Skip to content

Pestrec mariánsky ospevovaný ako všeliek

ZP štvorec

Pestrec mariánsky

Pestrec mariánsky ospevovaný ako všeliek,Kristova koruna,bodliak ktorý lieči.
A predsa niektorí čo sa s ním zoznámili a užívali ho, nepomohol im.
Prečo,dočítate sa nižšie.

Ak použijeme pri liečbe pečene aj Černuchu-Egyptský čierny kmín,komplexnosť jej pôsobenia podstatne skráti čas detoxikácie a regenerácie pečene.Ocenia to aj onkologický pacienti,lebo Černucha sa môže podávať aj pri chemoterapie.

OBJEDNAJTE SI SETY v ktorých dostanete vždy naviac jedno balenie Pestreca alebo Černuchy.

SET – Ahttps://www.zdravapecen.sk/produkt/set-a/ – ideálne pre začínajúcich

SET – Bhttps://www.zdravapecen.sk/produkt/set-b/ – druhý mesiac

SET – Chttps://www.zdravapecen.sk/produkt/set-c/ – zameraný na detox

SET – D https://www.zdravapecen.sk/produkt/set-d/ – rodinné balenie pre dvoch

Žite život bez liekov   ZDRAVÁ PEČEŇ   / Dá sa to /

Prečo plod Pestreca nepomohol a akých chýb sa užívatelia dopustili.
Na našej web stránke www.zdravapecen.sk a www.pestrec.sk nájdete v odseku BLOG aj tieto informácie:

https://www.zdravapecen.sk/blog/

Dôvody,prečo plod Pestreca nesplnil svoje poslanie zregenerovať vašu pečeň.

Je na to viac dôvodov.Strieborný bodliak Pestrec mariánsky Silybum mariánum funguje,ak použijete na liečbu tú správnu odrodu. Jeho krajina pôvodu sú Kanárske ostrovy a pomaly sa začína udomácňovať aj u nás a v okolitých štátoch. Rozdiel je v tvare,
ale aj kvalite, kde sa dopestuje a hlavne,kedy prebieha jeho zber.Aby fungovala liečba pomocou Pestreca, zber musí prebiehať koncom septembra až do polovice októbra.Pri dozrievaní a zbere,musí byť teplota ninimálne 20 st.Preto v našom pásme nedozreje na požadovanú kvalitu. V druhej polovici septembra sa v plode Pestreca tvorí látka silymarín, zoskupenie flavonoidov . Táto látka je pre Pestrec kľúčová. Ona podporuje tvorbu nových pečeňových buniek. Zber musí prebiehať ručne preberaním len zrelých makovičiek.
Príprava kvalitného Pestreca na užitie sa musí robiť systémom drvenia nie mletia. Pri mletí na prášok vzniká teplo,ktoré látku silymarín znehodnotí a tak samozrejme užívateľovi nemôže pomôcť. Príprava čaju z plodu Pestreca nie je vhodná a tak zápar bola ďalšia chyba,ktorej sa užívatelia dopúšťali. Plod Pestreca nemôže dôjsť do styku s teplom nad 40 st. Ak plod Pestreca pomeliete v kávovom mlynčeku,odmerajte teplotu,ktorá pri mletí vznikne. Skladovať Pestrec je nutné v potravinárskych pohároch primerane veľkých jeho obsahu z dôvodu oxidácie.Počas prípravy a skladovania nesmie prísť do styku s kovom. Drvička musí byť vyrobená z materiálov,aby Pestrec nepoškodila.
Lisovaným na olej za studena, zostáva látka silymarín v šupke Pestreca, je totiž tvrdá a nedá sa za studena lisovať.Olej z Pestreca je však kvalitný a veľmi vhodný na prípravu šalátov, lebo obsahuje nenasýtené mastné kyseliny,bez ktorých sa nevstrebávajú niektoré vitamíny a minerály,ale neposlúži na podporu tvorby nových pečeňových buniek. Veľmi však záleží na jeho kvalite,nakoľko je z plodu Pestreca nízka výťažnosť a reklamy na olej z Pestreca 250 ml za 5,80,-€ sú na zamyslenie. Pestrec je z radu slnečníc a tak sa jednoducho pančuje slnečnicovým olejom. Z našich skúseností vieme,že niektorí klienti si Pestrec dokonca vyluhovali v alkohole. Pestrec sa nesmie v žalúdku stretnúť s alkoholom a surovým mliekom. Dôvodov je viac. Je veľmi dôležité,ako ho budete užívať.
Je toho okolo plodu Pestreca veľa
Nie všetko s názvom Pestrec na sáčku je vhodné na liečbu ochorení pečene.
Pestrec sa využíva celý, listy, byľ a aj koreň na prípravu čajov. Sú však určené na iné ochorenia. Iba sám plod sa užíva drvený priamo do úst a zapíja sa vodou.Takto funguje a zákazníci si ho nevedia vynachváliť.
Na našej web stránke www.zdravapecen.sk sa dočítate ako vám môže zlepšiť zdravie a skvalitniť život.
Je dobré začať hneď správne a potom oceníte jeho schopnosti -všelieku, ako ho od dávna prezývajú. Má neskutočne široký záber pri množstve ochorení a hlavne tradíciu 2000 rokov.
Je to preto,lebo dokáže vystavať novú zdravú pečeň a keď že pečeň je vstupná brána nášho zdravia a krv naše palivo,je logické,že cez krv sa dajú do poriadku obličky a pľúca.Takto sa dopracujeme k zdravej pečeni a života bez liekov. Drvený Pestrec od mletého rozpoznáte ľahko.Mletý je na prášok a drvený na rôzne veľkosti. Niektorí predajcovia to síce tvrdia ,že Pestrec pripravujú drvením, ale nerobia to tak,nakoľko je to zložitý proces a preto je pohodlnejšie Pestrec pomlieť, ale takto pripravený Pestrec na užitie neplní svoje poslanie.
Pokiaľ je už pečeň poškodená, je treba zvoliť aj správny postup k jej detoxikácii a regenerácii. Z našich skúseností vieme,že väčšinou zvolený postup končí ešte väčším a rozsiahlejším poškodením pečene. Z tohoto dôvodu robíme bezplatné poradenstvo u nás v sídle E-shopu, Nitre Štefánikova 6.
Pestrec mariánsky / Silybum marianum/ strieborný bodliak-Kristova koruna, to je šanca pre vašu pečeň.
V našom E-shope zakúpite drvený plod Pestreca a Černuchu už pripravený na užitie. Je balený tak, aby neoxidoval. Po otvorení balenia presypte obsah drvy do pohára s viečkom alebo sklenenej dózy. Máme s drvením skúsenosti a Pestrec dodávame pripravený v takej kvalite , aby splnil vaše očakávania.
Termín si môžete dohodnúť na tel.čísle 0907 799 065 alebo 0905 702 390. Pri otázkach cez mail,nezabudnite uviesť svoje meno a telefón,aby sme Vás mohli kontaktovať.
Informácie o systéme prípravy Pestreca nepodávame,nakoľko tieto sú z našej web stránky kopírované a používané na konkurenčných stránkach. Je to hlavne na webe bylinkára,ktorý nám skopíroval stránku tak, že si ju zákazníci mýlia a systémovo nám vykráda web.Nepodávame ani informácie o našich dodavateľoch,či obchodných partneroch. Taktiež sa nemôžeme vyjadrovať k tovaru,ktorý nebol zakúpený v našom E-shope.

V našom E-shope zakúpite drvený plod Pestreca a Černuchu už pripravený na užitie. Je balený tak, aby neoxidoval. Po otvorení balenia presypte obsah drvy do pohára s viečkom alebo sklenenej dózy. Máme s drvením skúsenosti a Pestrec dodávame pripravený v takej kvalite , aby splnil vaše očakávania.

Ak ste sa rozhodli si u nás objednať tovar,využite našu ponuku setov ušetríte a ušetríte aj tým,že Pestrec a Černucha je komplexné riešenie pre vašu pečeň.

Ak užívate Pestrec mariánsky a Egyptský čierny kmín súčasne, čas detoxikácie a regenerácie sa skráti asi o polovicu. Je to z dôvodu skvelých detoxikačných účinkov Egyptského čierneho kmínu.

Všeobecne o systéme zdravá pečeň.

Nachádzate sa na stránke www.zdravapecen.sk  a duálnej stránke  www.zdravejatra.cz    v BLOGU, kde môžete nájsť veľa informácií,ktoré vám pomôžu pochopiť systém liečby pečene,žlčníka,obličiek, odstrániť zlé krvné a pečeňové testy,ale hlavne postupy čo robiť,aby ste nemuseli nikdy užívať syntetické lieky.Staráme sa o vás,aby ste boli vždy fit,netrpeli únavou,nadváhou či stresom.Učíme našich klientov ako postupovať,aby sa užívania liekov zbavili.Systém je založený na očiste pečene,črevného traktu,ciev o čo sa postará Egyptský kmín -černucha a regeneráciu pečene, ktorú hravo zvládne pestrec. Pestrec obsahuje flavonoidy,ktoré podporujú tvorbu nových pečeňových buniek. Pokiaľ si kúpite tú správnu odrodu,váš zámer sa určite podarí zrealizovať. Pestrec treba užívať medzi jedlami, nabrať na lyžicu priamo do úst a zapiť vodou. Kmín sa môže užívať tesne pred jedlom,alebo po jedle,ale nie spolu s pestrecom. Odstup musí byť min.30 minut a viac. Pestrec musí byť v drvenom stave tak, ako ho posielame.Samotný pestrec užívať je nevýhodné,nakoľko nedokáže odbúrať nežiadúce látky z tela tak ako kmín-černucha a hlavne látky z neho sa cez črevný trak nezabudujú do krvi ,pokiaľ černucha črevný trakt nevyčistí.Užívanie samotného pestreca hlavne prvých päť týždňov je mrhanie financiami,nakoľko až 80% jeho obsahu skončí v toalete.Dokonalé využitie je s podporou černuchy. Užívanie oboch byliniek je jednoduché a bezpečné aj u detí od troch rokov. Veľa našich klientov má prevážne sedavú prácu,alebo pracujú na smeny a to hlavne nočné smeny.Pri takejto práci dochádza k poruchám pečene,čo sa prejaví ťažobou,nadúvanie,pocit plnosti,kŕčmi.Pokiaľ tieto stavy nebudete riešiť a budete odkladať problém,o tri roky môžete očakávať problém so žlčníkom,obličkami,problémy v črevnom trakte,steatóza pečene,vaše krvné a pečeňové testy budú už vysoko nad normou. Okrem toho môžete začať priberať,aj keď už dlhšie konzumujete menej a menej potravín.Nesmiete zabudnúť na to,že pečeň je filter,fabrika nášho zdravia,ale i zásobáreň výživných zložiek,teda akási špajza,kde sa ukladá nadhodnota výživy,aby tieto látky boli pripravené na dodanie do krvi,pokiaľ v krvi poklesnú.Keď je pečeň upchatá  tukmi a toxínmi,tieto zložky neuloží, končia v toalete a vy sa takzvane draho stravujete.
Informácie z našej web stránky sú kopírované a používané na iných stránkach,na ktorých sú ponúkané produkty,ktoré vám zaručene pomôžu.Keď zablúdite na takúto stránku a nedopátrate sa  k sídlu spoločnosti,obchodným podmienkam,majiteľa spoločnosti,ba dokonca na tejto stránke beží čas dokedy si môžete výhodne tovar zakúpiť,tak ste práve s najväčšou pravdepodobnosťou naleteli.V nepriesvitnom obale je ponúkaný tovar vysokej gramáži,za nízku cenu.To čo hľadáte je síce napísané na obale,ale pri užívaní zistíte,že to nefunguje a tak sa pýtate buď mailom,alebo telefonicky,ako by mal pestrec mariánsky fungovať.Prvom rade si treba uvedomiť,že informácie z našej stránky sa nedajú skombinovať a využiť s tovarom zakúpeným z iných stránok.Dôvodom sú odrody pestreca,ktoré neobsahujú flavonoidy,tak že sú určené len ako výživné plody a používajú sa hlavne pri výrobe granúl pre zvieratá. Pestrec mariánsky DRVENÝ /Ostropestrec mariánsky,Silybum mariánum /L/ Strieborný bodliak, ľud.Kristova koruna.
Keď si pozorne prečítate konkurenčné stránky,tak sa dozviete aj to,že na obale majú uvedený plod drvený a v popisoch  túto vetu:  Práve z tohoto dôvodu je mletý plod Pestreca, ktorý ponúkame balený v šikovných vreckách.Keby v skutočnosti pestrec drvili,tak by mletý nespomínali.Zrejme zabudli prepísať.Ďalej z popisu konkurencie: Drvinu v ústach dôkladne požujte a premiešajte so slinami (kvôli rýchlejšiemu stráveniu a distribúcii prospešných látok) a prehltnite.Prosíme vás na našom pestreci neaplikujte požutie,ale len vložiť do úst zapiť vodou a prehltnúť. Máme k tomu niekoľko dôvodov.
Drvený znamená príprava,systém,ako zachovať v pestreci flavonoidy,lebo teplo na 40 st.ich likviduje.Takéto teplo vzniká pri mletí. Pre obsah flavonoidov pestrec kupujete. Konkurencia bežne pestrec melie,ale na obale uvádza,že ho drví,lebo vie,že mletý nepredá,na koľko si dôkladne preštuduje našu stránku a vie,že kvalitou nám nemôže konkurovať,iba cenou.Bohužiaľ na to doplatí hlavne zákazník.Systém zdravá pečeň funguje tak,že sa užíva pestrec a Egyptský kmín v jeden deň súčastne v pomere 2:1. Dve balenia pestreca + jedno balenie kmínu. To je ideálna objednávka,keď chcete vyskúšať to čo publikujeme či je,alebo nie je pravda o účinkoch byliniek ktoré vám pošleme. Pokiaľ tento mini balíček užijete v priebehu 18 až 20 dní,vaše pochybnosti o účinkoch a systéme zdravá pečeň sa rozplynú. Tí čo nás poznajú si objednávajú SET A pre začínajúcich.Je finančne najvýhodnejší.Je na vás,kedy začnete.Treba si však uvedomiť,že veľké zdravotné problémy začínajú malými zdravotnými problémami,ktoré sme zanedbali.Obraz vašej tváre, očí,pokožky,nálady a pocitov,je obrazom vašej pečene.Teda tak ako vyzeráte a cítite sa,to je obraz toho,v akom stave a kondícii je vaša pečeň.Pečeň ovplyvňuje kvalitu a čistotu krvi a krv je palivom nášho života. Nezabudnite na to,že pečeň nebolí.Preto jej málo kto venuje pozornosť.Od 24 roku života starne a z roka na rok stráca na výkone vekom a stavom znečistenia od taxických látok. Pomôžte pečeni zbaviť sa tukov a toxínov,ona vám prinavráti vaše zdravie.

 

Ďalšie informácie nájdete aj v tomto článku
na WebNovinách, kliknite tu: https://www.webnoviny.sk/tag/pestrec-mariansky/

Objednať sa dá tu: https://www.zdravapecen.sk/obchod/

www.zdravapecen.sk  www.zdravejatra.cz    www.pestrec.sk   www.kurtis.sk                                      

                Zdravá peceň  = život bez liekov 

                      Pečeň je  vstupná  brána  k vášmu zdraviu     

              viac info. na www.zdravapecen.sk    v obsahu   BLOGU 

V našom E-shope zakúpite  drvený plod Pestreca a Černuchu, sú už pripravené na užitie. Dodávame zákazníkom výhradne tieto dary zeme určené na proces trávenia, detoxikáciu pečene, črevného traktu a regeneráciu pečeňovej membrány. Pestrec je  balený tak, aby neoxidoval . Po otvorení  balenia presypte obsah  drvy do pohára s viečkom alebo sklenenej dózy. Máme s  drvením skúsenosti a Pestrec dodávame pripravený v takej kvalite , aby splnil vaše očakávania.

Pestrec mariánsky / Silybum marianum/ strieborný bodliak-Kristova koruna a Černucha-Egyptský čierny kmín – prezývaný zlato faraónov, to je šanca pre vašu pečeň. 

Je dobré ak sa tieto deve byliny užívajú spolu v časovom odstupe 30 minút, nakoľko sa vzájomne dopĺňajú v detoxikácii a regenerácii pečene,krvi a črevného traktu. Sú kľúčom k obnove a podpore tvorby nových pečeňových buniek.

Informácie o systéme prípravy Pestreca nepodávame,nakoľko tieto sú z našej web stránky kopírované a používané na konkurenčných stránkach. Je to hlavne na webe bylinkára,ktorý nám skopíroval stránku tak, že si ju zákazníci mýlia a systémovo nám vykráda web.Nepodávame ani informácie o našich dodavateľoch,či obchodných partneroch. Taktiež sa nemôžeme vyjadrovať k tovaru,ktorý nebol zakúpený v našom E-shope.

Upozornenie: Žiadam návštevníkov nášho Blogu,aby nekopírovali obsah Blogu, bez nášho vedomia a súhlasu,za účelom ďalšieho verejného publikovania.Všetky príspevky a texty či fotografie sú výlučne našim duševným vlastníctvom a sú chránené v zmysle autorského zákona číslo 618/203 Z.z.Zákona, autorskom práve a práve súvisiacom s autorským právom.

Ďakujeme za pochopenie.

Tento článok má 0 komentov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top