Skip to content

PESTREC NEMEĽTE , alebo čo o pestreci treba vedieť pred vložením do úst.

NEMEĽTE  HO !

Pravidlá užívania: /klik na odkaz/

https://www.zdravapecen.sk/blog/2016/07/31/pestrec-mariansky-pravidla-uzivania/

Príprava plodu Pestreca je veľmi dôležitá. Ak chceme regenerovať pečeňové bunky,čiže podporiť tvorbu nových pečeňových buniek,potrebujeme k tomu zložky  flavonoidy, ktoré v globále tvoria látku silymarín. Pri mletí vzniká teplo,ktoré ich neguje a Pestrec nemá regeneračný efekt.Chyba je aj zápar plodu pestreca. Pestrec funguje a vie to už veľa klientov,ktorí ho správne užívajú.V našom E-shope zakúpite  drvený plod Pestreca a Černuchu, sú už pripravené na užitie.Nerobte už žiadne úpravy,ale postupujte podľa pokynov,ktoré dostanete do mailu a systém užívania či dávkovania dostáva zákazník ešte aj do príbalových letákov.Je to z dôvodu užívateľov,ktorí sú hlavne starší a nemajú možnosť a prístup k internetu. Väčšinou im tovar objednávajú deti alebo vnúčence,preto do balíčkov dávame kompletné užívanie a postup,ako najlepšie využiť plod pestreca na regeneráciu pečene.

Užívajte plod pestreca ako celok,nie len výťažky z neho.Tie totiž neobsahujú látku silymarín, ktorý je ukrytý v šupke plodu pestreca. Táto látka sa nedá vyťažiť z plodu pestreca a skladovať do kapsúl,či uchovávať v oleji,alebo v tinktúre.Šupka je veľmi tvrdá a zložky falavonoidy- silymarín sa tvoria v plode pestreca v šupke až v druhej polovici septembra za  teplotných podmienok nin 25 st. Ak sa snažíte dopestovať Pestrec v naších podmienkach,zberajte ho preberaním zrelých makovičiek v druhej polovici septembra až do polovici októbra.Pri zbere v júli či auguste nemôže Pestrec obsahovať potrebné zložky na regeneračný proces.

Olej,tinktúra, čaj ,sú prospešné pre náš organizmus,ale na obnovu pečene treba užívať drvený plod pestreca. Nie mletý.

Pestrec mariánsky-DRVENÝ  strieborný bodliak-ľudovo Kristova koruna,silybum marianum, to je odroda, ktorá to dokáže,ak sa správne pripraví a užíva.

Nie všetko na obale s názvom Pestrec je na regeneráciu pečene. Pestrec sa užíva celý listy,byľ aj koreň.Každý však slúži a pomáha pri iných ochoreniach.

Naše riešenie pre pečeň je komplexné a ak užívate Pestrec mariánsky a Egyptský čierny kmín súčasne, čas detoxikácie a regenerácie sa skráti asi o polovicu. Je to z dôvodu skvelých detoxikačných účinkov Egyptského čierneho kmínu.

 

Všeobecne o systéme zdravá pečeň.

Nachádzate sa na stránke www.zdravapecen.sk  a duálnej stránke  www.zdravejatra.cz    v BLOGU, kde môžete nájsť veľa informácií,ktoré vám pomôžu pochopiť systém liečby pečene,žlčníka,obličiek, odstrániť zlé krvné a pečeňové testy,ale hlavne postupy čo robiť,aby ste nemuseli nikdy užívať syntetické lieky.Staráme sa o vás,aby ste boli vždy fit,netrpeli únavou,nadváhou či stresom.Učíme našich klientov ako postupovať,aby sa užívania liekov zbavili.Systém je založený na očiste pečene,črevného traktu,ciev o čo sa postará Egyptský kmín -černucha a regeneráciu pečene, ktorú hravo zvládne pestrec. Pestrec obsahuje flavonoidy,ktoré podporujú tvorbu nových pečeňových buniek. Pokiaľ si kúpite tú správnu odrodu,váš zámer sa určite podarí zrealizovať. Pestrec treba užívať medzi jedlami, nabrať na lyžicu priamo do úst a zapiť vodou. Kmín sa môže užívať tesne pred jedlom,alebo po jedle,ale nie spolu s pestrecom. Odstup musí byť min.30 minut a viac. Pestrec musí byť v drvenom stave tak, ako ho posielame.Samotný pestrec užívať je nevýhodné,nakoľko nedokáže odbúrať nežiadúce látky z tela tak ako kmín-černucha a hlavne látky z neho sa cez črevný trak nezabudujú do krvi ,pokiaľ černucha črevný trakt nevyčistí.Užívanie samotného pestreca hlavne prvých päť týždňov je mrhanie financiami,nakoľko až 80% jeho obsahu skončí v toalete.Dokonalé využitie je s podporou černuchy. Užívanie oboch byliniek je jednoduché a bezpečné aj u detí od troch rokov. Veľa našich klientov má prevážne sedavú prácu,alebo pracujú na smeny a to hlavne nočné smeny.Pri takejto práci dochádza k poruchám pečene,čo sa prejaví ťažobou,nadúvanie,pocit plnosti,kŕčmi.Pokiaľ tieto stavy nebudete riešiť a budete odkladať problém,o tri roky môžete očakávať problém so žlčníkom,obličkami,problémy v črevnom trakte,steatóza pečene,vaše krvné a pečeňové testy budú už vysoko nad normou. Okrem toho môžete začať priberať,aj keď už dlhšie konzumujete menej a menej potravín.Nesmiete zabudnúť na to,že pečeň je filter,fabrika nášho zdravia,ale i zásobáreň výživných zložiek,teda akási špajza,kde sa ukladá nadhodnota výživy,aby tieto látky boli pripravené na dodanie do krvi,pokiaľ v krvi poklesnú.Keď je pečeň upchatá  tukmi a toxínmi,tieto zložky neuloží, končia v toalete a vy sa takzvane draho stravujete.
Informácie z našej web stránky sú kopírované a používané na iných stránkach,na ktorých sú ponúkané produkty,ktoré vám zaručene pomôžu.Keď zablúdite na takúto stránku a nedopátrate sa  k sídlu spoločnosti,obchodným podmienkam,majiteľa spoločnosti,ba dokonca na tejto stránke beží čas dokedy si môžete výhodne tovar zakúpiť,tak ste práve s najväčšou pravdepodobnosťou naleteli.V nepriesvitnom obale je ponúkaný tovar vysokej gramáži,za nízku cenu.To čo hľadáte je síce napísané na obale,ale pri užívaní zistíte,že to nefunguje a tak sa pýtate buď mailom,alebo telefonicky,ako by mal pestrec mariánsky fungovať.Prvom rade si treba uvedomiť,že informácie z našej stránky sa nedajú skombinovať a využiť s tovarom zakúpeným z iných stránok.Dôvodom sú odrody pestreca,ktoré neobsahujú flavonoidy,tak že sú určené len ako výživné plody a používajú sa hlavne pri výrobe granúl pre zvieratá. Pestrec mariánsky DRVENÝ /Ostropestrec mariánsky,Silybum mariánum /L/ Strieborný bodliak, ľud.Kristova koruna.
Keď si pozorne prečítate konkurenčné stránky,tak sa dozviete aj to,že na obale majú uvedený plod drvený a v popisoch  túto vetu:  Práve z tohoto dôvodu je mletý plod Pestreca, ktorý ponúkame balený v šikovných vreckách.Keby v skutočnosti pestrec drvili,tak by mletý nespomínali.Zrejme zabudli prepísať.Ďalej z popisu konkurencie: Drvinu v ústach dôkladne požujte a premiešajte so slinami (kvôli rýchlejšiemu stráveniu a distribúcii prospešných látok) a prehltnite.Prosíme vás na našom pestreci neaplikujte požutie,ale len vložiť do úst zapiť vodou a prehltnúť. Máme k tomu niekoľko dôvodov.
Drvený znamená príprava,systém,ako zachovať v pestreci flavonoidy,lebo teplo na 40 st.ich likviduje.Takéto teplo vzniká pri mletí. Pre obsah flavonoidov pestrec kupujete. Konkurencia bežne pestrec melie,ale na obale uvádza,že ho drví,lebo vie,že mletý nepredá,na koľko si dôkladne preštuduje našu stránku a vie,že kvalitou nám nemôže konkurovať,iba cenou.Bohužiaľ na to doplatí hlavne zákazník.Systém zdravá pečeň funguje tak,že sa užíva pestrec a Egyptský kmín v jeden deň súčastne v pomere 2:1. Dve balenia pestreca + jedno balenie kmínu. To je ideálna objednávka,keď chcete vyskúšať to čo publikujeme či je,alebo nie je pravda o účinkoch byliniek ktoré vám pošleme. Pokiaľ tento mini balíček užijete v priebehu 18 až 20 dní,vaše pochybnosti o účinkoch a systéme zdravá pečeň sa rozplynú. Tí čo nás poznajú si objednávajú SET A pre začínajúcich.Je finančne najvýhodnejší.Je na vás,kedy začnete.Treba si však uvedomiť,že veľké zdravotné problémy začínajú malými zdravotnými problémami,ktoré sme zanedbali.Obraz vašej tváre, očí,pokožky,nálady a pocitov,je obrazom vašej pečene.Teda tak ako vyzeráte a cítite sa,to je obraz toho,v akom stave a kondícii je vaša pečeň.Pečeň ovplyvňuje kvalitu a čistotu krvi a krv je palivom nášho života. Nezabudnite na to,že pečeň nebolí.Preto jej málo kto venuje pozornosť.Od 24 roku života starne a z roka na rok stráca na výkone vekom a stavom znečistenia od taxických látok. Pomôžte pečeni zbaviť sa tukov a toxínov,ona vám prinavráti vaše zdravie.

Dôvod na zamyslenie:

Od mája minulého roka máme nechtiac duálnu web stránku.Je to stránka konkurenčná a nepodieľame sa na žiadnej spolupráci, na vytvorení tejto webovej stránky.Jednoducho na Slovensku je všetko možné a vykrádanie webu je v súlade so zákonom. My sme www.zdravapecen.sk a nie sme bylinkár,ktorý predáva Pestrec. Náš systém je založený na detoxikácii a regenerácii pečene-pečeňovej membrány.Bylinkár nám v máji roku 2015 skopíroval činnosť tak, že vytvoril konkurenčnú stránku na základe našej politiky a postupoch.Zákazníci si nás pochopiteľne mýlia.Preto týmto príspevkom chceme uviesť na pravú mieru čo je originál a čo kópia.  Od roku 2009 sa snažíme o systém zdravej pečeni=života bez liekov.Z odborných prednášok a konzultácií, ako i z vedeckých štúdií a dostupnej literatúry,ale i z herbára a skúseností ľudí pracujúcich dlhodobo v zdravotníctve,sme vytvorili myslíme si úspešný projekt na detoxikáciu a regeneráciu pečene -pečeňovej membrány.To že  funguje nás ubezpečujú opakujúce objednávky, ktoré činia ca 80% štatisticky. Spokojný zákazník je to, čo nás zaujíma a je  našou prioritou.Boli by sme naivní ,ak by sme mysleli,že  na našom systéme sa nebudú priživovať aj iné konkurenčné E-shopy. Nemáme konkurenciu,len vykrádačov webu. Uvediem príklad: Od samého začiatku tvrdíme to,že Pestrec upravený mletím nefunguje. My od začiatku našej pôsobnosti Pestrec ponúkame zákazníkovi zásadne drvený.

Je to jednoduché vysvetlenie: Ak plod Pestreca pomeliete,obsah látky silymarín je nula. To je ten hlavný dôvod,prečo sa musí drviť. Teplo nad 40 st.látku poškodí a účinok je nulový. Flavonoidy zoskupené v látku silymarín sú negované. Zákazník si kupuje len prázdny plod Pestreca, bez obsahu tejto látky.To že sa jedná len o marketingový ťah zo strany bylinkára je jasné z priložených fotografií. V roku 2015 ponúkal pestrec mletý ,to je prvá fatografia,tento rok však už začal predávať pestrec drvený.Prečo? Pritom nám nespokojní zákazníci posielajú aj mletý a aj drvený, aby sme sa k tomu vyjadrili. Naše stanovisko je jasné. Mletý je to isté čo drvený v podaní bylinkára.  Dištancujeme sa od týchto obchodných praktík a prosíme,nespájajte Zdravú pečeň s bylinkárom. Naše stanoviská prezentujeme na našej webovej stránke a hlavne v obsahu BLOG ponúkame ľudom riešenie žiť život bez liekov.

Naše témy, pečeň je vstupná brána nášho zdravia,pečeň nebolí a preto jej poškodenie zachytíme príliš neskoro,pečeň je továreň nášho zdravia,zdravá pečeň=život bez liekov sú to, čo našich zákazníkov oslovilo a naša filozofia je postavená na reklame-spokojný zákazník prinesie do nášho systému svojich známych, ako aj okruh svojej rodiny.

Na priložených fotkách je  jasné, kto zákazníkovi hovorí pravdu. V roku 2015 Pestrec mleli a teraz v roku 2016 ho drvia. Háčik je v tom len jeden: Oba sú rovnaké.

Materiál máme od zákazníkov,ktorí nakupovali od bylinkára a jeho stránka ich pomýlila. Podozrivé je to,že majiteľka 29 ročná slečna je z Nitry,sídlo má v Banskej Bystrici,kde sa tovar údajne balí, ale tovar posiela z Nitry. Všetky naše príspevky a skúsenosti vydáva ako svoje. img020 img021

Tento  asi nebude kopírovať.

Podporný materiál z BLOGU je:

https://www.zdravapecen.sk/blog/2015/05/26/precitajte-pred-objednavkou/

https://www.zdravapecen.sk/blog/2016/02/20/najcastejsie-otazky-klientov/

https://www.zdravapecen.sk/blog/2015/06/27/poradenstvo-pri-zdravotnych-problemoch-s-pecenou/

Ak ste sa rozhodli si u nás objednať tovar,využite našu ponuku setov ušetríte a ušetríte aj tým,že Pestrec a Černucha je komplexné riešenie pre vašu pečeň.

Ak užívate Pestrec mariánsky a Egyptský čierny kmín súčasne, čas detoxikácie a regenerácie sa skráti asi o polovicu. Je to z dôvodu skvelých detoxikačných účinkov Egyptského čierneho kmínu.

 

Ďalšie informácie nájdete aj v tomto článku
na WebNovinách, kliknite tu: https://www.webnoviny.sk/tag/pestrec-mariansky/

Objednať sa dá tu:   https://www.zdravapecen.sk/obchod/

         www.zdravapecen.sk  www.zdravejatra.cz    www.pestrec.sk                                       

                Zdravá peceň  = život bez liekov 

                      Pečeň je  vstupná  brána  k vášmu zdraviu     

              viac info. na   www.zdravapecen.sk    v obsahu   BLOGU 

V našom E-shope zakúpite  drvený plod Pestreca a Černuchu, sú už pripravené na užitie. Dodávame zákazníkom výhradne tieto dary zeme určené na proces trávenia, detoxikáciu pečene, črevného traktu a regeneráciu pečeňovej membrány. Pestrec je  balený tak, aby neoxidoval . Po otvorení  balenia presypte obsah  drvy do pohára s viečkom alebo sklenenej dózy. Máme s  drvením skúsenosti a Pestrec dodávame pripravený v takej kvalite , aby splnil vaše očakávania.

Pestrec mariánsky / Silybum marianum/ strieborný bodliak-Kristova koruna a Černucha-Egyptský čierny kmín – prezývaný zlato faraónov, to ješanca pre vašu pečeň. 

Je dobré ak sa tieto deve byliny užívajú spolu v časovom odstupe 30 minút, nakoľko sa vzájomne dopĺňajú v detoxikácii a regenerácii pečene,krvi a črevného traktu. Sú kľúčom k obnove a podpore tvorby nových pečeňových buniek.

Informácie o systéme prípravy Pestreca nepodávame,nakoľko tieto sú z našej web stránky kopírované a používané na konkurenčných stránkach. Je to hlavne na webe bylinkára,ktorý nám skopíroval stránku tak, že si ju zákazníci mýlia a systémovo nám vykráda web.Nepodávame ani informácie o našich dodavateľoch,či obchodných partneroch. Taktiež sa nemôžeme vyjadrovať k tovaru,ktorý nebol zakúpený v našom E-shope.

Upozornenie: Žiadam návštevníkov nášho Blogu,aby nekopírovali obsah Blogu, bez nášho vedomia a súhlasu,za účelom ďalšieho verejného publikovania.Všetky príspevky a texty či fotografie sú výlučne našim duševným vlastníctvom a sú chránené v zmysle autorského zákona číslo 618/203 Z.z.Zákona, autorskom práve a práve súvisiacom s autorským právom.

Ďakujeme za pochopenie.

Tento článok má 0 komentov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top