Skip to content

Pestrec a vysoký krvný tlak – Zdrava pecen.sk

Dôležité informácie pred začatím liečby pečene pestrecom.

/Kliknite na odkaz/

 

https://www.zdravapecen.sk/blog/2017/07/23/pestrec-mariansky-skusenosti-rady-system-uzivania-davk
https://www.zdravapecen.sk/blog/2017/11/12/24547/ 
Veľa užívateľov sa pýta,ako je to s užívaním pestreca, ak majú vysoký krvný tlak.
Informácie pre klientov s vysokým krvným tlakom,ktorí sú neliečení,teda neužívajú lieky na tlak.

Pestrec zvyšuje spodný tlak, kto máva závrate, alebo bolesti hlavy ocení jeho účinky. Ale pokiaľ dvihne spodný tlak zo 70 na 80,tak horný dvihne o 50 % tejto hodnoty. Teda ak máte tlak horný 130,pri užití pestreca bude asi 135, ale hlavne pri dennej aktivite. Ten kto má vysoký krvný tlak, tak s užívaním pestreca začína na noc, tesne pred spaním,  kedy je telo v kľude. Po dvoch týždňoch pridá dennú dávku a podľa stavu ako užívanie pestreca bude pôsobiť, pridá  aj rannú dávku.

Nebezpečie je len u tých neliečených pacientov,ktorí majú bežne spodný tlak cez 90,vtedy môže pestrec pri dennej aktivite zvýšiť spodný tlak aj na 100,čo je už nebezpečná hranica.

Liečení klienti postupujú podľa príbalového letáku,ktorý dostanete v každej objednávke,aj pokiaľ je to opakujúca sa objednávka.

U liečených pacientov,ktorí užívajú lieky na tlak,je užívanie pestreca bezproblémové.

TlakomerZP štvorecZAMERANÉ NA PEČEŇtepna

Informácie pre klientov užívateľov.

Treba myslieť na to, že plod pestreca nemá žiadne vedľajšie účinky a pri užití väčšieho množstva ako je predpísané, nehrozia žiadne zdravotné problémy.

Lieky a Pestrec.

Ak začínate s užívaním plodu pestreca , je v začiatkoch nutné predpísané lieky užívať, lebo organizmus nevie bez nich pracovať tak, ako má. Lieky a  pestrec je nutné užívať , s odstupom min 40 min. nie spolu, minimálne dva až tri mesiace , kým sa látky pestreca zabudujú do krvi a nastane čiastočná detoxikácia organizmu. Potom veľmi citlivo a systémovo treba lieky vysádzať,  nie na raz, ale najskôr o 50%, znížiť dávky postupne, neskôr užívať lieky len každý druhý deň a nakoniec vysadiť. Je nutné sa poradiť s lekárom, či to umožní zdravotný stav.  Vysadenie je podmienené tým, ako sa budete cítiť. Treba myslieť na to, že pečeň sa poškodzovala dlhodobo a dostať ju do dobrej kondícii potrvá pri správnom užívaní min. tri mesiace. Preto s vysadením liekov nepočítajte  skôr, ako o tri mesiace po začatí užívania plodu pestreca. Všetko je podmienené tým, v akom stave máte  pečeň a črevný a cievny trakt na začiatku užívania,o koľko sú zvýšené hodnoty krvných a pečeňových testov, ale aj koľko má klient rokov  .

Po dvoch až troch mesiacoch užívania,  klesne  cholesterol o 50% zo zvýšených hodnôt. Ak  máte mať  hodnotu cholesterolu 5,2  a vy máte 9, tak pokles bude ca na 7 alebo menej.Je však dôležité to,že sa liečite potravinou ,bez vedľajších účinkov.

Pestrecu  treba aj pomôcť Egyptským čiernym kmínom a dobrou životosprávou , on sa postará napríklad o elimináciu pečeňového stresu, ktorý môže zohrávať systémové poškodzovanie pečeňovej membrány. Dobre si preštudujte informácie na webe https://www.zdravapecen.sk/blog/  a informácie, ktoré pri objednávke dostanete na príbalových letákoch  a do mailu , aby ste správne pestrec a černuchu užívali. 

Nepísané pravidlo je,že ak sa pečeň poškodzovala päť rokov,obnova funkčnosti potrvá päť mesiacov. Spomeňte si,kedy ste začali priberať,alebo neprimerane chudnúť a meniť veľkosť oblečenia,vtedy začala pečeň ukladať tuk do pečene a na vnútorné orgány.

Ak predajca uvádza že obnova pečene potrvá 12 týždňov,tak zavádza a klame zákazníka. Obnova pečene bude trvať na základe týchto faktorov: vek pečene-od 24 roka života pečeň starne, stav pečene obsah tukov a toxínov  v pečeni, vnútorný tuk a podkožný tuk,  stav črevného a cievneho traktu-priechodnosť stien čriev a množstvo toxínov,ktoré treba z tela odbúrať.

Ak súčasne budete užívať černuchu,proces detoxikácie sa urýchli a hlavne črevný a cievny trak sa rýchlejšie vyčistí.Odstup medzi pestrecom a černuchou musí byť min. 30 až 40 min. Černucha sa užíva nezávisle na pestreci v priebehu dňa aspoň tri krát v úvode užívania môžete spolu s jedlom. Černucha znižuje tlak,čistí steny ciev a likviduje v krvi baktérie,zbavuje črevný trakt povlakov a parazitov,v krvi zráža cukor a tuky,ale hlavne v procese delenia buniek,dokáže eliminovať možné potenciálne rakovinové bunky.Veľa sa využíva  pri liečbe nádorových ochorení.

Užívajte na dve balenia pestreca , jedno balenie černuchy !!!  Ušetríte veľa finančných prostriedkov za pestrec.

Pestrec posielame drvený,už ho neupravujte,aby ste zachovali flavonoidy – silymarín ,tieto teplo nad 40 st poškodzuje,preto sa nemôže mlieť,ale drviť a taktiež sa z plodu pestreca ne pripravuje čaj. Na čaj sa využívajú listy,byľ ale i koreň.Tie sa však nevyužívajú na podporu obnovy pečeňových buniek.

Pestrec sa užíva priamo do úst,treba ho  zapiť vodou min. 3 dcl.  Ideálne je pestrec užívať počas dňa na prázdny žalúdok a po užití pestreca nejesť aspoň min. 40 min. Tak isto sa užíva aj černucha,ale tú môžete užívať pred jedlom,počas jedla i po jedle.

Pri užívaní pestreca a černuchy odbúravate počet tukových buniek a tým aj schudnete,nakoľko tieto tukové bunky, opustia vaše telo cestou potu moču a stolice. Prípravky na chudnutie však dokážu odbúrať len množstvo vody,ktorú tukové bunky na seba viažu a časom nastane takzvaný jojo efekt a priberiete zas a viac. S pestrecom a černuchou odbúrate tuky za plnej výživy. Myslite na to,že podhodnocovať výživu sa neopláca,lebo pečeň si vie vyrobiť tuky sama aj z potravy, ktorá ju neobsahuje. Vždy si sledujte príjem kalórií a hlavne,koľko kalórií dokážete spotrebovať-spáliť činnosťou.

 

Pestrec mariánsky detoxikuje a regeneruje pečeň- pečeňovú membránu a tá následne upraví všetky hodnoty krvného obrazu do normy. Treba si však uvedomiť,že čas kedy dostaneme krvný obraz pod kontrolu, je úmerný stavu v akom sa momentálne nachádza,teda aké máme hodnoty nad hornú hranicu.  Ďalší  podstatný faktor  je, v akom stave je pečeň, črevný a cievny trakt na začiatku užívania,ale i váš vek.Čím sme starší,tým pomalšie postupujeme pri regenerácii pečene.

 

Všeobecne o systéme zdravá pečeň.

Nachádzate sa na stránke www.zdravapecen.sk  a duálnej stránke  www.zdravejatra.cz    v BLOGU, kde môžete nájsť veľa informácií,ktoré vám pomôžu pochopiť systém liečby pečene,žlčníka,obličiek, odstrániť zlé krvné a pečeňové testy,ale hlavne postupy čo robiť,aby ste nemuseli nikdy užívať syntetické lieky.Staráme sa o vás,aby ste boli vždy fit,netrpeli únavou,nadváhou či stresom.Učíme našich klientov ako postupovať,aby sa užívania liekov zbavili.Systém je založený na očiste pečene,črevného traktu,ciev o čo sa postará Egyptský kmín -černucha a regeneráciu pečene, ktorú hravo zvládne pestrec. Pestrec obsahuje flavonoidy,ktoré podporujú tvorbu nových pečeňových buniek. Pokiaľ si kúpite tú správnu odrodu,váš zámer sa určite podarí zrealizovať. Pestrec treba užívať medzi jedlami, nabrať na lyžicu priamo do úst a zapiť vodou. Kmín sa môže užívať tesne pred jedlom,alebo po jedle,ale nie spolu s pestrecom. Odstup musí byť min.30 minut a viac. Pestrec musí byť v drvenom stave tak, ako ho posielame.Samotný pestrec užívať je nevýhodné,nakoľko nedokáže odbúrať nežiadúce látky z tela tak ako kmín-černucha a hlavne látky z neho sa cez črevný trak nezabudujú do krvi ,pokiaľ černucha črevný trakt nevyčistí.Užívanie samotného pestreca hlavne prvých päť týždňov je mrhanie financiami,nakoľko až 80% jeho obsahu skončí v toalete.Dokonalé využitie je s podporou černuchy. Užívanie oboch byliniek je jednoduché a bezpečné aj u detí od troch rokov. Veľa našich klientov má prevážne sedavú prácu,alebo pracujú na smeny a to hlavne nočné smeny.Pri takejto práci dochádza k poruchám pečene,čo sa prejaví ťažobou,nadúvanie,pocit plnosti,kŕčmi.Pokiaľ tieto stavy nebudete riešiť a budete odkladať problém,o tri roky môžete očakávať problém so žlčníkom,obličkami,problémy v črevnom trakte,steatóza pečene,vaše krvné a pečeňové testy budú už vysoko nad normou. Okrem toho môžete začať priberať,aj keď už dlhšie konzumujete menej a menej potravín.Nesmiete zabudnúť na to,že pečeň je filter,fabrika nášho zdravia,ale i zásobáreň výživných zložiek,teda akási špajza,kde sa ukladá nadhodnota výživy,aby tieto látky boli pripravené na dodanie do krvi,pokiaľ v krvi poklesnú.Keď je pečeň upchatá  tukmi a toxínmi,tieto zložky neuloží, končia v toalete a vy sa takzvane draho stravujete.
Informácie z našej web stránky sú kopírované a používané na iných stránkach,na ktorých sú ponúkané produkty,ktoré vám zaručene pomôžu.Keď zablúdite na takúto stránku a nedopátrate sa  k sídlu spoločnosti,obchodným podmienkam,majiteľa spoločnosti,ba dokonca na tejto stránke beží čas dokedy si môžete výhodne tovar zakúpiť,tak ste práve s najväčšou pravdepodobnosťou naleteli.V nepriesvitnom obale je ponúkaný tovar vysokej gramáži,za nízku cenu.To čo hľadáte je síce napísané na obale,ale pri užívaní zistíte,že to nefunguje a tak sa pýtate buď mailom,alebo telefonicky,ako by mal pestrec mariánsky fungovať.Prvom rade si treba uvedomiť,že informácie z našej stránky sa nedajú skombinovať a využiť s tovarom zakúpeným z iných stránok.Dôvodom sú odrody pestreca,ktoré neobsahujú flavonoidy,tak že sú určené len ako výživné plody a používajú sa hlavne pri výrobe granúl pre zvieratá. Pestrec mariánsky DRVENÝ /Ostropestrec mariánsky,Silybum mariánum /L/ Strieborný bodliak, ľud.Kristova koruna.
Keď si pozorne prečítate konkurenčné stránky,tak sa dozviete aj to,že na obale majú uvedený plod drvený a v popisoch  túto vetu:  Práve z tohoto dôvodu je mletý plod Pestreca, ktorý ponúkame balený v šikovných vreckách.Keby v skutočnosti pestrec drvili,tak by mletý nespomínali.Zrejme zabudli prepísať.Ďalej z popisu konkurencie: Drvinu v ústach dôkladne požujte a premiešajte so slinami (kvôli rýchlejšiemu stráveniu a distribúcii prospešných látok) a prehltnite.Prosíme vás na našom pestreci neaplikujte požutie,ale len vložiť do úst zapiť vodou a prehltnúť. Máme k tomu niekoľko dôvodov.
Drvený znamená príprava,systém,ako zachovať v pestreci flavonoidy,lebo teplo na 40 st.ich likviduje.Takéto teplo vzniká pri mletí. Pre obsah flavonoidov pestrec kupujete. Konkurencia bežne pestrec melie,ale na obale uvádza,že ho drví,lebo vie,že mletý nepredá,na koľko si dôkladne preštuduje našu stránku a vie,že kvalitou nám nemôže konkurovať,iba cenou.Bohužiaľ na to doplatí hlavne zákazník.Systém zdravá pečeň funguje tak,že sa užíva pestrec a Egyptský kmín v jeden deň súčastne v pomere 2:1. Dve balenia pestreca + jedno balenie kmínu. To je ideálna objednávka,keď chcete vyskúšať to čo publikujeme či je,alebo nie je pravda o účinkoch byliniek ktoré vám pošleme. Pokiaľ tento mini balíček užijete v priebehu 18 až 20 dní,vaše pochybnosti o účinkoch a systéme zdravá pečeň sa rozplynú. Tí čo nás poznajú si objednávajú SET A pre začínajúcich.Je finančne najvýhodnejší.Je na vás,kedy začnete.Treba si však uvedomiť,že veľké zdravotné problémy začínajú malými zdravotnými problémami,ktoré sme zanedbali.Obraz vašej tváre, očí,pokožky,nálady a pocitov,je obrazom vašej pečene.Teda tak ako vyzeráte a cítite sa,to je obraz toho,v akom stave a kondícii je vaša pečeň.Pečeň ovplyvňuje kvalitu a čistotu krvi a krv je palivom nášho života. Nezabudnite na to,že pečeň nebolí.Preto jej málo kto venuje pozornosť.Od 24 roku života starne a z roka na rok stráca na výkone vekom a stavom znečistenia od taxických látok. Pomôžte pečeni zbaviť sa tukov a toxínov,ona vám prinavráti vaše zdravie.

V našom E-shope zakúpite drvený plod Pestreca už pripravený na užitie. Je balený tak, aby neoxidoval. Po otvorení balenia presypte obsah drvy do pohára s viečkom alebo sklenenej dózy. Máme s drvením skúsenosti a Pestrec dodávame pripravený v takej kvalite , aby splnil vaše očakávania.

 

Informácie o systéme prípravy Pestreca nepodávame,nakoľko tieto sú z našej web stránky kopírované a používané na konkurenčných stránkach. Je to hlavne na webe bylinkára,ktorý nám skopíroval stránku tak, že si ju zákazníci mýlia a systémovo nám vykráda web.Nepodávame ani informácie o našich dodavateľoch,či obchodných partneroch. Taktiež sa nemôžeme vyjadrovať k tovaru,ktorý nebol zakúpený v našom E-shope.

Upozornenie: Žiadam návštevníkov nášho Blogu,aby nekopírovali obsah Blogu, bez nášho vedomia a súhlasu,za účelom ďalšieho verejného publikovania.Všetky príspevky a texty či fotografie sú výlučne našim duševným vlastníctvom a sú chránené v zmysle autorského zákona číslo 618/203 Z.z.Zákona, autorskom práve a práve súvisiacom s autorským právom.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Tento článok má 2 komentov

    1. Nemôže dojsť do styku s kovom,sa rozumie skladovať a drviť v kovových nádobách. Ideálne je sklo a potravinársky plast.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top