skip to Main Content

PEČEŇ ZÁZRAČNÝ ORGÁN

Ľudská pečeň má životnosť 100 až 120 rokov.                                                                           

Informácie si uložte, alebo zdieľajte. Keď nie teraz, v budúcnosti sa vám môžu hodiť pre vás, rodičov, alebo deti. Vaše zdravie a aj váš denný výkon je odvodený od stavu krvi, jej čistoty a kvalite. ,,Nevýhodou,, je, že pečeň nebolí, preto jej nevenujete skoro žiadnu pozornosť, ale ona je kľúčom k vášmu zdraviu. Pokiaľ sa rozhodnete pre náš systém užívania Pestreca Mariánskeho / DRVENÝ / a Egyptského čierneho kmína /černucha/, môžete sa tešiť, že vás tieto bylinky nesklamú.

Prečo ale človek pečeň zničí v priemere za 60 až 80 rokov ?  

 

Po prečítaní tohto článku sa dozviete, ako jednoducho sa dá dopracovať ku krvným a pečeňovým testom v norme, zbaviť vysokého cholesterolu a krvného tlaku, odbúranie tukov z pečeni, vnútorného a podkožného tuku, ale hlavne rôznych ochorení ktoré vás trápia a pri návšteve lekára ich diagnostikuje v krvi.

Krv je naše palivo a za krv v ako stave sa nachádza, je zodpovedná pečeň. Preto keď začnete čistiť pečeň Egyptským kmínom a súčasne ju regenerovať pestrecom, budete prekvapení , čo dokážu bylinky za týždeň mesiac a za päť až šesť mesiacov s kvalitou vášho života. Môžete sa zdravotne vrátiť o niekoľko rokov späť. Pokiaľ sa vám to nezdá a pochybujete o sile týchto byliniek, čítajte ďalej a zbadáte, že nie je iná cesta, ako systém čistenia a regenerácie pečene pri každom zdravotnom probléme.

Pečeň nebolí, preto si myslíte, že je v poriadku, ale signál pri jej poškodení je začínajúcim zlým trávením a nadúvaním, nevoľnosťou po jedle, nepravidelným vyprázdňovaním, ťažobou, únavou a tá prináša stres.

Pokiaľ ste tieto začínajúce zdravotné problémy včas nezachytili a pred pár rokmi ste si mysleli že to prejde, dnes už možno ste po operácii žlčníka, trpíte kožnými ochoreniami, máte vysoký krvný tlak, vysoký cholesterol a glukózu, nadváhu, podvýživu, alebo aj vážnejšie zdravotné problémy, za ktorými je na začiatku pečeň.

Začnite pomáhať pečeni pestrecom a kmínom a ona sa postará o to, aby zlepšovala kvalitu a čistotu krvi a krv sa postará o očistu obličiek a pľúc, lebo tieto orgány sú krvou prepojené. Keby sa to dalo dosiahnuť liekmi, tak by ste tieto problémy už dávno nemali, lebo by lieky odstránili vaše zdravotné problémy. To čo lieky nedokážu, bylinky  hravo zvládnu a nie len to. Samozrejme, keď začnete ešte skôr ako sa pečeň poškodí, teda preventívne, tak vám vieme garantovať život bez liekov aj po šesťdesiatke a únavu a stres, tak to budú pre vás len informácie, že niečo také existuje.

TENTO ČLÁNOK,

je venovaný hlavne pre tých, čo nás ešte stále nepoznajú, aj keď už fungujeme 22 rokov. Možno počuli o pestreci, lebo ho je v ponuke veľa, ale aj keď ho už vyskúšali, aj tak im nepomohol. Totiž samotný pestrec je pre mladých a zdravých a slúži na  na to, aby udržal pečeň v dobrej kondícii, aby krvné a pečeňové testy boli v norme, aby sa neusádzali tuky a toxíny v pečeni. Pokiaľ váš vek už prekročil 40 ku, váš pestrec bude mať len mierny vplyv na vaše zdravie a vy budete sponzorovať takých obchodníkov, ktorých vám reklama podsunie. Nie ale každý pestrec je vhodný na to, čo si od neho sľubujete. Rôzne cenové ponuky s veľkou gramážou, z lekární a aj z internetového obchodu sú čajové zmesi a čaj, olej, tinktúra, tabletky s obsahom pestreca, alebo silymarínu, to je len prešľapovanie na jednom mieste a vy v domnienke, že si pomôžete, tak len vyhadzujete peniaze von oknom.

No a potom máme takých klientov, ktorí už roky užívali lieky na pečeň, ktoré sú na lekársky predpis a stále sa nedopracovali k tomu, aby ich krvné a pečeňové testy boli v norme a tešia sa z toho, že sa im stav nezhoršuje. Takíto naši klienti sú nám neskonale zaviazaní lebo to, ako sa cítia a aj to, ako si vylepšili krvné a pečeňové testy ich presvedčilo, že nie sme len predajcovia, ale vieme aj poradiť, keď vznikne problém, nevedia čo robiť a ako postupovať.  Nám však ide o to, aby váš stav z týždňa na týždeň bol tak markantne lepší, že si pestrec obľúbite a náš systém budete aplikovať  dlhé roky. Pestrec a Egyptský kmín sú bylinky, ale v kategórie potraviny, tak že ich môže užívať každý a aj v každom veku. Užívanie týchto byliniek je bez vedľajších účinkov a  predávkovanie vám určite nehrozí.

Egyptský kmín čistí pečeň, črevný a cievny trakt a pestrec regeneruje pečeň a dopĺňa do krvi dôležité zložky, ktoré v potravinách nie sú a potrebujeme ich prijímať, aby sme sa vyhli civilizačným ochoreniam .

Preto postupujte komplexne, inak budete len zbytočne míňať peniaze a nikam sa zdravotne neposuniete.

Z ich pôsobenia budete doslova nadšení. Keď sa chcete dozvedieť viac, dočítajte článok, všetko podstatné  v ňom nájdete.

Prečo postupovať takto?

Systém je to, čo funguje a nie to, čo tvrdia tí, čo chcú len predať a zarobiť. V závere sú aj pokyny pre tých, čo sa až tak s internetom moc nekamarátia a nevedia si objednať bylinky sami.

Tí čo si myslia, že už niet pomoci, jeden septembrový príbeh tohto roka, kedy som sa vybral do predajne Mountfieldu na nákup. V predajni som stretol nášho klienta, ktorý je z Nitry. Pred cca piatimi rokmi prišiel na konzultáciu, že mal úraz, spadol z rebríka a poranil si chrbticu. Pri operáciu mu zistili nádorové ochorenia priamo pri chrbtici. Lekári konštatovali, že ak sa nič mimoriadne nestane, dávajú mu cca 6 mesiacov života. Bol zdesený. Po konzultácii odchádzal s dvomi bylinkami a začal ich užívať a užíva dodnes. Keď mi povedal vetu, že mu dávali 6 mesiacov a on mi nepovedal, že už poráža túto chorobu päť rokov, ale povedal, že my ju porážame už päť  rokov, neviete si predstaviť, aký to bol pocit pre mňa.

Tieto bylinky už liečia ľudí 2000 rokov a vážili si ich tak, že sa s nimi faraóni / Tutanchamón / nechali aj pochovávať, no vývojom liekov a odklonom od prírody, ľudstvo na dary  prírody pozabudlo a to spôsobilo, že sme už na lieky rezistentní a nezaberajú nám.

Informácie vám poskytujeme, zbytok je už len na vás.

Prečo by ste sa mali o pečeň starať , čoho sa vyvarovať a ako postupovať, keď sa poškodí.  

Jedlo ktoré vložíme do úst a  zjeme, nás zabíja. Samozrejme každý hneď si pomyslí, že hádam nebudeme jesť.

Množstvo jedla nás zabíja, lebo si zoderieme tráviaci trakt. Chudobná strava na výživné zložky a jej pod hodnota výživných zložiek nás núti konzumovať viac potravy na objem a to je problém.

Dá sa s tým niečo robiť?

Samozrejme že dá. Keby sa to nedalo, tak by sme všetci zomierali v približne rovnakom veku.

Ako jedlo poškodzuje pečeň ?

Príklad, aby sme sa chápali lepšie. Za 100 rokov života, by sme mali skonzumovať 100 t potravín- čo je len príklad na lepšie pochopenie. My tých sto tom skonzumujeme napríklad za 80 rokov a zlikvidujeme si tak pečeň, žlčník, pankreas, obličky a pľúca. Všetky tieto orgány sú totiž prepojené krvou a za krv jej kvalitu a čistotu zodpovedá pečeň na to treba myslieť a aj všetky choroby začnite liečiť pečeňou a budete úspešne v liečbe postupovať.      Liekmi sa regenerovať pečeň nedá, dá sa len liečiť a to nestačí.

Človek nevyrobil ešte takú látku, aby dokázala regenerovať pečeň. Pestrec obsahuje bioflavonoidy a tie nie sú prenosné. Je to látka prchavá a keď ho napríklad pomeliete a tak zahrejete nad 40 st. už vo vašom pestreci nebudú a to sa hlavne využíva pri predaji pestreca, že ponúkajú mletý, ale uvádzajú že je drvený.

Drvenie pestreca je pomalý a nákladný postup a rozdiel ceny je pre klienta preto lákavý.

Siahne po lacnom a čaká od pestreca, že mu pomôže, ale mletý pestrec mu nepomôže a potom si myslí, že to čo publikujeme je len marketingový ťah.

Pečeň nemá dovolenku, pracuje 24 hod. denne a denne prefiltruje min. 2000 litrov krvi, ale u športovcov až 3600 litrov krvi, samozrejme podľa ich výkonu a druhu športu.

Ako ju udržať v dobrej kondícii aj po šesťdesiatke?

Neignorujte toto a nepokračuje v starom spôsobe života a stravovania, lebo nevyhnutne dôjde k steatoze- upchatiu pečene tukmi a následne k cirhóze. Mnohí vedci sa zhodujú na tom, že ľudská pečeň môže prežiť najmenej 100 až 120 rokov, bez akéhokoľvek chirurgického zákroku, no priemerný človek ju dokáže doslova zlikvidovať za 60 až 80 rokov.

Kedy sa treba začať starať o pečeň. 

Určite po štyridsiatke, ale v každom veku sa s pečeňou dajú robiť doslovne zázraky, keď jej pomôžete pri jej regenerácii pestrecom a černuchou- Egyptským čiernym kmínom budete pečeň čistiť. Kmín je úžasný, lebo priamo v krvi odbúrava tuky a glukózu a napríklad diabetici za asi 6 až 7 mesiacov dokážu znížiť hladinu cukru v krvi zo 17 na 8 .

 

Jedným z najničivejších faktorov je nadmerná konzumácia tukov a ukladanie priveľa bielkovín v pečeni, čo je najčastejší prípad u milovníkov mäsa a nezdravých jedál, ale aj u profesionálnych športovcov, ktorí sa dotujú rôznymi výživovými doplnkami. Športovci by mali čistiť a regenerovať pečeň intenzívne, ovplyvňuje ich výkon aj formu. Tu sa športovci dočítajú viac:

https://www.zdravapecen.sk/pestrec-sportovci/

Áno, mnohí si poviete , že vy sa zdravo stravujete, nepijete alkohol, športujete a ako je to možné, že máte poškodenú pečeň. Ale to je ten lepší prípad, keď si to uvedomíte, ako keď máte nadváhu a veľké brucho a myslíte si, že sa vás to netýka, lebo údajne máte stukovatenú pečeň- steatozu, ale výsledky krvných a pečeňových testov máte ešte celkom dobré. Na toto je takáto odpoveď.

Začína to tak, že pri poškodení pečene sa pečeň upchá tukmi, ktoré na seba viažu toxíny. Keď to neriešite, pečeň sa upchá tukmi a začne ukladať vnútorný tuk a potom aj podkožný tuk a začne rásť brucho. Tuky sa ukladajú okolo orgánov aj do miest, kde sa rozpínajú pľúca pri hlbokom nadýchnutí. Takto vznikne plytké dýchanie, lebo nadmerný tuk bráni hlbokému nadýchnutiu a potom pri chôdzi po schodoch je vás počuť ako doslova lapáte po dychu.

Plytké dýchanie znamená zlé okysličovanie krvi a to znamená únava a stres. Pokiaľ vás nevyruší ani toto, čakajte o dva až tri roky zvýšený cholesterol a tým sa vám zmení aj štruktúra krvi a krvný tlak. A to stále ešte pečeň nepovedala posledné slovo, lebo sa pridajú srdcovo cievne a ochorenie pohybového ústrojenstva.

Samozrejme že si poviete prečo ja, keď si dávam pozor na to čo vkladám do úst, mám ideálnu váhu, som abstinent, žijem zdravo, mám vlastné ovocie, zeleninu, som vegetarián, atď. To je ako s financiami. Keď je míňame, keď nie sú je problém. Starajte sa, aby vaša pečeň bola stále v dobrej kondícii. To je rada na ktorú nezabudnite.

Poďme  pekne po poriadku, aby sme si ujasnili, čo všetko denne číha na to, aby poškodilo pečeň.

Na prvom mieste sú baktérie, tie nevidíte, tak sa ich nebojíte. Napríklad vám vyvolajú hnačku a každá hnačka je pre pečeň stresová. Odborný názov pečeňový stres. Áno, poviete si, že dal som si proti hnačke nijaký preparát a za tri dni mi prešla. Ako ste z tela vypudili tú baktériu, ktorá už síce nevyvoláva hnačku, na to odpoveď nemáte. Po každej hnačke treba čistiť a regenerovať pečeň pestrecom a kmínom minimálne päť týždňov. Keď to neurobíte, o pár mesiacov postupne začne pečeň robiť chyby a to sa prejaví zlým trávením a potom to pokračuje ďalšími zdravotnými problémami, ako infekčné ochorenie pečene, alebo zápal pečene. A čo tí, ktorí majú  domácich maznáčikov, alebo chovajú rôzne zvieratá ? Ich odčervujete a vy? Kmín je zázrak on sa postará aj o toto. Je antibakteriálny a pôsobí ako antiparazitikum.

Na druhom mieste sú vírusy, ktorým sa nevyhnete. Platí to, čo u baktérií, čistiť a regenerovať pečeň, či už ste lieky pri liečbe užívali, alebo nie. Pokiaľ ste antibiotiká pri liečbe užívali, treba súčasne s liekmi, ale nie spolu s antibiotikami užívať obe bylinky, či máte 25 alebo 60 rokov. Pestrec sa vtedy užíva minimálne dve hodiny pred, alebo po antibiotikách, aby sa lieky a pestrec nestretli v žalúdku. Užívanie antibiotík si viete naplánovať tak, aby vám nekomplikovali užívaniu byliniek, keď postupujete podľa príbalovej brožúry.

Na treťom mieste sú potravinové zložky a to farbivá, konzervanty, stabilizátory. Tu sa treba zamyslieť nad spôsobom stravovania. Rýchlo žijeme, rýchlo sa stravujeme. Keď si poviete že toto robím dobre, ale prvé a druhé miesto sa vás týka.

Na štvrtom mieste sú lieky, tie z času na čas beriete či nie? Niekto aj dlhodobo. No pre pečeň sú likvidačné a po štyroch mesiacoch sú pre pečeň návykové a to čo sa píše v letáku- vedľajšie účinky, to je myslené na pečeň. Tu treba robiť pravidelnú údržbu pečene na dennej báze čistiť a zbavovať pečeň nežiadúcich účinkov liekov.

Na piatom mieste je alkohol , ale tu si treba uvedomiť, o aké množstvo alkoholu ide. Nie je to jedno pivo denne a ani dve deci vína, či štamprlík slivovice. Jedná sa o sústavné pitie väčšieho množstva alkoholu. Preto otázky od vás, keď idem na svadbu, alebo oslavu a beriem pestrec či môžem piť alkohol, tak hlavne nepiť alkohol do hodiny po užití pestreca, aby sa alkohol nestretol s pestrecom v žalúdku. Nie je problém, keď bylinky na dva či tri dni vypustíte a budete sa venovať rodine na svadbe.

Omamné látky nepatria vôbec do nášho tela, ale pestrec a kmín si vie poradiť aj s takýmto poškodením.   

Ďalšie poškodzovanie pečene a faktory súvisiace s poškodzovaním pečene.

Ďalším faktorom je nízky výživový obsah dôležitých zložiek v potravinách, preto jej musíme konzumovať väčšie množstvo a tým si skracujeme život. Tu vám tak isto pomôže pestrec a kmín, má vysoký obsah látok, ktoré v strave chýbajú, preto ako prevencia sú tieto bylinky skvelé. Pokles týchto zložiek za posledných 50 rokov bol alarmujúci. Konzumujeme potravu prázdnu na najdôležitejšie a potrebné vitamíny, minerály, antioxidanty, stopové prvky a nenasýtené mastné kyseliny– bez nich sa nevstrebávajú niektoré druhy vitamínov a minerálov a tak vlastne vznikajú civilizačné ochorenia, ako osteoporóza a srdcovo ciene ochorenia. No aj pri týchto ochoreniach vedia tieto bylinky pomôcť zmierniť bolesti a skvalitniť tak život. Do akej miery? To záleží na tom, v akom zdravotnom stave sa nachádzate, teda akú mate takzvanú štartovaciu dráhu. Je to individuálne, ale zlepšenie určite nastane.

Čo sa poškodí na pečeni?

Pri všetkom čo na pečeň pôsobí, sa prvom rade poškodí filter uložený v pečeni. Tento filter sa volá pečeňová membrána, tá čistí krv a zachytáva nežiadúce látky v krvi. Skrátene povedané, že pečeňová membrána je niečo ako žaluzie na oknách a zlomená lamela nám prepúšťa svetlo. U pečeňovej membrány  je lamela poškodená bunka v tomto filtri, ktorá nám prepúšťa nežiadúce látky v kolobehu krvi.

Túto chybu dokážeme odstrániť pomocou pestreca a opraviť tú časť poškodenia, kadiaľ nám prepúšťa nežiadúce látky do kolobehu krvi. Keď je pečeňová membrána v poriadku, ona zachytí tieto nežiadúce látky a dostane ich z tela von pomocou potu, moču a stolice. Tým že budeme užívať pestrec, predídeme poškodeniu tohto filtra.

Samotnú pečeň čistíme, zbavujeme tukov a toxínov, pomocou kmína. Pestrec vám stačí aj samotný užívať, ale nesmiete mať žiaden zdravotný problém a menej ako štyridsať rokov.

Pokiaľ nezapojíte aj kmín do činnosti, váš pestrec skončí v toalete a vy budete len vyhadzovať peniaze do kanála a  len málo pestreca dokážete využiť.

Ako tomuto problému predchádzať, alebo ho riešiť a nie len potláčať ?  

Nič jednoduchšie ste ešte nikdy doteraz nerobili. Pomôžu vám dve bylinky a to Egyptský kmín, ktorý budete užívať spolu s jedlom. Ten vám zabezpečí odmastenie pečene, vyčistí črevný a cievny trakt, ale hlavne priamo z krvi odbúrava tuky a glukózu, je antibakteriálny, proti zápalový a jeho top priorita je, že v procese delenia buniek, jeho obsiahnuté látky dokážu až na 80% eliminovať možné chybné bunky a odbúrava ich z tela von, tak že sa neusádzajú v tele. Veľa našich klientov si takto veľmi pomohla a ich život nabral nový zmysel.

Je to zjednodušene povedané prírodná chemoterapia, ale bez vedľajších účinkov.

Súčasne  treba užívať aj pestrec, ten je kľúčom k podpore regeneračného procesu pečene- filtra uloženého v pečeni, ale aj dopĺňa do krvi dôležité výživové zložky, ktoré pri rýchlom stravovaní v potrave nie sú a preto ten kto začne užívať pestrec, sa začne hneď cítiť lepšie, ale hmatateľné výsledky krvných a pečeňových testov budú asi po troch až štyroch mesiacoch. To je ale odvodené tým, v akej fáze poškodenia sa pečeň nachádza a koľko máte rokov, lebo pečeň starne od 24 roku života a čím ste starší, tým viac času to bude trvať, kým sa dopracujete k zlepšením výsledkom.

Zabudnite na to, že toto sa dá dosiahnuť  aj rôznymi preparátmi a výživovými doplnkami, ktorých je v ponuke veľa. Dokážu to len bioflavonoidy v prírodnej forme a pestrec ich má dostatok, ale musíte kupovať DRVENÝ, nie mletý.   Preto úvaha, že si zakúpim pestrecový olej, tinktúru, tabletky z pestreca, alebo si budete variť čaj z pestreca, je zlou voľbou. Bioflavonoidy sa nedajú z pestreca premiestniť a ani vyťažiť a uložiť do niečoho, aby ich bolo viac ako v pestreci DRVENOM.

No a vy budete improvizovať, míňať peniaze a v porovnaní je to tak, ako by ste išli kupovať auto po súčiastkach.

Keď si zakúpite náš DRVENÝ pestrec, máte istotu, že drvený pestrec vám pošleme a pomôže vám.                              Ako sa pestrec užíva?

Pestrec sa užíva niekedy počas dňa pri pocite hladu. Počas dňa látky z pestreca takzvané bioflavonoidy sa ukladajú v krvi a v nočných hodinách od 24:00 až po 03:00 hodinou, napomáhajú regenerovať pečeň. To je čas, kedy prebieha regenerácia pečene. Pestrec má päť druhov tých bioflavonoidov, podľa ktorých sa vyrábajú lieky. Lieky a ani iné látky vyrobené človekom, nedokážu regenerovať pečeňové bunky, dokážu to len bioflavonoidy v prírodnom stave. Bioflavonoidy to je látka prchavá a zlé zaobchádzanie s pestrecom ju likviduje. Teplota nad 40 st.,ktorá vzniká pri mletí ich poškodí a pestrec vám nepomôže. Rozdiel medzi DRVENÝM a mletým pestrecem je asi taký, že mletý je v takom stave, ako krupicová múka a drvený je zobrazený nižšie na obrázku vpravo.

Drvený vyzerá ako by bol zle pomletý, ale takto musí byť pripravený na užitie. 

Veľa obchodníkov pestrec melie tu sa dozviete viac:                                        https://www.pestrec.sk/drveny-pestrec-mariansky-a-cena/ 

V prípade že im to začnú zákazníci reklamovať, zmenia obal a miesto jemne mletého pestreca, začnú ponúkať drvený.

Preto sa nesmie pestrec mlieť, sušiť na teplom vzduchu, skladovať vo vreckách so zipsovým uzáverom.

Na trhu sme boli prvý a už 22 rokov ponúkame pestrec DRVENÝ. Veľa kópií nášho webu je už na trhu a neustále svoje stránky prispôsobujú našej, tak že sa môžu aj podobať.

Tento systém regenerácie a čistenia pečene, črevného a cievneho systému už pomohol veľa našim klientom. Je jednoduchý a bez vedľajších účinkov. Predĺži vám život, lebo malé množstvo byliniek vám dá aj vysoký obsah zložiek, ktoré v bežnej strane nie je. Už po týždni zbadáte, že tieto bylinky nemajú konkurenciu.

Tu priamo z článku si môžete objednať toto výhodné balenie na úvod a bylinky budete mať na cca 5 až 6 týždňov.

SET A

https://www.zdravapecen.sk/obchod/drveny-pestrec-mariansky-a-cierny-kmin-set-a-pre-zacinajucich/  

 

Toto balenie je na cca 5 až 6 týždňov, ale prvých päť týždňov je dôležitých nešetriť bylinkami a užívajte ich podľa postupu, ktorý nájdete v balíku v príbalovej brožúre. Podľa tejto brožúrky nemajú žiaden problém dobre postupovať aj sedemdesiatnici, ktorí  si môžu veľmi zlepšiť svoj zdravotný stav a hlavne energiu doplniť do krvi.

Na záver asi toto.

Každý je strojca vlastného zdravia a šťastia, ale ten kto sa nevenuje zdraviu svojej pečeni, veľa si šťastia neužije, lebo zdravie máme len jedno a keď nemáte zdravie, nemáte nič. Za  každou chorobou, alebo zmenou v organizme, môže vždy pečeň, nebudete začínať riešiť začínajúce, alebo pokročilé ochorenia od pečene, nebude zdravie a ani šťastie.

Preto sa pečeni hovorí fabrika zdravia.

My vám ponúkame naše riešenie, náš systém, ktorý za 22 rokov máme dokonale vyskúšaný na vlastnom tele. Nerozmýšľajte nad tým, či to môže, alebo nebude fungovať a začnite užívať pestrec a kmín. Sami to najlepšie oceníte.

Radili sme aj pri covide a fungovalo to klientom, tento článok nájdete aj v BLOGU, kde sa nachádzate. Tu v blogu je veľa článkov, v ktorých nájdete všetky odpovede, na ktoré ste nenašli odpoveď  v tomto.

Tak čo? Myslíte že to nebude fungovať? U každého človeka a aj zvieraťa to funguje. Už to vyskúšali na psíkoch, mačkách, jazdeckom koni, ale dávajú pestrec aj športovým holubom kvôli lepšiemu výkonu a výdrži. Ja sám autor tohto článku ho užívam od štyridsiatky už 22 rokov, preto kto vám povie že to pre vás nie je a môže byť aj lekár, tak sa od takého otočte a zmeňte lekára. Spýtajte sa lekára, ktorý pracuje sonografiou, ako dokážu bylinky za tri mesiace pomôcť pečeni a to bez vedľajších účinkov.

Nepohrdnite dobrou radou, šance sa neopakujú a premrhaný čas nevrátite, ale tieto dve bylinky vás dokážu vrátiť zdravotne tak, že budete nadmieru spokojní. A to je presne to, čo robíme. Nejde nám o jedno rázový obchod, ale o stáleho a spokojného zákazníka.

Alebo si myslíte, že vás zavádzame? Vyskúšajte a uvidíte. No sú aj takí klienti, ktorí užívali lieky na cholesterol a tlak viac rokov, ale sa s liekmi nevyliečili. Odpovedzte si, že prečo lieky neliečia, ale len udržujú prijateľnejší zdravotný stav. Skúste to bylinkami a bez vedľajších účinkov. 

Toto video by vám mohlo pomôcť:

JEDNODUCHÝ,ALE ÚČINNÝ NÁVOD

 https://www.youtube.com/watch?v=8-edyo6e_8k&t=11s

 

Dôležité pre vašu peňaženku:

Do kontaktných formulárov nám píšete otázky typu koľko silymarínu obsahuje náš pestrec mariánsky. Na to je stručná, ale aj jasná odpoveď. Nula. Silymarín, teda tabletky silymarínu /vyrobil človek/  to je látka, ktorá je pomenovaná podľa Latinského názvu pestreca mariánskeho silybum mariánum. Silymarín je vyrobený podľa päť druhov bioflavonoidov, ktoré obsahuje pestrec- ale v drvenom stave, nie mletý. Keď pestrec pomeliete, bioflavonoidy sa doslova vyparia a váš pestrec bude mať len hodnotu výživových zložiek, ale s pečeňou neurobíte žiaden pokrok a preto ani vaše krvné a pečeňové testy sa nezlepšia, alebo len mierne.

Na regeneráciu pečene potrebujete užívať bioflavonoidy v prírodnej forme a nie silymarín, ktorý je určený na akútne riešenie napríklad zápalov pečene, infekčných ochorení pečene. . Bioflavonoidy nie sú prenosné, nedajú sa vyťažiť a sústrediť do kapsule, tinktúry, alebo čaju. Lieky na pečeň nie sú určené na regeneráciu pečene, ale bioflavonoidy. Preto percentá obsahu látky silymarín v pestreci je zavádzajúca.

Obsah bioflavonoidov– týchto látok v pestreci dokáže určiť biolaboratórium a nie bylinkár informáciou, že má vysoký obsah silymarínu. Silymarín = zoskupenie päť druhov bioflavonoidov, ktoré obsahuje pestrec. Vyrobená látka človekom teda syntetická látka nedokáže regenerovať pečeň, preto reklama na tabletky pred správami je len pre tých, čo tomu uveria.

No a treba ešte povedať jedno.

Pre pečeň je každá syntetická látka nepriateľom a poškodzuje ju. Ale aj všetky syntetické látky v potravinách, ktoré  sú s dlhšou spotrebou a  spomíname ich v článku ako farbivá, konzervanty a stabilizátory.

A nezabudnite, že starneme a že pečeň nemá dovolenku, denne prefiltruje a to min. 2000l krvi, ale aj pokles zložiek v potravinách, za posledných 50 rokov o niečom svedčí a preto hranie sa s pestrecom pri užívaní na malé lyžičky, znamená pomalý postup. Držte sa príbalovej brožúrky a objednajte si systém pestreca a kmína – černuchy  a po užití    SETU A , vás už presviedčať a motivovať k tomu, aby ste pokračovali, nikto nebude musieť.

SET A  Pre začínajúcich:

https://www.zdravapecen.sk/obchod/drveny-pestrec-mariansky-a-cierny-kmin-set-a-pre-zacinajucich/

 

Bylinky si môžete objednať aj  tu:  https://www.pestrec.sk/kupit-pestrec/    na tomto webe si objednávajú tí, ktorí chcú pestrec využiť na prevenciu, majú menej  ako 40 rokov a netrpia nadváhou, či podvýživou, alebo žiadnym ochorením, či zdravotnými problémami s trávením, alebo vyprázdňovaním. Veľa športovcov si práve objednáva pestrec na tejto stránke.

Na týchto stránkach si môžete objednať pestrec a kmín- černuchu vo výhodných baleniach a objednávky si robia tí, ktorí prekročili vek 40 rokov.

https://www.zdravapecen.sk/obchod/

https://www.vasebylinky.sk/obchod/

No a pre Česko je tu stránka:  https://zdravejatra.cz/obchod/

 Na všetkých stránkach sa dá objednať tovar na dobierku, alebo môžete priamo zaplatiť v E-shope a tak poslať tovar ako darček, alebo uhradený tovar vám vie kurier niekde uložiť.

V prípade nejasností, alebo objednávky cez telefón nás kontaktujte na 0907 799065 alebo 0905 702390.

Dá sa aj mailom, na kurtis@kurtis.sk

www.zdravapecen.sk

Tento článok má 3 komentov

 1. Dobrý deň prajem,

  chcem sa podeliť o moje skúsenosti s užívaním pestreca marianskeho od Vás. Trochu o tom prečo som sa rozhodol to vyskúšať.

  Mám 33 rokov a posledne 2 roky to boli pre mňa dosť ťažké čo sa týka môjho života v práci veľa cestovania po svete USA, Japonsko, EU atď… veľa stresu, nervozity, potom COVID19 (3 krát som ho mal ale som stáletu, nie som očkovaný a ani nikdy sa nedám) čo vyustilo postupne do značných tráviacich problémov. Na Vás som narazil cez FB kde moja teta zdieľala vašu stránku tak som si prešiel Váš blog. Kúpil som si od Vás a začal som brať pestrec od Mája tohto roku. Kmín som vysadil asi po týždni lebo mi z nej nebolo dobre neviem niečo spôsobovalo mi po nej ťažkosti a bolesti v oblasti obličiek. Kmín som bral pred obedom na lačno asi 2 hodinový odstup od pestreca. Proste kmín mi nesadol na rozdiel od pestreca marianského. Možno že som to bral zle ale som na neho alergický.

  Bral som pestrec 4 mesiace začiatkom septembra tohto roku som ukončil kúru s týmito pocitmi:

  — každý mesiac som videl zlepšenie či to bolo u trávenia, bolesti okolo brucha či to v hornej časti alebo v oblasti čriev bolesti začali ustupovať a postupne zmizli.
  — tak isto som kľudnejší a nie som taky nervózny, čo pokladám za veľke pozitívum pre pokoj na duši v tele
  — tak isto som pribral neviem koľko kíl ale pribral som lebo vidím to na bruchu pretože pred kúrou som schudol z 80 na 60 kg teraz mám určite viac.
  — tak isto spánok, spal som proste celú noc zobudil som sa až ráno čo je veľké plus pre mňa
  — tak isto vyprázdňovanie bolo každý deň a oveľa jednoduchšie nie nasilu

  Už druhý mesiac pestrec neberiem a sa mi zdá že zase postupne sa mi to vracia zase take čudne pocity na bruchu a cez noc sa nejak častejšie budim ale neni to až take ako to bolo pred začiatkom kúry pretože vtedy to bola katastrofa. Pred branim pestreca som bol na všetky vyšetrenia či to gastro hadička, kolonoskopia atď… proste všetko bolo ok aj pečeň výsledky z krvi boli ok. Proste doktori nič nenašli a pochodil som toho dosť za posledne 2 roky + som bral antibiotiká na helikobatera a to dva krát asi so 4 mesačným odstupom. Antibiotika boli trojkombináciou HELICIT, SUMAMED a UNASIN tie druhe ATB som dostal po hadičke ale už v inom zložení a už si nepamätám.

  Myslíte si že keď sa to pomaly vracia myslím tie tráviace problémy tak môžem mať porúchanu pečeňovú funkciu ?

  Tak isto ako dlho môžem brať pestrec ? Nepredávkujem sa keď to budem brať celý rok každý deň ?

  Ďakujem
  Erik

  1. Veľa našich zákazníkov, keď začne užívať pestrec a černuchu si myslí, že sme predajcovia pestreca a černuchy.
   V podstate áno, ale fungujú závisle na sebe, preto ich ponúkame tak a v takých setoch, aby to pre zákazníka
   malo význam a pomohlo mu riešiť zdravotné problémy. Keď že všetky zdravotné problémy, alebo za všetky môžu poruchy
   činnosti pečene, tak je logická, že kaď riešime niektorý zdravotný problém, napríklad zlé trávenie, alebo kožné ochorenia,
   či migrény, zápchy, bolesti kĺbov a svalov, nespavosť, lámanie nechtov a všetky iné, vždy začnite pečeňou a užívaním
   pestreca a černuchy. Takto si skrátite cestu k zdraviu a ušetríte množstvo finančných prostriedkov.
   Zlé pochopenie nášho systému je to, že si objednáte len samotný pestrec a pritom už trpíte rôznymi zdravotnými problémami.

   TAK ŽE PRE KOHO JE SAMOTNÝ PESTREC PROSPEŠNÝ.

   Samotný pestrec užívajú, alebo im stačí na udržanie dobrej kondícii a stavu pečeni takí klienti, ktorí nemajú žiadne
   zdravotné problémy, netrpia nadváhou a ani podvýživou a ani depresiami, ale nemajú viac ako 40 rokov.
   Môžu pestrec užívať spôsobom jar a jeseň a to asi 8 týždňov. Jar február-marec, jeseň október-november. Ale je účinnejšie užívať
   pestrec priebežne a to aspoň buď denne, alebo každý druhý či tretí deň. Takto si určite zabezpečíte zdravú pečeň.

   Ženy po pôrode, keď prestanú kojiť, by mali nastúpiť čistenie a regeneráciu pečene a to pestrec a kmín, minimálne 3 až 4 mesiace,
   lebo pečeň 9 mesiacov pred pôrodom bola enormne vyťažená. Počas tehotenstva sa pestrec neužíva, ale po pôrode môžete hneď užívať černuchu,
   podporuje tvorbu materského mlieka. Pokiaľ nebudete z nijakého dôvodu kojiť, môžete zapojiť aj pestrec.

   KTO BY MAL ZAČAŤ A PREČO.

   Klienti, ktorí majú nadváhu, nízku hmotnosť na základe výšky, keď pracujete na nočných smenách, celodenná sedenie pri práci- vodiči,
   stresová práca, práca v znečistenom prostredí a to chemické závody, benzínové pumpy, v stavebníctve, časté cestovanie a to hlavne do problémových destinácií,
   no aj takí, čo užívajú pravidelne lieky, po infekčnom ochorení, alkoholici a drogisti, ktorí sa liečia so závislosti.
   To či náš systém užívania pestreca a černuchy funguje, o tom hádam nebudeme polemizovať.
   Černucha čistí pečeň, črevný a cievny trakt a pestrec regeneruje pečeň jej filter, pečeňuvú membránu, no a pestrec okrem regenerácie pôsobí
   aj na výživovú hodnotu, jeho látky napomáhajú zlepšiť kvalitu krvi.
   Keď že my sme závislí od kvality a čistoty krvi, za ktorú zodpovedá pečeň, na pečeň a jej reakcie musíme reagovať.

   PEČEŇ NEBOLÍ !!!

   Toto je dôležité si zapamätať, ale jej signáli sú jasné. Keď sa pečeň poškodí, zistíme to pri začínajúcich problémoch s trávením a vyprázdňovaním,
   buď častým, alebo zápchou. Keď začnú kožné ochorenia, alebo steatóza pečene, musíte si uvedomiť, že stav je vážny.
   No a potom to pokračuje…

   AKO SA STARAŤ O PEČEŇ.

   Je to jednoduché a pokiaľ to budete robiť takto, budete nadmieru spokojní. Predstavte si že ste bez zdravotných problémov
   a nič vás na na vašom tele netrápi, tak ráno stanete a spolu s raňajkami si dáte dávku černuchy. Pred obedom, keď sa dostaví
   hlad, si dáte dávku pestreca a jesť môžete najskôr o hodinu, ale lepšie je, keď sa hlad obnoví, lebo pestrec vás zasýti.
   Pestrec neužívajte na LAČNO.
   Pokiaľ už máte dôvod na liečbu poškodenej pečene, tak postupujete podľa príbalovej brožúrky.

   Záverom treba povedať aj to, že v tejto kombinácii pestrec a kmín, máte zabezpečené aj prísun látok, ktoré bežne nekonzumujete a
   v podhodnotených potravinách sa nevyskytujú. Tieto látky vám dodajú neskutočnú energiu.
   Z dotazov vieme, že ste už užívali pestrec od rôznych dodávateľov a takýto pestrec kombinujete s naším kmínom. Len v tomto prípade
   chceme upozorniť aj na to, že NIE JE PESTREC AKO PESTRE, preto už niektorí aj na pestrec zanevreli. No a Egyptský kmín si tiež zamieňate
   s Indickým a potom sa divíte, že to nefunguje.
   Nie je to všetko o tom, či vám niekto ponúka zľavu 7% ak nakúpite znova, alebo vám
   ponúkajú lacný tovar, či vás otravujú mailom. My našich klientov neobťažujeme, tak že kto sám nemá záujem o vlastné zdravie, my mu to nebudeme
   prízvukovať a posielať do mailu, alebo SMS, že si má objednať náš tovar.

   AKO SA VYZNAŤ PRI OBJEDNANÍ BYLINIEK.

   Poriadne si preklepnite dodávateľa a to najdrahšie, nemusí byť to najlepšie, lebo keď nájdete reklamu všade a na prvom mieste,
   takú reklamu treba aj platiť a to by ten predajca na prvom mieste, musel mať tovar zadarmo, alebo pestrec nakupovať z Poľska.

   NIE JE PESTREC, AKO PESTREC! https://www.zdravapecen.sk/pestrec-mariansky-nie-pestrec-pestrec/

   Tu sú podstatné informácie, kliknite na link.

   Ďalej sa zamerajte na to, či sa na stránke dá platiť kartou a či na hornej lište kde je webová adresa je symbol zámku.
   Vtedy je bezpečné nakupovať, lebo banka vám pridelila platobný terminál a požívate jej dôveru. Keď je možné platiť len dobierkou,
   nie je jasné, prečo to tá spoločnosť nevyužíva. My máme gro objednávok platených kartou, lebo deti posielajú bylinky rodičom, aby
   si ich rodičia nemuseli platiť, alebo objednávať cez internet. Pre seniorov je možnosť objednávky aj telefonicky,
   na 0907 799065,alebo 0905 702390, alebo mailom kurtis@kurtis.sk

   Využite objednávky pre viacerých, je to lacnejšie.

   Naše bezpečné stránky sú: http://www.zdravapecen.sk http://www.vasebylinky.sk http://www.pestrec.sk a pre Česko http://www.zdravejatra.cz

   Nie je všetko zlato, čo sa ligoce a nie je všetko tak, ako to predajcovia publikujú.

   No a bonusová rada na záver:
   To že si pestrecom a kmínom dokážete pomôcť, sme si istý a dostanete do normy aj krvné a pečeňovú testy, čo je cieľom pestreca a kmína.
   Či to už bude za tri, alebo päť mesiacov, tak to záleží na vašom veku a stavu pečene keď začínate, ale tak to bude.
   To že potom prestanete s udržiavacou jednou dávkou denne, tomu už nerozumieme, lebo vy sa vyliečite potravinou a tá, čo vám robila dobre, tú
   vypustíte zo svojho jedálnička.

   Vy si pomôžete zdravotne bylinkami a to bez vedľajších účinkov. Je niečo lepšie?

   Pečeň za minútu prefiltruje 1,4 litra krvi, za deň 2000 l krvi, u športovcov až 3600 l krvi, nemá dovolenku a regeneruje od 00:00 do 03:00 h.
   Pečeň rozhoduje o stave krvi, ktorá je našim palivom. Chcete fungovať plnohodnotne, alebo sa len nečinne prizerať, ako váš zdravotný stav
   ide dolu vodou.
   Rada- začnite a ušetríte veľa financií za prázdnu stravu.

   Je k tomu ešte niečo treba dodať?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top