Skip to content

Chráň si svoju pečeň

Pravidlá užívania: /klik na odkaz/

https://www.zdravapecen.sk/blog/2016/07/31/pestrec-mariansky-pravidla-uzivania/

P4               Čo všetko obnáša cirhóza pečene

 

Príčiny vzniku
• alkoholová choroba pečene
• chronická vírusová hepatitída B, C
• poruchy metabolizmu (Wilsonova choroba, hemochromatóza, cystická fibróza)
• lieky, toxíny
• ochorenia žlčníka a žlčových ciest
• syfilis
Príznaky
• slabosť bolesť brucha
• nutkanie, pocit na vracanie, vracanie
• úbytok hmotnosti
• nechutenstvo
• únava
• impotencia
• porucha menštruačného cyklu
• opuchy nôh
Klinický nález
• zväčšená pečeň, slezina
• žlté sfarbenie kože a slizníc
• pavúčikovité névy
• biele lámavé nechty s pozdĺžnym ryhovaním
• erytém na dlaniach a chodidlách
• trasenie rúk
• poruchy zrážanlivosti, krvácanie z nosa
Laboratórny nález
• zvýšená sedimentácia červených krviniek
• znížený počet červených, bielych krviniek a krvných doštičiek
zvýšené pečeňové enzýmy
• znížený albumín, zvýšený gamaglobulín
• znížená zrážanlivosť krvi
• biopsia pečene
• ultrazvuk

 

Všeobecne o systéme zdravá pečeň.

Nachádzate sa na stránke www.zdravapecen.sk  a duálnej stránke  www.zdravejatra.cz    v BLOGU, kde môžete nájsť veľa informácií,ktoré vám pomôžu pochopiť systém liečby pečene,žlčníka,obličiek, odstrániť zlé krvné a pečeňové testy,ale hlavne postupy čo robiť,aby ste nemuseli nikdy užívať syntetické lieky.Staráme sa o vás,aby ste boli vždy fit,netrpeli únavou,nadváhou či stresom.Učíme našich klientov ako postupovať,aby sa užívania liekov zbavili.Systém je založený na očiste pečene,črevného traktu,ciev o čo sa postará Egyptský kmín -černucha a regeneráciu pečene, ktorú hravo zvládne pestrec. Pestrec obsahuje flavonoidy,ktoré podporujú tvorbu nových pečeňových buniek. Pokiaľ si kúpite tú správnu odrodu,váš zámer sa určite podarí zrealizovať. Pestrec treba užívať medzi jedlami, nabrať na lyžicu priamo do úst a zapiť vodou. Kmín sa môže užívať tesne pred jedlom,alebo po jedle,ale nie spolu s pestrecom. Odstup musí byť min.30 minut a viac. Pestrec musí byť v drvenom stave tak, ako ho posielame.Samotný pestrec užívať je nevýhodné,nakoľko nedokáže odbúrať nežiadúce látky z tela tak ako kmín-černucha a hlavne látky z neho sa cez črevný trak nezabudujú do krvi ,pokiaľ černucha črevný trakt nevyčistí.Užívanie samotného pestreca hlavne prvých päť týždňov je mrhanie financiami,nakoľko až 80% jeho obsahu skončí v toalete.Dokonalé využitie je s podporou černuchy. Užívanie oboch byliniek je jednoduché a bezpečné aj u detí od troch rokov. Veľa našich klientov má prevážne sedavú prácu,alebo pracujú na smeny a to hlavne nočné smeny.Pri takejto práci dochádza k poruchám pečene,čo sa prejaví ťažobou,nadúvanie,pocit plnosti,kŕčmi.Pokiaľ tieto stavy nebudete riešiť a budete odkladať problém,o tri roky môžete očakávať problém so žlčníkom,obličkami,problémy v črevnom trakte,steatóza pečene,vaše krvné a pečeňové testy budú už vysoko nad normou. Okrem toho môžete začať priberať,aj keď už dlhšie konzumujete menej a menej potravín.Nesmiete zabudnúť na to,že pečeň je filter,fabrika nášho zdravia,ale i zásobáreň výživných zložiek,teda akási špajza,kde sa ukladá nadhodnota výživy,aby tieto látky boli pripravené na dodanie do krvi,pokiaľ v krvi poklesnú.Keď je pečeň upchatá  tukmi a toxínmi,tieto zložky neuloží, končia v toalete a vy sa takzvane draho stravujete.
Informácie z našej web stránky sú kopírované a používané na iných stránkach,na ktorých sú ponúkané produkty,ktoré vám zaručene pomôžu.Keď zablúdite na takúto stránku a nedopátrate sa  k sídlu spoločnosti,obchodným podmienkam,majiteľa spoločnosti,ba dokonca na tejto stránke beží čas dokedy si môžete výhodne tovar zakúpiť,tak ste práve s najväčšou pravdepodobnosťou naleteli.V nepriesvitnom obale je ponúkaný tovar vysokej gramáži,za nízku cenu.To čo hľadáte je síce napísané na obale,ale pri užívaní zistíte,že to nefunguje a tak sa pýtate buď mailom,alebo telefonicky,ako by mal pestrec mariánsky fungovať.Prvom rade si treba uvedomiť,že informácie z našej stránky sa nedajú skombinovať a využiť s tovarom zakúpeným z iných stránok.Dôvodom sú odrody pestreca,ktoré neobsahujú flavonoidy,tak že sú určené len ako výživné plody a používajú sa hlavne pri výrobe granúl pre zvieratá. Pestrec mariánsky DRVENÝ /Ostropestrec mariánsky,Silybum mariánum /L/ Strieborný bodliak, ľud.Kristova koruna.
Keď si pozorne prečítate konkurenčné stránky,tak sa dozviete aj to,že na obale majú uvedený plod drvený a v popisoch  túto vetu:  Práve z tohoto dôvodu je mletý plod Pestreca, ktorý ponúkame balený v šikovných vreckách.Keby v skutočnosti pestrec drvili,tak by mletý nespomínali.Zrejme zabudli prepísať.Ďalej z popisu konkurencie: Drvinu v ústach dôkladne požujte a premiešajte so slinami (kvôli rýchlejšiemu stráveniu a distribúcii prospešných látok) a prehltnite.Prosíme vás na našom pestreci neaplikujte požutie,ale len vložiť do úst zapiť vodou a prehltnúť. Máme k tomu niekoľko dôvodov.
Drvený znamená príprava,systém,ako zachovať v pestreci flavonoidy,lebo teplo na 40 st.ich likviduje.Takéto teplo vzniká pri mletí. Pre obsah flavonoidov pestrec kupujete. Konkurencia bežne pestrec melie,ale na obale uvádza,že ho drví,lebo vie,že mletý nepredá,na koľko si dôkladne preštuduje našu stránku a vie,že kvalitou nám nemôže konkurovať,iba cenou.Bohužiaľ na to doplatí hlavne zákazník.Systém zdravá pečeň funguje tak,že sa užíva pestrec a Egyptský kmín v jeden deň súčastne v pomere 2:1. Dve balenia pestreca + jedno balenie kmínu. To je ideálna objednávka,keď chcete vyskúšať to čo publikujeme či je,alebo nie je pravda o účinkoch byliniek ktoré vám pošleme. Pokiaľ tento mini balíček užijete v priebehu 18 až 20 dní,vaše pochybnosti o účinkoch a systéme zdravá pečeň sa rozplynú. Tí čo nás poznajú si objednávajú SET A pre začínajúcich.Je finančne najvýhodnejší.Je na vás,kedy začnete.Treba si však uvedomiť,že veľké zdravotné problémy začínajú malými zdravotnými problémami,ktoré sme zanedbali.Obraz vašej tváre, očí,pokožky,nálady a pocitov,je obrazom vašej pečene.Teda tak ako vyzeráte a cítite sa,to je obraz toho,v akom stave a kondícii je vaša pečeň.Pečeň ovplyvňuje kvalitu a čistotu krvi a krv je palivom nášho života. Nezabudnite na to,že pečeň nebolí.Preto jej málo kto venuje pozornosť.Od 24 roku života starne a z roka na rok stráca na výkone vekom a stavom znečistenia od taxických látok. Pomôžte pečeni zbaviť sa tukov a toxínov,ona vám prinavráti vaše zdravie.

Ako sa pomocou Pestreca mariánskeho a Egyptského čierneho kmínu dá dopracovať k zdravej pečeni.
PESTREC

https://www.zdravapecen.sk/ako-pestrec-pomaha-pri-regenera…/

ČERNUCHA

https://www.zdravapecen.sk/ucinky-cierneho-kminu/

Ak užívate Pestrec mariánsky a Egyptský čierny kmín súčasne, čas detoxikácie a regenerácie sa skráti asi o polovicu. Je to z dôvodu skvelých detoxikačných účinkov Egyptského čierneho kmínu.

Ďalej len Pestrec a Černucha. To čo poškodzuje našu pečeň,je stručne povedané chémia.Keď sa poškodí pečeň,nastanú problémy s trávením a vylučovaním.To je začiatok nášho konca.Zo začiatku tomu nevenujeme pozornosť,lebo pečeň nebolí.Pečeň má skvelú danosť v tom,že sa veľmi rýchlo dokáže zregenerovať.
Regenerácii ale predchádza detoxikácia.Tieto dve činnosti treba robiť naraz.
Ako?
Pomocou Pestreca a Černuchy. 
Ak sa poškodí pečeň-pečeňová membrána,začína sa nám podlamovať zdravie a je to dôvod,prečo sa zväčšilo aj brucho.Niekoľko kilogramov tuku sa systémovo ukladalo v dutine brušnej.Tuk zaberá miesto,kde sa majú roztiahnuť pľúca.Nastáva plytké dýchanie a zlé okysličovanie krvi,čo znamená únavu.To pôsobí aj na nervovú sústavu a časom si zadovážime syndróm vyhorenia.
Hlavne si treba uvedomiť,že príroda má na všetko liek.

Syntetické 
látky len stabilizujú už aj tak zlý stav.
Pestrec a Černucha je určená na liečbu pečene,ale hlavne na prevenciu a udržanie pečene,nášho naj dôležitejšieho filtra v dobrej kondícii. Obe byliny pôsobia na celý tráviaci a vylučovací trakt,pečeň,obličky a pľúca.Konštrukcia našich orgánov je dimenzovaná na 120 rokov.Rozmýšľali ste,prečo umierame s pravidla skôr.V priemere asi za 65 rokov.
Prečo?
Konzumujeme na váhu a objem veľa jedla, ale málo kvalitného z hľadiska výživy.

Množstvo jedla nás zabíja.Zoderieme si žalúdok,črevá a zomierame.Jednoducho povedané ak s novým autom, ktoré má kapacitu najazdiť pól mil.km do generálky a my pól milióna km najazdíme za rok, auto po motorickej stránke po roku zomiera.Človek zomiera tým,že svoje plánované množstvo potravy spotrebuje za polovičný čas. Malé množstvá,ale výdatné na výživu nám predĺžia život.
Prečo to nerobíme? Sme jednoducho pohodlný.
Porozmýšľajte o tom.
Ako motiváciu na získanie zdravej pečeni dávame do pozornosti našu web stránku.

www.zdravapecen.sk.

a najčastejšie otázky a odpovede našich klientov tu:

https://www.zdravapecen.sk/…/…/najcastejsie-otazky-klientov/

Ak vás zaujal článok a chcete niečo zmeniť či zlepšiť vo svojich stravovacích návykoch,alebo začať riešiť nadváhu či tukom upchatú pečeň navštívte našu web stránku , objednajte a vyskúšajte,ako náš systém funguje. Je možné to urobiť priamo tu:

https://www.zdravapecen.sk/obchod/

 

Ďalšie informácie nájdete aj v tomto článku
na WebNovinách, kliknite tu: https://www.webnoviny.sk/tag/pestrec-mariansky/

                             Zdravá peceň  = život bez liekov 

                      Pečeň je  vstupná  brána  k vášmu zdraviu     

              viac info. na www.zdravapecen.sk    v obsahu   BLOGU 

V našom E-shope zakúpite  drvený plod Pestreca a Černuchu, sú už pripravené na užitie. Dodávame zákazníkom výhradne tieto dary zeme určené na proces trávenia, detoxikáciu pečene, črevného traktu a regeneráciu pečeňovej membrány. Pestrec je  balený tak, aby neoxidoval . Po otvorení  balenia presypte obsah  drvy do pohára s viečkom alebo sklenenej dózy. Máme s  drvením skúsenosti a Pestrec dodávame pripravený v takej kvalite , aby splnil vaše očakávania.

Pestrec mariánsky / Silybum marianum/ strieborný bodliak-Kristova koruna a Černucha-Egyptský čierny kmín – prezývaný zlato faraónov, to je šanca pre vašu pečeň. 

Je dobré ak sa tieto deve byliny užívajú spolu v časovom odstupe 30 minút, nakoľko sa vzájomne dopĺňajú v detoxikácii a regenerácii pečene,krvi a črevného traktu. Sú kľúčom k obnove a podpore tvorby nových pečeňových buniek.

Informácie o systéme prípravy Pestreca nepodávame,nakoľko tieto sú z našej web stránky kopírované a používané na konkurenčných stránkach. Je to hlavne na webe bylinkára,ktorý nám skopíroval stránku tak, že si ju zákazníci mýlia a systémovo nám vykráda web.Nepodávame ani informácie o našich dodavateľoch,či obchodných partneroch. Taktiež sa nemôžeme vyjadrovať k tovaru,ktorý nebol zakúpený v našom E-shope.

Upozornenie: Žiadam návštevníkov nášho Blogu,aby nekopírovali obsah Blogu, bez nášho vedomia a súhlasu,za účelom ďalšieho verejného publikovania.Všetky príspevky a texty či fotografie sú výlučne našim duševným vlastníctvom a sú chránené v zmysle autorského zákona číslo 618/203 Z.z.Zákona, autorskom práve a práve súvisiacom s autorským právom.

Tento článok má 0 komentov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top