Skip to content

Žite život bez liekov /Dá sa to/ PESTREC & ČERNUCHA

ZDRAVÁ PEČEŇ = ŽIVOT BEZ LIEKOV

 

Všeobecne o systéme zdravá pečeň.

Nachádzate sa na stránke www.zdravapecen.sk  a duálnej stránke  www.zdravejatra.cz    v BLOGU, kde môžete nájsť veľa informácií,ktoré vám pomôžu pochopiť systém liečby pečene,žlčníka,obličiek, odstrániť zlé krvné a pečeňové testy,ale hlavne postupy čo robiť,aby ste nemuseli nikdy užívať syntetické lieky.Staráme sa o vás,aby ste boli vždy fit,netrpeli únavou,nadváhou či stresom.Učíme našich klientov ako postupovať,aby sa užívania liekov zbavili.Systém je založený na očiste pečene,črevného traktu,ciev o čo sa postará Egyptský kmín -černucha a regeneráciu pečene, ktorú hravo zvládne pestrec. Pestrec obsahuje flavonoidy,ktoré podporujú tvorbu nových pečeňových buniek. Pokiaľ si kúpite tú správnu odrodu,váš zámer sa určite podarí zrealizovať. Pestrec treba užívať medzi jedlami, nabrať na lyžicu priamo do úst a zapiť vodou. Kmín sa môže užívať tesne pred jedlom,alebo po jedle,ale nie spolu s pestrecom. Odstup musí byť min.30 minut a viac. Pestrec musí byť v drvenom stave tak, ako ho posielame.Samotný pestrec užívať je nevýhodné,nakoľko nedokáže odbúrať nežiadúce látky z tela tak ako kmín-černucha a hlavne látky z neho sa cez črevný trak nezabudujú do krvi ,pokiaľ černucha črevný trakt nevyčistí.Užívanie samotného pestreca hlavne prvých päť týždňov je mrhanie financiami,nakoľko až 80% jeho obsahu skončí v toalete.Dokonalé využitie je s podporou černuchy. Užívanie oboch byliniek je jednoduché a bezpečné aj u detí od troch rokov. Veľa našich klientov má prevážne sedavú prácu,alebo pracujú na smeny a to hlavne nočné smeny.Pri takejto práci dochádza k poruchám pečene,čo sa prejaví ťažobou,nadúvanie,pocit plnosti,kŕčmi.Pokiaľ tieto stavy nebudete riešiť a budete odkladať problém,o tri roky môžete očakávať problém so žlčníkom,obličkami,problémy v črevnom trakte,steatóza pečene,vaše krvné a pečeňové testy budú už vysoko nad normou. Okrem toho môžete začať priberať,aj keď už dlhšie konzumujete menej a menej potravín.Nesmiete zabudnúť na to,že pečeň je filter,fabrika nášho zdravia,ale i zásobáreň výživných zložiek,teda akási špajza,kde sa ukladá nadhodnota výživy,aby tieto látky boli pripravené na dodanie do krvi,pokiaľ v krvi poklesnú.Keď je pečeň upchatá  tukmi a toxínmi,tieto zložky neuloží, končia v toalete a vy sa takzvane draho stravujete.
Informácie z našej web stránky sú kopírované a používané na iných stránkach,na ktorých sú ponúkané produkty,ktoré vám zaručene pomôžu.Keď zablúdite na takúto stránku a nedopátrate sa  k sídlu spoločnosti,obchodným podmienkam,majiteľa spoločnosti,ba dokonca na tejto stránke beží čas dokedy si môžete výhodne tovar zakúpiť,tak ste práve s najväčšou pravdepodobnosťou naleteli.V nepriesvitnom obale je ponúkaný tovar vysokej gramáži,za nízku cenu.To čo hľadáte je síce napísané na obale,ale pri užívaní zistíte,že to nefunguje a tak sa pýtate buď mailom,alebo telefonicky,ako by mal pestrec mariánsky fungovať.Prvom rade si treba uvedomiť,že informácie z našej stránky sa nedajú skombinovať a využiť s tovarom zakúpeným z iných stránok.Dôvodom sú odrody pestreca,ktoré neobsahujú flavonoidy,tak že sú určené len ako výživné plody a používajú sa hlavne pri výrobe granúl pre zvieratá. Pestrec mariánsky DRVENÝ /Ostropestrec mariánsky,Silybum mariánum /L/ Strieborný bodliak, ľud.Kristova koruna.
Keď si pozorne prečítate konkurenčné stránky,tak sa dozviete aj to,že na obale majú uvedený plod drvený a v popisoch  túto vetu:  Práve z tohoto dôvodu je mletý plod Pestreca, ktorý ponúkame balený v šikovných vreckách.Keby v skutočnosti pestrec drvili,tak by mletý nespomínali.Zrejme zabudli prepísať.Ďalej z popisu konkurencie: Drvinu v ústach dôkladne požujte a premiešajte so slinami (kvôli rýchlejšiemu stráveniu a distribúcii prospešných látok) a prehltnite.Prosíme vás na našom pestreci neaplikujte požutie,ale len vložiť do úst zapiť vodou a prehltnúť. Máme k tomu niekoľko dôvodov.
Drvený znamená príprava,systém,ako zachovať v pestreci flavonoidy,lebo teplo na 40 st.ich likviduje.Takéto teplo vzniká pri mletí. Pre obsah flavonoidov pestrec kupujete. Konkurencia bežne pestrec melie,ale na obale uvádza,že ho drví,lebo vie,že mletý nepredá,na koľko si dôkladne preštuduje našu stránku a vie,že kvalitou nám nemôže konkurovať,iba cenou.Bohužiaľ na to doplatí hlavne zákazník.Systém zdravá pečeň funguje tak,že sa užíva pestrec a Egyptský kmín v jeden deň súčastne v pomere 2:1. Dve balenia pestreca + jedno balenie kmínu. To je ideálna objednávka,keď chcete vyskúšať to čo publikujeme či je,alebo nie je pravda o účinkoch byliniek ktoré vám pošleme. Pokiaľ tento mini balíček užijete v priebehu 18 až 20 dní,vaše pochybnosti o účinkoch a systéme zdravá pečeň sa rozplynú. Tí čo nás poznajú si objednávajú SET A pre začínajúcich.Je finančne najvýhodnejší.Je na vás,kedy začnete.Treba si však uvedomiť,že veľké zdravotné problémy začínajú malými zdravotnými problémami,ktoré sme zanedbali.Obraz vašej tváre, očí,pokožky,nálady a pocitov,je obrazom vašej pečene.Teda tak ako vyzeráte a cítite sa,to je obraz toho,v akom stave a kondícii je vaša pečeň.Pečeň ovplyvňuje kvalitu a čistotu krvi a krv je palivom nášho života. Nezabudnite na to,že pečeň nebolí.Preto jej málo kto venuje pozornosť.Od 24 roku života starne a z roka na rok stráca na výkone vekom a stavom znečistenia od taxických látok. Pomôžte pečeni zbaviť sa tukov a toxínov,ona vám prinavráti vaše zdravie.

 

Pravidlá užívania: /klik na odkaz/

https://www.zdravapecen.sk/blog/2016/07/31/pestrec-mariansky-pravidla-uzivania/

Nečakajte na ročné obdobie či začiatok mesiaca.Úspešní boli tí,čo začali hneď.

P E S T R E C    N E M E Ľ T E   poškodzuje sa tak látka silymarín . Teplota nad 40 st.ho neguje.                           

Užívajte DRVENÝ ! 

Syntetické látky sú pre náš organizmus nevhodné,preto musíme čistiť pečeň a regenerovať,vyžaduje si to doba , životný štýl,stravovanie,stres a prostredie v ktorom žijeme.Lieky,potravinárske prísady, farbivá,stabilizátory,konzervanty,alkohol,drogy, ale hlavne baktérie a vírusy poškodzujú pečeň.

PESTREC & ČERNUCHA

Dokážu detoxikovať tráviaci,vylučovací trakt,zbaviť pečeň tukov a toxínov,zlepšiť krvné a pečeňové testy,odbúrať z krvi cholesterol a cukor,zregenerovať pečeňovú membránu ktorá stráži kvalitu krvi. Flavonoidy obsiahnuté v plode Pestreca dokážu vystavať – zregenerovať nový filter a váš život naberie nový rozmer.

Ak užívate Pestrec mariánsky a Egyptský čierny kmín súčasne, čas detoxikácie a regenerácie sa skráti asi o polovicu. Je to z dôvodu skvelých detoxikačných účinkov Egyptského čierneho kmínu.

PREČO?

1.Zbavíte sa tukov a toxínov v pečeni,vnútorného tuku a podkožného tuku

2.Uvoľníte priestor pre pľúca,lepšie sa vám bude dýchať,vnútorný tuk nebude zaberať miesto,krv sa bude lepšie okysličovať,pominie únava.

3.Do krvi zabudujete látky obsiahnuté v Pestreci aj Černuche a pocit toho, sa len ťažko dá opísať. Zákazníci tomu hovoria,že si dobili baterky.

4.Vysoká nutričná hodnota týchto látok vám dodá energiu.Života budič vás opäť vráti do hry.

Nie je to nič nové,ale ľudia to už takto robia 2000 rokov,len to nevedeli pomenovať.
Preto Pestrec mariánsky strieborný bodliak/ Silybum marianum/ nazývali ľudovo Kristova kuruna užívali a volali všeliek. Má to vysvetlenie,lebo s pestrecom sa dopracovali k zdravej pečeni a ak máte v poriadku pečeň,tým pádom aj krv a žijete život bez liekov.

Krv je naše palivo života.

Černucha- Egyptský kmín prezývali zlato faraónov.Faraóni si ho vážili nad zlato.Dôvod prečo je dnes známy. Zbavuje zažívací a črevný trakt baktérií a parazitov,čistí krv od baktérií,cholesterolu,cukrov.Zvyšuje imunitný systém a obsahuje látky ktoré dokážu až na 80% úspešne likvidovať možné rakovinové bunky.Ocenia ho najmä tí,ktorí žijú s domácimi miláčikmi. Ich zbavujú parazitov a sami seba nie. Je tu možnosť robiť to pomocou Černuchy a funguje dôkladne.

Ak vás článok zaujal,pozrite si aj našu stránku na Facebooku ZDRAVÁ PEČEŇ , ale ucelené informácie nájdete na našej webovej stránke:

www.zdravapecen.sk    www.zdravejatra.cz   www.pestrec.sk

V BLOGU TU: https://www.zdravapecen.sk/blog/ nájdete články ktoré vás budú zaujímať,ale i odpovede na otázky našich klientov,alebo rady ako začať,užívať PESTREC a ČERNUCHU aby ste sa dopracovali k zdravej pečeni a života bez liekov.

Táto informácia je dôležitá: Ak užívate Pestrec a Černuchu súčasne,vaša cesta k zdravej pečeni bude rýchlejšia a skráti sa až o polovicu.
Pritom si treba ale uvedomiť to,že ak sa pečeň poškodzovala päť rokov,obnova bude trvať päť mesiacov.

Pečeň je vstupná brána nášho zdravia nebolí,preto jej poškodenie zachytíme príliš neskoro.

Ak sa vám to nezdá,pýtajte sa tých, čo to už absolvovali a ich zdravotný stav a kvalita života nabrala nový rozmer.

Aj preventívne užívanie vám spomalí starnutie,nakoľko obe byliny sú silné antioxidanty a tým chránia naše bunky proti starnutiu.

Na to aby ste sa dopracovali k zdravej pečeni nič viac nepotrebujete. Pestrec a Černucha to dokážu komplexne detoxikačne,regeneračne a hlavne bez vedľajších účinkov.

OBJEDNAJTE SI SETY v ktorých dostanete vždy naviac jedno balenie Pestreca alebo Černuchy.

SET – A    https://www.zdravapecen.sk/produkt/set-a/ – ideálne pre začínajúcich

SET – B     https://www.zdravapecen.sk/produkt/set-b/ – druhý mesiac

SET – C     https://www.zdravapecen.sk/produkt/set-c/ – zameraný na detox

SET – D    https://www.zdravapecen.sk/produkt/set-d/ – rodinné balenie pre dvoch

Žite život bez liekov   ZDRAVÁ PEČEŇ   / Dá sa to /

www.zdravapecen.sk    www.zdravejatra.cz     www.pestrec.sk

V našom E-shope zakúpite  drvený plod Pestreca a Černuchu, sú už pripravené na užitie. Dodávame zákazníkom výhradne tieto dary zeme určené na proces trávenia, detoxikáciu pečene, črevného traktu a regeneráciu pečeňovej membrány. Pestrec je  balený tak, aby neoxidoval . Po otvorení  balenia presypte obsah  drvy do pohára s viečkom alebo sklenenej dózy. Máme s  drvením skúsenosti a Pestrec dodávame pripravený v takej kvalite , aby splnil vaše očakávania.

 

Ďalšie informácie nájdete aj v tomto článku
na WebNovinách, kliknite tu: https://www.webnoviny.sk/tag/pestrec-mariansky/

Informácie o systéme prípravy Pestreca nepodávame,nakoľko tieto sú z našej web stránky kopírované a používané na konkurenčných stránkach. Je to hlavne na webe bylinkára,ktorý nám skopíroval stránku tak, že si ju zákazníci mýlia a systémovo nám vykráda web.Nepodávame ani informácie o našich dodavateľoch,či obchodných partneroch. Taktiež sa nemôžeme vyjadrovať k tovaru,ktorý nebol zakúpený v našom E-shope.

Upozornenie: Žiadam návštevníkov nášho Blogu,aby nekopírovali obsah Blogu, bez nášho vedomia a súhlasu,za účelom ďalšieho verejného publikovania.Všetky príspevky a texty či fotografie sú výlučne našim duševným vlastníctvom a sú chránené v zmysle autorského zákona číslo 618/203 Z.z.Zákona, autorskom práve a práve súvisiacom s autorským právom.

Tento článok má 0 komentov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top