Skip to content

Pestrec mariansky DRVENÝ-ako začať s užívaním-prínos pre vaše zdravie.

Všeobecne o systéme zdravá pečeň.

Nachádzate sa na stránke www.zdravapecen.sk  a duálnej stránke  www.zdravejatra.cz    v BLOGU, kde môžete nájsť veľa informácií,ktoré vám pomôžu pochopiť systém liečby pečene,žlčníka,obličiek, odstrániť zlé krvné a pečeňové testy,ale hlavne postupy čo robiť,aby ste nemuseli nikdy užívať syntetické lieky.Staráme sa o vás,aby ste boli vždy fit,netrpeli únavou,nadváhou či stresom.Učíme našich klientov ako postupovať,aby sa užívania liekov zbavili.Systém je založený na očiste pečene,črevného traktu,ciev o čo sa postará Egyptský kmín -černucha a regeneráciu pečene, ktorú hravo zvládne pestrec. Pestrec obsahuje flavonoidy,ktoré podporujú tvorbu nových pečeňových buniek. Pokiaľ si kúpite tú správnu odrodu,váš zámer sa určite podarí zrealizovať. Pestrec treba užívať medzi jedlami, nabrať na lyžicu priamo do úst a zapiť vodou. Kmín sa môže užívať tesne pred jedlom,alebo po jedle,ale nie spolu s pestrecom. Odstup musí byť min.30 minut a viac. Pestrec musí byť v drvenom stave tak, ako ho posielame.Samotný pestrec užívať je nevýhodné,nakoľko nedokáže odbúrať nežiadúce látky z tela tak ako kmín-černucha a hlavne látky z neho sa cez črevný trak nezabudujú do krvi ,pokiaľ černucha črevný trakt nevyčistí.Užívanie samotného pestreca hlavne prvých päť týždňov je mrhanie financiami,nakoľko až 80% jeho obsahu skončí v toalete.Dokonalé využitie je s podporou černuchy. Užívanie oboch byliniek je jednoduché a bezpečné aj u detí od troch rokov. Veľa našich klientov má prevážne sedavú prácu,alebo pracujú na smeny a to hlavne nočné smeny.Pri takejto práci dochádza k poruchám pečene,čo sa prejaví ťažobou,nadúvanie,pocit plnosti,kŕčmi.Pokiaľ tieto stavy nebudete riešiť a budete odkladať problém,o tri roky môžete očakávať problém so žlčníkom,obličkami,problémy v črevnom trakte,steatóza pečene,vaše krvné a pečeňové testy budú už vysoko nad normou. Okrem toho môžete začať priberať,aj keď už dlhšie konzumujete menej a menej potravín.Nesmiete zabudnúť na to,že pečeň je filter,fabrika nášho zdravia,ale i zásobáreň výživných zložiek,teda akási špajza,kde sa ukladá nadhodnota výživy,aby tieto látky boli pripravené na dodanie do krvi,pokiaľ v krvi poklesnú.Keď je pečeň upchatá  tukmi a toxínmi,tieto zložky neuloží, končia v toalete a vy sa takzvane draho stravujete.
Informácie z našej web stránky sú kopírované a používané na iných stránkach,na ktorých sú ponúkané produkty,ktoré vám zaručene pomôžu.Keď zablúdite na takúto stránku a nedopátrate sa  k sídlu spoločnosti,obchodným podmienkam,majiteľa spoločnosti,ba dokonca na tejto stránke beží čas dokedy si môžete výhodne tovar zakúpiť,tak ste práve s najväčšou pravdepodobnosťou naleteli.V nepriesvitnom obale je ponúkaný tovar vysokej gramáži,za nízku cenu.To čo hľadáte je síce napísané na obale,ale pri užívaní zistíte,že to nefunguje a tak sa pýtate buď mailom,alebo telefonicky,ako by mal pestrec mariánsky fungovať.Prvom rade si treba uvedomiť,že informácie z našej stránky sa nedajú skombinovať a využiť s tovarom zakúpeným z iných stránok.Dôvodom sú odrody pestreca,ktoré neobsahujú flavonoidy,tak že sú určené len ako výživné plody a používajú sa hlavne pri výrobe granúl pre zvieratá. Pestrec mariánsky DRVENÝ /Ostropestrec mariánsky,Silybum mariánum /L/ Strieborný bodliak, ľud.Kristova koruna.
Keď si pozorne prečítate konkurenčné stránky,tak sa dozviete aj to,že na obale majú uvedený plod drvený a v popisoch  túto vetu:  Práve z tohoto dôvodu je mletý plod Pestreca, ktorý ponúkame balený v šikovných vreckách.Keby v skutočnosti pestrec drvili,tak by mletý nespomínali.Zrejme zabudli prepísať.Ďalej z popisu konkurencie: Drvinu v ústach dôkladne požujte a premiešajte so slinami (kvôli rýchlejšiemu stráveniu a distribúcii prospešných látok) a prehltnite.Prosíme vás na našom pestreci neaplikujte požutie,ale len vložiť do úst zapiť vodou a prehltnúť. Máme k tomu niekoľko dôvodov.
Drvený znamená príprava,systém,ako zachovať v pestreci flavonoidy,lebo teplo na 40 st.ich likviduje.Takéto teplo vzniká pri mletí. Pre obsah flavonoidov pestrec kupujete. Konkurencia bežne pestrec melie,ale na obale uvádza,že ho drví,lebo vie,že mletý nepredá,na koľko si dôkladne preštuduje našu stránku a vie,že kvalitou nám nemôže konkurovať,iba cenou.Bohužiaľ na to doplatí hlavne zákazník.Systém zdravá pečeň funguje tak,že sa užíva pestrec a Egyptský kmín v jeden deň súčastne v pomere 2:1. Dve balenia pestreca + jedno balenie kmínu. To je ideálna objednávka,keď chcete vyskúšať to čo publikujeme či je,alebo nie je pravda o účinkoch byliniek ktoré vám pošleme. Pokiaľ tento mini balíček užijete v priebehu 18 až 20 dní,vaše pochybnosti o účinkoch a systéme zdravá pečeň sa rozplynú. Tí čo nás poznajú si objednávajú SET A pre začínajúcich.Je finančne najvýhodnejší.Je na vás,kedy začnete.Treba si však uvedomiť,že veľké zdravotné problémy začínajú malými zdravotnými problémami,ktoré sme zanedbali.Obraz vašej tváre, očí,pokožky,nálady a pocitov,je obrazom vašej pečene.Teda tak ako vyzeráte a cítite sa,to je obraz toho,v akom stave a kondícii je vaša pečeň.Pečeň ovplyvňuje kvalitu a čistotu krvi a krv je palivom nášho života. Nezabudnite na to,že pečeň nebolí.Preto jej málo kto venuje pozornosť.Od 24 roku života starne a z roka na rok stráca na výkone vekom a stavom znečistenia od taxických látok. Pomôžte pečeni zbaviť sa tukov a toxínov,ona vám prinavráti vaše zdravie.

Kľúč k vašemu zdraviu.

 

Ktorou cestou sa vydáte? Prírodnou,alebo syntetickou liekmi.Lieky sú návykové pre pečeň a užívať ich budete dokonca života.Keď ich užívate už niekoľko mesiacov alebo rokov,prečo ešte neodstránili zdravotný problém? Ak ich vysadíte,nastáva problém.Poradíme vám,ako sa ich zbaviť a žiť život bez liekov na cholesterol,tlak,migrény,depresie,poruchy trávenia,vylučovania. Vyberte si cestu. Tá naša je v pravo.

titulka-editorial-striz

Každý  nový zákazník,skôr než začne s liečbou pečene,cholesterolu,glukózy,vysokého krvného tlaku,kožných chorôb,ženských problémov,obezity či podvýživy, únavy,stresu,depresií,syndrómu vyhorenia,by si mal uvedomiť,že všetky zdravotné problémy musí riešiť tam,kde začali a tak,aby sa dopracoval ku krvnému obrazu a pečeňovým testom v norme.

Náš systém www.zdravapecen.sk na tejto stránke sa nachádzate v Blogu, je zameraný na pôvod a podstatu vašich problémov a to zlej funkčnosti pečene.Snažíme sa riešiť príčiny zdravotných problémov,nie ich dopady,aby sa naši klienti vyhli užívaniu liekov,alebo sa užívania liekov zbavili.

Málo kedy ste si prečítali vedľajšie účinky liekov a čo tieto vedľajšie účinky napáchajú na vašich orgánoch zisťujete až s odstupom času.Lieky syntetické,sú pre náš organizmus neprijateľné.Ukladajú sa v tele.

Naše postupy sú zamerané na to najcennejšie čo máte a to je vaša krv. Jej kvalita ovplyvňuje všetko, čo sa vo vašom organizme deje. Krv vyživuje každú bunku vo vašom tele. Za kvalitou krvi sa skrýva pečeň. Ona je kľúčom k tomu, v akom stave je krv aj v akom stave je vaše zdravie.V medicíne sa vždy pátra po zdravotnom probléme v krvi.Na krvných rozboroch sa zisťuje príčina ochorenia.Rozdiel je len v systéme liečby.V lekárskej praxi sa používajú syntetické lieky s vedľajšími účinkami,ktoré sa pre pečeň po pól roku užívania stávajú návykové.

Náš systém odstránenia  zdravotných problémov je zameraný na prírodu, liečba je bez vedľajších účinkov.

Ako na to?

zamyslenie

Systém je jednoduchý a účinný.

V priebehu dňa medzi jedlami budete užívať-konzumovať pestrec mariánsky a Egyptský čierny kmín. Nie spolu na raz,ale s odstupom min. pól hodinu.Plody týchto byliniek nepôsobia spolu,takže keď užijete jednu, druhú môžete užiť aj o dve hodiny,len nie skôr,ako o pól hodinu.Nezáleží ani na tom,ktorú užijete prvú.

Čo tým získate?

 

Všetko. Zdravie a život bez liekov.

Ako k tomu dôjde?

Egyptský čierny kmín/černucha/ pôsobí na odbúranie toxínov a tukov z pečene,čistí črevný trakt od usadenín a povlakov,z krvi zráža tuky a glukózu,čistí steny ciev od usadenín a znižuje tak krvný tlak,likviduje v krvi baktérie,je antiparazitný a antibakteriálny.Jeho skvelé účinky sú aj pri liečbe onkologických ochorení tým,že v procese delenia buniek,látky z černuchy dokážu odhaliť a eliminovať možné potenciálne rakovinové bunky a to s účinnosťou až na 80% .Je to akási upratovačka vašich orgánov.V tomto procese je nenahraditeľná,preto dostala ľudový názov zlato faraónov.

Pestrec mariánsky/pestrec/ pôsobí regeneračne na pečeň,podporuje tvorbu nových pečeňových buniek.V pečeni je uložený filter-pečeňová membrána, ktorá čistí krv a zbavuje ju nežiadúcich látok.Predstavte si ju ako sieťku žíl,cez ktorú pretečie 1,4 l krvi za minutu. Keď sú defekty na tejto sietke-filtri,cez ne unikajú do kolobehu krvi nežiadúce látky a krv ich potom dopraví do každej bunky v tele.Tak prichádza k poškodeniam na bunkovej úrovni,čo časom spôsobuje zdravotné problémy,ktorých dopady sa časom začnú prejavovať. Pestrec je akýsi mechanik- opravár tohoto filtra.Dokáže ho zregenerovať a z regenerovaný filter potom dokáže v krvi zachytiť nežiadúce látky,ktoré sa cestou potu,moču a stolice dostanú von z tela. Pestrec obsahuje flavonoidy,tie sú kľúčom k tomu,aby tento proces nastal. Flavonoidy sú chúlostivé na teplo,už 40 st.teplota /mletím/ ich likviduje.Nedajú sa vyťažiť premiestniť do kapslí,či tabletiek.Nevyskytujú sa v oleji,tinktúre a pitie čaju je neúčinné. Dokonca už začali predávať aj nátierku či pastu z pestreca.  V syntetickej forme sú vedené ako silymarín. Je to vlastne zoskupenie týchto flavonoidov. Pečeň však dokážu regenerovať flavonoidy v prírodnej forme.To, že sa uvádza na niektorých liekoch popis prírodné, je na zamyslenie.Ak takýto liek nájdete na strome,kríku,či lúke rásť,potom môžeme tvrdiť že je prírodný.Manipuláciou farmaceutických spoločností sa len zvyšujú počty užívateľov liekov.Pri vstupe do EÚ sa znížila hranica hladiny cholesterolu zo 6,2 na 5,2. Len na Slovensku pribudlo neuveriteľné množstvo užívateľov liekov na cholesterol.Pritom cholesterol je nebezpečný len vtedy,keď v krvi kolujú zápaly,ktoré zapália steny ciev,na ktoré sa potom cholesterol usádza.S tým si ale hravo poradí černucha.

Pestrec a černucha ,systém zdravá pečeň a prínos pre vaše zdravie.

ZP štvorec

Užijete černuchu,ktorá odstráni poruchy trávenia a vylučovania,vyčistí steny čriev,aby sa mohli látky z pestreca cez steny čriev dostať do krvi.Keď sú povlaky na stenách čriev,pestrec sa do krvi nezabuduje,lebo črevá sa chovajú ako kanalizačné potrubie.Užívanie černuchy je preto veľmi dôležité a kľúčové,hlavne prvé dva mesiace.Cez steny čriev sa vstrebávajú látky do krvi.Užijete pestrec, keď sa jeho látky do krvi dostanú, počas dňa pôsobia hlavne tým,že dopĺňajú chýbajúce výživné zložky, ale hlavne sa počas dňa fixujú  flavonoidy v krvi- ich hladina. Falavonoidy v nočných hodinách od pól noci do tretej nočnej hodiny, napomáhajú regeneračnému procesu pečene.Keď pracujete v nočných smenách,tento proces je narušený,preto dlhodobo pracujúci v tomto režime majú rôzne zdravotné problémy.Tesne pred spaním sa pestrec užíva z dôvodu istoty hladiny flavonoidov v krvi.Keď takto užívate pestrec a černuchu, tak zo dňa na deň sa váš zdravotný stav bude dostávať do normálu. V prvej fáze sa odstránia poruchy trávenia a vylučovania,to je základ pre ďalší postup.

Ako dlho to potrvá?

org_hodiny

Všetko záleží na tom,v akom stave na začiatku užívania je pečeň,črevný trakt a o koľko sú prekročené hodnoty krvných a pečeňových testov.Prvé pozitívne poznania sú v priemere do týždňa.Po týždni už nebudete pociťovať ťažobu a nadúvanie po jedle,či tlaky v črevnom trakte.Aj kyslosť v žalúdku sa upraví.Vyhnete sa trápeniam pri vyšetrovaní na gastroskopii, ktoré aj tak váš problém nevyrieši.Systém je účinný a dokáže odstrániť aj helikobaktera. Mnohí naši klienti podstúpili veľa vyšetrení a experimentov na tráviacej sústave a črevnom trakte,ale neúspešne.Liekmi si len priťažili,pritom riešili len poruchy trávenia a dopracovali sa až k žalúdočnej neuróze a ich stav sa podstatne zhoršil.Veľa chýb urobíte aj vtedy,keď konzumujete olej priamo do úst,je to pre pečeň šok.Keď sa poškodí pečeň,o pár rokov sa poškodí aj obmena žlče,čo môže spôsobiť aj žlčové kamene.Z odstupom času nastanú problémy s obličkami a to už je vážny problém,lebo aj druhý filter nášho organizmu nepracuje správne.Už ste v tomto čase možno po operácii žlčníka a užívate lieky na tlak,cholesterol a čaká vás liečba obličiek.Liečite sa liekmi,ktoré vám ešte viac poškodia pečeň,ktorá je pôvodcom týchto zdravotných problémov.Venujte sa pečeni a zlú funkčnosť obličiek vyrieši krv,ktorú dostanete do normy pomocou pečene.Vždy majte na pamäti to, že problém ktorý vznikol pred rokmi kedy sa poškodil váš filter v pečeni,spôsobil to čo sa s odstupom času prejavilo na vašich orgánoch. Pečeň nebolí a jej poškodenie ste prehliadli,nakoľko prichádza pomaly,ako keď začne kvapkať vaša vodovodná batéria,tiež pri dvoch kvapkách za hodinu nevoláte inštalatéra.

Cez pečeň  denne pretečie cca 2000 litrov krvi a v každom litri unikajú cez pečeňovú membránu nežiadúce látky,ktoré kolujú v krvnom obehu.Keď nedokážete zregenerovať pečeňovú membránu,nikdy sa vám nepodarí žiť život bez liekov.

Začnite sa venovať pečeni a keď budete dôverovať nášmu systému s našimi bylinkami,sami sa presvedčíte o tom,že náš systém zdravá pečeň=život bez liekov je to, čo ste mali objaviť už pred niekoľkými rokmi.Začnite hneď a problém neodkladajte,lebo ešte nie je až taký vážny a dá sa s ním žiť.Z roka na rok sa váš stav bude zhoršovať,lebo pečeň starne a jej výkon klesá.Začať nie je problém,ale dotiahnuť ho do úspešného konca.Veľa našich klientov muselo začať odznova,lebo prestali na pól ceste a naleteli na marketingové ťahy,ktoré im sľubovali že za 12 týždňov sa s ich produktom k tomu dopracujete.Vaša pečeň bude až vtedy plne funkčná,keď ju zbavíte toxínov a tukov,zregenerujete pečeňovú membránu,ktorá zbaví krv nežiadúcich látok,až keď keď hodnoty v krvi budú v norme.  Krv je lekár,ktorý vyrieši za vás všetky zdravotné problémy.

Čoho sa máte vyvarovať?

ANJEL

Pestrec a černucha sa ponúka v rôznej kvalite a v rôznych odrodách.My vám dodáme pestrec DRVENÝ – teda plod pestreca v drvenom stave.Keď budete hľadať ten najlacnejší,je malý predpoklad,že sa vám váš zámer vydarí.Mletý pestrec konkurencia predáva ako drvený, aj to treba vedieť.V ďalších článkoch v Blogu to nájdete.Užívanie samotného pestreca je beh na dlhú trať, z dôvodu nízkej efektivity využitia jeho látok. Černucha je kľúčová v prvých dvoch mesiacoch.Očista a regenerácia musia prebiehať súčasne.

V blogu na tejto stránke https://www.zdravapecen.sk/blog/ nájdete všetky informácie.Podstatné je,že pestrec a černuchu vám dodáme v takej kvalite,aby sa vám podaril váš zámer dostať krv a pečeň pod kontrolu.

Pestrec a černucha sa užíva v pomere 2:1 dve balenia pestreca na jedno balenie černuchy. Na hlavnej stránke a v obchode nájdete možnosť objednať si aj výhodné balenia.

Keď to nezvládnete,poradíme vám a objednávku môžete urobiť aj  cez tel. 0907 799065  a 0905 702 390.Objednať tovar si môžete aj mailom cez kurtis@kurtis.sk  Nezabudnite na adresu a číslo telefónu.

Vyskúšajte a staňte sa naším spokojným zákazníkom.

Zdravá pečeň=život bez liekov.

488540661_b5282273facce95cdbaa3bd24f0b0108

Na záver.

Pestrec a černucha sa užíva priamo do úst,stačí keď bylinky zapijete vodou.Užívanie je tak jednoduché,že napríklad diaľkový šoféri ho užívajú počas jazdy na diaľnici tak,že si pestrec,alebo černuchu nasypú z pohára priamo do úst a zapijú vodou.Predávkovania sa báť nemusíte.  Pestrec a ani černucha nemá vedľajšie účinky,užívať ho môžu aj deti od troch rokov.Liečba pečene je bezpečná.

Pozrite si informácie aj v ďalších článkoch,aby ste získali potrebné informácie a začali správne.Keď si spravíte názor na náš systém a nepodľahnete reklame s tabletkami,olejom,čajmi,tinktúrami,ba dokonca kašou z pestreca,tak váš prvý krok je správny.Už len začať a presvedčiť sa,čo príroda dokáže. Na začiatok vám ponúkame balenie pre nových klientov,ktorí sa už popálili na iných predávajúcich a ich produkty im nepomohli.

Je to skúšobná dávka a to v pomere  2: 1 takto náš systém najlepšie funguje, dve balenia pestreca 270 g a jedno balenie černuchy 270 g balenie.Tento skúšobný balíček 2 x pestrec + 1 x černucha stojí 33,50,-€ a treba ho užiť v priebehu 16 až 18 dní. Keď ste o našom systéme presvedčení,alebo vám odovzdal niekto tieto informácie komu dôverujete,objednajte si SET – A  pre začínajúcich. V sete A platíte 3 x pestrec + 2 x černuchu + 2 x pestrec je grátis. Set A stojí 58,00,-€. Poštovné neplatíte ani u skúšobného ani u setu A. Keď si napríklad objednáte k setu  A + jednu černuchu,objednávka bude nad 60,00,-€, získate ďalšie balenie pestreca grátis. V tomto rozšírenom sete A vám pošleme 6 x pestrec + 3 x černuchu. Máte tak skúšobný set 3 x pre troch členov rodiny.

V  obchode tu:  https://www.zdravapecen.sk/obchod/  si môžete objednať ľubovolné množstvo tovaru,stačí keď + si pridáte či- uberiete tovar z doporučeného množstva.Je treba však rátať pri objednávke len dvoch balení pestreca s poštovným 3,20,-€ a taktiež u jedného balenia černuchy.

Keď chcete mať ucelený názor na náš systém, pozrite si aj iné články v blogu. V pravom hornom rohu na tejto stránke ktorú si prehliadate, sú vedené najnovšie články,kliknite si na ne.

Vždy a v každom veku od troch rokov života, je možné užívať pestrec a černuchu,aby vás zbavili zdravotných problémov,alebo ochránili pred nežiadúcimi účinkami liekov.

Je len na vás,akú cestu si zvolíte.

Hérakleitos1-300x300

Ďalšie informácie nájdete aj v tomto článku
na WebNovinách, kliknite tu: https://www.webnoviny.sk/tag/pestrec-mariansky/

Informácie o systéme prípravy Pestreca nepodávame,nakoľko tieto sú z našej web stránky kopírované a používané na konkurenčných stránkach. Je to hlavne na webe bylinkára,ktorý nám skopíroval stránku tak, že si ju zákazníci mýlia a systémovo nám vykráda web.Nepodávame ani informácie o našich dodavateľoch,či obchodných partneroch. Taktiež sa nemôžeme vyjadrovať k tovaru,ktorý nebol zakúpený v našom E-shope.

Tento článok má 0 komentov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top