Skip to content

LEKÁRI VARUJÚ VEREJNOSŤ. PEČEŇ NEBOLÍ.

 PECEN MZP štvorec

   Zdravá pečeň = život bez liekov.

 

Pozrite si toto video nenechá vás na pochybách.

/Kliknite na odkaz/

https://www.ta3.com/embed/20160521-720208E5-0C31-4F0C-8224-26A94D991069.html

 

Myslíte si,že vaša pečeň je v poriadku? Už len menšia nadváha,alebo prílišná chudosť,je spôsobená poškodením pečene

Náš filter je zapchatý tukmi a toxickými látkami.
Chemická továreň zdravia nefunguje a filter uložený v pečeni,pečeňová membrána je poškodená.
Myslíte si,že keď nemáte zatiaľ žiadne zdravotné problémy netreba sa pečeni venovať ?Je to však omyl.Pečeň nebolí a údržbu filtra v dnešnej dobe a stavu potravín je nutnosť. Toto video svedčí o stave potravín a viete si predstaviť,akú záťaž pečeň musí mať?

 

Pozrite si video,budete prekvapení:

https://www.youtube.com/watch?v=7gL0PAcyZ3g

Nestačí však len Pestrecom mariánskym odmastiť pečeň,ale treba ju zbaviť aj toxických látok. Nutné je zbaviť aj steny čriev povlakov,baktérií a parazitov.
O to sa postará Egyptský čierny kmín.
Ak užívate tieto dve byliny s odstupom 20 min.vaša pečeň za ca 4 až 5 týždňov zmenší svoj objem,zbavíte ju tukov a toxínov a vaše palivo krv vám dodá nový rozmer života.Poteší aj zreteľný úbytok na váhe a príliš chudým sa začne dariť v priberaní na váhe.Na svet sa začnete pozerať novým nábojom života.
Ako na to?
Takto:

https://www.zdravapecen.sk/…/pestrec-cernucha-zite-zivot-b…/

 

Ak sa vám to nezdá,pýtajte sa tých, čo to už absolvovali a ich zdravotný stav a kvalita života nabrala nový rozmer.
Aj preventívne užívanie vám spomalí starnutie,nakoľko obe byliny sú silné antioxidanty a tým chránia naše bunky proti starnutiu-oxidácii. Od 24. roka života starneme a starnú aj naše orgány.Preto sa musíme o ne starať častejšie, ako v minulosti.

A hlavne tieto byliny detoxikujú,vyživujú a regenerujú.
Vysoký obsah vitamínov,minerálov,antioxidantov a nenasýtených mastných kyselín, vás nasýti.
Liečite sa potravinou nie syntetickými látkami, ktoré sú pre vašu pečeň a celý organizmus pohromou.

 

Všeobecne o systéme zdravá pečeň.

Nachádzate sa na stránke www.zdravapecen.sk  a duálnej stránke  www.zdravejatra.cz    v BLOGU, kde môžete nájsť veľa informácií,ktoré vám pomôžu pochopiť systém liečby pečene,žlčníka,obličiek, odstrániť zlé krvné a pečeňové testy,ale hlavne postupy čo robiť,aby ste nemuseli nikdy užívať syntetické lieky.Staráme sa o vás,aby ste boli vždy fit,netrpeli únavou,nadváhou či stresom.Učíme našich klientov ako postupovať,aby sa užívania liekov zbavili.Systém je založený na očiste pečene,črevného traktu,ciev o čo sa postará Egyptský kmín -černucha a regeneráciu pečene, ktorú hravo zvládne pestrec. Pestrec obsahuje flavonoidy,ktoré podporujú tvorbu nových pečeňových buniek. Pokiaľ si kúpite tú správnu odrodu,váš zámer sa určite podarí zrealizovať. Pestrec treba užívať medzi jedlami, nabrať na lyžicu priamo do úst a zapiť vodou. Kmín sa môže užívať tesne pred jedlom,alebo po jedle,ale nie spolu s pestrecom. Odstup musí byť min.30 minut a viac. Pestrec musí byť v drvenom stave tak, ako ho posielame.Samotný pestrec užívať je nevýhodné,nakoľko nedokáže odbúrať nežiadúce látky z tela tak ako kmín-černucha a hlavne látky z neho sa cez črevný trak nezabudujú do krvi ,pokiaľ černucha črevný trakt nevyčistí.Užívanie samotného pestreca hlavne prvých päť týždňov je mrhanie financiami,nakoľko až 80% jeho obsahu skončí v toalete.Dokonalé využitie je s podporou černuchy. Užívanie oboch byliniek je jednoduché a bezpečné aj u detí od troch rokov. Veľa našich klientov má prevážne sedavú prácu,alebo pracujú na smeny a to hlavne nočné smeny.Pri takejto práci dochádza k poruchám pečene,čo sa prejaví ťažobou,nadúvanie,pocit plnosti,kŕčmi.Pokiaľ tieto stavy nebudete riešiť a budete odkladať problém,o tri roky môžete očakávať problém so žlčníkom,obličkami,problémy v črevnom trakte,steatóza pečene,vaše krvné a pečeňové testy budú už vysoko nad normou. Okrem toho môžete začať priberať,aj keď už dlhšie konzumujete menej a menej potravín.Nesmiete zabudnúť na to,že pečeň je filter,fabrika nášho zdravia,ale i zásobáreň výživných zložiek,teda akási špajza,kde sa ukladá nadhodnota výživy,aby tieto látky boli pripravené na dodanie do krvi,pokiaľ v krvi poklesnú.Keď je pečeň upchatá  tukmi a toxínmi,tieto zložky neuloží, končia v toalete a vy sa takzvane draho stravujete.
Informácie z našej web stránky sú kopírované a používané na iných stránkach,na ktorých sú ponúkané produkty,ktoré vám zaručene pomôžu.Keď zablúdite na takúto stránku a nedopátrate sa  k sídlu spoločnosti,obchodným podmienkam,majiteľa spoločnosti,ba dokonca na tejto stránke beží čas dokedy si môžete výhodne tovar zakúpiť,tak ste práve s najväčšou pravdepodobnosťou naleteli.V nepriesvitnom obale je ponúkaný tovar vysokej gramáži,za nízku cenu.To čo hľadáte je síce napísané na obale,ale pri užívaní zistíte,že to nefunguje a tak sa pýtate buď mailom,alebo telefonicky,ako by mal pestrec mariánsky fungovať.Prvom rade si treba uvedomiť,že informácie z našej stránky sa nedajú skombinovať a využiť s tovarom zakúpeným z iných stránok.Dôvodom sú odrody pestreca,ktoré neobsahujú flavonoidy,tak že sú určené len ako výživné plody a používajú sa hlavne pri výrobe granúl pre zvieratá. Pestrec mariánsky DRVENÝ /Ostropestrec mariánsky,Silybum mariánum /L/ Strieborný bodliak, ľud.Kristova koruna.
Keď si pozorne prečítate konkurenčné stránky,tak sa dozviete aj to,že na obale majú uvedený plod drvený a v popisoch  túto vetu:  Práve z tohoto dôvodu je mletý plod Pestreca, ktorý ponúkame balený v šikovných vreckách.Keby v skutočnosti pestrec drvili,tak by mletý nespomínali.Zrejme zabudli prepísať.Ďalej z popisu konkurencie: Drvinu v ústach dôkladne požujte a premiešajte so slinami (kvôli rýchlejšiemu stráveniu a distribúcii prospešných látok) a prehltnite.Prosíme vás na našom pestreci neaplikujte požutie,ale len vložiť do úst zapiť vodou a prehltnúť. Máme k tomu niekoľko dôvodov.
Drvený znamená príprava,systém,ako zachovať v pestreci flavonoidy,lebo teplo na 40 st.ich likviduje.Takéto teplo vzniká pri mletí. Pre obsah flavonoidov pestrec kupujete. Konkurencia bežne pestrec melie,ale na obale uvádza,že ho drví,lebo vie,že mletý nepredá,na koľko si dôkladne preštuduje našu stránku a vie,že kvalitou nám nemôže konkurovať,iba cenou.Bohužiaľ na to doplatí hlavne zákazník.Systém zdravá pečeň funguje tak,že sa užíva pestrec a Egyptský kmín v jeden deň súčastne v pomere 2:1. Dve balenia pestreca + jedno balenie kmínu. To je ideálna objednávka,keď chcete vyskúšať to čo publikujeme či je,alebo nie je pravda o účinkoch byliniek ktoré vám pošleme. Pokiaľ tento mini balíček užijete v priebehu 18 až 20 dní,vaše pochybnosti o účinkoch a systéme zdravá pečeň sa rozplynú. Tí čo nás poznajú si objednávajú SET A pre začínajúcich.Je finančne najvýhodnejší.Je na vás,kedy začnete.Treba si však uvedomiť,že veľké zdravotné problémy začínajú malými zdravotnými problémami,ktoré sme zanedbali.Obraz vašej tváre, očí,pokožky,nálady a pocitov,je obrazom vašej pečene.Teda tak ako vyzeráte a cítite sa,to je obraz toho,v akom stave a kondícii je vaša pečeň.Pečeň ovplyvňuje kvalitu a čistotu krvi a krv je palivom nášho života. Nezabudnite na to,že pečeň nebolí.Preto jej málo kto venuje pozornosť.Od 24 roku života starne a z roka na rok stráca na výkone vekom a stavom znečistenia od taxických látok. Pomôžte pečeni zbaviť sa tukov a toxínov,ona vám prinavráti vaše zdravie.
Pravidlá užívania: /klik na odkaz/
https://www.zdravapecen.sk/blog/2016/07/31/pestrec-mariansky-pravidla-uzivania/

 

OBJEDNAJTE SI SETY v ktorých dostanete vždy naviac balenie Pestreca alebo Černuchy.

SET A https://www.zdravapecen.sk/produkt/set-a/- ideálne pre začínajúcich +2 balenia

SET B https://www.zdravapecen.sk/produkt/set-b/ – druhý mesiac + 1 balenie

SET C https://www.zdravapecen.sk/produkt/set-c/ – zameraný na detox + jedno balenie

SET D https://www.zdravapecen.sk/produkt/set-d/ – rodinné balenie pre dvoch + jedno balenie

Tu si môžete objednať ľubovolný počet balení,keď plusom si pridáte počet balíčkov a mínusom uberiete počet balíčkov v objednávke:

 

 https://www.zdravapecen.sk/obchod/

Žite život bez liekov. ZDRAVÁ PEČEŇ / Dá sa to /

www.zdravapecen.sk      www.zdravejatra.cz.        www.pestrec.sk

My sme začali už dávno a vy ???

A HLAVNE BEZ VEDĽAJŠÍCH ÚČINKOV.

Na obrázkoch uvidíte fázu poškodenia pečene od zdravej až po cirhózu pečene.
1 zdravá pečeň 2 stukovatelá pečeň steatóza 3 zápal pecene 4 cirhóza pečene

Zdravá pečeňP2P3P4

Netreba komentár. To sú následky poškodenej pečene.

OBEZITABRUCHOKožaOchorenia kožeochorenia_11Hemeroidyhemor1tepnaCIEVAPARAZIT

Myslite na to,že ani pri cirhóze vás pečeň nebude bolieť. Pečeň nebolí,preto jej poškodenie zachytíme príliš neskoro.
Príznaky sú však jasné: Únava,vyčerpanosť,nadváha či prílišná chudosť,ťažkosti s trávením a vylučovaní, bolesti kĺbov a svalov,ženské problémy,pocit plnosti,nadúvanie.

Doprajte svojej pečeni kompletný servis.

Zdravá pečeň – ponúkame systém ,ako sa dopracovať k zdravej pečeni.

Nič viac k tomu nepotrebujete,aby pečeň zdravá bola.

Zdravá pečeň=život bez liekov. 

Účinne dokážeme šetriť pečeň pri dlhodobom užívaní liekov,ale i chrániť pečeň pri užívaní antibiotík.

 

Ďalšie informácie nájdete aj v tomto článku
na WebNovinách, kliknite tu: https://www.webnoviny.sk/tag/pestrec-mariansky/

Upozornenie: Žiadam návštevníkov nášho Blogu,aby nekopírovali obsah Blogu, bez nášho vedomia a súhlasu,za účelom ďalšieho verejného publikovania.Všetky príspevky a texty či fotografie sú výlučne našim duševným vlastníctvom a sú chránené v zmysle autorského zákona číslo 618/203 Z.z.Zákona, autorskom práve a práve súvisiacom s autorským právom.

Tento článok má 0 komentov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top