Skip to content

Zamerané na pečeň

CHRÁŇ SI SVOJU PEČEŇ /JÁTRA /
ZDRAVÁ PEČEŇ = ŽIVOT BEZ LIEKOV

Zamerané na pečeňTO JE ZDRAVÁ PEČEŇ
Pečeň nebolí,preto jej poškodenie zachytíme príliš neskoro.Prečo?Lebo príznakov si málo kto všíma.Sú to nadváha,alebo prílišné chudnutie,obsah tuku v pečeni a vnútorný tuk,ale i následne vonkajší tuk.Dýchavičnosť,kožné choroby,migrény,ženské problémy,zlé trávenie,nepravidelné vylučovanie.
Skrátka za všetkým hľadajte pečeň.
PEČEŇ JE VSTUPNÁ BRÁNA NÁŠHO ZDRAVIA.
Čo však robiť keď už je poškodená?Zbaviť ju tukov detoxikovať a súčasne regenerovať. Len samotná detoxikácia nie je riešenie.Regenerovať, alebo podporiť tvorbu nových pečeňových buniek. To je riešenie. Tieto činnosti treba robiť súčasne.
AKO?
Pomocou Pestreca mariánskeho a Egyptského čierneho kmínu-ČERNUCHY. Ak sa tieto dve byliny užívajú s pól hodinovým odstupom,výsledok vás milo prekvapí.Návod nájdete na našej web stránke.
http://www.zdravapecen.sk http://www.zdravejatra.cz http://www.pestrec.sk
Na týchto webových stránkach sa dozviete všetko o tom ako začať. Do pozornosti dávame a vyberáme z nášho BLOGU.
https://www.zdravapecen.sk/…/poradenstvo-pri-zdravotnych-p…/
https://www.zdravapecen.sk/…/…/najcastejsie-otazky-klientov/
https://www.zdravapecen.sk/…/26/precitajte-pred-objednavkou/
V našom BLOGU nájdete aj informácie o systéme užívania v niektorých výnimočných prípadoch.
Na Facebooku Zdravá pečeň sa môžete dozvedieť ďalšie informácie a postupy. Články,Vráť sa do hry, Čo môžete dosiahnúť užívaním Pestreca mariánskeho, Prečo si Egypťania cenili ČERNUCHU nad zlato, PESTREC MARIÁNSKY -STRIEBORNÝ BODLIAK prezývaný aj ako všeliek,alebo -KRISTOVA KORUNA, Chráň si svoju pečeň , PESTREC MARIÁNSKY ALEBO, AKO SA DÁ DOPRACOVAŤ K ZDRAVEJ PEČENI, Pestrec mariánsky ospevovaný ako všeliek,Kristova koruna,bodliak ktorý lieči. Ako ovplyvňuje zdravá pečeň možnosť otehotnieť.
Ale naše publikácie a skúsenosti môžete nájsť aj na Bedeker zdravia, zdravie.sk, Zdravie, Život, Čas pre ženy ,Eva, Recepty atď.
Na záver treba podotknúť,že len kvalitný plod Pestreca a Černuchy to dokáže. Taktiež postup pri užívaní.Chyby pri užívaní a príprave bylín, znamenali neúspech. Majú svoju krajinu pôvodu a pestovanie v našich podmienkach ich ochudobňuje o najdôležitejšie zložky potrebné hlavne pri podpore tvorby nových pečeňových buniek.
Na obrázkoch uvidíte,čo sa deje s pečeňou,keď sa poškodí filter uložený v nej-pečeňová membrána -v nej začína poškodenie pečene !!!
Obnova pečene začína obnovou pečeňovej membrány.Snažme sa zamerať na príčiny ochorenia,nie dopady.Výhodou je,že sa to dá veľmi rýchlo dokázať, pre jej skvelé regeneračné schopnosti,v porovnaní s dobou jej poškodzovania. Treba jej však pomôcť.
Ak sa Pečeň poškodzovala tri roky,obnova potrvá ca 3 mesiace.Každý má inú štartovaciu dráhu,podľa rozsahu poškodenia. Favonoidy a ich zoskupenie v Silymarín obsiahnuté v plode Pestreca to dokážu,ak dodržíte doporučené postupy.
Z prírody sme a k prírode sa navráťme, pre naše zdravie.
Všetky syntetické prípravky sú pre náš organizmus ne prijateľné.
Čo nám pečeň poškodilo? Vírusy,baktérie,lieky,potraviny-farbivá,stabilizátory,konzervanty, alkohol, nekvalitná kozmetika,nezdravé prostredie,zlé stravovacie návyky.
TAK POĎME SI VYSTAVAŤ NOVÚ PEČEŇ.
Dá sa to.
http://www.zdravapecen.sk http://www.zdravejatra.cz http://www.pestrec.sk

 

 

Všeobecne o systéme zdravá pečeň.

Nachádzate sa na stránke www.zdravapecen.sk  a duálnej stránke  www.zdravejatra.cz    v BLOGU, kde môžete nájsť veľa informácií,ktoré vám pomôžu pochopiť systém liečby pečene,žlčníka,obličiek, odstrániť zlé krvné a pečeňové testy,ale hlavne postupy čo robiť,aby ste nemuseli nikdy užívať syntetické lieky.Staráme sa o vás,aby ste boli vždy fit,netrpeli únavou,nadváhou či stresom.Učíme našich klientov ako postupovať,aby sa užívania liekov zbavili.Systém je založený na očiste pečene,črevného traktu,ciev o čo sa postará Egyptský kmín -černucha a regeneráciu pečene, ktorú hravo zvládne pestrec. Pestrec obsahuje flavonoidy,ktoré podporujú tvorbu nových pečeňových buniek. Pokiaľ si kúpite tú správnu odrodu,váš zámer sa určite podarí zrealizovať. Pestrec treba užívať medzi jedlami, nabrať na lyžicu priamo do úst a zapiť vodou. Kmín sa môže užívať tesne pred jedlom,alebo po jedle,ale nie spolu s pestrecom. Odstup musí byť min.30 minut a viac. Pestrec musí byť v drvenom stave tak, ako ho posielame.Samotný pestrec užívať je nevýhodné,nakoľko nedokáže odbúrať nežiadúce látky z tela tak ako kmín-černucha a hlavne látky z neho sa cez črevný trak nezabudujú do krvi ,pokiaľ černucha črevný trakt nevyčistí.Užívanie samotného pestreca hlavne prvých päť týždňov je mrhanie financiami,nakoľko až 80% jeho obsahu skončí v toalete.Dokonalé využitie je s podporou černuchy. Užívanie oboch byliniek je jednoduché a bezpečné aj u detí od troch rokov. Veľa našich klientov má prevážne sedavú prácu,alebo pracujú na smeny a to hlavne nočné smeny.Pri takejto práci dochádza k poruchám pečene,čo sa prejaví ťažobou,nadúvanie,pocit plnosti,kŕčmi.Pokiaľ tieto stavy nebudete riešiť a budete odkladať problém,o tri roky môžete očakávať problém so žlčníkom,obličkami,problémy v črevnom trakte,steatóza pečene,vaše krvné a pečeňové testy budú už vysoko nad normou. Okrem toho môžete začať priberať,aj keď už dlhšie konzumujete menej a menej potravín.Nesmiete zabudnúť na to,že pečeň je filter,fabrika nášho zdravia,ale i zásobáreň výživných zložiek,teda akási špajza,kde sa ukladá nadhodnota výživy,aby tieto látky boli pripravené na dodanie do krvi,pokiaľ v krvi poklesnú.Keď je pečeň upchatá  tukmi a toxínmi,tieto zložky neuloží, končia v toalete a vy sa takzvane draho stravujete.
Informácie z našej web stránky sú kopírované a používané na iných stránkach,na ktorých sú ponúkané produkty,ktoré vám zaručene pomôžu.Keď zablúdite na takúto stránku a nedopátrate sa  k sídlu spoločnosti,obchodným podmienkam,majiteľa spoločnosti,ba dokonca na tejto stránke beží čas dokedy si môžete výhodne tovar zakúpiť,tak ste práve s najväčšou pravdepodobnosťou naleteli.V nepriesvitnom obale je ponúkaný tovar vysokej gramáži,za nízku cenu.To čo hľadáte je síce napísané na obale,ale pri užívaní zistíte,že to nefunguje a tak sa pýtate buď mailom,alebo telefonicky,ako by mal pestrec mariánsky fungovať.Prvom rade si treba uvedomiť,že informácie z našej stránky sa nedajú skombinovať a využiť s tovarom zakúpeným z iných stránok.Dôvodom sú odrody pestreca,ktoré neobsahujú flavonoidy,tak že sú určené len ako výživné plody a používajú sa hlavne pri výrobe granúl pre zvieratá. Pestrec mariánsky DRVENÝ /Ostropestrec mariánsky,Silybum mariánum /L/ Strieborný bodliak, ľud.Kristova koruna.
Keď si pozorne prečítate konkurenčné stránky,tak sa dozviete aj to,že na obale majú uvedený plod drvený a v popisoch  túto vetu:  Práve z tohoto dôvodu je mletý plod Pestreca, ktorý ponúkame balený v šikovných vreckách.Keby v skutočnosti pestrec drvili,tak by mletý nespomínali.Zrejme zabudli prepísať.Ďalej z popisu konkurencie: Drvinu v ústach dôkladne požujte a premiešajte so slinami (kvôli rýchlejšiemu stráveniu a distribúcii prospešných látok) a prehltnite.Prosíme vás na našom pestreci neaplikujte požutie,ale len vložiť do úst zapiť vodou a prehltnúť. Máme k tomu niekoľko dôvodov.
Drvený znamená príprava,systém,ako zachovať v pestreci flavonoidy,lebo teplo na 40 st.ich likviduje.Takéto teplo vzniká pri mletí. Pre obsah flavonoidov pestrec kupujete. Konkurencia bežne pestrec melie,ale na obale uvádza,že ho drví,lebo vie,že mletý nepredá,na koľko si dôkladne preštuduje našu stránku a vie,že kvalitou nám nemôže konkurovať,iba cenou.Bohužiaľ na to doplatí hlavne zákazník.Systém zdravá pečeň funguje tak,že sa užíva pestrec a Egyptský kmín v jeden deň súčastne v pomere 2:1. Dve balenia pestreca + jedno balenie kmínu. To je ideálna objednávka,keď chcete vyskúšať to čo publikujeme či je,alebo nie je pravda o účinkoch byliniek ktoré vám pošleme. Pokiaľ tento mini balíček užijete v priebehu 18 až 20 dní,vaše pochybnosti o účinkoch a systéme zdravá pečeň sa rozplynú. Tí čo nás poznajú si objednávajú SET A pre začínajúcich.Je finančne najvýhodnejší.Je na vás,kedy začnete.Treba si však uvedomiť,že veľké zdravotné problémy začínajú malými zdravotnými problémami,ktoré sme zanedbali.Obraz vašej tváre, očí,pokožky,nálady a pocitov,je obrazom vašej pečene.Teda tak ako vyzeráte a cítite sa,to je obraz toho,v akom stave a kondícii je vaša pečeň.Pečeň ovplyvňuje kvalitu a čistotu krvi a krv je palivom nášho života. Nezabudnite na to,že pečeň nebolí.Preto jej málo kto venuje pozornosť.Od 24 roku života starne a z roka na rok stráca na výkone vekom a stavom znečistenia od taxických látok. Pomôžte pečeni zbaviť sa tukov a toxínov,ona vám prinavráti vaše zdravie.

P1      To je výsledok ,vaša zdravá pečeň.

 

Ďalšie informácie nájdete aj v tomto článku
na WebNovinách, kliknite tu: https://www.webnoviny.sk/tag/pestrec-mariansky/

 

Informácie o systéme prípravy Pestreca nepodávame,nakoľko tieto sú z našej web stránky kopírované a používané na konkurenčných stránkach. Je to hlavne na webe bylinkára,ktorý nám skopíroval stránku tak, že si ju zákazníci mýlia a systémovo nám vykráda web.Nepodávame ani informácie o našich dodavateľoch,či obchodných partneroch. Taktiež sa nemôžeme vyjadrovať k tovaru,ktorý nebol zakúpený v našom E-shope.

 

Upozornenie: Žiadam návštevníkov nášho Blogu,aby nekopírovali obsah Blogu, bez nášho vedomia a súhlasu,za účelom ďalšieho verejného publikovania.Všetky príspevky a texty či fotografie sú výlučne našim duševným vlastníctvom a sú chránené v zmysle autorského zákona číslo 618/203 Z.z.Zákona, autorskom práve a práve súvisiacom s autorským právom.

Ďakujeme za pochopenie.

Tento článok má 0 komentov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top