Skip to content

Po prekonaní covidu

Úvod k článku:

Čakanie a trpenie zdravotných problémov môže byť minulosťou. Návštevy u lekára pre bolesť v oblastiach brušnej dutiny, ťažoba, zlé trávenie, nepravidelné alebo časté vyprázdňovanie, neskutočná únava, bolesti kĺbov a svalov, kožné ochorenia, lámanie nechtov, vypadávanie vlasov, nechutenstvo, mrzutosť a stres… Bolo by toho ešte veľa, čo vás trápi. Stačí keď si uvedomíte len to, že za vašimi problémami je pečeň.

Pokiaľ nebudete improvizovať a nenaletíte na reklamu ktorá na vás číha a oslovuje zo všetkým možným na pečeň, môžete sa týchto problémov zbaviť a žiť plnohodnotný život. Stačí konzumovať pestrec, ale nie hocijaký-pod týmto názvom sa predáva všetko možné… je viac odrôd a niektoré sú tak lacné, že ich objavíte aj v obchodných reťazcoch,, za smiešnu sumu,, Síce vám nepomôžu, ale obchodník zarobí, vy pri týchto informáciách zostanete a naďalej budete navštevovať lekára, ako nekonečný zdravotný  problém na ktorý sa nabaľuje ďalší a ďalší. Začalo to zlým trávením, nafukovaním a už sa pridala steatóza pečene- pečeň upchatá tukmi, onedlho to bude cholesterol, zvýšený  krvný tlak, nijaké to kožné ochorenie, potom sa už pridá neskutočná únava, nadváha či podvýživa…atď.

Budete absolvovať rôzne vyšetrenia, gastrofibroskopiu ,kolonoskopiu, sono brucha, magnetickú rezonanciu atď… Kopec liekov, výsledky mizivé… Keď natrafíte na odborníka, ktorý vám predpíše lieky na pečeň, stav sa mierne zlepší a bude sa vám zdať, že návšteva lekára bola užitočná. No že to dlho trvať nebude je isté, lebo lieky len potlačia zdravotný problém. Lieky na pečeň vyrobené človekom nefungujú a to z jedného dôvodu. Pečeň dokáže regenerovať aj sama látky z prírody jej v tom pomáhajú a sú ako taký urýchľovač regeneračného procesu. Tieto látky nazývame bioflavonoidy a pestrec ich obsahuje-preto ho prezývajú všeliek.

Len v prírodnej forme sú úspešné a dokážu pomôcť pečeni. Pečeň treba aj čistiť a preto systém zdravá pečeň je založený na užívaní Egyptského kmína  -ten čistí pečeň, črevný a cievny trakt. Tento systém funguje neskutočne a pri mierne poškodenej pečeni steatózou výsledky za tri až štyri mesiace sú skvelé. Odskúšané na nás- 20 rokov  denne pestrec a Egyptský kmín, tak začíname deň a od 40- ky po 60- ku bez liekov. Treba si uvedomiť, je to potravina-bylinky-korenina, ktoré dokážu udržať pečeň v dobrej kondícii a poškodenú pečeň dokážu vrátiť do normálu úmerne veku.

No a keď nebudete závislí na reklame, ktorá vám toto isté sľubuje za 12 dní a za 1,80,-€ tak sa vám to bez problémov podarí a zbavíte sa zdravotných problémov a behaní po lekároch.

Nie je pestrec ako pestrec a nie je opísaná rada s lepším nalákaním čitateľa aby kúpil to, čo vám nepomôže.

Pokiaľ vás nič netrápi zdravotne, a máte už 40-ku,tak vám dobre radíme, začnite sa o pečeň starať. Prevencia je o tom, že starostlivosť sa vypláca a preto sa staráme o všetky filtre aj o také v práčke, či na vodu, olej, vzduch. Pečeň je tiež filter cez pečeň denne pretečie 2000 l krvi. Zdá sa vám to málo? Už nie je dôvod na paniku a ani hrdinstvo, ale čas začať a hlavne správne začať, aby dopad vašich krokov nedopadol ešte väčšími komplikáciami a stav sa nezhoršil, lebo zo skúseností a osobnej komunikácii vieme, že človek je tvor neskutočne zmýšľajúci a to čo na sebe dokáže odskúšať, tak sa niekedy až čudujeme, že či to môže byť aj pravda. ,,Rady odborníkov,, tak nám to popisujete, kto vám čo poradil, aby ste robili a zbavili sa zdravotných problémov.

Nezabúdajte na to, že najlepší liek prevencia.

My vám ponúkame liečbu a prevenciu pečene, rozdiel pri prevencii je len v množstvách, čiže v dávkovaní.

Pokiaľ nemáte nadváhu a ani podvýživu, netrpíte žiadnymi chorobami stačia vám polovičné dávky. Tu v našom blogu nájdete všetko potrebné aj to, ako sa o pečeň starajú onkologický pacienti, deti od troch rokov, seniori, mamičky po pôrode, pracujúci na smeny, pracujúci v stresom vypätí, v závadnom  prostredí, ale i obézny či podvyživení.

Pestrec a kmín je jednotka v boji pri ochoreniach pečene.

Čistí a regeneruje pečeň vy spíte a pestrec pomáha v regeneračnom procese,  ktorý prebieha v noci medzi 00,00 až 03,00 hod. Počas dňa si len nafixujete látky do krvi, preto užívanie konzumácia pestreca a kmína nemá pravidlá len jedno a to, pestrec pri pocite hladu a kmín s jedlom.  Vy sa liečite a to bez vedľajších účinkov a možného predávkovania. Nie je to liečba liekmi, ale potravinou. 

Toto je dávka pre začínajúcich asi na päť týždňov. https://www.zdravapecen.sk/produkt/set-a/  Po vyskúšaní už nebudete potrebovať žiadne pokyny ,aj keď ich vždy dostanete v balíku pri každej objednávke. Pokyny sú tak dobre spracované, že i 70 ročný senior podľa nich robí pokroky a to máme aj 94 ročnú zákazníčku. vždy sa snažte užívať tri balíčky pestreca na aspoň jeden balík kmína, aby to čo robíte malo zmysel. Väčšinou nový zákazník je na do poručenie iného zákazníka, takto šetríme na reklame a skôr dávame bonusy aj novým zákazníkom.

To čo nefunguje nežije a my chceme život bez liekov a zdravotných problémov.

Návrat k prírode je cesta k zdravej pečeni.

Teraz sa poďme venovať poškodeniam pečene od antibiotík, covidu, iných vírusov a baktérií.

Po prekonaní covidu nezabudnite na pečeň.

Možno si položíte otázku prečo na pečeň, keď covid poškodzuje pľúca. Správne sa  pýtate, tak si to poďme vysvetliť.

Po vniknutí vírusu do organizmu sa dostáva do krvi a pomocou krvi sa dostáva do pľúc, kde paralyzuje a poškodzuje  pľúcne bunky. Krv preteká cez pečeň, ktorá ju čistí-filtruje. Za jednu minútu cez pečeň pretečie 1,4l krvi. Za deň len pri sedavej práci, alebo len takého povaľovanie pri televízii 2000 litrov krvi. U výkonných športovcov to je  3600 až 3800 litrov. Pečeň má za úlohu zachytiť a zlikvidovať nežiadúce látky ktoré v krvi kolujú. Tieto nežiadúce látky ju však aj poškodzujú a to najviac vírusy a baktérie.

Taktiež ju paralyzujú potravinárske zložky a to hlavne konzervanty, farbivá, stabilizátory, lebo ich prijímame  denne a ani to neregistrujeme.

Lieky, tak to je špeciálna kategória.

Pokiaľ ich užívame pravidelne a dlhodobo, je to tichý zabiják pečene.

Antibiotiká sú pre pečeň pohromou.

No a keď popri tomto všetkom holdujete alkoholu, tak vaša pečeň a vy máte smolu, lebo zdravotné problémy sú súčasťou vášho každodenného života.

Dá sa to zmeniť.

covid 2 

Systém zdravá pečeň je založený na očiste a regenerácii pečene. Pečeň čistíme pomocou Egyptského kmína a regenerujeme ju pomocou pestreca mariánskeho. Systém funguje súčinne s oboma bylinkami s rozdielom, že sa neužívajú naraz, ale s odstupom min 40 min. Je to jednoduché, lebo pestrec sa konzumuje na prázdny žalúdok, ideálne pri pocite hladu. Teda pri pocite hladu neotvoríte chladničku, ale šup dávka pestreca. Po cca 40 min. môžete konzumovať jedlo a spolu s jedlom môžete konzumovať Egyptský kmín.

Je to jednoduché. Hlad vám pripomenie pestrec a jedlo Egyptský kmín.

V každom aj opakovanom balíku vám pošleme príbalovú brožúrku, podľa nej budete úspešne postupovať.

Keď zanedbáte pečeň, čoho sa môžete obávať.

Je nevýhodou, že pečeň nebolí a tak si neviete uvedomiť, že sa poškodila.

S odstupom času však zistíte zmeny na vašom tele a to priberaním na váhe, alebo podvýživou. Začnete byť viac unavený, budete sa viac potiť, stres a malátnosť sa pripoja automaticky. Veľa príznakov poškodenia pečene sa prejaví na koži, nechtoch a vlasov. V tomto čase už pečeň bude vykazovať stukovatenie- steatozu.

Pozor, to už je vážne dvihnutý prst vášho zdravotného stavu. Pokiaľ nebudete brať ohľad na pečeň, liekom na tlak a cholesterol sa nevyhnete a to je už potom vážny problém.

Treba si uvedomiť toto.

Lieky na pečeň, ktoré človek vyrobil podľa prírody a reklama vám ich ponúka ako fungujúci zázrak, nefungujú. Je preto veľa dôvodov, ale treba si pripomenúť len jeden. Pečeň jej regenerácia / obnova/,alebo podpora tvorby nových pečeňových buniek sa skrýva v samotnej pečeni v jej regeneračnom procese. Podporiť jej regeneračný proces je možné pomocou prírodných látok a to bioflavonoidov a tie sa nedajú z prírody vyťažiť, ukryť do tabletiek a ani zázračnej vodičky, alebo prášku…sú prchavé a už teplo nad  40st.c ich eliminuje. 

Pokiaľ ste už skočili na reklamu, ktorá vás oslovila a ponúkala vám zázrak na pečeň vo forme tabletky, tinktúry, prášku, alebo zaručeného receptu, ako čistiť a regenerovať pečeň s odstupom času ste zistili, že ste prišli o finančné prostriedky, ale vašej pečeni to nepomohlo. Vždy je to tak, že každý sa učí na vlastných chybách a keď začnú prvé príznaky poškodenia pečene a to poruchy trávenia a vyprázdňovania, cestou medicíny chcete riešiť tieto zdravotné problémy. Len že medicína pomáha pomocou syntetických látok a tie pečeň poškodzujú.

Síce vám pomôžu vyriešiť akútny problém, ale zanechajú stopy na pečeni.

Čistenie pečene pomocou Egyptského kmína.

Z pečene odbúra tuky a toxíny, pôsobí antibakteriálna, proti parazitne a hlavne bojuje proti vírusovým ochoreniam a to priamo v krvi. Užíva sa aj preventívne, len tak z dôvodu jeho vlastnostiam a sile pôsobiť proti nádorovo. V procese delenia buniek eliminuje možné potenciálne rakovinové-poškodené bunky a robí to s presnosťou až na 80%. Viac tu kliknete o účinkoch: https://www.zdravapecen.sk/ucinky-cierneho-kminu/

Regenerácia pečene pomocou Pestreca mariánskeho.

Dôležité. Pestrec mariánsky-strieborný bodliak, bodliak mliečny, kristova koruna jednoducho pestrec je to, čím môžete zregenerovať vašu pečeň. Jeho bioflavonoidy / päť druhov týchto bioflavonoidov/ pokiaľ ich dokážete v pestreci uchovať a správne postupovať, je kľúčom k tomu, aby vaša pečeň vám začala slúžiť, lebo pečeň je fabrika vášho zdravia. Zodpovedá za kvalitu, štruktúru a čistotu krvi a v krvi   lekári pátrajú, čo spôsobilo vaše onemocnenie.

Viac tu kliknete o účinkoch: https: //www.zdravapecen.sk/pecen-a-pestrec-mariansky/

Ako začať.

Skôr než začnete pátrať po najlacnejšom pestreci na trhu, lebo sa vám náš nebude pozdávať cenovo, budete hľadať najvýhodnejšiu cenu.

Od čoho sa odvíja cena pestreca.

Cena pestreca sa odvíja od jeho kvality, či pochádza z Poľska, alebo Ukrajiny. Odrody pestované v Poľsku, nie sú vhodné na podporu regeneračného procesu. Sú určené do kŕmnych zmesí pre zvieratá a to hlavne pre kone. Pestrec z Ukrajiny sa pestuje v lokalite, kde je zamorená pôda po havárii v Černobyle. U pestreca je dôležitá jeho odroda, ale aj podstatou je jeho príprava. Pripravený musí byť drvením, nesmie sa mlieť. Väčšina obchodníkov ho melie, lebo drvenie je zložitý a nákladný proces. Potom si zakúpite pomletý pestrec a vy sa nás pýtate, že ste si v lekárni kúpili pestrec a nepomohol. Treba si však uvedomiť, že voľnopredajné prípravky,  v tabletkovej forme, tekutej, alebo práškovej forme, môžete kúpiť aj mimo lekárne, čiže lekáreň vám neposkytne garanciu kvality, že z lekárne je to kvalitnejšie, ako v predajni s bylinkami v kamennom, alebo internetovom obchode. Tí obchodníci čo ponúkali jemne mletý pestrec, ho jednoducho premenovali na drvený, lebo sa dozvedeli z našich článkov, že sa nesmie mlieť.

Pár obrázkov, aby ste sa vyvarovali chybám.

Pestrec od iných dodavateľovAko si skontrolujete kvalitu pestreca šrvorecostropestrec-semena-plodimg020img021

Na obrázku vpravo je vidieť, že sep.2015 bol jemne mletý, ale už 5/2016 bol drvený, pritom je stále rovnaký.Jeden z príkladov čoho sa vyvarovať.

Správna odroda pestreca má svoju farbu a tvar plodu. Preto aj keď ho po drvíte, musí jeho štruktúra vyzerať tak, ako na obrázku skontrolujte kvalitu obrázok vľavo. Odroda je dôležitá pre jej obsah látok, ktoré potrebujete na podporu regeneračného procesu.

Vyvarujte sa chýb pri kúpe.

Začnite správne, nie ovplyvnení reklamou s rýchlou pomocou pre pečeň. Tam kde vám sľubujú zázraky napočkanie a nemožné do troch dní, radšej opustite takúto ponuku, je to len ťahanie peňazí. Taktiež neverte tomu, čo vám konkurencia ponúka za pár centov ,,a to isté,, Na Slovensku sa pestuje niekoľko odrôd kukurice, ale  kukuricu na varenie si neodlomíte na poli, lebo je tá odroda určená na kŕmenie dobytka. Niekde pri Šamoríne pestujú pestrec, ale je určený pre chov koní a taktiež sa pridáva do granúl pre zvieratá. Cena za trojkilové balenie je asi cca 15,-€. Začnite naším pestrecom a Egyptským kmínom, ušetríte si neúspešné pokusy. Máme s postupmi ako pečeň dostať znova do dobrej kondícii dvadsať ročné osobné, ale i klientské skúsenosti.

Pomohli sme už tisíckam našich klientov, zo Slovenska, ale aj Slovákom žijúcim v zahraničí v rámci EÚ.

 Pripomíname.

Keď ste mali pozitívny test na covid, začnite čistiť a regenerovať pečeň. Vyhnete sa po covidovým následkom poškodení pečene, pľúc a obličiek. Prvé nežiadúce príznaky prekonania covidu prichádzajú po štyroch až piatych mesiacoch. Sú spojené so zlou kvalitou krvi, únavou, poruchami trávenia a vyprázdňovania chudnutím, alebo priberaním. Časté sú aj srdcovocievne ochorenia, kožné alergie a dýchavičnosť. Prejaví sa to aj na poruchách spánku, nechutenstvom, stratou čuchu, chuti, alebo zmenu chuti. Zdá sa vám, že vaša energia akosi vyhasla a váš život  je plný  ťažoby a stresu. Ste podráždený, znechutený a mrzutý.

Kto by si mal brať tieto riadky na vedomie. 

-všetci tí čo covid prekonali
-ženy po pôrode
-pracujúci na smeny
-pracujúci v rizikovom prostredí
-pracujúci v stresovom prostredí
-tí, ktorí sa chcú zbaviť problémov s trávením, vyprázdňovaním, kožnými chorobami.
-onkologický pacienti užívajú v pomere 1:1 aspoň prvé tri mesiace
-pokiaľ bývate v blízkosti elektrární
-trpiaci nadváhou, či podvýživou
-po prekonaní infekčných ochorení
-po skončení užívania antibiotík
-pokiaľ užívate lieky pravidelne viac ako štyri mesiace – cholesterol, tlak,
-užívatelia omamných a psychotropných látok a liekov
-dlhodobo pracujúci v sede- kancelárie, vodiči, ale i ležiaci pacienti.

Preventívne ženy po 35 a muži po 40 ke.

Ale hlavne tí, ktorí nechcú svoju pečeň dostať do polohy steatózy -stukovatenia, alebo laicky povedané, aby sa vám pečeň upchala tukmi. Využite naše skúsenosti a pamätajte si, že pečeň nebolí, ale jej poškodenie zistíte až s pribúdajúcimi zdravotnými problémami, ktorých sa nebudete vedieť zbaviť. Zbavíte sa ich až vtedy, keď pochopíte, že musíte riešiť problém tam, kde vznikol a že za každým zdravotným problémom je pečeň.

Ona zodpovedá za kvalitu krvi a my tvory tejto planéty, ktorých poháňa krv, za ktorú zodpovedá pečeň, sme odkázaní na krv, lebo to je palivo, ktoré nás poháňa. Správne ste pochopili, že pestrecom a kmínom pomôžete aj vaším domácim miláčikom.

Mali by ste vyskúšať a hlavne začať. Dá sa to tak, že si objednáte na skúšku výhodné balenie tu: https://www.vasebylinky.sk/obchod/drveny-pestrec-mariansky-a-cierny-kmin-3-plus-1-set/

už po užití tohto skúšobného setu budete vedieť, že ste urobili dobre, ale treba pokračovať ďalej. Pokiaľ máte do 40 rokov a nemáte žiadne zdravotné problémy, pečeň dokážete zregenerovať aj len pomocou  pestreca. Hlavne športovci, ktorí konzumujú rôzne podporné prípravky na výkon, by si mali  uvedomiť, že pečeň zaťažujú tieto podporné prípravky a každé tri mesiace ju treba aspoň päť týždňov čistiť, ale aj súčasne vysadiť tieto preparáty.

Pre nich je ponuka tu: https://www.pestrec.sk/kupit-pestrec/

Záverom:

Keď si mýlia pestrec s pestrecom a potom vraj nefunguje.

Tu: https://www.zdravapecen.sk/blog/2016/07/29/pestrec-mariansky-nie-pestrec-pestrec/

Vaša kvalita života sa odvíja od činnosti vašej pečene. Za jej poruchami hľadajte vaše ochorenia. Keď budete chcieť odstraňovať vaše zdravotné problémy, začnite vždy pečeňou. Niektoré videá na lepšie pochopenie, aby ste neobjavovali už objavené 2000 rokov.

A nezabudnite, že pečeň neboli… 

Pomôžte svojej pečeni v jej regeneračnom procese s pestrecom a Egyptským kmínom.

Je to cesta pomoci bez vedľajších účinkov pomocou prírody.

  • 17. marca 2020 sme publikovali článok s názvom Coronavírus ako sa chrániť?  Nájdete ho tu v Blogu. Posmeškári nás atakovali, že zneužívame pandémiu.

28.05.2022 bola vydaná publikácia, ktorá hovorí toto:

https://vysetrenie.zoznam.sk/cl/1003167/2309383/Mali-ste-COVID-pred-niekolkymi-MESIACMI–O-tomto-by-ste-mali-VEDIET–varuju-experti-?fbclid=IwAR3tN6uCHQE_iJO2ySsLlAy49fHJEZU35kCIY-_5xT1g-QGY6gSQisi3_TQ

Pokiaľ nenájdete informácie ktoré ste hľadali, volajte na 0907 799065 alebo 0905 702390.

Objednávku môžete urobiť aj na týchto weboch, alebo  na týchto tel. číslach na 0907 799065 alebo 0905 702390,

ale i mailom, na kurtis@kurtis.sk -nezabudnite na adresu a číslo tel. pre kuriera.

Tovar doručujeme pri objednávke do 12,00 h. na ďalší pracovný deň.

Využite cenovo výhodné balenia na uvedených stránkach.

www.zdravapecen.sk  www.zdravejatra.cz    www.pestrec.sk  www.vasebylinky.sk                                      

                                         Zdravá peceň  = život bez liekov 

                                Pečeň je  vstupná  brána  k vášmu zdraviu     

               viac info. na   https://www.zdravapecen.sk/blog/  v obsahu   BLOG

V našom E-shope zakúpite drvený plod Pestreca už pripravený na užitie. Je balený tak, aby neoxidoval. Po otvorení balenia presypte obsah drvy do pohára s viečkom alebo sklenenej dózy. Máme s drvením skúsenosti a Pestrec dodávame pripravený v takej kvalite , aby splnil vaše očakávania.

Informácie o systéme prípravy Pestreca nepodávame,nakoľko tieto sú z našej web stránky kopírované a používané na konkurenčných stránkach. Je to hlavne na webe bylinkára,ktorý nám skopíroval stránku tak, že si ju zákazníci mýlia a systémovo nám vykráda web.Nepodávame ani informácie o našich dodavateľoch,či obchodných partneroch. Taktiež sa nemôžeme vyjadrovať k tovaru,ktorý nebol zakúpený v našom E-shope.

Upozornenie: Žiadam návštevníkov nášho Blogu,aby nekopírovali obsah Blogu, bez nášho vedomia a súhlasu,za účelom ďalšieho verejného publikovania.Všetky príspevky a texty či fotografie sú výlučne našim duševným vlastníctvom a sú chránené v zmysle autorského zákona číslo 618/203 Z.z.Zákona, autorskom práve a práve súvisiacom s autorským právom.

Ďakujeme za pochopenie.

Tento článok má 0 komentov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top