Skip to content

PREČO TO S PESTRECOM KOMPLIKUJETE ?

Mali ste s pestrecom už skúsenosť?

V domnienke, že chcete pomôcť svojmu zdraviu, alebo sa zbaviť liekov na tlak či cholesterol, siahate neuvážene po hocičom s názvom pestrec a začnete robiť pokusy na vlastnom tele a zdraví.                                                                          Len prosíme vás, nevolajte nám, čo máte s takýmto pestrecom robiť, ktorý sme vám my neposlali a ani ako máte postupovať pri užívaní, lebo na túto otázku vám nevieme odpovedať a ani nemôžeme odpovedať, lebo za naše rady berieme aj zodpovednosť, ale za náš pestrec, nie za niečo s názvom pestrec. Prosíme, pýtajte sa tam, kde ste ho zakúpili, nemôžeme vám poradiť.

Taktiež klientom nemôžeme ani telefonicky vysvetľovať čo budú a ako budú užívať pestrec a Egyptský kmín, keď nie sú ani ochotní dočítať informácie v tomto článku. V balíku bude príbalová brožúrka, kde sú presné a jasné postupy a klient nie je odkázaný na iné informácie. No keď sa rozhodnete, že si zakúpite pestrec inde napríklad aj v lekárni, alebo v nijakom obchode so zdravou výživou, kde dodávame aj náš tovar, tak zistíte, že ten náš má inú chuť, inú štruktúru a celkovo vyzerá inak, aj čo sa týka obalu a popisov na obale, tak že si ho pomýliť nemôžete.

Túto tému už nebudeme rozvádzať, lebo ju publikujeme na našich stránkach napríklad tu:

Kliknite na obrázok, kvôli informáciám o pestreci.

Drvený Pestrec mariánsky a cena

Treba si uvedomiť aj to, že keď chcete v tele vyvolať nijakú reakciu, musíte na to použiť aj príslušné látky, ktoré to dokážu a už keď sa vám nezdá podozrivé to, že jeden obchodník ponúka pestrec za smiešnu sumu na jedno kg, teda veľa za málo peňazí a vám sa to páči, je zbytočné sa touto témou aj zaoberať, lebo vám ešte prihodí ďalšie kg grátis a vy si myslíte, že to je ten správny pestrec. Potom nás kontaktujete, že keď ste ten pestrec začali užívať, začali také, či onaké problémy, prečo my publikujeme, že pestrec je všeliek a niečo úžasné, čo vám pomôže. No bohužiaľ, skočili ste na trik a reklamu, čo je dnes praktika obchodníkov.

Pestrec je niečo neskutočné až priam zázračné a všeliek či Kristova koruna  ho volajú a využívajú ho ľudia už 2000 rokov. Ale nie len ľudia, ale aj zvieratá, vtáky.

AKO TO ZAČALO

Prenesme sa cca 2000 rokov späť, keď pastieri vyháňali dobytok na pastvu a jedna krava im chradla a odchádzala priamo pred očami zo dňa na deň. Keď si už mysleli, že dnes naposledy pôjde na pašu, stalo sa niečo neuveriteľné.

Krava začala spásať makovičky bodliaka, ktorého si nikto predtým ani nevšimol. No a na druhý deň už automaticky vyhľadávala bodliak a zo dňa na deň sa jej stav zlepšoval, až nebolo vidieť rozdiel medzi inými kravami v stáde. Z toho usudzujeme, že to muselo byť niekedy v mesiaci september, vtedy sa v makovičke pestreca tvoria bioflavonoidy a oberá sa od najvyššej  makovičky smetom dole a potom sa mláti. Čiže zber neprebieha naraz, ale postupne a trvá asi mesiac, kým dozrejú spodné makovičky.

Ako vám pestrec pomôže a prečo by sa mal kombinovať s Egyptským kmínom sa dočítate tu:

Kliknite na obrázok:

Článok je dlhý, ale tým že si ho prečítate ušetríte veľa finančných prostriedkov.

PEČEŇ ZÁZRAČNÝ ORGÁN

Ten článok je dlhý, ale nájdete tam všetko, čo potrebujete vedieť ako, prečo a aj koľko vás bude stáť to, že vaša pečeň sa zbaví tukov a toxínov, krvné a pečeňové testy budú v norme a váš život začne naberať iný rozmer. Keby sme zavádzali klientov, dnes už by ste neexistovali a skúsenosti ako dosiahnuť aby vaša krv bola v norme, vám posúvame. Sú to 23 ročné skúsenosti a za tie roky máme toľko neuveriteľných prípadov pomoci, že by sme o nich mohli písať a písať denne.

Keď budete postupovať podľa článku Pečeň zázračný orgán, porazíte aj to, na čo ste si už skoro zvykli, ako nutné zlo.

Neskoro nie je nikdy, pomáhali sme už  deťom od troch rokov, ale aj mladším, no na vlastné uváženie, ale máme klientov aj starších ako 80 a 90 rokov, ktorí sú naši klienti už aj 15 rokov.

Najväčší problém  u zákazníkov nie je to, že aby začali, lebo stav ich zdravia ich k tomu prinúti. Problém je to, že keď si pestrecom a Egyptským kmínom pomôžu, tak prestanú a po roku dvoch sa vrátia, lebo zase sú tam kde boli. Zabudnú na to, že pečeň je kľúčom k tomu, aby vaša krv a pečeňové testy boli v norme a v krvi vám aj hľadajú váš zdravotný problém. Keď sa chcete vyvarovať  pokusom a sondám z vrchu alebo zo spodku, lebo máte problém a ťažobu, tupú bolesť pri trávení, tak spozornite. Keď nebudete riešiť tieto problémy prídete o žlčník a potom prídu srdcovocievne problémy s tlakom a cholesterolom. S týmto prídu lieky, ktoré budú naďalej poškodzovať vašu pečeň.

Ešte aj vtedy vám pestrec a kmín pomôže, ale nečinnosťou sa pridajú ďalšie a ďalšie problémy. Pri každom zdravotnom probléme začnite tam, kde sám problém vznikol a to v pečeni. Ona je fabrikou a kľúčom k vášmu zdraviu. Prefiltruje denne min.2000l krvi a u športovcov až 3600l. Pečeň si zaslúži vašu pozornosť.

Že vám to nikto nepovedal? Nemohol, lebo liek na pečeň nie je, je len na zápal pečene, ale vy potrebujete pečeň čistiť a regenerovať a po 40 ke to so samotným pestrecom je len plytvanie peniazmi, preto musíte zapojiť aj kmín. Na prevenciu vám stačí aj samotný pestrec, ale po 40 ke už treba aj kmín.

Aj keď je článok dlhý, treba sa zamyslieť a hlavne konať.

Tomuto venujte pozornosť a zbavíte sa chorôb a liekov, ktoré vám nepomôžu, len budú konsolidovať stav tak, aby sa nezhoršoval. Keby to bolo tak, že vás vyliečia, neboli by na stále užívanie, ale len na dobu určitú, ako trebárs antibiotiká. Pečeň zodpovedá za kvalitu a čistotu krvi a v krvi sa hľadajú aj zdravotné problémy, ktoré vás trápia. Preto vždy a pri každom probléme začnite čistiť a regenerovať pečeň. Stačia vám k tomu tieto dve bylinky, ktoré využíva ľudstvo už 2000 rokov. Za 23 rokov našej činnosti máme systém už tak odskúšaný na sebe, že väčšiu garanciu vám nedá žiaden liek. Báť sa byliniek nemusíte, nemajú vedľajšie účinky a nemôžete sa nimi ani predávkovať. Skôr sa bojte liekov, u ktorých vedľajšie účinky priamo ešte viac paralyzujú pečeň a po štyroch mesiacoch užívania sa stávajú pre pečeň návykové. Všetky lieky a výživové doplnky vyrobené človekom, čiže syntetické látky sú plytvanie peniazmi a môžu sa užívať len krátkodobo, lebo pečeň ich nevie spracovať a ani ukladať, preto ich aj hodnotia ako drahé močenie. Pozrite si video a začnite vždy od pečeni, či už trpíte zvýšeným cholesterolom, tlakom, kožnými chorobami, alebo už začali problémy s trávením a vyprázdňovaním, či nespavosť, alebo pracujete na smeny, pohybujete sa v nezdravom prostredí, užívate lieky dlhodobo, alebo vám podávajú vám chemoterapiu.

SKRÁTKA ČISTIŤ A REGENEROVAŤ PEČEŇ , je prvý krok v odstránení vašich zdravotných problémov. Liekmi si možno čiastočne pomôžete a zmiernite, či zabrzdíte zhoršovanie stavu, ale neodstránite zdravotný problém a časom poškodíte pečeň tak, že stav sa aj tak bude z týždňa na týždeň zhoršovať, aj keď lieky budete užívať naďalej. Výmena liekov za iný, nie je riešenie.

Riešenie je čistiť pečeň, črevný a cievny trakt Egyptským kmínom a regenerovať pečeň pestrecom, aby začala čistiť krv a odstránila z krvi látky, ktoré vám našli pri krvných a pečeňových testoch ako zvýšené a nežiadúce. No a keď budete používať tieto bylinky preventívne, s určitosťou sa vyhnete liekom aj po šesťdesiatke. No máme klientov čo začínali čistiť pečeň aj po osemdesiatke a dnes majú 96 rokov. Kto neverí nemusí, ale poznáte nijaký filter, ktorý celú jeho životnosť nečistíte? V článku je to vysvetlené, ale čítať za vás vám ho nebudeme a ani nebudeme posielať žiadne otravné maily. Kto nemá záujem o vlastné zdravie, príde na to sám, keď bude chodiť po lekároch a všetky vyšetrenia ktoré absolvuje, ho aj tak nikde neposunú, lebo lieky… Keď máte nadváhu, alebo podvýživu, prosíme vás robte s tým niečo, či už objavíte niečo iné, čo sa vám bude zdať lepšie, je na vás, ale začínajúca stukovatená pečeň steatoza, je vážne dvihnutý prst. To je pečeň už paralyzovaná, upchatá tukmi a toxínmi a aj keď ešte máte krvné a pečeňové testy v norme, tak o pól roka to tak určite nebude. Preventívne a týmito bylinkami, to je cesta k tomu, aby ste sa nestali hltači liekov, alebo aby ste sa liekov zbalili. Upchatej pečeni tukmi a toxínmi sa zbavíte za cca 3 až 5 mesiacov a dostanete do normy aj krvné a pečeňové testy. Samozrejme že každý má pečeň viac, alebo menej poškodenú a aj jeho vek má na to vplyv, ale 3 až 5 mesiacov je priemer.

Pre objednávku SETU A, kliknite na obrázok. 

Drvený Pestrec mariánsky a Čierny kmín – set A pre začínajúcich (5+2)

ktorý je na cca 6 týždňov, už zistíte neskutočnú pomoc pre vaše zdravie, preto ďalšiu objednávku si robte cenovo výhodnejšiu a na dlhší čas, alebo volajte a poradíme. ☎️ 0905 702390 ☎️ 0907 799065 V prípade neprijatého hovoru vás budeme späť kontaktovať a pomôžeme aj urobiť objednávku cez tel. Čas pracuje proti vám a odkladanie problému nie je riešenie. Lieky odkladajú zdravotný problém, bylinky ho riešia.🍀 Takto postupujte:

Záver:

Dobrá rada. Od svojej 40 ky už 23 rokov denne papkám pestrec a kmín, je to potravina a preto nepozerám na to čo konzumujem, lebo konzumujem to, na čo mi príde chuť. Po nedeli mám ale slepé pondelky, teda okrem malých jedál som len na pestreci a kmíne. Hladu sa báť nemusíte, v týchto bylinkách je toľko výživy, že vás bez problémov zasýtia, ale hlavne upracú v pečeni, črevách a cievach. Takto si udržujem pečeň v dobrej kondícii, ale i váhu, čiže obsah tukov vnútorného a podkožného. Dávam si len udržiavacie dávky, od utorka do piatku, ale kým vyčistíte pečeň, črevný a cievny trakt, musíte postupovať podľa brožúrky, ktorú nájdete  v balíku a až potom prejsť na udržiavacie dávky a ani netušíte, koľko ušetríte za stravu, v ktorej nenájdete ani 10% toho, čo potrebuje váš organizmus k tomu, aby bezchybne fungoval a bylinky týmito zložkami priam oslňujú. To či vám bylinky pomôže my vieme, len keď prestanete s užívaním, prestane aj ochrana pečene, cievneho a črevného traktu a stav sa vráti do polohy ako pred užívaním. Dôvod? Starneme, pečeň nemá dovolenku a pracuje 24 hodín. Tento filter rozhoduje o vašom bytí a nebytí.

**Ale to je už len vo vašich rukách.

Želáme vám zdravie a trpezlivosť, ale hlavne postupovať s nami bez omylov a pokusov.

www.zdravapecen.sk

Tento článok má 0 komentov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back To Top