gauči. U vrcholových športovcov je to až 3600l krvi a od krvi sa odvíja aj ich forma.
  No a čo tá vaša forma? Ste spokojní, nechcete to vyskúšať a zistiť, že život nie je o chorobách, keď sa vám preklopí šesťdesiatka.
  Prevencia pestrecom je prevencia záruky, že lieky na tlak a cholesterol, nebudete musieť užívať.
  V balíku si nájdete aj 12 stranovú brožúru a podľa pokynov v nej, to bezproblémovo zvládnu aj seniori.
  V prípade, že nie ste zdatní v objednávaní cez internet, nie je problém.
  Volajte 0907799065 alebo 0905702390 a objednávku vám urobia aj telefonicky.
  Taktiež môžete urobiť objednávku mailom na kurtis@kurtis.sk ale nezabudnite na vaše tel. číslo, lebo tovar posielame cez GLS kuriera aby sa vám dovolal.
  Objednávka do 12:00 hod. je s istotou na ďalší pracovný deň u vás doma.👉🍀

 3. PEČEŇ NEBOLÍ, alebo akých chýb sa dopúšťate v starostlivosti o vaše zdravie. Chyby v živote z nás robia otrokov a míňajú naše peniaze. Ako prvá a tá najväčšia chyba je, že to čo vás začne zdravotne trápiť odložíte na neurčito. No keď už ten zdravotný problém vám začne komplikovať život, začnete chaoticky bez vedomostí robiť pokusy na vlastnom tele. NEROBTE POKUSY NA VLASTNOM TELE. Prvé čo urobíte, že začnete zháňať niečo, čo by vám mohlo pomôcť, čo ste počuli, čítali alebo vám to do poručil niekto známy. A to čo najlacnejšie pochopiteľne. Len že bez vedomostí o tom, ako fungujú procesy v našom tele a ako vznikajú zdravotné problémy, je to doslova páchanie zlého na vaše telo. Potom čakáte zázrak, že sa stane…no nie nestane. Pomíňali ste už veľa finančných prostriedkov kým pochopíte, že z reklamy sa váš zdravotný stav nezlepší. ČO S TÝM ROBIŤ? Keď ste už zanedbali tú ,,otrepanú,, prevenciu, je čas zobrať útokom a začať riešiť skutočne zdravotný problém tam, kde vznikol. Vaše palivo života krv vykazuje zlú kvalitu a vaše krvné a pečeňové testy nie sú v norme, pečeň je v stave steatoza – stukovatená. Čo to znamená. Starší ľudia si pamätajú ako sa kŕmili husi a kačice, aby mali a teraz pozor… VEĽKÚ A MASTNÚ PEČEŇ Keď máte nadváhu a vypuklé brucho, to je signál že vaša pečeň je zväčšená a zväčšili ju tuky a toxíny, ktoré sa v nej usadili. Pečeň ovplyvňuje trávenie a vyprázdňovanie a tak začínajú zdravotné problémy. Keď začiatok poškodenia pečene podceníte a nezvrátite jej zle fungujúci režim, čaká vás život s liekmi a tie budú kopať do pečene ďalej a ďalej. Potešenie je akurát v tom, že lieky nie sú na prvom mieste čo vám poškodzujú pečeň. Ide to asi takto: Vírusy a baktérie, potravinové zložky-farbivá, konzervanty, stabilizátory, lieky, alkohol, no a potom sú to faktory ktoré neviete ovplyvniť, skrátene povedané prostredie v ktorom žijete, čo pijete a dýchate. PEČEŇ ovplyvňuje krv a krv všetko čo sa deje v našom tele. Denne prefiltruje min. 2000l krvi. Je to fabrika vášho zdravia a zdravie máte vo vlastných rukách. Keď sa už v 40 ke nezačnete starať a sponzorovať pečeň, život bez liekov už v 50 ke nebudete poznať. Zámerne som v poškodeniach pečene nespomenul stres, to je faktor ktorý pôsobí aj keď spíte a zvlášť je definovaný pečeňový stres. ČO ROBIŤ a ako využiť tieto informácie? Niektorí čo si ich prečítajú popíšu do komentárov ich nápady, skúsenosti, rady. No fungujú? PRITOM STAČÍ TAK MÁLO. Logicky sa zamyslieť nad tým, čo je možné a nemožné. Možné je to, že si viete vyčistiť pečeň a aj ju zregenerovať. Nemožné je to urobiť látkou, ktorú vyrobil človek. Preto na reklamy zabudnite a hlavne tie, čo bežia pred hlavnými správami. Možné je to, že prírodná látka a to bioflavonoidy, ktoré obsahuje pestrec to dokážu a nie je to výmysel, stačí mať chabé znalosti z biochémie. Pre bioflavonoidy je to tak prirodzená vec, ako keď vy idete umývať riad, že potrebujete jar a teplú vodu a pritom ste sa to nenaučili z reklamy. Pritom netreba hneď obehnúť všetky zdravé výživy, lekárne, supermarkety a hľadať ten najlacnejší, čo nie je ani určený na priamu konzumáciu. Keď budete postupovať podľa našich pokynov, ale s iným pestrecom a neprinesie vám pestrec to čo ste očakávali, chyba nie je v pestreci, ale vo vás. V reťazcoch je najlacnejší a lacný je aj z Poľska či z Ukrajiny, ale vyskúšajte uvidíte. Miniete najskôr finančné prostriedky, poučíte sa a potom už pochopíte, že ste sa mali držať týchto informácií. S pestrecom treba vedieť zaobchádzať, kým sa k vám v našom balíku dostane. Nesmie sa mlieť napríklad, ale mletí je lacnejší tak čo. Že sa mletím stráca najdôležitejšia látka, to nikomu neprekáža. Stačí keď nájdete na obale že ide o pestrec mariánsky a to drvený, ste spokojní. Ako taký drvený vyzerá však nemáte ani šajnu. To je najväčší problém a ďalší je taký, že ho zalievate horúcou vodou, alebo si myslíte, že vám pomôže nijaká jeho časť, olej, tinktúra, pestrecové kapsule, čaje atď. Bohužiaľ nie. Keď pochopíte základnú informáciu, že bioflavonoidy nie sú prenosné, že sa z pestreca nedajú vyťažiť, premiestniť, skladovať v tabletke ani inak. Do vášho žalúdka sa musia dostať iba v drvenom stave, vtedy ste už mysľou začali správne. PESTREC JE NIEČO NESKUTOČNÉ dokáže vás vrátiť do hry, vieme o tom svoje, vieme vám ho poslať aj s 12 stranovou brožúrou kde sa o pestreci dozviete všetko, len to vám aj tak nebude stačiť, lebo ho treba jednoducho PAPKAŤ a to vždy v priebehu dňa, keď na vás zaútočí hlad, prekonáte samých seba, neotvoríte chladničku, ale pohár s pestrecom, šup dve lyžice do ústa a zapiť vodou. Tak jednoduché ste nič ešte v živote nerobili. Keď ste už skúšali pestrec a nepomohol, nemali ste taký čo by obsahoval látky už spomínane bioflavonoidy. Na Slovensku sa pestuje kŕmna kukurica ,a kukuricu ktorú si kupujete na varenie je tiež niečo iné. PESTREC BY NEMAL CHÝBAŤ na žiadnom stole, je to nenahraditeľný dar zeme. Ja som začal v 40 ke a v marci bude 22 rokov, čo ho využívam na život bez liekov. Už v 40 ke mi pečeň dávala signály, že pečeň potrebuje pomôcť, lebo od 24 roku života pečeň starne a na rozdiel od nás maká 24 hodín denne a len tri hodiny z toho regeneruje a to medzi pól nocou a treťou hodinou nočnou a vy cez deň tie bioflavonoidy len papkáte.

 4. CHYBY A ZLÉ INFORMÁCIE V ÚVODE UŹIVANIA Čo ako prvé by ste si mali uvedomiť je to, čo kupujete. Mať informáciu o tom, že pestrec je len jeden a iná možnosť nie je, je už chyba hneď na začiatku. Ide o odrodu a prípravu. V tom môže byť až 300% rozdiel v cene. Samozrejme, že keď sa pozeráte na cenu, hneď vás napadne, že s tým najlacnejším dosiahnete to isté. PRÍPRAVA PESTRECA Každý uvádza že vám pošle drvený, ale pošle vám mletý, len mletý na inú veľkosť. Potom môžete na webe nájsť pestrec jemne drvený, tlčený a sušený, jemne mletý atď. Keď chcete vedieť ako má vyzerať drvený, tak si buď objednajte jeden balíček od nás na porovnanie, alebo si pozrite čo publikujeme nižšie v komentároch. Mletý pestrec je pre vás bohu žiaľ nepoužiteľný na to, aby ste s pečeňou vôbec pohli a odbúrali tuky a toxíny z nej. BALENIE A SKLADOVANIE Každý z dodávateľov balí pestrec do rovnakých vreciek, čo je problém, lebo pestrec pred prípravou, obsahuje 6 až 8 % vlhkosti a keď ho uzatvoríte vo vrecku odkiaľ nemá kde tá vlhkosť uniknúť, tak to najcennejšie a to bioflavonoidy z pestreca sú fuč. Pestrec bez bioflavonoidov pre vás je bezcenný a vy len kŕmite vášho dodávateľa. DRVENIE A BALENIE pestreca je dôležité, preto my to robíme takto ako jediný, preto náš pestrec spĺňa tie najvyššie kritériá. AKO MÁ VYZERAŤ DRVENÝ PESTREC Keď vám kuriér prinesie balíček, tak si vysypte na biely tanierik obsah balíčka a pozrite sa či sú tam rôzne nepravidelné kúsky s ostrými hranami, ako keby boli dolámané a to v rôznych veľkostiach , nie pravidelné. MLETÝ PESTREC je skoro rovnako sa podobajúci krupice, alebo maku či piesku. S týmto pestrecom moc vody nenamútite. UŽÍVANIE PESTRECA Rada že ráno na lačno je zlá, žalúdok ešte nepracuje dobre a váš pestrec končí v kanalizácii a ešte vás z neho bude nadúvať a spôsobí vám z neho ťažobu. PESTREC UŽÍVAJTE TAKTO Ráno bežný postup ako obvykle raňajky atď. Po raňajkách počkajte kým sa dostaví hlad a či to bude o 11:00 alebo 12:30 nie je podstatné, podstatné je, aby žalúdok signalizoval hlad. Vtedy nie obed, nie chladnička, ale dávka pestreca, zapiť vodou a počkať, kým sa hlad obnoví, ale najskôr o hodinu môžete jesť jedlo, aj keď hlad sa ohlásil o 20 min. Hlad po obede môžete cítiť možno o 16:30,alebo neskôr a zopakujete to, čo ste s hladom urobili pred obedom. Tesne pred spaním si môžete dať dávku pestreca a zapiť len potrebným množstvom vody, aby vás v noci nebudila potreba toalety. Toto vám stačí, keď si zapamätáte. ĎALŠIA ZLÁ RADA OD KONKURENCIE Pestrec podľa nich by ste mali dobre požuť. Žutím vzniká teplo a teplo nad 40 st. poškodzuje-neguje bioflavonoidy a bez týchto bioflavonoidov váš pestrec nemá hodnotu, preto sa pestrec nemôže ani mlieť. Keď kúpite pomletý, už potom je aj tak jedno, čo s ním budete robiť. ČO VÁM RADÍME Je úplne zbytočné postupovať podľa našich pokynov s iným pestrecom, o tom sa už presvedčili mnohí naši klienti. Kým dôjdete na to čo a ako robiť, aby ste si pomohli s pestrecom, tak miniete veľa finančných prostriedkov a to bez efektu pre vaše zdravie. TEJTO RADY SA NEDRŽTE Na internete vám ponúkajú pestrecový čaj, tinktúru, olej a rôzne tabletky a preparáty od výmyslu sveta. Keď sa hlbšie nad tým zamyslíte, pripadá vám to, ako keď idete kupovať auto. Jeden vám ponúka karosériu, iný kolesa, ďalší motor atď. No vy chcete kúpiť kompletné auto a jazdiť. Preto by ste mali konzumovať pestrec tak, ako ho príroda poskytla, bez úprav, ale ako celok v drvenom stave. PREČO? Preto, lebo najvzácnejšia látka bioflavonoidy, je ukrytá pod šupkou pestreca a tá sa nedá vyťažiť, premiestniť a ani sústrediť do nijakej tabletky, alebo tinktúry či obsahu oleja a už vôbec ju nemáte v zápare, keď si z pestreca uvaríte čaj. Bez bioflavonoidov sa podporiť regeneračný proces nedá. PESTREC A JEHO VYUŽITIE Pestrec je využiteľný v celku a to plod, ktorý vám posielame v drvenom stave, byľ a aj koreň. Každá časť sa používa na iný zdravotný problém. Keď sa budete dobre starať o pečeň, pomocou plodu pestreca a budete mať ozaj drvený plod pestreca, tak váš zdravotný stav sa zo dňa na deň bude meniť k lepšiemu a vy už potom na pestrec drvený nedopustíte a nevynecháte ho z vášho jedálnička. Skúste sa nad tým zamyslieť a odbremeniť sa od kúpy pestreca v obchodných reťazcoch, ale aj v lekárni, lebo lekáreň a jej produkty na voľný predaj sú taký istý obchod, ako sú obchodné reťazce. Už vaše telefonáty o tom, čo ste kde kúpili lacno, ale bez efektu a vašej pečeni to nepomohlo, sú ozaj na zamyslenie, pritom už popri našej komunikácii vám stále tvrdíme, že pestrec a pestrec nie je to isté a prirovnávame to ku kukurici, ktorú si kupujete na varenie na tržnici, ale netrháte tú družstevnú, ktorá sa používa na kŕmenie dobytka a je to tiež kukurica. Tak isto sa pestuje aj pestrec pre chov koní. Čítajte aj ďalšie komentáre…
  OdpovedaťKomentoval používateľ
  Andrej Liek
  9 t.Upravené

  Autor
  Zdravá pečeň – játra
  IDEÁLNY A JEDNODUCHÝ POSTUP… ako najlepšie využijete pestrec na odbúranie tuku a toxínov z pečeni, vnútorného a podkožného tuku. Táto informácia o pestreci je overená vlastnými skúsenosťami a skúsenosťami našich klientov už 22 rokov. Pestrec nemá žiadne obmedzenia, okrem jedného a to, že musí byť v žalúdku aspoň hodinu sám. Zle užívajú pestrec tí klienti, ktorí ráno vstanú a do žalúdku v zhone dajú dávku pestreca. Prečo? Žalúdok ráno nepracuje s výkonom takým, ako pri pocite hladu. No a ešte keď pestrec dobre požujú, ako to publikuje stránka bylinkára, tak úplne zlikvidujú bioflavonoidy, ktoré sú u pestreca kľúčové, teda u nášho, lebo on pestrec melie a my drvíme. Mletím vzniká teplo a žutím tiež a bioflavonoidy sú na teplo chúlostivé a teplo ich eliminuje. Pestrec si môžete zamiešať aj do malého množstva napr. detskej výživy, keď máte problém ho prehltnúť. Pod týmto komentárom je to vysvetlené v nasledujúcom komentáre. PESTREC konzumujte pri pocite hladu a to nasledovne: Ráno bežný postup ako obvykle raňajky atď. Po raňajkách počkajte kým sa dostaví hlad a či to bude o 11:00 alebo 12:30 nie je podstatné, podstatné je, aby žalúdok signalizoval hlad. Vtedy nie obed, nie chladnička, ale dávka pestreca, zapiť vodou a počkať, kým sa hlad obnoví, ale najskôr o hodinu môžete jesť jedlo, aj keď hlad sa ohlásil o 20 min. Hlad po obede môžete cítiť možno o 16:30,alebo neskôr a zopakujete to, čo ste s hladom urobili pred obedom. Tesne pred spaním si môžete dať dávku pestreca a zapiť len potrebným množstvom vody, aby vás v noci nebudila potreba toalety. Tak že toto platí pre klientov do 40 rokov, pokiaľ chcú len prečistiť a zregenerovať pečeň a nemajú okrem miernej nadváhy, alebo nie sú príliš chudý. Keď ste sa nevošli do týchto podmienok, alebo trpíte rôznym ochorením, či už tráviace problémy, problém s vyprázdňovaním, alebo užívate lieky či liečivá potom vaša objednávka len pestreca je na 70 až 80 % plytvanie peniazmi. Váš pestrec skončí v kanalizácii a vy budete čistiť nie pečeň, ale vašu kanalizáciu. Vtedy vaša objednávka musí obsahovať kmín a to na 3 balíčky pestreca, aspoň 1 balíček kmínu. Pokiaľ je podozrenie z onkologického problému, tak pomer je pomer 2:1. Pokiaľ máte už diagnostikovaný onkologický problém, tak je pomer 1:1. Zbytok sa dočítate v článku tu na zdravá pečeň. Tento koment vznikol z dôvodu neustálych telefonátov o tom, čo my publikujeme a inde publikujú. Naša stránka je už viac krát skopírovaná a hlavne bylinkár ju na začiatku zle opísal, preto svoje postupy stále upresňuje podľa našich postupov, len stále neurobil to, aby posielal pestre zákazníkom v drvenom stave, ale ho melie. Najskôr ho jemne mlel, potom ho už drví, ale stále je mletý. Objednajte si a porovnajte náš pestrec, naše postupy a účinky nášho pestreca, potom vám už nebude nič treba vysvetľovať. Taktiež poradiť vám, ako postupovať s pestrecom, ktorý ste nezakúpili na našich stránkach je nemožné, lebo to čo nevidíme, nemáme o tom žiadne informácie a dokonca v popise je zaliať horúcou vodou, tak to by tá rada nemala pre vás žiadnu hodnotu. Písané po lopate preto, lebo aj tak sa nájde klient, ktorý ešte nebude vedieť čo s pestrecom má urobiť. Jednoducho ho treba jesť. Konzumovať pestrec môžu všetci, aj tí čo majú vysoký krvný tlak a iné ochorenia, je to potravina bezpečnejšia ako chleba, ktorý si kúpite v obchode. V balíku dostanete 12 str. brožúru tam to bude tiež popísane.

 5. TOTO BY STE NEMALI PREHLIADNÚŤ. 🤓👀👍 S názvom pestrec mariánsky nemusí byť práve to čo hľadáte. Pestrec a pestrec je rozdiel a hlavne u prípravkov ktoré ponúka internet. Pestrec mariánsky s názvom drvený znamená to, že plod tohto bodliaka je drvený, čiže jeho spracovanie je postup drvenia, nie mletia. 🍀POZOR na to, či je mletý, alebo drvený. 🍀 To je najdôležitejšia informácia, ktorú by ste nemali prehliadnuť, inak vám pestrec nepomôže.🎯 Z našich skúseností vieme, že väčšina predajcov ho melie, čo je základná chyba, ale na obale uvádzajú že je drvený. Mletie pestreca ušetrí na jednom balíčku až 50% nákladov a to obchodníci využívajú pri tvorbe ceny. Pokiaľ ste si už objednali pestrec a vyzerá ako piesok, či hrubá múka a ak nenájdete v balíčku rôzne veľkosti, ba dokonca aj celý plod pestreca s istotou ste kúpili mletý pestrec. Drvenie je proces zdĺhavý a aj ekonomicky náročný, ale zachránia sa v pestreci bioflavonoidy, čo je najhodnotnejšia látka obsiahnutá v pestreci. Táto látka je prchavá a mletím sa stráca z plodu pestreca, no a vy si zakúpite síce pestrec, ale bez bioflavonoidov, ktoré sú kľúčom k regeneračnému procesu pečene. Preto vám pestrec ani nemohol pomôcť. Ako sa v tom vyznať…??? V tomto odkaze je to vysvetlené. https://www.pestrec.sk/drveny-pestrec-mariansky-a-cena/

 6. NIE JE PESTREC AKO PESTREC. Každého hneď napadne, vyhľadať čo najlacnejší pestrec a nečíta článok, aký pestrec, aká odroda je určená na priame užitie a hlavne či obsahuje bioflavonoidy. To je asi tak, ako keď prídete do obchodu a vypýtate si múku. Múka je všetko v regáli, ale vy si na koláč nekúpite krupicovú. Pestrec sa nemôže zalievať horúcou vodou, teplo nad 40 st poškodzuje boflavonoidy, ktoré sú potrebné na regeneráciu pečene.. Takéto teplo vzniká mletím, preto ho drvíme a takýto pestrec sa potom konzumuje priamo do úst a zapije sa vodou. Pestrec sa nežuje!!! Nestačí vám od obchodníka informácia o tom, že má vysoký obsah silymarinu, čo je zavádzajúce, lebo silymarín je látka vyrobená podľa bioflavonoidov zo šupky pestreca, ktoré sa nedajú z nej vyťažiť, preto sa užíva v drvenom stave. Pomletý pestrec vám nepomôže a potom sa divíte, že pestrec nefunguje. Stačí keď vám predajca na stránke napíše že je drvený a pošle vám mletý ale lacný, tak ste spokojní , lebo netušíte, ako drvený pestrec vyzerá. Bohužiaľ pre pestrec, ale aj bohužiaľ pre zákazníka. Niektorí obchodníci predávali jemne mletý, keď sme ich upozornili, že sa mlieť nemôže, zmenili obal a dali že ponúkajú drvený. V informáciách dolu v linku nájdete, ako má pestrec drvený vyzerať, ktorý je určený na priame užitie, ale hlavne aby ste dostali to čo si objednáte tak, aby vám pestrec pomohol…Rôzne čaje, tinktúry, oleje, kapsule, tabletky vám ale nepomôžu a ani také preparáty, kde sa publikuje prítomnosť pestreca mariánskeho. Bioflavonoidy je látka prchavá, podobne ako antioxidanty. Nedá sa skladovať do tabletiek, oleja či čaju. Tu kliknite na link : https://www.zdravapecen.sk/pestrec-mariansky-nie-pestrec…/

 7. S K Ú S T E—N E P R E H L I A D N Ú Ť !!! Pečeň denne prefiltruje 2000l krvi u športovcov je to až 3600l krvi. Venujete jej pozornosť? Od nej závisí aj váš výkon, ktorý je podmienený kvalitou krvi, ale aj ako dlho budete žiť život bez liekov. No keď už lieky užívate, nič vám lepšie oko pestrec neochráni pečeň pred vedľajšími účinkami liekov. Ľudia sú niekedy na seba ľahostajní, lebo neregistrujú pri dnešnom životnom štýle toto:
  -Pokles zložiek v potravinách až o 50% za posledných 50 rokov.
  -To nás núti konzumovať väčšie objemy potravín, kvôli nedostatku výživových zložiek, čím zaťažujeme
  tráviaci trakt a vlastne potraviny ktoré sú plánované na 120 rokov, skonzumujeme za 80 rokov, preto zomierame o 40 rokov skôr,
  ako je to predurčené našim orgánom.
  – Ukladajú sa tuky, lebo pečeň si vie vyrobiť 70% tukov z ničoho.
  -Pečeň prefiltruje min.2000l krvi denne, u športovcov až 3600l.
  -Pečeň starne od 24 roku života a stráca na výkone.
  -Jedna dávka pestreca pri pocite hladu vám dá viac, ako meníčko, na ktoré sa cez obed vyberiete, lebo obsahuje zložky, ktoré sa bežne v strave nevyskytujú a nedostatok týchto zložiek v krvi spôsobuje osteoporózu a
  srdcovo cievne ochorenia.
  Napríklad nenasýtené mastné kyseliny sú dôležité u pestreca, lebo pomáhajú vstrebávať niektoré vitamíny a minerály a ich nedostatok v krvi spôsobuje civilizačné ochorenia.
  No a pestrec je silnejší antioxidant, ako vitamín C a E, čím chráni bunky pred koróziou- starnutím, preto klienti ktorý užívajú pestrec majú dobrú pleť a tým ušetria na kozmetike a strave, lebo výživná hodnota pestreca je… viac tu: https://www.zdravapecen.sk/pestrec-cernucha-stukovatenu…/

 8. NA STUKOVATENÚ PEČEŇ, 👉KRVNÉ A PEČEŇOVÉ TESTY👉 PREČISTENIE PEČENE PO VÍRUSOVÝCH A BAKTERIÁLNYCH OCHORENIACH 👉 PO OČKOVANÍ NA COVID💉👉AK UŽÍVATE MNOŽSTVO LIEKOV 💊 👉JEDNODUCHÝ SYSTÉM 👍 A ÚČINNÝ👍 BEZ LIEKOV💊 A VEĽAJŠÍCH ÚČINKOV 🎯
  🍀 SYSTÉM CHRÁNI A REGENERUJE VAŠU PEČEŇ🍀
  Toto je náš systém, podľa ktorého keď budete postupovať, tak vaša pečeň, krvné a pečeňové testy, budú zase v norme.
  Týmto systémom sa zbavíte steatozy pečene, odbúrate tuky a toxíny z pečene a krvi.
  👍Jednoduché riešenie, jednoduchý systém bez liekov 💊, jednoduché užívanie.😀
  TAKÉTO JEDNODUCHÉ JE UŽÍVANIE A BEZ TO VEDĽAJŠÍCH ÚČINKOV
  PRAVIDLÁ UŽÍVANIA:
  PESTREC konzumujte pri pocite hladu, nie na lačno a to nasledovne:
  Ráno bežný postup ako obvykle raňajky s raňajkami spolu Egyptský kmín, no a ten môžete užívať- konzumovať s každým väčším jedlom. Po raňajkách počkajte kým sa dostaví hlad a či to bude o 11:00 alebo 12:30 nie je podstatné, podstatné je, aby žalúdok signalizoval hlad. Vtedy nie obed, nie chladnička, ale dávka pestreca, zapiť vodou a počkať, kým sa hlad obnoví, ale najskôr o hodinu môžete jesť jedlo, aj keď hlad sa ohlásil o 20 min, počkajte min. hodinu a až potom jedlo a s jedlom môžete si dať dávku kmínu. Hlad po obede môžete cítiť možno o 16:30,alebo neskôr a zopakujete to, čo ste s hladom urobili pred obedom. Tesne pred spaním si môžete dať dávku pestreca a zapiť len potrebným množstvom vody, aby vás v noci nebudila potreba toalety. Toto vám stačí, keď si zapamätáte a zo dňa na deň sa budete tešiť a cítiť zlepšenie energie, ustúpi únava a aj stres, ale hlavne sa budete tešiť úbytku tukov a toxínov z pečene a po cca troch až piatich mesiacov sa dopracujete ku krvným a pečeňovým testom v norme. Samozrejme u každého individuálne, všetko záleží od stavu pečene pred začiatkom užívania.
  U tých, čo majú podvýživu, teda sú až moc chudí, to krásne funguje a za mesiac vedia pribrať aj dve kg.
  To že obézny schudne a chudý priberie je vysvetlené v našom BLOGU, kde sa dozviete všetky potrebné informácie. Link na BLOG bude na konci článku. V tomto blogu nájdete všetky odpovede na vaše možné otázky.
  Tento istý postup platí pre každého a všetko, čo má pečeň a to aj zvieratá, alebo operence. Takto môžete pomôcť aj vašim domácim miláčikom. Objednajte si 3 x pestrec + 1 x kmín, v takomto pomere ako je na obrázku, sa bylinky konzumujú.
  Po užití tohto skúšobného balenia, už vám o pestreci a kmíne nikto nespochybní, že to tak nie je a že tieto bylinky nie sú dobrou voľbou pre vašu pečeň.
  ALE POZOR!!!
  Na internete sú rôzne ponuky, rôznych odrôd či pestreca, ale i kmínu. Nenechajte sa zlákať cenou a tým, čo tvrdia…Prečo?
  Články v BLOGU a príspevky to vysvetľujú. Čítajte článok nie je pestrec ,ako pestrec. Veľa obchodníkov používa pestrec len ako zámienku, aby ste zavítali na ich stránku. Naša stránka je neustále kopírovaná a informácie sú použité na iný pestrec a iný kmín.
  V obchode je množstvo cenovo výhodných balení, ale začnite tým, ktorý je vyobrazený pod textom.
  Kto váha, pečeň si ho počká… pečeň nebolí, ale kontroluje kvalitu a čistotu krvi a my fungujeme na krv a aj vaše zdravotné problémy lekár hľadal a našiel v krvi. Preto sa pečeni hovorí aj fabrika zdravia.
  Neriešte stále len dopady vašich zdravotných problémov…riešte príčiny…za všetkými vašimi problémami je pečeň, vždy začínajte liečbou pečene.
  Nie však liekmi. Tie to nedokážu…Viete prečo? Žiadna látka vyrobená človekom, nedokáže regenerovať pečeň. Pečeň je filter, denne prefiltruje 2000l krvi a to aj vtedy, keď ležíte doma na gauči.
  U vrcholových športovcov je to až 3600l krvi a od krvi sa odvíja aj ich forma. Športovci užívajú veľa výživových doplnkov a látky z nich sa ukladajú v pečeni, preto u športovcov býva aj pokles formy.
  No a čo tá vaša forma?
  Ste spokojní, nechcete to vyskúšať a zistiť, že život nie je o chorobách, keď sa vám preklopí päťdesiatka, šesťdesiatka a u niektorých už tridsiatka.
  Prevencia pestrecom je prevencia záruky, že lieky na tlak a cholesterol, nebudete musieť užívať.
  V balíku si nájdete aj 12 stranovú brožúru podľa jej pokynov, to bezproblémovo zvládnu aj seniori.
  V prípade, že nie ste zdatní v objednávaní cez internet, nie je problém.
  Volajte 0907799065 alebo 0905702390 a objednávku vám urobíme aj telefonicky.
  Taktiež môžete urobiť objednávku mailom na kurtis@kurtis.sk , ale nezabudnite na vaše tel. číslo, lebo tovar posielame cez GLS kuriera, aby sa vám dovolal.
  Objednávka do 12:00 hod. je s istotou na ďalší pracovný deň u vás doma.👉🍀
  NA TOTO NEZABUDNITE.
  Riešenie hocijakých zmien na tele, alebo riešenie choroby či už krátkodobej, dlhodobej, alebo infekčného ochorenia, vždy začínajte pečeňou, ona nesie zodpovednosť za váš zdravotný a kondičný stav. Čistí krv a my fungujeme pomocou krvi. Jej denný minimálny výkon je 2000l a u športovcov až 3600l.
  Veľa našich klientov nás sledovalo dlhšiu dobu, ale až vtedy začali s pestrecom a kmínom, keď nás do poručil ich známy a dal im našu brožúrku. Až potom začali a potvrdili, že váhať nemali, lebo ich život nabral nový rozmer a vďaka pestrecu a kmínu, ale i naším radám, dnes pomáhajú aj svojim známym.
  No a viete kedy máme obchodnícku žatvu?
  Prezradíme vám to. Je to vždy vtedy, keď sa stretnú rodiny po dlhšom čase a dlhšie sa nevideli, napríklad Vianoce, alebo Veľká noc. Rodina zbadá, že k nim na návštevu prišiel člen rodiny, u ktorého nastali zmeny, lebo lepšie vyzerajúci a lepšie cítiaci rodinný príslušník je stredobodom pozornosti. Pýtajú sa ho, čo si robil so sebou? Aj vás to prekvapí, lebo vy sa vidíte denne v zrkadle a zmenu až tak nevidíte, ale pocitovo to zo dňa na deň bude lepšie a lepšie a postupne sa zbavíte aj dlhšie trvajúcich zdravotných problémov a tým aj liekov, ktoré dlhodobo poškodzujú vašu pečeň.
  TOTO NEPREHLIADNITE
  EGYPTSKÝ KMÍN -ČERNUCHA, čistí pečeň, črevný a cievny trakt. Ale jeho prioritou je aj kontrola chybných buniek, ktoré vie až na 80% eliminovať a tak pomáha onkologickým pacientom ako prírodná chemoterapia, ale bez vedľajších účinkov a taktiež slúži na prevenciu pred týmto ochorením.
  PESTREC MARIÁNSKY- pečeň regeneruje, ale len v drevnom stave, nie mletý, na to si dajte pozor, lebo to využívajú obchodníci a zavádzajú tak klientov, že miesto drveného, vám pošlú mletý, ktorý nemôže splniť to, čo publikujeme. Takýto pestrec nemá pre vás žiadne cenu. Pokiaľ máte viac ako 40 rokov, bez kmína je to beh na dlhú trať a miniete veľa fin. prostriedkov za pestrec, ktorý skončí vo vašej toalete. To platí aj pre ženy po pôrode, alebo klientov s kožnými ochoreniami, onkologickými ochoreniami a klientov s problémami s trávením a vyprázdňovaním, ale aj s tými, čo majú nadváhu, sedavú prácu, alebo pracujú na nočné smeny a majú narušený regeneračný proces pečene, ktorý prebieha medzi pól nocou a 03:00 h.
  UŽÍVA SA V POMERE 3:1👍
  Princípom je čistenie pečene, črevného a cievneho traktu pomocou Egyptského kmína a regenerácia pečene pomocou pestreca.
  Tieto informácie sú pre vás, ale s našimi bylinkami a nemôžte ich overovať tak, že si zakúpite pestrec v obchodných reťazcoch a budete sa čudovať, že to čo publikujeme, nie je pravda a pestrec nefunguje.
  PESTREC A KMÍN- obsahuje také zložky, ktoré bežne v strave neprijímate, no a tieto výživné zložky sa postarajú o revolúciu vo vašom tele.
  ZÁVEROM
  Objednávka do 12:00 hod. je s istotou na ďalší pracovný deň u vás doma.👉🍀 Platí to pre dni pondelok až štvrtok. V piatok robíme rozvoz tovaru pre lekárne a obchody so zdravou výživou. V prípade, že nie ste zdatní v objednávaní cez internet, nie je problém.
  Volajte ☎️ 0907 799065 alebo ☎️ 0905 702390 a objednávku vám urobia aj telefonicky. 📞Neprijaté hovory vybavujeme priebežne, tak že sa vám určite ozveme.
  Taktiež môžete urobiť objednávku mailom na kurtis@kurtis.sk , ale nezabudnite na vaše tel. číslo, lebo tovar posielame cez GLS kuriera, aby sa vám dovolal.
  VŠETKY NENAPÍSANE INFORMÁCIE O PESTRECI A KMÍNE NÁJDETU TU V BLOGU,STAČÍ klik TU : https://www.zdravapecen.sk/blog/
  NEZABUDNITE si tieto informácie uložiť, alebo zdielať, pečeň je kľúčom, ktorá otvára, ale i zatvára naše bytie. Neviete, kedy sa vám zídu.
  Najhoršie je na tom, že pestrec a kmín volia ľudia ako poslednú zúfalú možnosť, keď už nič iné nepomáha. Nečakajte a voľte to ako možnosť prvú, ušetríte veľa času a fin. prostriedkov.🎯 KOMPLETNÁ PONUKA VÝHODNÝCH BALENÍ TU :
  https://www.zdravapecen.sk/obchod/
  U nás je zákazník náš pán, sme rodinná firma a zákazníka si vážime.😜
  http://www.zdravapecen.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top