Skip to content

Pestrec mariansky DRVENÝ -trápia vás zlé krvné a pečeňové testy?

TRÁPIA VÁS ZLÉ KRVNÉ A PEČEŇOVÉ TESTY ?
 
Máte zvýšený cholesterol,glukózu,alebo AST, ALP, GMD ,GMT, ALT tieto hodnoty?
BOJUJETE S TÝMITO CHOROBAMI ?
Toto je liek na vaše problémy.

Systém zdravá pečeň je šancou pre život bez liekov.

 
Užívaním Pestreca mariánskeho/strieborný bodliak/ určeného na priame užitie v DRVENOM stave a Egyptského čierneho kmínu, sa dopracujete opäť k hodnotám krvi v norme.Vaše zdravotné problémy začali zlým trávením,ktorému ste nevenovali pozornosť,až kým sa vám nezačali prejavovať jeho následky v podobe,kŕčov v brušnej dutine, nafukovania,ťažoby,tlaku v brušnej dutine,čo spôsobilo aj ovplyvnenie vašej psychickej pohody.Keď sa rozhodnete užívať pestrec a kmín,odporúčame vám  naštudovať si problematiku,o akú odrodu ide,či je určená na priame užitie a hlavne aj to,či je pripravovaná drvením./nesmie sa mlieť/ Všetky potrebné informácie nájdete v pravidlách užívania nižšie v článku.

Dôležitosť trávenia. 

Naša tráviaca sústava je obklopená sto mil. nervových buniek enterickéj nervovej sústavy.Tvorí náš druhý mozog,ktorý je spojený s mozgom v lebke,do ktorého vysiela signály.Riadi cez pečeň trávenie.Ovláda napríklad vylučovanie hormónov  serotonimu, ktorý sa aj nazýva hormón šťastia a radosti. Nedostatok tohoto hormónu, vedie k zlej nálade až depresiám.Naša psychická pohoda úzko záleží na tom,v akom stave naše trávenie je. Keď po dobrom jedle sa necítime lepšie ako pred ním,vaše trávenie nie je v poriadku.Zdravé trávenie ovplyvňuje zdravie celého tela.Keď však chcete úspešne začať,musíte riešiť problém kde vznikol a nie riešiť podpornými prostriedkami proces trávenia.Pečeň je kľúčom k vašim problémom,ak budete postupovať podľa nášho systému,zlé trávenie a nepravidelné vylučovanie do týždňa bude minulosťou. Pečeň je fabrika vášho zdravia,akési laboratórium, od ktorého závisí vaše zdravie a imunitný systém. Dajte šancu vašej pečeni a v krátkom čase zbadáte,aké pozitívne  zmeny na váš zdravotný stav prinesie užívanie pestreca a Egyptského kmínu -černuchy. Pri trávení vzniká milión chemických reakcií.Nesnažte sa ich pochopiť,stačí keď pochopíte to,že vaša pečeň musí pracovať správne,od nej záleží vaše zdravie.Zdravá pečeň=život bez liekov.Pritom je to tak jednoduché,že to zvládne aj dieťa od troch rokov.Bez vedľajších účinkov a rizika predávkovania.Príroda je silná a odklon od nej spôsobuje choroby civilizačného charakteru.Čítajte ďalej a konfrontujte nás, náš systém. Ucelenosť systému je užívať pestrec a černuchu. Neoddeľujte ich, je to dôležité,aby ste správne začali.Na úvodnej stránke našej web stránky je oznam: Ak užívate Pestrec mariánsky a Egyptský čierny kmín súčasne, čas detoxikácie a regenerácie sa skráti asi o polovicu. Je to z dôvodu skvelých detoxikačných účinkov Egyptského čierneho kmínu. Je to pre postup veľmi dôležité. V balíku vám pošleme brožúrku s podrobným postupom užívania,podľa nej zistíte,že užívanie je jednoduché.

Všeobecne o systéme zdravá pečeň.

Nachádzate sa na stránke www.zdravapecen.sk  a duálnej stránke  www.zdravejatra.cz    v BLOGU, kde môžete nájsť veľa informácií,ktoré vám pomôžu pochopiť systém liečby pečene,žlčníka,obličiek, odstrániť zlé krvné a pečeňové testy,ale hlavne postupy čo robiť,aby ste nemuseli nikdy užívať syntetické lieky.Staráme sa o vás,aby ste boli vždy fit,netrpeli únavou,nadváhou či stresom.Učíme našich klientov ako postupovať,aby sa užívania liekov zbavili.Systém je založený na očiste pečene,črevného traktu,ciev o čo sa postará Egyptský kmín -černucha a regeneráciu pečene, ktorú hravo zvládne pestrec. Pestrec obsahuje flavonoidy,ktoré podporujú tvorbu nových pečeňových buniek. Pokiaľ si kúpite tú správnu odrodu,váš zámer sa určite podarí zrealizovať. Pestrec treba užívať medzi jedlami, nabrať na lyžicu priamo do úst a zapiť vodou. Kmín sa môže užívať tesne pred jedlom,alebo po jedle,ale nie spolu s pestrecom. Odstup musí byť min.30 minut a viac. Pestrec musí byť v drvenom stave tak, ako ho posielame.Samotný pestrec užívať je nevýhodné,nakoľko nedokáže odbúrať nežiadúce látky z tela tak ako kmín-černucha a hlavne látky z neho sa cez črevný trak nezabudujú do krvi ,pokiaľ černucha črevný trakt nevyčistí.Užívanie samotného pestreca hlavne prvých päť týždňov je mrhanie financiami,nakoľko až 80% jeho obsahu skončí v toalete.Dokonalé využitie je s podporou černuchy. Užívanie oboch byliniek je jednoduché a bezpečné aj u detí od troch rokov. Veľa našich klientov má prevážne sedavú prácu,alebo pracujú na smeny a to hlavne nočné smeny.Pri takejto práci dochádza k poruchám pečene,čo sa prejaví ťažobou,nadúvanie,pocit plnosti,kŕčmi.Pokiaľ tieto stavy nebudete riešiť a budete odkladať problém,o tri roky môžete očakávať problém so žlčníkom,obličkami,problémy v črevnom trakte,steatóza pečene,vaše krvné a pečeňové testy budú už vysoko nad normou. Okrem toho môžete začať priberať,aj keď už dlhšie konzumujete menej a menej potravín.Nesmiete zabudnúť na to,že pečeň je filter,fabrika nášho zdravia,ale i zásobáreň výživných zložiek,teda akási špajza,kde sa ukladá nadhodnota výživy,aby tieto látky boli pripravené na dodanie do krvi,pokiaľ v krvi poklesnú.Keď je pečeň upchatá  tukmi a toxínmi,tieto zložky neuloží, končia v toalete a vy sa takzvane draho stravujete.
Informácie z našej web stránky sú kopírované a používané na iných stránkach,na ktorých sú ponúkané produkty,ktoré vám zaručene pomôžu.Keď zablúdite na takúto stránku a nedopátrate sa  k sídlu spoločnosti,obchodným podmienkam,majiteľa spoločnosti,ba dokonca na tejto stránke beží čas dokedy si môžete výhodne tovar zakúpiť,tak ste práve s najväčšou pravdepodobnosťou naleteli.V nepriesvitnom obale je ponúkaný tovar vysokej gramáži,za nízku cenu.To čo hľadáte je síce napísané na obale,ale pri užívaní zistíte,že to nefunguje a tak sa pýtate buď mailom,alebo telefonicky,ako by mal pestrec mariánsky fungovať.Prvom rade si treba uvedomiť,že informácie z našej stránky sa nedajú skombinovať a využiť s tovarom zakúpeným z iných stránok.Dôvodom sú odrody pestreca,ktoré neobsahujú flavonoidy,tak že sú určené len ako výživné plody a používajú sa hlavne pri výrobe granúl pre zvieratá. Pestrec mariánsky DRVENÝ /Ostropestrec mariánsky,Silybum mariánum /L/ Strieborný bodliak, ľud.Kristova koruna.
Keď si pozorne prečítate konkurenčné stránky,tak sa dozviete aj to,že na obale majú uvedený plod drvený a v popisoch  túto vetu:  Práve z tohoto dôvodu je mletý plod Pestreca, ktorý ponúkame balený v šikovných vreckách.Keby v skutočnosti pestrec drvili,tak by mletý nespomínali.Zrejme zabudli prepísať.Ďalej z popisu konkurencie: Drvinu v ústach dôkladne požujte a premiešajte so slinami (kvôli rýchlejšiemu stráveniu a distribúcii prospešných látok) a prehltnite.Prosíme vás na našom pestreci neaplikujte požutie,ale len vložiť do úst zapiť vodou a prehltnúť. Máme k tomu niekoľko dôvodov.
Drvený znamená príprava,systém,ako zachovať v pestreci flavonoidy,lebo teplo na 40 st.ich likviduje.Takéto teplo vzniká pri mletí. Pre obsah flavonoidov pestrec kupujete. Konkurencia bežne pestrec melie,ale na obale uvádza,že ho drví,lebo vie,že mletý nepredá,na koľko si dôkladne preštuduje našu stránku a vie,že kvalitou nám nemôže konkurovať,iba cenou.Bohužiaľ na to doplatí hlavne zákazník.Systém zdravá pečeň funguje tak,že sa užíva pestrec a Egyptský kmín v jeden deň súčastne v pomere 2:1. Dve balenia pestreca + jedno balenie kmínu. To je ideálna objednávka,keď chcete vyskúšať to čo publikujeme či je,alebo nie je pravda o účinkoch byliniek ktoré vám pošleme. Pokiaľ tento mini balíček užijete v priebehu 18 až 20 dní,vaše pochybnosti o účinkoch a systéme zdravá pečeň sa rozplynú. Tí čo nás poznajú si objednávajú SET A pre začínajúcich.Je finančne najvýhodnejší.Je na vás,kedy začnete.Treba si však uvedomiť,že veľké zdravotné problémy začínajú malými zdravotnými problémami,ktoré sme zanedbali.Obraz vašej tváre, očí,pokožky,nálady a pocitov,je obrazom vašej pečene.Teda tak ako vyzeráte a cítite sa,to je obraz toho,v akom stave a kondícii je vaša pečeň.Pečeň ovplyvňuje kvalitu a čistotu krvi a krv je palivom nášho života. Nezabudnite na to,že pečeň nebolí.Preto jej málo kto venuje pozornosť.Od 24 roku života starne a z roka na rok stráca na výkone vekom a stavom znečistenia od taxických látok. Pomôžte pečeni zbaviť sa tukov a toxínov,ona vám prinavráti vaše zdravie.

Pravidlá užívania:

https://www.zdravapecen.sk/blog/2016/07/31/pestrec-mariansky-pravidla-uzivania/

 

https://www.zdravapecen.sk/blog/2017/03/26/10-rad-ako-najlepsie-pestrec-vyuzit-pre-zdravie-pecene/

 

Všetky informácie ako to môžete urobiť, nájdete na:

 

www.zdravapecen.sk     www.zdravejatra.cz     www.pestrec.sk

 https://www.facebook.com/zdravapecen.sk/

 

 https://www.facebook.com/Pestrec-mariánsky-660023044132498/

 

Uložte si to, nikdy neviete,keby tieto informácie budete potrebovať.Za týmito zdravotnými problémami sa skrýva porucha pečene a jej zlá činnosť .Pečeň nebolí,preto tieto poruchy pretrvávajú už dlhší čas a vy ste o nich nevedeli.
Pozrite si toto video:
https://www.ta3.com/embed/20160521-720208E5-0C31-4F0C-8224-26A94D991069.html
 

Čo poškodzuje pečeň – játra

-baktérie
-vírusy
-lieky
-toxíny
-alkohol
-potravinárske zložky: farbivá,konzervanty,stabilizátory
-stres
-chémia v kozmetike
-životné prostredie
-zlá životospráva a nekvalitné potraviny.
 
Pozrite si video o kvalite potravín:
https://www.youtube.com/watch?v=7gL0PAcyZ3g
 

Toto sú takzvané civilizačné ochorenia,za ktorými hľadajte zlú funkčnosť pečene-filtra uloženého v pečeni-pečeňová membrána.

BRUCHOTlaktepnaPARAZITHemeroidyhemor1KožaOchorenia kožeochorenia_11ochorenia_9
 

Stukovatená pečeň,cholesterol,glukóza,vysoký krvný tlak, kožné ochorenia,srdcovo cievne ochorenia,ochorenia pohybového ústrojenstva,alergie,ženské problémy pri menzese,migrény,stres,únava,zlé trávenie,nepravidelné vylučovanie,ochorenia črevného traktu,neplodnosť,zlý imunitný systém,onkologické ochorenia.

 

Za všetkými týmito poruchami sa skrýva zlá činnosť pečene.

Tam začínajú zdravotné problémy,preto sa na pečeň zamerajme.
ZAMERANÉ NA PEČEŇ

Príčiny civilizačných ochorení.

Kvalita krvi závisí od stavu filtra uloženého v pečeni-pečeňovej membrány.Keď sa poškodí,prepúšťa do krvného obehu nežiadúce látky,ktoré by mala zachytiť a pomocou potu moču a stolice,dostať mimo telo. Poškodením tohoto filtra,začína nezvratný proces našich ochorení.Od kvality krvi nášho paliva, sa odvíja kvalita nášho života.
Za všetkým hľadajte pečeň,ona je fabrika nášho zdravia.Nebolí,preto jej poškodenie nezistíme a zachytíme ho až vtedy,keď už jej funkcia vykazuje chyby.Toto chemické laboratórium je vašou šancou pre kvalitný život,keď jej budete venovať dostatočnú pozornosť.

Hlavne prevencia je dôležitá.

NAJLEPŠÍ LEKÁRSTARNUTIE
 
Nie je to fráza,ale realita.Pečeň treba čistiť,je to filter a každý filter zachytáva nežiadúce látky,keď ho nebudete pravidelne čistiť,tak vás nemilo prekvapia krvné a pečeňové testy.Pečeň od 24 roku života starne a jej výkon klesá,preto čím sme starší,tým väčšiu pozornosť potrebuje. 
 

Prečo je pečeň dôležitá.

PEČEŇ
 

Ak pečeň správne pracuje, tak nepociťujeme žiadne zdravotné problémy.

Stará sa o kvalitu krvi tým,že skladuje nadhodnotu výživných látok ktoré nie je schopné telo počas dňa spotrebovať a v čase poklesu výživných látok v krvi,ich dopĺňa do krvi.Je to akási špajza či zásobáreň,kde táto nadhodnota výživy je pripravená na doplnenie do krvi pri poklese tých zložiek v krvi.Ak je pečeň upchatá tukmi,nadhodnota výživy opúšťa naše telo a končí v kanály,teda nevieme ju zúžitkovať,čím sa stáva drahým naše stravovanie.
Jej dôležitosť je aj v tom,že čistí krv pomocou filtra ktorý je v nej uložený.Volá sa pečeňová membrána.Cez tento filter preteká krv a jeho úlohou je zachytiť nežiadúce látky v krvi a dostať ich z tela von,pomocou potu,moču a stolice.Pečeň stráži kvalitu a čistotu krvi.

Prečo prichádza k poškodeniu pečeňovej membrány.

PECEN M
 
Najčastejšie ju poškodia vírusy a baktérie, prejavom môže byť hnačka,ktorú podceňujeme a liečime ju len počas jej trvania.Pri takomto poškodení pečeň pracuje v takzvanom pečeňovom strese. V tomto režime nedokáže ovplyvňovať bez chýb rozklad potravy v žalúdku a zle rozložená potrava prechádza do črevného traktu,kde dobiehajú ešte procesy,ktoré mali byť ukončené v žalúdku.To spôsobuje ťažobu,nadúvanie a s tým spojené sprievodné pocity.Nežiadúce látky ktoré pri tomto procese vznikajú,sa cez steny čriev dostávajú do krvi spolu s farbivami,konzervantami a stabilizátormi,ktoré konzumujeme v potravinách.Tieto zložky sa nachádzajú aj v chlebe,ktorý je náš každodenný.Krv prúdi cez pečeňovú membránu a jej úlohou je nežiadúce látky z krvi odstrániť.Pri malom poškodení tohoto filtra dochádza k prieniku nežiadúcich látok do krvného obehu.Krv tieto nežiadúce látky dopravuje do každej bunky nášho organizmu.Tak dochádza k poškodzovaniu našich buniek a začína nezvratný proces príznakov rôznych ochorení.Ak včas nezachytíme príznaky zlej funkcie pečene o pár rokov budeme čeliť už vážnejším zdravotným problémom.Pečeň nebolí,ale dáva ná signály,ktoré by ste mali pozorne vnímať.Počúvajte vašu pečeň,je vstupnou bránou vášho zdravia.

Prvotné príznaky zlej činnosti pečene:

 
Zlé trávenie a problémy s vyprázdňovaním,nafukovanie,tlak v pravom podrebrí, bolesti kĺbov a stavcov,problémy vonkajších pohlavných orgánov,nadmerné krvácanie pri menštruácii,migrény,stres,bolesti hlavy,neplodnosť,kožné ochorenia,lámanie nechtov a zlá kvalita vlasov,vypadávanie vlasov,vyčerpanosť,syndróm vyhorenia,nadváha a prílišná pod váha.

Čo poškodená pečeň spôsobí s odstupom času.

P2P3P4
 
Ak neriešime tieto príznaky onedlho sa poškodí činnosť žlčníka.Pečeň stimuluje žlčník a obmena žlče je závislá na dobrej činnosti pečene.Môže to spôsobiť zápal žlčníka a tvorbu žlčníkových kameňov.Pečeň sa upchá tukmi a začne vykazovať ochorenie-steatózu. Tuky na seba viažu vodu, toxíny a ukladajú sa v našom tele,čo je živná pôda pre zápaly. Upchatá pečeň tukmi zväčší svoj objem,začne ukladať tuk na vnútorné orgány a vyplní tukom miesto, ktoré je určené na rozpínavosť pľúc.Pľúca nedokážu zásobovať telo kyslíkom v dostatočnej miere,čo znamená doslovné škrtenie našich buniek.
To spôsobuje únavu,malátnosť,vyčerpanosť.Naša mobilita do kopca či po schodoch je biedna a rýchlo sa zadýchame.
V ďalšom poradí sa poškodia obličky a nakoniec pľúca.Tieto filtre sú prepojené krvou.
 

Následky poškodenia pečene – játer

 
Krv naše palivo života vykazuje zvýšené hodnoty cholesterolu,glukózy,či vyššie hodnoty AST,ALP,GMD,GMT,ALT. Kvalita krvi nezodpovedá povoleným hodnotám.
Tu je už zdvihnutý prst našej zdravotnej budúcnosti.
 

Najčastejšie ochorenia pečene- játer

 
– stukovatenie pečene
– zápal žlčníka
– žltačka
– žlčové kamene
– pečeňové škvrny
– zvýšená hladina bilirubínu
– zápal pečene
– cirhóza pečene
– rakovina pečene
– zlyhanie pečene

Riešenie problémov, ktoré nám pečeň spôsobila.

 
Po návšteve lekára a zistenej diagnóze zlej kvality krvi v podobe zvýšených hodnôt cholesterolu, glukózy,či vyššie hodnoty AST,ALP,GMD,GMT,ALT, sú dve možnosti.Prvá je,že sa prispôsobíte užívaniu tabletiek na cholesterol či krvný tlak,ktoré vám lekár predpíše.V tomto prípade by ste mali vedieť,že sú to lieky syntetické a syntetické látky sú pre náš organizmus neprijateľné.
Pri systémovom užívaní sa stávajú pre pečeň návykové a pečeň bez nich nebude vedieť pracovať,čo znamená,že ich budete musieť užívať do konca života.
Lieky vás však nevyliečia,iba spomalia a v lepšom prípade zastavia ďalšie poškodzovanie toho orgánu na ktorý sú určené.
Lieky na tlak,cholesterol,glukózu však naďalej poškodzujú pečeň,vždy pozerajte na vedľajšie účinky liekov ktoré užívate.
Pri vstupe Slovenska do EÚ poklesla norma hladiny cholesterolu z 6,2 na 5,2.To znamenalo,že na Slovensku pribudlo niekoľko tisíc nových užívateľov liekov na cholesterol.Pritom zvýšená hladina cholesterolu nie je riziko pre naše zdravie, pokiaľ nám v krvi nekolujú zápaly,ktoré zapália steny ciev,na ktoré sa chytá cholesterol a tak vlastne upchá prietok ciev.Zlá štruktúra krvi a znížený prietok ciev znamená zvýšený krvný tlak.

Ako sa zbaviť či vyhnúť liekom?

 
Náš systém zdravá pečeň je liečba pečene prírodnou cestou.Liečite sa potravinou bez vedľajších účinkov.Užívaním pestreca a kmínu si za pár dní zlepšíte trávenie a vylučovanie.Prestane vás nafukovať a ustúpi aj ťažoba.Pečeň sa začne zbavovať tukov a toxínov,vyčistí sa črevný trakt od povlakov a usadenín,čím sa zlepší vstrebávanie látok do krvi a kvalita vášho imunitného systému.
Z krvi sa postupne budú odbúravať nežiadúce látky,nakoľko pečeňová membrána začne čistiť krv.V priebehu asi päť týždňov sa zbavíte odpadu vo vašom tele a to hlavne v črevnom trakte.
Regenerácia filtra- pečeňovej membrány však trvá dlhšie, ako to sľubujú konkurenčné stránky.To záleží od viacero okolností a hlavne od toho,aký je váš počiatočný stav pečene,krvi,črevného traktu a v akej miere je poškodená pečeňová membrána.Keď si spomeniete koľko rokov máte problém s trávením a vylučovaním,tak toľko mesiacov bude trvať kým sa dopracujete k zdravej pečeni.

Užívanie byliniek je jednoduché a hlavne bez vedľajších účinkov. 

 
Zákazníkom posielame pokyny v príbalovej brožúrke, kde sa môžu dozvedieť, ako sa bylinky užívajú,ale aj naše rady a skúsenosti,aby sa im zámer žiť život bez liekov vydaril.

RADY, OSOBNÉ SKÚSENOSTI A SKÚSENOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍKOV:

Keď použijete tieto informácie  na zlepšenie vášho zdravotného stavu, alebo len riešite prevenciu či zlú imunitu môžete veriť, že váš zdravotný stav sa podstatne zlepší už v priebehu pár dní. Pomocou týchto byliniek  – systému zdravá pečeň, vám začne fungovať trávenie a pravidelné vylučovanie ako prvý príznak toho, že ste na dobrej ceste obnovy pečene. To je prvá podmienka a krok k zlepšeniu zdravotného stavu. Všetko však bude záležať na tom, v akom stave je váš črevný trakt,či nie sú povlaky na stenách čriev, v akej miere je upchatá pečeň tukmi a toxínmi, o koľko sú zvýšené hodnoty cholesterolu a glukózy v krvi,ale i o aké hodnoty je zvýšené AST, ALP, GMD, GMT, ALT.Je aj dôležité koľko rokov má vaša pečeň. Pečeň starne od 24 roka života a ak váš vek je 50 rokov,vaša pečeň má 26 rokov. Je to filter a keď ste ho 26 rokov nečistili, už je ozaj najvyšší čas, zbaviť pečeň tukov a toxínov. Miesto tukov a toxínov, musí pečeň ukladať nadhodnotu výživných látok, aby tieto neopúšťali vaše telo a nekončili v kanalizácii. Pečeň je akási špajza, kde sa ukladajú výživné zložky do zásoby, keď je upchatá sa neukladajú, ale opúšťajú naše telo bez efektu. Aj pri dobrej kvalite jedla sa nedokážete dobre stravovať, lebo do krvi sa výživné zložky nedostanú v požadovanom množstve. Keď v krvi poklesnú výživné zložky, pečeň na to zareaguje a keď má výživné zložky uložené, dodá ich do krvi. Upchatá pečeň tukom, nevie ustrážiť pokles výživy v krvi. Keď sa vám podarí vyčistiť pečeň neznamená to, že vaše problémy sú minulosťou.V pečeni je uložený filter pečeňová membrána, tá filtruje krv a zbavuje ju nežiadúcich látok, ktoré vám zistili na krvných a pečeňových testoch. Pečeňovú membránu musíte zregenerovať, ako keby vystavať na novo, novými pečeňovými bunkami. Flavonoidy obsiahnuté v pestreci, ale len v prírodnej forme tak ako ho posielame v drvenom stave nie mletý, dokážu odstrániť defekty na filtri. Zregenerovaný filter začne čistiť krv a zbavovať ju nežiadúcich látok, ktoré cestou potu, moču a stolice opustia vaše telo. Dostanete krv do normy a váš život naberie nové dimenzie.To, že sa budete lepšie cítiť, ale aj lepšie vyzerať,bude z dôvodu kvalitnej krvi, lebo krv vyživuje každú bunku v tele. Krv je palivo nášho života. Keď máte poškodenú pečeň a nebudete postupovať takto, o pár mesiacov sa zhorší funkcia žlčníka, poškodia sa obličky a nakoniec pľúca. Všetky filtre sú prepojené krvou. Ak si však dáte do poriadku pečeň, cez krv sa dajú odstrániť všetky zdravotné problémy vo vašom tele. Nežiadúce látky v krvi spôsobili vaše zdravotné problémy. Zdravotné problémy riešte tam kde vznikli a neriešte ich dopady tak, že budete užívať lieky trebárs na cholesterol, lebo lieky ho z krvi neodstránia,iba spomalia či zastavia zhoršovanie zdravotného problému. Pritom všetky syntetické látky sú pre náš organizmus neprijateľné tým, že sa ukladajú v tele. Systém zdravá pečeň je postavený na užívaní Egyptského čierneho kmínu-černucha,ktorý je akási upratovačka vašich orgánov a celého tela. Pestrec je budovateľ-regenerátor vášho filtra, podporuje tvorbu pečeňových buniek, ale aj vyživuje organizmus. Pestrec a černucha vás zbavia liekov. Dobrý liek neexistuje. Liek je to, čo rastie na strome, kríku či lúke. Najlepší liek je prevencia a keď vyskúšate náš systém, budete sa dlho tešiť života bez liekov. Obe bylinky užívajte v nepravidelných časoch,vtedy keď vás to napadne a to niekoľkokrát denne,hlavne v úvode užívania. Ak zabudnete a neužijete dávku pestreca či černuchy, užite dve dávky naraz.Užívanie je bezpečnejšie, než konzumácia chleba,robíme to tak už veľa rokov. Majte na pamäti len to,že pestrec užívate na prázdny žalúdok a po užití sa snažte aspoň 40 min. nejesť. Černuchu môžete užiť aj po jedle cca 30 min. Ak medzi raňajkami a obedom užijete dve lyžice pestreca, zbadáte akú má vysokú nutričnú hodnotu, ako vás zasýti a veľmi rýchlo bude odbúravať aj tukové bunky. Samozrejme nie tak rýchlo, ako v reklame na chudnutie,lebo tak rýchlo sa ani neuložili. Nehľadajte v užívaní vedu, je to potrava bez vedľajších účinkov, sami na sebe to v krátkom čase zbadáte, keď nebudete užívanie komplikovať pravidelnosťou, čo vám môže spôsobovať narúšanie vášho systému stravovania.Skrátka vložte pestrec do úst a zapite vodou. Po užití pestreca, môžete užiť černuchu najskôr o 30 min., alebo neskôr. Ideálne je užívať pestrec a černuchu a to v jeden deň v pomere 2:1, týka sa to dávkovania. Preto je dôležité pri prvej objednávke, keď chcete len vyskúšať čo tieto bylinky dokážu,objednať si 2 x bal. pestreca a 1 x bal. černuchy. To je taká skúšobná dávka na cca 16 až 18 dní. V tomto čase už vás budú tešiť účinky byliniek.Keď chcete začať vážne, objednajte si set SET A pre začínajúcich klientov. Ak budete spokojní s našim systémom našou odmenou bude, keď nás doporučíte známym a vašej rodine. Letáčik po preštudovaní môžete podarovať, vždy s každou objednávkou vám pošleme ďalší. Tým že máme aj výhodné balenia v podobe setov A,B,C,D, dali sme priestor aj pre tých, ktorí si chcú privyrobiť, lebo pri kombinácii týchto setov sa dá dopracovať k podstatne nižšej cene tým, že môžete získať veľa balení grátis. Napríklad u setu A dve balenia za 18,- € grátis. Sú klienti ktorí nás potrebujú, ale nevedia pracovať s internetom, tak im to môže sprostredkovať ten,kto má čas a chuť pomôcť a aj si privyrobiť. Môžete si vybudovať svoju klientskú základňu. Objednávku si môžete urobiť aj telefonicky, na mobilných číslách v čase od 08,30 do 21,00 hod. pondelok až nedeľa,   0907 799 065  a  0905 702 390,alebo priamo mailom na kurtis@kurtis.sk   a nezabudnite uviesť aj vaše tel.číslo pre kuriera. Možnosť výberu doručenia je Slovenská pošta,alebo kurierom GLS. Uveďte aj akým doručením chcete poslať balík.Poštovné od troch balení pestreca alebo dvoch balení černuchy neplatíte.Poštovné účtujeme pri objednávke na jedno až dve balenia pestreca, aj na jedno balenie černuchy,alebo jedno balenie pestreca a černuchy. Poštovné je 3,20,-€. Kurier vám tovar prinesie na dohodnuté miesto, ale doručenie na poštu je výhodou pre tých,ktorí sa nezdržujú na mieste pobytu,tak si balík môžu vyzdvihnúť vtedy,keď im to vyhovuje.Pre tých,ktorí si chcú objednať tovar cez web, môžu vstúpiť do obchodu priamo tu: https://www.zdravapecen.sk/obchod/  
Pečeň je vstupná brána vášho zdravia, nebolí preto jej poškodenie nezistíte.
Signály poškodenia sú:

 

zlé trávenie, nadúvanie, pálenie záhy, nepravidelné vylučovanie, priberanie, extrémne chudnutie, kožné ochorenia, nádorové ochorenia, ženské problémy pri menzese, stres, únava, malátnosť, vyčerpanosť,zlý imunitný systém.

Venujte pečeni dostatočnú pozornosť.

Na našom webe www.zdravapecen.sk , www.zdravejatra.czwww.pestrec.sk na hlavnej stránke, ale i v odseku BLOG, nájdete ďalšie informácie.Veľa informácií publikujeme aj na Facebooku na týchto stránkach:
Ďalšie informácie nájdete aj v tomto článku
na WebNovinách, kliknite tu: https://www.webnoviny.sk/tag/pestrec-mariansky/

Informácie posielame klientom aj do mailu. V prípade ďalších otázok nás môžete kontaktovať i telefonicky : 0907 799 065  a 0905 702 390 alebo mailom: kurtis@kurtis.sk

Upozornenie: Žiadam návštevníkov nášho Blogu,aby nekopírovali obsah Blogu, bez nášho vedomia a súhlasu,za účelom ďalšieho verejného publikovania.Všetky príspevky a texty či fotografie sú výlučne našim duševným vlastníctvom a sú chránené v zmysle autorského zákona číslo 618/203 Z.z.Zákona, autorskom práve a práve súvisiacom s autorským právom.
Informácie o systéme prípravy Pestreca nepodávame,nakoľko tieto sú z našej web stránky kopírované a používané na konkurenčných stránkach. Je to hlavne na webe bylinkára,ktorý nám skopíroval stránku tak, že si ju zákazníci mýlia a systémovo nám vykráda web.Nepodávame ani informácie o našich dodávateľoch,či obchodných partneroch. Taktiež sa nemôžeme vyjadrovať k tovaru,ktorý nebol zakúpený v našom E-shope.

Tento článok má 0 komentov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top