Skip to content

Pečeň a krv – spôsob ako sa zbaviť liekov, zdravotných problémov, alebo ako sa liekom vyhnúť.

Úvod k článku.

Pokiaľ chceme pochopiť, ako a prečo sa musíme starať o pečeň, potom treba začať z bodu nula. Keď dovŕšime 24. rok života, pečeň začína starnúť a z roka na rok jej výkon, ale i jej regeneračný proces sa spomaľuje.

Najlepšie to pochopíme tak, keď si uvedomíme, že pečeň denne prefiltruje 2000 l krvi a to i vtedy, pokiaľ  strávime deň v posteli. Preto u špičkových športovcov je dôležité , v  akej kondícii sa ich pečeň nachádza, lebo pri ich výkonoch pečeň prefiltruje až 3800 l krvi. Od kvality a čistoty krvi sa odvíja naše zdravie, preto je pečeň považovaná za fabriku nášho zdravia. V ďalších článkoch tu v blogu sa dozviete prečo.

Začnite správne, nie pokus a omyl.

Nerobte chyby hneď v úvode a zaobstarajte si pestrec a kmín taký, aby vám pomáhal.

Aký to je?

Prestrec mariánsky  je všeobecný názov ,ktorý zahŕňa všetky odrody, ktoré sa používajú na prípravu čaju, lisujú sa za studena, alebo sú to veľmi lacné odrody, ktoré viete zakúpiť 3 kg za 15,-€ , túto odrodu  hlavne používajú chovatelia koní a aj niekde pri Šamoríne tento pestrec pestujú. Všetky odrody sú pritom jedlé.  Aj kukurica určená na chovateľské účely je jedlá, ale kupujete na trhu odrodu určenú na varenie. Egyptský kmín si veľa obchodníkov zamieňa za Indický, ktorý nie je vhodný a neodporúčame ho v systéme zdravá pečeň. Kúpa pestreca a kmínu je asi prirovnaním kúpy auta.

Tiež vždy kúpite auto, len nie s každým sa dá ísť do terénu. Nevhodná odroda je omyl a pokus páchania zlého na vašom tele. To že tak objednávate je fakt, lebo u vás rozhoduje hlavne cena a potom vám nesedia naše informácie, s vašimi bylinkami, ktoré ste si zakúpili a apelujete, že máte presne to isté, ako ponúkame podstatne lacnejšie a efekt žiaden. To vieme z vašich telefonátov a konzultácií.

Poďme na lieky.

leky

Život plynie a my sa s liekmi stretávame len sporadicky, alebo vôbec, či len sezónne. Keď však už od detstva ich musíte užívať z rôznych zdravotných dôvodov a nevenujete sa pečeni, po tridsiatke to začína ísť dole kopcom a pribaľujú sa ďalšie a ďalšie ochorenia.

Čo s tým.

Výhodou je, že s našimi bylinkami je postup rovnaký pri liečbe pečene, alebo jej prevencii. K tomu aby vaša pečeň fungovala nepotrebujete nič iné, len tieto dve bylinky užívať tak, že pestrec konzumujete pri pocite hladu a kmín spolu s jedlom. Pestrec môžete kombinovať s hoci čím, pokiaľ ho budete užívať pri pocite hladu, či že na prázdny žalúdok. Po užití pestreca a za pití  vodou, sa snažte aspoň 40 min. nič nejesť. Pokiaľ  by hlad neustúpil, po 40 min. môžete jesť a spolu s jedlom môžete si dať dávku kmínu.

Teda hlad by vám mal pripomenúť pestrec a jedlo kmín.

Na čase užitia počas dňa nezáleží, kedy si dáte pestrec, alebo kmín. Hald-pestrec, jedlo-kmín. Všetko ostatné môžete, len alkohol v prijateľných dávkach, aby bol liekom, nie otravou. Egyptský kmín je v tomto procese dôležitý, objednávajte na 3 bal. pestreca 1 bal. kmínu.

Toto je ideálna objednávka, neplatíte poštovné a je vo výhodnej cene.

Drvený Pestrec mariánsky a Čierny kmín – 3 plus 1 set (3 + 1 ks)

Kmín čistí pečeň, črevný a cievny trakt, pôsobí protizápalovo, antibakteriálne-ocenia chovatelia domácich, ale i hospodárskych zvierat. Jeho prioritou je boj z vírusovými chorobami, o tom už naši klienti vedia.

Od pôsobenia covidu na SK nemáme hlásené žiadne ťažké stavy u našich užívateľov.

No a super vlastnosťou kmínu je jeho pôsobenie v procese delenia buniek. Jeho látky dokážu identifikovať chybné bunky v tele a odbúravať ich z tela von, pomocou potu, moču a stolice a tak sa nehromadia a nevytvárajú  nádorové ochorenia. Pot, moč a stolica, to je aj poradie v akom množstve a akými cestami sa z tela odbúravajú. V tomto je určite nápomocné aj saunovanie, lebo koža je náš najväčší orgán a toxíny cez kožu najviac opúšťajú naše telo. Onkologický pacienti vedia o účinkoch kmínu, je to v podstate prírodná chemoterapia, ale bez vedľajších účinkov.

Keď chceme, aby pestrec pôsobil na pečeň ako regenerátor, musíme zabezpečiť, aby sa vôbec do krvi dostal. Cez steny čriev, cez ich póry  sa vstrebávajú látky do krvi a pokiaľ ich máte upchaté povlakmi, váš pestrec skončí v kanalizácii a efekt je nízky, až nulový. Preto kmín je neoddeliteľnou súčasťou tohto procesu, lebo čistí steny čriev od povlakov.

Skúsenosti a efekt z užívania.

Najlepšie pochopíte, keď začnete. Možno ste už o týchto bylinkách počuli z reklamy, alebo od suseda, kolegu v práci, alebo známeho. Zisťujeme to z poznámok v objednávkach. Dlhým váhaním len predlžujete utrpenie a páchate zlo na svojom tele, lebo  za každým zdravotným problémom hľadajte pečeň. Užívanie pestreca a kmínu nemá žiadne vedľajšie účinky, nemôžete sa nimi predávkovať a to nehovoríme len ako frázu, sú to 20 ročné osobne skúsenosti s týmito bylinkami.

Takto vyzerá zdravá pečeň.

TO JE ZDRAVÁ PEČEŇ

A takto tá vaša, keď ju zanedbáte a vykazuje stukovatenie- steatózu.

P2

No nebezpečný stav je aj zápal pečene.

P3

Znak poškodenia pečene je s istotou aj takýto.

OBEZITA27383-ze-nadvaha-skodi-to-vime-vedeli-jste-ale-ze-skodi-i-prehna

Najviac viditeľné dlhodobé poškodenie.

ochorenia_9Ochorenia kožeKožahemor1

Toto už je otázka problému v krvi a pečeň už nefunguje správne.

Tieto bylinky dokážu chrániť pečeň, ale i odstrániť jej poškodenie.

Je to  veľmi dôležité, lebo všetky poruchy pečene sa vám objavia v krvi. Pečeň a krv to je to, čo potrebujete dostať pod kontrolu. Zdravotné problémy  zistíte pocitom, ale lekári  hľadajú ich pôvod v krvi. Za to čo nám koluje v krvi zodpovedá pečeň. Tu v blogu, kde sa nachádzate nájdete veľa článkov o tom, ako pečeň ovplyvňuje naše zdravie. Pečeň je orgán, ktorý síce dokáže veľmi rýchlo regenerovať, ale pomáhať jej treba pestrecom, jeho bioflavonoidmi. Je to z dôvodu stálych útokov na jej funkčnosť, čo  sa deje nepretržite. Toto sú agresori ktorí vám zo života robia peklo a voláme ich: Vírusmi, baktériami, potravinovými zložkami -/farbivá, konzervanty, stabilizátory/ lieky, alkohol.

V takomto poradí sú aj najväčšie každodenné útoky na pečeň a toto poradie si môžete dať aj do svojho poradového rebríčka, čoho sa snažte vyvarovať. Niektorým sa však vyvarovať nedá, lebo pôsobia aj vtedy keď spíte a nezáleží na tom či ich vidíte, alebo nie.

Keď že vírusy a baktérie nevidíte,  nie je preto dôvod obavy?

Keď nakupujete balené potraviny so zárukou 14 dní a nebudete systémovo čistiť pečeň, horným obrázkom poškodenia pečene sa z určitosťou nevyhnete. Čím dlhšie budete ignorovať signály poškodenia, tým dlhšie sa ich budete zbavovať a to potom chce pevnú vôľu a zodpovednosť, nie pohodlnosť a riešiť to tabletkami.

Táto cesta tabletiek pre pečeň nie je vhodná.

Otrepané slovo prevencia sa vám zdá zbytočná a preto hľadáte riešenie až vtedy, keď vás to pritlačí a váš zdravotný stav je už katastrofa. Vtedy začnete robiť pokusy na vlastnom tele a stav je už neznesiteľný, lebo zapojíte do tohto procesu všetky ,,dobre,, mienené rady z Facebooku, internetu a hlavne najlacnejšie rady a jednoduché, kde sľubujú okamžité riešenia. Skúste si však uvedomiť, že to čo dnes začnete aplikovať, v krvi môže urobiť obrat až za 30 dní, pokiaľ ide o prírodný produkt. Syntetické látky sú účinné z toho dôvodu , že preniknú aj cez povlaky na stenách čriev, ale nie sú pre vás riešením, len  posúvaním problému. 

Nie je dobre otáľať   s liečbou pečene a s jej očistou a regeneráciou. Preventívne čistite pečeň aspoň  3 x ročne po dobu 5 až 7 týždňov, pokiaľ nemáte žiadne zdravotné problémy a ani nadváhu, či podvýživu. Pokiaľ už sa vyskytujú zdravotné problémy, tak nečakajte a konajte správne.

Vtedy treba na pečeň doslova zaútočiť.

Pokiaľ nás už poznáte, objednajte si výhodné balenie tu:

Drvený Pestrec mariánsky a Čierny kmín – NAJ set (7 + 2 ks)

 

Vo zvýšených dávkach užívať pestrec a kmín a to po dobu min. 3 až štyri mesiace a prvých päť týždňov intenzívne, aby ste s istotou odstránili povlaky na stenách čriev, aby sa steny čriev stali priechodnými  a látky z pestreca sa dostávali do krvi. Inak budete len prestupovať na mieste a sponzorovať miestnu kanalizáciu bylinkami.

Prvých päť týždňov je dôležitých, zacieľte na pečeň.

 Zamerané na pečeň

V balíku posielame brožúrku, kde nájdete všetky informácie, ako sa dopracovať k zdravej pečeni.

Pokiaľ máte pestrec a kmín od nás, tak ušetríte pokus, omyl  a začnete správne. Nesprávne začali tí, ktorí nám volajú, že informácie nesedia s ich pocitmi pri užívaní. To už vieme, že nekupovali bylinky u nás, ale kúpili si síce pestrec a kmín, ale nečítali tento článok, že nie je všetko zlato, čo sa blyští a tak sa nemohli ani náhodou  dopracovať k zdravej pečeni.

Keď sa vám podarí zlepšiť činnosť pečene, život zrazu začnete brať inak  ako doteraz, lebo ste netušili, čo dokážu dve bylinky- systém ich užívania, aby ste sa tešili zo života bez liekov a zdravotných problémov. Tieto bylinky už fungujú 2000 rokov, nie je to pokus omyl. Pestrec je prezývaný aj Kristova koruna, alebo všeliek a kmín zlato faraónov. Len tak náhodou si ho faraóni nebrali aj na poslednú cestu.

Na záver.

 

Tak jednoduché, tak účinné a tak to komplikujete.

Pestrec a kmín sú potraviny, ktoré dokážu nemožné, čo žiadne lieky nedokážu a nedokážu len preto, že syntetické látky sú pre pečeň nepriateľ a dokážu len spomaliť jej poškodenie. Prírodné bioflavonoidy- z pestreca, dokážu podporovať regeneračný systém pečene. Cez deň konzumujete pestrec, do krvi sa fixujú flavonoidy a v nočných hodinách keď spíte, medzi 00,00 až 03,00 hod., napomáhajú regeneračnému procesu pečene. Keď sa v tomto čase budíte, tak nepochybujte o tom či tieto bylinky potrebujete, alebo si myslíte že je to len ďalší nezmysel? Je jedno, kedy dopravíte pestrec do žalúdka, stačí aby bol prázdny a to je pri pocite hladu, vtedy je to optimálne a účinné. Sú to osobné 20 ročné skúsenosti. Je to najlepšia prírodná vakcína, akú si viete predstaviť, lebo systémovo tieto bylinky dokážu udržať pečeň v dobrej kondícii. No a  keď dostanete pečeň do dobrej kondícii, ona sa postará o kvalitu a čistotu krvi a lieky na tlak, cholesterol, glukózu už nebudete potrebovať, ale ani v 60 ke ich nebudete musieť hltať a likvidovať si tak pečeň.

Áno znie to ako lákanie klienta, aby si kúpil pestrec a kmín,  lebo to čo tu publikujeme, sa vám zdá ako dobré len na to, aby prebehol obchod medzi nami a vami…ale, skúste sa zamyslieť, nič iné netreba.

Dôvod?

-za 1.  Prečo potom dôverujete tomu, čo je odskúšané len rok či dva a nie je to prírodného pôvodu a to čo funguje 2000 rokov sa vám nepozdáva?

-za 2. Prečo naletíte na reklamu v telke, čo všetko je dobré na pečeň a ako tabletka dokáže vyplniť defekty pečene, keď je dokázané, že na pečeň vplývajú  len prírodné zložky a nie vyrobené podľa prírody?

za 3.- Prečo užívate už niekoľko rokov lieky na tlak, cholesterol, glukózu, ale stále vám neodstránili váš zdravotný problém? Odpoveď je jednoduchá. Neodstránili, ale žijete. Aj auto keď si kúpite, musíte tankovať . Systém liekov nie je o tom, že vás zbaví cholesterolu, tlaku, glukózy. Je to opäť len o tom, keď to prirovnám k autu, že vaša pečeň sa nebude poškodzovať rýchlosťou  60 km/h , ale pri liekoch to bude len 40 km/ h., problémy budú síce slabšie, či že znesiteľnejšie, ale na plnohodnotný život to nestačí.
Dôvera v naše bylinky je odvodená od dobrej rady vášho známeho, čo už je našim klientom a je to aj na ňom vidieť.

Na obe bylinky sú vedecké štúdie, nie je to len pokus a omyl. V prírode je všetko, čo potrebujete.

NAJLEPŠÍ LEKÁR

PEČEŇ

Zdá sa vám málo informácií?  Môžete si ich doplniť po tel. rozhovore na 0907 799065  alebo 0905 702390, ale aj urobiť objednávku cez tel. alebo mail  kurtis@kurtis.sk 

Tak jednoduché a tak to prehliadnete len preto, lebo sa vám nechce vystúpiť z vašej komfortnej zóny a stále veríte syntetickým preparátom a rôznym ,,dobre mieneným radám,,

Sme strojcom vlastného zdravia a šťastia.

Dobrá rada na koniec.

96513292_648522152659071_4589935204528816128_n

Keď čakáte na zázrak, bez vášho pričinenia nepríde.

V našom E-shope zakúpite drvený plod Pestreca už pripravený na užitie. Je balený tak, aby neoxidoval. Po otvorení balenia presypte obsah drvy do pohára s viečkom alebo sklenenej dózy. Máme s drvením skúsenosti a Pestrec dodávame pripravený v takej kvalite , aby splnil vaše očakávania.

Tento článok má 2 komentov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top