Skip to content

Čo môžeme dosiahnuť užívaním Pestreca mariánskeho

 

Upozornenie: Žiadam návštevníkov nášho Blogu,aby nekopírovali obsah Blogu, bez nášho vedomia a súhlasu,za účelom ďalšieho verejného publikovania.Všetky príspevky a texty či fotografie sú výlučne našim duševným vlastníctvom a sú chránené v zmysle autorského zákona číslo 618/203 Z.z.Zákona, autorskom práve a práve súvisiacom s autorským právom.

Ďakujeme za pochopenie.

POKYNY PRE UŽÍVATEĽA PESTRECA A ČERNUCHY

 

Pestrec je balený  v celofanových vreckách , bez vzduchu. Po otvorení ho presypte do primerane veľkého pohára. Načaté balenie  treba užiť do jedného mesiaca, kvôli oxidácii.  Ak ste nový užívateľ, môžete zdvojnásobiť dávky  v prvom  mesiaci užívania Pestreca.. V začiatku užívania by vám jedno balenie nemalo vydržať viac ako týždeň. Plod Pestreca je pripravený na konzumáciu,  neupravujte ho ,užíva sa kopcom čajová lyžička priamo do úst a zapiť vodou min. 3dl. Po užítí  min. 30-40 minút nejesť, aby koncentrácia v žalúdku nebola zriedená potravou.
Naj účinnejšia dávka je tesne pred spaním, pečeň regeneruje v nočných hodinách.

Veľa informácií na jednom mieste:

/Kliknite na odkaz/  
https://www.facebook.com/zdravapecen.sk/posts/320175274809635

 

Zápar, vyluhovanie alebo iná úprava Pestrec znehodnocuje, eliminuje látku silymarín, ktorá je v šupke Pestreca. Olej  je ochudobnený o dôležité zložky, tak že kúra je zdĺhavá a ne čistí  črevný trakt. V prípade nejasností nás kontaktujte mailom, alebo telefonicky. Preštudujte si priložený leták a webovú stránku. Pestrec nemá žiadne vedľajšie účinky a pri užití väčšieho množstva ako je predpísané nehrozia žiadne zdravotné problémy , tak že regenerácia pečene- pečeňovej membrány je veľmi bezpečná. Je veľmi silný antioxidant, pomôže aj preventívne. Dodá energiu, detoxikuje organizmus, čistí črevný trakt, zveľaďuje imunitný systém.  Má vysokú nutričnú hodnotu, pri užívaní nie je pocit hladu. Zbaví pečeň tuku a následne zregenerovaná pečeňová membrána zbaví krv nežiaducich látok. Pomocou krvi vyčistíme pľúca a obličky. Počas užívania je úbytok vnútorného tuku a následne úbytok telesnej hmotnosti. U príliš chudých ľudí pomôže upraviť hmotnosť, nakoľko začne fungovať trávenie , pravidelné vylučovanie ,tvorba tráviacich enzýmov , tvorba žlče a  v očistenom črevnom trakte  sa budú lepšie vstrebávať  vitamíny, minerály antioxidanty a stopové prvky. Pestrec obsahuje dostatočné množstvo aj nenasýtených mastných kyselín – ktoré bežne v strave nemáme , pritom sú tak potrebné pre vstrebávanie niektorých vitamínov a minerálov. V krátkom čase sa užívateľ zbaví syndrómu vyhorenia ,ako i migrény, alergií, ženských zdravotných problémov ,kožných ochorení aj akné. Užívateľom sa podstatne zlepší pleť. Je to života budič, ktorý čistí telo i dušu. Vráti vás o niekoľko rokov  späť . Tieto riadky ktoré čítate nie sú reklamného charakteru, ale skúsenosti našich klientov s užívaním plodu Pestreca Mariánskeho. Skladujte pri izbovej teplote  v sklenenej dóze alebo pohári, aby nebol voľne na vzduchu -oxiduje.

PEČEŇ            Môžeme si vystavať novú pečeň.

Vložením Pestreca mariánskeho do úst začína proces, že sme po dlhom čase začali myslieť aj na náš najdôležitejší filter v tele.

Pravidlá užívania: /klik na odkaz/

https://www.zdravapecen.sk/blog/2016/07/31/pestrec-mariansky-pravidla-uzivania/

Ako Pestrec pôsobí.

V žalúdku sa rozloží a dáva signál k tvorbe tráviacich enzýmov a pečeň dáva signál k tvorbe žlče. Potom prechádza do čriev, kde sa obsiahnuté látky vstrebú do krvi . Tak ako postupuje črevným traktom, čistí a regeneruje črevný trakt , teda akýsi peeling črevných stien./ V prvých dňoch bude stolica zapáchať/ Asi do týždňa až 10 dní od začiatku užívania dokáže spravidelniť vylučovanie, čo je veľmi dôležité z hľadiska hnilobných procesov, ktoré poškodzujú steny čriev. V tomto čase už sa pečeň začína zbavovať prebytočného tuku. Po asi troch týždňoch užívania sa začnete lepšie cítiť, je to z dôvodu čiastočného zbavenia sa nežiaducich látok v krvi, ktoré vyvolávali únavu, migrény, nevoľnosť, alergie , zápalové procesy, ale aj preto, lebo cez očistené steny čriev sa lepšie vstrebávajú látky potrebné pre harmonickú činnosť orgánov. Veľkým prínosom Pestreca je obsah nenasýtených mastných kyselín, bez ktorých nie je vstrebateľnosť niektorých vitamínov a minerálov.

BRUCHO

TOTO BUDE MINULOSŤOU AK PESTREC DOSTANE U VÁS ZELENÚ  a keď mu pomôžete Černuchou, tak máte výsledok za polovičný čas. PESTREC & ČERNUCHA = zdravá pečeň = život bez liekov

Ochudobnená krv o tieto zložky spôsobuje takzvané civilizačné ochorenia. Po asi piatich týždňoch užívania je už vidieť zmeny na očiach a tvári . Tieto zmeny si všimnú hlavne ľudia, ktorých ste dlhšie nestretli. Ale hlavne je to veľmi hmatateľné na krvných a pečenových testoch. Po piatych týždňoch užívania klesnú hodnoty až o 50% zo zvýšených hodnôt. Napríklad cholesterol -LDL z 9 na 7. Ak pokračujeme ďalej, po dvoch mesiacoch užívania sú už zmeny ktoré si všimnete aj sami. To že sa budete lepšie cítiť, lepšie vyzerať, je už pre vás samozrejmosťou. Zažívací trakt s vylučovaním synchrónne zabezpečí lepšiu vstrebateľnosť a tým aj výživu. Látky o ktoré ste dlhodobo ochudobňovali svoje telo, lebo steny čriev boli zanesené, teraz prúdia do žíl a dodávajú vám energiu a vitalitu. Vaše palivo života dostáva nový rozmer.

Ale aj podstatný fakt je ten, že stále prebieha regenerácia pečeňových buniek pečeňovej membrány a jej detoxikácia. Ak sme trpezlivý, tak sa po troch mesiacoch užívania dopracujeme relatívne k zdravej pečeni a krvné testy budú v norme. V tomto čase pečeň zmenší svoj objem, v črevnom trakte nebudú prebiehať hnilobné procesy, nebude vás nadúvať a zbavíte sa aj vnútorného tuku, čo si všimnete na veľkosti brucha ,lebo aj pečeň zbavená tukov sa zmenší. O toto sa postará Pestrec, nakoľko má aj vysokú nutričnú hodnotu a pri užívaní nie je pocit hladu. Budete chudnúť, ale za plnej výživy nie metódou rýchleho zhodenia množstva kíl, kedy sa len tuková bunka zmenší, ale zostáva v tele a úbytok vody v tele robí dojem dobrého prípravku na chudnutie.

 

Všeobecne o systéme zdravá pečeň.

Nachádzate sa na stránke www.zdravapecen.sk  a duálnej stránke  www.zdravejatra.cz    v BLOGU, kde môžete nájsť veľa informácií,ktoré vám pomôžu pochopiť systém liečby pečene,žlčníka,obličiek, odstrániť zlé krvné a pečeňové testy,ale hlavne postupy čo robiť,aby ste nemuseli nikdy užívať syntetické lieky.Staráme sa o vás,aby ste boli vždy fit,netrpeli únavou,nadváhou či stresom.Učíme našich klientov ako postupovať,aby sa užívania liekov zbavili.Systém je založený na očiste pečene,črevného traktu,ciev o čo sa postará Egyptský kmín -černucha a regeneráciu pečene, ktorú hravo zvládne pestrec. Pestrec obsahuje flavonoidy,ktoré podporujú tvorbu nových pečeňových buniek. Pokiaľ si kúpite tú správnu odrodu,váš zámer sa určite podarí zrealizovať. Pestrec treba užívať medzi jedlami, nabrať na lyžicu priamo do úst a zapiť vodou. Kmín sa môže užívať tesne pred jedlom,alebo po jedle,ale nie spolu s pestrecom. Odstup musí byť min.30 minut a viac. Pestrec musí byť v drvenom stave tak, ako ho posielame.Samotný pestrec užívať je nevýhodné,nakoľko nedokáže odbúrať nežiadúce látky z tela tak ako kmín-černucha a hlavne látky z neho sa cez črevný trak nezabudujú do krvi ,pokiaľ černucha črevný trakt nevyčistí.Užívanie samotného pestreca hlavne prvých päť týždňov je mrhanie financiami,nakoľko až 80% jeho obsahu skončí v toalete.Dokonalé využitie je s podporou černuchy. Užívanie oboch byliniek je jednoduché a bezpečné aj u detí od troch rokov. Veľa našich klientov má prevážne sedavú prácu,alebo pracujú na smeny a to hlavne nočné smeny.Pri takejto práci dochádza k poruchám pečene,čo sa prejaví ťažobou,nadúvanie,pocit plnosti,kŕčmi.Pokiaľ tieto stavy nebudete riešiť a budete odkladať problém,o tri roky môžete očakávať problém so žlčníkom,obličkami,problémy v črevnom trakte,steatóza pečene,vaše krvné a pečeňové testy budú už vysoko nad normou. Okrem toho môžete začať priberať,aj keď už dlhšie konzumujete menej a menej potravín.Nesmiete zabudnúť na to,že pečeň je filter,fabrika nášho zdravia,ale i zásobáreň výživných zložiek,teda akási špajza,kde sa ukladá nadhodnota výživy,aby tieto látky boli pripravené na dodanie do krvi,pokiaľ v krvi poklesnú.Keď je pečeň upchatá  tukmi a toxínmi,tieto zložky neuloží, končia v toalete a vy sa takzvane draho stravujete.
Informácie z našej web stránky sú kopírované a používané na iných stránkach,na ktorých sú ponúkané produkty,ktoré vám zaručene pomôžu.Keď zablúdite na takúto stránku a nedopátrate sa  k sídlu spoločnosti,obchodným podmienkam,majiteľa spoločnosti,ba dokonca na tejto stránke beží čas dokedy si môžete výhodne tovar zakúpiť,tak ste práve s najväčšou pravdepodobnosťou naleteli.V nepriesvitnom obale je ponúkaný tovar vysokej gramáži,za nízku cenu.To čo hľadáte je síce napísané na obale,ale pri užívaní zistíte,že to nefunguje a tak sa pýtate buď mailom,alebo telefonicky,ako by mal pestrec mariánsky fungovať.Prvom rade si treba uvedomiť,že informácie z našej stránky sa nedajú skombinovať a využiť s tovarom zakúpeným z iných stránok.Dôvodom sú odrody pestreca,ktoré neobsahujú flavonoidy,tak že sú určené len ako výživné plody a používajú sa hlavne pri výrobe granúl pre zvieratá. Pestrec mariánsky DRVENÝ /Ostropestrec mariánsky,Silybum mariánum /L/ Strieborný bodliak, ľud.Kristova koruna.
Keď si pozorne prečítate konkurenčné stránky,tak sa dozviete aj to,že na obale majú uvedený plod drvený a v popisoch  túto vetu:  Práve z tohoto dôvodu je mletý plod Pestreca, ktorý ponúkame balený v šikovných vreckách.Keby v skutočnosti pestrec drvili,tak by mletý nespomínali.Zrejme zabudli prepísať.Ďalej z popisu konkurencie: Drvinu v ústach dôkladne požujte a premiešajte so slinami (kvôli rýchlejšiemu stráveniu a distribúcii prospešných látok) a prehltnite.Prosíme vás na našom pestreci neaplikujte požutie,ale len vložiť do úst zapiť vodou a prehltnúť. Máme k tomu niekoľko dôvodov.
Drvený znamená príprava,systém,ako zachovať v pestreci flavonoidy,lebo teplo na 40 st.ich likviduje.Takéto teplo vzniká pri mletí. Pre obsah flavonoidov pestrec kupujete. Konkurencia bežne pestrec melie,ale na obale uvádza,že ho drví,lebo vie,že mletý nepredá,na koľko si dôkladne preštuduje našu stránku a vie,že kvalitou nám nemôže konkurovať,iba cenou.Bohužiaľ na to doplatí hlavne zákazník.Systém zdravá pečeň funguje tak,že sa užíva pestrec a Egyptský kmín v jeden deň súčastne v pomere 2:1. Dve balenia pestreca + jedno balenie kmínu. To je ideálna objednávka,keď chcete vyskúšať to čo publikujeme či je,alebo nie je pravda o účinkoch byliniek ktoré vám pošleme. Pokiaľ tento mini balíček užijete v priebehu 18 až 20 dní,vaše pochybnosti o účinkoch a systéme zdravá pečeň sa rozplynú. Tí čo nás poznajú si objednávajú SET A pre začínajúcich.Je finančne najvýhodnejší.Je na vás,kedy začnete.Treba si však uvedomiť,že veľké zdravotné problémy začínajú malými zdravotnými problémami,ktoré sme zanedbali.Obraz vašej tváre, očí,pokožky,nálady a pocitov,je obrazom vašej pečene.Teda tak ako vyzeráte a cítite sa,to je obraz toho,v akom stave a kondícii je vaša pečeň.Pečeň ovplyvňuje kvalitu a čistotu krvi a krv je palivom nášho života. Nezabudnite na to,že pečeň nebolí.Preto jej málo kto venuje pozornosť.Od 24 roku života starne a z roka na rok stráca na výkone vekom a stavom znečistenia od taxických látok. Pomôžte pečeni zbaviť sa tukov a toxínov,ona vám prinavráti vaše zdravie.

V našej ponuke je Pestrec už pripravený na priame užitie. Cena za 270g balenie je 9,-€.Pri rôznych akciách ktoré máme v podobe SETOV sa však viete dopracovať k podstatne nižšej sume.

OBJEDNAJTE SI SETY v ktorých dostanete vždy naviac jedno balenie Pestreca alebo Černuchy.

SET – A    https://www.zdravapecen.sk/produkt/set-a/ – ideálne pre začínajúcich

SET – B     https://www.zdravapecen.sk/produkt/set-b/ – druhý mesiac

SET – C     https://www.zdravapecen.sk/produkt/set-c/ – zameraný na detox

SET – D    https://www.zdravapecen.sk/produkt/set-d/ – rodinné balenie pre dvoch

Žite život bez liekov   ZDRAVÁ PEČEŇ   / Dá sa to /

Úlohou Pestreca je regenerácia pečeňových buniek pečeňovej membrány. Ak sa dopracujeme k funkčnej pečeňovej membráne, tak zdravotné problémy typu Cirhóza, Steatoza, zlé krvné a pečeňové testy, zväčšená pečeň, zažívacie problémy, problémy so stolicou, kožné ochorenia včetne akné, metastázy na pečeni, stukovatelá pečeň, syndróm vyhorenia, únava, migrény, endometrióza, alergie ale i problémy v črevnom trakte, ako i udržanie si normovanej váhy budú minulosťou. Pestrec má nesmierne významný prínos pre náš organizmus, je to silný antioxidant, čo znamená, že spomaľuje starnutie a bráni vzniku civilizačných ochorení.

V našom E-shope zakúpite drvený plod Pestreca už pripravený na užitie. Je balený tak, aby neoxidoval. Po otvorení balenia presypte obsah drvy do pohára s viečkom alebo sklenenej dózy. Máme s drvením skúsenosti a Pestrec dodávame pripravený v takej kvalite , aby splnil vaše očakávania.

Informácie o systéme prípravy Pestreca nepodávame,nakoľko tieto sú z našej web stránky kopírované a používané na konkurenčných stránkach. Je to hlavne na webe bylinkára,ktorý nám skopíroval stránku tak, že si ju zákazníci mýlia a systémovo nám vykráda web.Nepodávame ani informácie o našich dodavateľoch,či obchodných partneroch. Taktiež sa nemôžeme vyjadrovať k tovaru,ktorý nebol zakúpený v našom E-shope.

Tento článok má 6 komentov

 1. Ahoj, volám sa Donna a ja som manažér predaja v StarSEO Marketing. Len som sa pozeral na svoje webové stránky a uvidíte, že vaše stránky má potenciál stať sa veľmi populárne. Ja len chcem povedať, v prípade, že ste už nevedeli … K dispozícii je webová stránka sieť, ktorá má už viac ako 16 miliónov užívateľov, a väčšina užívateľov sa zaujímajú vo výklenkoch, ako je tá vaša. Tým, ako sa vaše webové stránky na tejto službe máte šancu sa dostať vaše stránky viac populárne, než si dokážete predstaviť. Je to zadarmo zaregistrovať a môžete sa dozvedieť viac o tom.Teraz mi dovoľte, aby som vás opýtať … Potrebujete svoje webové stránky, aby bola úspešná udržať si svoje firma? Potrebujete cielené návštevníkov, ktorí majú záujem o služby a produkty, ktoré ponúkate? Hľadajú expozícia, k zvýšeniu predaja, a rýchlo rozvíjať povedomie o vašich stránkach? Ak je vaša odpoveď znie áno, môžete dosiahnuť tieto veci len vtedy, ak máte dostať vaše webové stránky na sieti som s popisom. Táto služba Inzercia prevádzku
  es vás
  na tisíce, a zároveň dáva vám možnosť vyskúšať si službu pred platiť vôbec nič. Všetky obľúbené stránky sú pomocou tejto služby, aby posilnili svoje čitateľa a príjem z reklamy! Prečo nie? A čo je lepšie ako prevádzku? Je to opakujúca sa prevádzka! To je, ako beží úspešné webové stránky funguje … Tu je pre váš úspech!

  1. Ďakujeme za záujem popularizovať našu web stránku a našu činnosť.Sme radi že záujem je veľký,ale nie je to naša priorita,aby sme činnosť takýmto spôsobom zviditeľňovali.Skôr nám ide o menej zákazníkov,ktorí budú nadštandardne spokojní s našimi službami.Táto činnosť je zameraná na poradenstvo a pomoc ľudom informáciami, ako môžu žiť život bez liekov.Určitým spôsobom je to náš koníček.
   Tešíme sa vašej priazni.
   zdravapecen.sk

 2. Dobrý večer, chcela by som sa opýtať, či Pestrec a kmín pomôže, ak má niekto helikobaktera. Zistili to otcovi na jedných merania – BIOMedicína, má 75 r. Dosť schudol. Boli sme u lekára. Všetky výsledky sú v poriadku, mierne zvýšený je cholesterol. Ešte testy na HP čakáme. Trápia ho hnačky nadúvanie, bolesť v oblasti krížov, v oblasti ľavého boku – akoby pod slezinou. Odporúčali nám Chioskú mastiichu. Ďakujem za odpoveď. Henrieta 0907 960 125

 3. Ahojte. Po probléme so žlčníkovými kameňmi som sa začal viac zaujímať o alternatívne spôsoby liečenia, nakoľko moja dôvera v súčasné zdravotníctvo nie je bohvieaká. Objednal som si pestrec a momentálne ho užívam cca 3 dni. Myslíte, že mi s tými kameňmi pomôže?

  Mimochodom, objednávka išla nie od Vás, ale po informáciách, ktoré som na Vašej stránke čítal, už budem objednávať asi len od Vás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top