Skip to content

Pestrec mariánsky DRVENÝ -Život bez liekov-zdravapecen.sk

Nachádzate sa na stránke zdravá pečeň v odseku BLOG.

Náš systém je založený na užívaní pestreca mariánskeho a Egyptského čierneho kmínu,len tak môžete využiť možnosti plodu pestreca,aby sa vám podarilo regenerovať pečeň.

Pestrec je zameraný na podporu regeneračnej činnosti pečene a Egyptský čierny kmín /černucha/ je zameraný na detoxikáciu pečene,črevného a cievneho traktu.

 

Všeobecne o systéme zdravá pečeň.

Nachádzate sa na stránke www.zdravapecen.sk  a duálnej stránke  www.zdravejatra.cz    v BLOGU, kde môžete nájsť veľa informácií,ktoré vám pomôžu pochopiť systém liečby pečene,žlčníka,obličiek, odstrániť zlé krvné a pečeňové testy,ale hlavne postupy čo robiť,aby ste nemuseli nikdy užívať syntetické lieky.Staráme sa o vás,aby ste boli vždy fit,netrpeli únavou,nadváhou či stresom.Učíme našich klientov ako postupovať,aby sa užívania liekov zbavili.Systém je založený na očiste pečene,črevného traktu,ciev o čo sa postará Egyptský kmín -černucha a regeneráciu pečene, ktorú hravo zvládne pestrec. Pestrec obsahuje flavonoidy,ktoré podporujú tvorbu nových pečeňových buniek. Pokiaľ si kúpite tú správnu odrodu,váš zámer sa určite podarí zrealizovať. Pestrec treba užívať medzi jedlami, nabrať na lyžicu priamo do úst a zapiť vodou. Kmín sa môže užívať tesne pred jedlom,alebo po jedle,ale nie spolu s pestrecom. Odstup musí byť min.30 minut a viac. Pestrec musí byť v drvenom stave tak, ako ho posielame.Samotný pestrec užívať je nevýhodné,nakoľko nedokáže odbúrať nežiadúce látky z tela tak ako kmín-černucha a hlavne látky z neho sa cez črevný trak nezabudujú do krvi ,pokiaľ černucha črevný trakt nevyčistí.Užívanie samotného pestreca hlavne prvých päť týždňov je mrhanie financiami,nakoľko až 80% jeho obsahu skončí v toalete.Dokonalé využitie je s podporou černuchy. Užívanie oboch byliniek je jednoduché a bezpečné aj u detí od troch rokov. Veľa našich klientov má prevážne sedavú prácu,alebo pracujú na smeny a to hlavne nočné smeny.Pri takejto práci dochádza k poruchám pečene,čo sa prejaví ťažobou,nadúvanie,pocit plnosti,kŕčmi.Pokiaľ tieto stavy nebudete riešiť a budete odkladať problém,o tri roky môžete očakávať problém so žlčníkom,obličkami,problémy v črevnom trakte,steatóza pečene,vaše krvné a pečeňové testy budú už vysoko nad normou. Okrem toho môžete začať priberať,aj keď už dlhšie konzumujete menej a menej potravín.Nesmiete zabudnúť na to,že pečeň je filter,fabrika nášho zdravia,ale i zásobáreň výživných zložiek,teda akási špajza,kde sa ukladá nadhodnota výživy,aby tieto látky boli pripravené na dodanie do krvi,pokiaľ v krvi poklesnú.Keď je pečeň upchatá  tukmi a toxínmi,tieto zložky neuloží, končia v toalete a vy sa takzvane draho stravujete.
Informácie z našej web stránky sú kopírované a používané na iných stránkach,na ktorých sú ponúkané produkty,ktoré vám zaručene pomôžu.Keď zablúdite na takúto stránku a nedopátrate sa  k sídlu spoločnosti,obchodným podmienkam,majiteľa spoločnosti,ba dokonca na tejto stránke beží čas dokedy si môžete výhodne tovar zakúpiť,tak ste práve s najväčšou pravdepodobnosťou naleteli.V nepriesvitnom obale je ponúkaný tovar vysokej gramáži,za nízku cenu.To čo hľadáte je síce napísané na obale,ale pri užívaní zistíte,že to nefunguje a tak sa pýtate buď mailom,alebo telefonicky,ako by mal pestrec mariánsky fungovať.Prvom rade si treba uvedomiť,že informácie z našej stránky sa nedajú skombinovať a využiť s tovarom zakúpeným z iných stránok.Dôvodom sú odrody pestreca,ktoré neobsahujú flavonoidy,tak že sú určené len ako výživné plody a používajú sa hlavne pri výrobe granúl pre zvieratá. Pestrec mariánsky DRVENÝ /Ostropestrec mariánsky,Silybum mariánum /L/ Strieborný bodliak, ľud.Kristova koruna.
Keď si pozorne prečítate konkurenčné stránky,tak sa dozviete aj to,že na obale majú uvedený plod drvený a v popisoch  túto vetu:  Práve z tohoto dôvodu je mletý plod Pestreca, ktorý ponúkame balený v šikovných vreckách.Keby v skutočnosti pestrec drvili,tak by mletý nespomínali.Zrejme zabudli prepísať.Ďalej z popisu konkurencie: Drvinu v ústach dôkladne požujte a premiešajte so slinami (kvôli rýchlejšiemu stráveniu a distribúcii prospešných látok) a prehltnite.Prosíme vás na našom pestreci neaplikujte požutie,ale len vložiť do úst zapiť vodou a prehltnúť. Máme k tomu niekoľko dôvodov.

 

Drvený znamená príprava,systém,ako zachovať v pestreci flavonoidy,lebo teplo na 40 st.ich likviduje.Takéto teplo vzniká pri mletí. Pre obsah flavonoidov pestrec kupujete. Konkurencia bežne pestrec melie,ale na obale uvádza,že ho drví,lebo vie,že mletý nepredá,na koľko si dôkladne preštuduje našu stránku a vie,že kvalitou nám nemôže konkurovať,iba cenou.Bohužiaľ na to doplatí hlavne zákazník.Systém zdravá pečeň funguje tak,že sa užíva pestrec a Egyptský kmín v jeden deň súčastne v pomere 2:1. Dve balenia pestreca + jedno balenie kmínu. To je ideálna objednávka,keď chcete vyskúšať to čo publikujeme či je,alebo nie je pravda o účinkoch byliniek ktoré vám pošleme. Pokiaľ tento mini balíček užijete v priebehu 18 až 20 dní,vaše pochybnosti o účinkoch a systéme zdravá pečeň sa rozplynú. Tí čo nás poznajú si objednávajú SET A pre začínajúcich.Je finančne najvýhodnejší.Je na vás,kedy začnete.Treba si však uvedomiť,že veľké zdravotné problémy začínajú malými zdravotnými problémami,ktoré sme zanedbali.Obraz vašej tváre, očí,pokožky,nálady a pocitov,je obrazom vašej pečene.Teda tak ako vyzeráte a cítite sa,to je obraz toho,v akom stave a kondícii je vaša pečeň.Pečeň ovplyvňuje kvalitu a čistotu krvi a krv je palivom nášho života. Nezabudnite na to,že pečeň nebolí.Preto jej málo kto venuje pozornosť.Od 24 roku života starne a z roka na rok stráca na výkone vekom a stavom znečistenia od taxických látok. Pomôžte pečeni zbaviť sa tukov a toxínov,ona vám prinavráti vaše zdravie.

Nenútime vás si objednať pestrec a černuchu,môžete si objednať to,čo uznáte za vhodné,ale verte nám a našim skúsenostiam,že bez týchto dvoch byliniek,sa vám nepodarí pečeň zregenerovať. Budete vyhadzovať peniaze a stále sa nedopracujete k tomu,čo by vám pomohlo zbaviť sa problémom spojených s činnosťou pečene.Základ je začať správne a súčasne riešiť trávenie,vylučovanie,odmastenie pečene,odbúrať z krvi cholesterol a glukózu,ale i zbaviť telo nežiadúcich látok z krvi, črevného traktu a pečene.

Užívaním pestreca a černuchy s odstupom minimálne pól hodinu sa vám váš zámer podarí,keď si ho nebudete upravovať podľa seba.  Napríklad:  Miesto pestreca použiť tabletky z pestreca,olej,tinktúru,alebo černuchu kombinovať s tabletkami lagosa,prípadne si zakúpiť pestrec v lekárni,určený na prípravu čaju. Podpora regeneračného procesu pečene bez pestreca nefunguje.

So stukovatenou pečeňou užívate pestrec bez černuchy. Stukovatená pečeň zanesie črevný trakt, samotným pestrecom sa ho nepodarí vyčistiť tak,aby sa látky z pestreca dostávali do krvi.Keď látky z pestreca sa do krvi nedostanú,nemôžu napomôcť pri regenerácii pečene.

Z tohoto dôvodu máme výrazne na hlavnej stránke oznam,že pestrec a černucha sa užívajú súčasne v jeden deň s odstupom min.30 min a väčším nezávisle na sebe. 

V snahe ušetriť niektorí zákazníci sa snažia zakúpiť pestrec v iných obchodoch či v lekárni a potom sú sklamaní,lebo im nepomôže.Prečo? Nízky obsah flavonoidov, je po mletý, aj keď sa uvádza, že je drvený.

Dôverujte nám a nesnažte sa vymyslieť to,čo je už vymyslené a odskúšané na tisícoch zákazníkov.

Vaše číslo objednávky je číslom spokojných zákazníkov.V balíku vám pošleme brožúrku s pokynmi a keď budete postupovať podľa nej,za krátky čas nám dáte za pravdu.

Pestrec a černucha sa užíva v pomere 2:1 potom to má význam. Preto vaša prvá objednávka by mala byť 2 x pestrec + 1 x černucha, v prípade pochybností o našom systéme. Touto dávkou sa vám spustia procesy v tráviacom a vylučovacom trakte a vaše pochybnosti sa rozplynú. Táto skúšobná dávka stojí 33,50,-€.

Keď sa vám zdá,že to čo publikujeme má hlavu a pätu,tak si objednajte SET  A – pre začínajúcich,ten je zvýhodnený + 2 x pestrec naviac,tieto dve balenia naviac  v úvode veľmi pomôžu,nakoľko priechodnosť stien čriev je nízka a pestrec užívate vo zvýšených dávkach.SET A stojí 58,00,-€ a obsahuje 5 x pestrec a 2 x černuchu.

Tu v obchode https://www.zdravapecen.sk/obchod/  si môžete na kombinovať ľubovolné množstvá tovaru a doporučené množstvá si môžete znížiť,alebo zvýšiť keď + a – upravíte počty.

Pomocou týchto dvoch byliniek ich plodov, sa za krátky čas dopracujete k zdravej pečeni, krvné a pečeňové testy budú v norme.Za aký čas sa vám to podarí sa dozviete v článku nižšie.

Vaše problémy s trávením a vylučovaním, kožné ochorenia, cholesterol, glukóza, tlak, ženské problémy, nadváha alebo nízka hmotnosť, únava, stres, depresie budú minulosťou. Zdá sa vám to nemožné? Tak čítajte ďalej a konfrontujte nás.

 

Pravda o účinkoch pestreca mariánskeho.

brucho-bolest-zaludok-clanokWZP štvorecŠanca pre pečeň

 

Pestrec mariánsky kupujete pre jeho obsah flavonoidov. Flavonoidy sa nedajú z plodu pestreca vyťažiť a premiestniť do kapsúl či tabletiek. Olej,tabletky v rôznej podobe, tinktúra ich neobsahuje a pestrec pripravovať ako čaj, je pre flavonoidy pohroma.

Preto sa musí užívať v drvenom stave priamo do úst. To je jediná cesta, ako flavonoidy dopraviť do krvi.Posielame ho už pripravený na užitie tak, že ho nemusíte žuť,len ho vložíte do úst a zapijete vodou.

 

Týmto článkom chceme informovať návštevníkov nášho E-shopu  www.zdravapecen.sk    , o praktikách niektorých obchodníkov.

V prípade, že sa rozhodnete pestrec zakúpiť, aby vaše informácie pri nakupovaní boli ucelené a nenaleteli ste  na marketingové ťahy a udelené hviezdičky pri webe. Tieto si obchodník dáva sám a udeľuje si tak kvalitu hodnotenia-recenzie.

My si hviezdičky neudeľujeme, ale pošleme vám pestrec a černuchu v takej kvalite, aby splnili vaše očakávanie.

 

Keď chceme použiť pestrec mariánsky na regeneráciu pečene, tak len výhradne v DRVENOM  stave, užívať lyžicou priamo do úst a zapiť vodou.

 

Pestrec mariánsky je už 2000 rokov uznávaný ako všeliek. Je to z dôvodu nevedomosti jeho účinkov v minulosti. Pestrec mariánsky dokáže zregenerovať filter uložený v pečeni- pečeňovú membránu, ktorá čistí krv a zbavuje ju nežiaducich látok, ktoré vám zistili na krvných a pečeňových testoch. Pestrecom zregenerovaná pečeňová membrána, zachytí tieto nežiaduce látky, ktoré v krvi kolujú a cestou potu moču a stolice dokáže z tela odstrániť.

 

Keď máme krv v norme, zdravotné problémy sa nám vyhýbajú.

 

Ako sa dopracujete ku krvi a pečeňovým testom  v norme sa dozviete tu:

 

/kliknite na odkaz/ 

https://www.zdravapecen.sk/blog/2017/11/12/24547/


Polopravda o pestreci mariánskom.

Aby ste nenaleteli a nezakúpili pestrec nevhodný na priame užitie, dbajte na tieto informácie o pestreci.

Na priame užitie sa používa plod pestreca mariánskeho, Silybum marianum L Strieborný bodliak, ľudovo Kristova koruna. Je viac odrôd a zákazníci si ich mýlia ,lebo si myslia ,že všetko čo v lekárni kúpia na voľný predaj, je to čo práve chceli, aj keď na obale je uvedené, že ho treba zaliať horúcou vodou.

Väčšina obchodníkov predáva mletý pestrec,  je nevhodný na regeneráciu pečene. Po upozornení predajcu síce zmenili označenie na obale mletý na drvený, ale ponúka stále mletý .

Pri mletí vzniká teplo a teplo nad 40st.neguje flavonoidy, pre flavonoidy ho kupujete.

Pýtate sa prečo ho nedrvia, ale melú? Drviť ho nevedia a je to zdĺhavý proces. Pohodlnejšie je ho pomlieť a to že vám nepomôže z dôvodu absencie flavonoidov ich zrejme netrápi, hlavne že predajú.

Vy  ho však kupujete hlavne kvôli flavonoidom. Bez flavonoidov pre vás nemá žiadnu cenu.Favonoidy sú kľúčom k tomu,aby sa vám podarilo zregenerovať filter uložený v pečeni-pečeňovú membránu.Tá čistí krv od nežiadúcich látok.

Že ho melú už pochopili ich zákazníci a posielajú nám ich balenia.

Tu sú obaly z takého tovaru.

 

img020img021

A stále je mletý…

Najskôr tvrdili zákazníkom,že najlepší je jemne mletý,to je obrázok v ľavo,potom keď zistili,že jemne mletý sa nepredáva,tak ho zmenili na drvený.Našu stránku skopírovali až tak,že si ju zákazníci mýlia. Pirátstvo na webe je dnes voľná disciplína.Jedná sa v tomto prípade o bylinkára a keby naše tvrdenia sa nezakladali na pravde,už dávno by sme čelili sporom. Iní predajcovia to robia zas tak,že tému nastavia podľa informácií z nášho webu,tvrdia že nič nepredávajú a že len informujú zákazníka.

Na ich stránke nájdete ale tovar,ktorý síce neponúkajú oni,ale tento priestor poskytujú inému obchodníkovi.

Náš systém a informácie využívajú na predaj tabletiek a to fungovať skrátka nemôže,lebo tabletkami,olejom,tinktúrou a čajom, sa uskutočniť váš zámer nedá.

Stránky na ktorých sa ne dopátrate po majiteľoch,či sídle spoločnosti,obchodných podmienkach, sú vždy pre vás možný problém.Maximálnu dôveru môžete mať k stránke,ktorá je označená takto: https://www.zdravapecen.sk/  a pokiaľ má zmluvu s bankou na platbu kartou,takzvanú platobnú bránu ako naša,môžete bezpečne nakupovať.

 

Treba si predajcu overiť a porovnať, ako drvený pestrec má vyzerať.

Mletý alebo drvený, tak to je veľký rozdiel v kvalite.

Tu sa dozviete viac.

 

 Nie je pestrec,ako pestrec.

/kliknite na odkaz/

https://www.zdravapecen.sk/blog/2016/07/29/nie-je-pestrecako-pestrec/

Pravidlá užívania /kliknite na odkaz/

 

https://www.zdravapecen.sk/blog/2016/07/31/pestrec-mariansky-pravidla-uzivania/

 

Pri regenerácii pečene je potrebný Egyptský čierny kmín .

Nepublikujeme to len kvôli tomu, že ho chceme predať, je na to viacero dôvodov, o ktorých sa viac dočítate v tomto článku.

 

/Kliknite na odkaz/

https://www.zdravapecen.sk/blog/2015/02/24/priznaky-pri-uzivani-plodu-pestreca-marianskeho/

Snažíme sa o dobrú informovanosť našich klientov. Môžete veriť, že s pestrecom drveným a Egyptským čiernym kmínom /černucha/ , váš zámer žiť život bez liekov sa podarí.

Nezabúdajte na to, že najlepšia liečba je prevencia a preto užívajte tieto dve bylinky preventívne a choroby sa vám budú vyhýbať.

 

Z praxe vieme, že máte doma nakúpené všetko možné, čo ste na základe reklamného odporúčania nakúpili, lebo ste mysleli, že vám to pomôže riešiť vaše zdravotné problémy.

Odložte všetko bokom a presvedčite sa, o serióznosti našich tvrdení, prípadne sa pýtajte tých, čo s nami už skúsenosť majú a tešia sa z výsledkov, ku ktorým sa dopracovali a zlepšili či odstránili zdravotné problémy, ktoré ich trápili.

Je nádherné ,keď žijete život bez liekov.

Všetky syntetické preparáty či lieky, sú pre pečeň škodlivé a neprijateľné ,keď môžete tak sa ich užívaniu snažte vyvarovať.        Neverte tomu, že to čo má popis ako prírodné aj prírodné je.

Preto ani pestrec v inej podobe ako v prírodnom stave,pripravený drvením ,nemá pre regeneráciu pečene opodstatnenie. Takto pripravený pestrec v drvenom stave je kľúčom k tomu,aby sa váš zámer dopracovať sa k zdravej pečeni vydaril. 

Prírodné je to, čo rastie na strome, kríku či lúke. To vám pomôže a silou prírody sa viete zbaviť, či vyhnúť zdravotným problémom.

Pre neúčinnosť chemických látok sú hľadané nové látky, ktoré by mohli bojovať s chorobami, na ktoré moderná chémia nestačí, ktoré sú už na chémiu rezistentné a tu slávia semená černuchy nečakané úspechy. Hlavne v boji proti nádorovým ochoreniam, je účinná až na 80% črevným a srdcovo cievnym ochoreniam. Moderní vedci teraz musia dať za pravdu osvedčením tvrdeniam starých lekárov a ľudových liečiteľov.

Ako vám môže pomôcť černucha?

/Kliknite na odkaz/

 

https://www.zdravapecen.sk/ucinky-cierneho-kminu/

Ako vám môže pomôcť pestrec?

/Kliknite na odkaz/

 

 https://www.zdravapecen.sk/ako-pestrec-pomaha-pri-regeneracii-pecene/

Tu v blogu nájdete všetky informácie, ktoré vám chýbajú na hlavnej stránke či podstránkach  webu.

 

/kliknite na odkaz/

https://www.zdravapecen.sk/blog/

Ďalšie informácie nájdete tu:

www.zdravapecen.sk  www.zdravejatra.cz    www.pestrec.sk   

                                         Zdravá peceň  = život bez liekov 

                                Pečeň je  vstupná  brána  k vášmu zdraviu     

               viac info. na   https://www.zdravapecen.sk/blog/  v obsahu   BLOGU

 

Pestrec a černucha je kľúčom k zdravej pečeni a zdravá pečeň kľúčom ku kvalite krvného obrazu. Od kvality krvného obrazu sa odvíja kvalita vášho života a hlavne života bez liekov. To je náš ciel pre vás.

 

Keď chcete vyskúšať a potvrdiť, či vyvrátiť naše tvrdenia, objednajte si skúšobné balenie 2x pestrec + 1x černucha. To je ideálny pomer, ako sa tieto bylinky užívajú. Cena takéhoto balenia je 33,50,-€ -poštovné neplatíte.

 

Keď však chcete začať intenzívne, naše odporúčanie je objednať si SET A , kde platíte 3x pestrec + 2x černucha + 2x pestrec je dodaný bezplatne. V balíku tak dostanete 5x pestrec + 2x černuchu-Egyptský čierny kmín.

 

Cena SETU A je 58,€ -poštovné neplatíte.

 

Ešte výhodnejšie balenie je pri objednávke SETU A + 1x černucha, vtedy je objednávka nad 60,€ ,pri takejto objednávke vám pošleme 6x pestrec + 3x černuchu za celkovú sumu 73,50,-€ -poštovné neplatíte.

 

Naše bylinky sú aj vhodný darček, lebo nič cennejšie ako zdravie darovať nemôžete.

 

StromčekZP

 

 

 

Objednať tovar si môžete aj telefonicky na tel. číslach:  0907 799 065 a 0905702390

 

Alebo priamo v obchode:  https://www.zdravapecen.sk/obchod/  tu si môžete + a – pri doporučených množstvách balíčkov tovaru pridať,alebo ubrať počet a tak si na formovať vlastnú objednávku.

 

Myslite na to že pečeň nebolí, ale je pôvodcom všetkého čo sa vo vašom organizme deje dobré aj zlé. Nesnažte sa odstrániť zdravotný problém tak, že budete riešiť dopady zdravotného problému, riešte príčiny a príčiny ochorenia má na svedomí vaša pečeň.

Nevenovali ste jej dostatočnú pozornosť, lebo ste netušili, že sa vám pečeň poškodila, keď že pečeň nebolí.

 

Ďalšie informácie nájdete aj v tomto článku
na WebNovinách, kliknite tu: https://www.webnoviny.sk/tag/pestrec-mariansky/

 

Tovar si môžete objednať telefonicky na číslach     0907  799 065    a   0905  702 390  , prípadne mailom na kurtis@kurtis.sk  Pri objednávke mailom,nezabudnite uviesť presnú adresu a číslo na mobilný telefón.

Zdravá pečeň.

 

Istotou života je,že starneme príliš rýchlo,ale uvedomujeme si to príliš neskoro. Starnutie sa zastaviť nedá,ale dá sa spomaliť.

Tento článok má 0 komentov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top